• Polsat Sport Program Polsat Sport

  • niedz. 26 lipca
  • pon. 27 lipca
  • wt. 28 lipca
  • śr. 29 lipca
  • czw. 30 lipca
  • pt. 31 lipca
  • sob. 1 sierpnia
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
06:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

07:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

07:00

Chiny - Rosja

Siatkówka

07:00

USA - Włochy

Siatkówka

07:00

Brazylia - Rosja

Siatkówka

07:00

USA - Brazylia

Siatkówka

07:00

World Grand Prix

Siatkówka

07:00

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

07:40

Diamentowa Liga w Sztokholmie

Lekkoatletyka

07:00

World Grand Prix

Siatkówka

07:00

World Grand Prix

Siatkówka

07:00

World Grand Prix

Siatkówka

07:00

World Grand Prix

Siatkówka

07:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

07:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

08:10

World Grand Prix

Siatkówka

08:10

FC Barcelona - AS Roma

Piłka nożna

09:10

USA - Brazylia

Siatkówka

09:10

Brazylia - Rosja

Siatkówka

09:10

USA - Brazylia

Siatkówka

09:10

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

09:10

World Grand Prix

Siatkówka

09:10

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

09:10

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

10:10

1. liga polska

Piłka nożna

10:20

Atleci

Magazyn sportowy

10:50

AFC Ajax - SK Rapid Wiedeń

Piłka nożna

10:20

World Grand Prix

Siatkówka

11:00

USA - Brazylia

Siatkówka

11:20

Grand Prix Węgier

Formuła 1

11:20

Grand Prix Węgier

Formuła 1

11:20

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

11:20

Japonia - Rosja

Siatkówka

11:20

Grand Prix Węgier

Formuła 1

11:10

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

11:20

World Grand Prix

Siatkówka

11:20

World Grand Prix

Siatkówka

11:20

World Grand Prix

Siatkówka

11:20

World Grand Prix

Siatkówka

12:40

Polska - Grecja

Siatkówka

13:00
Na żywo

Grand Prix Węgier

Formuła 1

13:30

USA - Chiny

Siatkówka

13:30

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

13:30

Włochy - Brazylia

Siatkówka

13:30

Grand Prix Węgier

Formuła 1

13:30

World Grand Prix

Siatkówka

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Hamburgu

Tenis

13:20

1. liga polska

Piłka nożna

13:30

Valencia CF - FC Porto

Piłka nożna

13:30

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

13:30

Atleci

Magazyn sportowy

13:30

Atleci

Magazyn sportowy

13:00

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

14:00
Na żywo

Grand Prix Węgier

Formuła 1

14:00

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

14:50
Na żywo

1. FC Köln - Valencia CF

Piłka nożna

14:10

World Grand Prix

Siatkówka

14:10

World Grand Prix

Siatkówka

14:10

AFC Ajax - SK Rapid Wiedeń

Piłka nożna

14:50

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

15:40

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

15:40

Grand Prix Węgier

Formuła 1

15:40

Derby County - Villarreal CF

Piłka nożna

15:40

Diamentowa Liga w Sztokholmie

Lekkoatletyka

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Hamburgu

Tenis

15:40

1. liga polska

Piłka nożna

15:10

FC Barcelona - AS Roma

Piłka nożna

15:30

Polska - Macedonia

Siatkówka

16:00
Na żywo

Grand Prix Węgier

Formuła 1

16:50

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

16:20

Atleci

Magazyn sportowy

16:20

Magazyn golfowy

Magazyn sportowy

16:20

Magazyn golfowy

Magazyn sportowy

17:00

Atleci

Magazyn sportowy

17:30

Wilfredo León Polakiem

Reportaż

17:50

Włochy - Brazylia

Siatkówka

17:50

USA - Brazylia

Siatkówka

17:50

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

17:00
Na żywo

1. liga polska

Piłka nożna

17:10

Atleci

Magazyn sportowy

17:40
Na żywo

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Piłka nożna

17:00

World Grand Prix

Siatkówka

17:00

AFC Ajax - SK Rapid Wiedeń

Piłka nożna

17:00

FC Barcelona - AS Roma

Piłka nożna

17:00
Na żywo

Polska - Grecja

Siatkówka

17:40
Na żywo

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Piłka nożna

18:30

USA - Chiny

Siatkówka

18:00
Na żywo

Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

19:00
Na żywo

USA - Chiny

Siatkówka

19:00

1. liga polska

Piłka nożna

19:40

World Grand Prix

Siatkówka

20:00

Atleci

Magazyn sportowy

20:30
Na żywo

Lakeside Hammers - Coventry Bees

Żużel

20:00

Włochy - Brazylia

Siatkówka

20:40
Na żywo

Derby County - Villarreal CF

Piłka nożna

20:00
Na żywo

Diamentowa Liga w Sztokholmie

Lekkoatletyka

20:00
Na żywo

1. liga polska

Piłka nożna

20:30
Na żywo

Luke Campbell - Tommy Coyle

Boks

20:10
Na żywo

AFC Ajax - SK Rapid Wiedeń

Piłka nożna

20:00
Na żywo

Polska - Macedonia

Siatkówka

20:10
Na żywo

Polska - Macedonia

Siatkówka

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Polska - Niemcy

Piłka nożna

02:00

Polska - Szkocja

Piłka nożna

02:00

Gruzja - Polska

Piłka nożna

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv