• Polsat Sport Program Polsat Sport

  • śr. 20 lipca
  • czw. 21 lipca
  • pt. 22 lipca
  • sob. 23 lipca
  • niedz. 24 lipca
  • pon. 25 lipca
  • wt. 26 lipca
  • dzisiaj
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
06:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

07:00

Polska - Irlandia Północna

Piłka nożna

07:00

Szwajcaria - Polska

Piłka nożna

07:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

07:00

Polska - Irlandia Północna

Piłka nożna

07:00

Chorwacja - Portugalia

Piłka nożna

07:00

Francja - Islandia

Piłka nożna

07:00

Walia - Belgia

Piłka nożna

07:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

07:00

Walia - Belgia

Piłka nożna

07:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

07:00

Polska - Irlandia Północna

Piłka nożna

07:00

Niemcy - Włochy

Piłka nożna

07:00

Walia - Belgia

Piłka nożna

09:00
Na żywo

Gala boksu zawodowego

Boks

09:00

Niemcy - Polska

Piłka nożna

09:10

Anglia - Islandia

Piłka nożna

09:00

Niemcy - Włochy

Piłka nożna

09:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

09:10

Niemcy - Francja

Piłka nożna

09:10

Niemcy - Włochy

Piłka nożna

09:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

09:10

Niemcy - Polska

Piłka nożna

09:10

Francja - Islandia

Piłka nożna

09:10

Niemcy - Francja

Piłka nożna

11:00

Liga Światowa

Siatkówka

11:00

Liga Światowa

Siatkówka

11:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

11:20

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

11:20

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

11:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

11:20

GKS Tychy - Pogoń Siedlce

Piłka nożna

11:20

Liga Światowa

Siatkówka

12:30

Niemcy - Polska

Piłka nożna

12:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

12:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

13:00
Na żywo

Gala boksu zawodowego

Boks

13:30

Portugalia - Francja

Piłka nożna

13:00

Niemcy - Francja

Piłka nożna

13:00

Ukraina - Polska

Piłka nożna

13:30

Włochy - Hiszpania

Piłka nożna

13:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

13:00

Niemcy - Francja

Piłka nożna

13:30

Francja - Islandia

Piłka nożna

13:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

13:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

13:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

13:30

Szwajcaria - Polska

Piłka nożna

14:30

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

14:30

Portugalia - Francja

Piłka nożna

14:30
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

14:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

15:00

Liga Światowa

Siatkówka

15:40

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

15:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

15:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

15:45
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

15:15
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

15:40

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Piłka nożna

15:40

GKS Tychy - Pogoń Siedlce

Piłka nożna

16:15
Na żywo

Legionovia Legionowo - Zagłębie...

Piłka nożna

16:20

Atleci

Magazyn sportowy

16:00
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

17:30

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

17:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

17:00

Szwajcaria - Polska

Piłka nożna

17:50

Atleci

Magazyn sportowy

17:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

17:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

17:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

17:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

17:00

Portugalia - Francja

Piłka nożna

17:00

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Piłka nożna

17:45
Na żywo

GKS Tychy - Pogoń Siedlce

Piłka nożna

17:50

Mistrzostwa Polski w Gdyni

Piłka plażowa

17:50

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Piłka nożna

18:30

Ukraina - Polska

Piłka nożna

19:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

19:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

19:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

19:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

19:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

21:00
Na żywo

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

21:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

21:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

21:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

22:30
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

22:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

22:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

23:00

Atleci

Magazyn sportowy

23:30

Szwajcaria - Polska

Piłka nożna

23:00

Diamentowa Liga w Londynie

Lekkoatletyka

23:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

23:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

23:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

23:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

00:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

00:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

00:30
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

01:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

01:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

01:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

01:00
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

01:10

KSW

MMA

02:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

02:00
Na żywo

Turniej ATP w Waszyngtonie

Tenis

02:30
Na żywo

Turniej ATP w Toronto

Tenis

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30
Na żywo

Antonio Orozco - Abner López

Boks

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv