• Polsat Sport Program Polsat Sport

  • pon. 22 sierpnia
  • wt. 23 sierpnia
  • śr. 24 sierpnia
  • czw. 25 sierpnia
  • pt. 26 sierpnia
  • sob. 27 sierpnia
  • niedz. 28 sierpnia
  • dzisiaj
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

07:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

07:00

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

07:00
trwa

Trans World Sport

Magazyn sportowy

07:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

07:00

Puncher

Magazyn bokserski

07:00

Niemcy - Polska

Piłka nożna

07:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

07:00

Niemcy - Polska

Piłka nożna

07:00

Diamentowa Liga w Zurychu

Lekkoatletyka

08:30
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

08:10

Go Ahead Eagles - AFC Ajax

Piłka nożna

08:10

Diamentowa Liga w Paryżu

Lekkoatletyka

08:10

PSV - FC Groningen

Piłka nożna

09:00

PEC Zwolle - PSV

Piłka nożna

09:00

Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce

Piłka nożna

09:00

Diamentowa Liga w Lozannie

Lekkoatletyka

09:10

Diamentowa Liga w Paryżu

Lekkoatletyka

09:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

10:20
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

10:00

Trans World Sport

Magazyn sportowy

10:20

ATP World Tour Uncovered

Magazyn tenisowy

10:20

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

10:20

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

10:15
Na żywo

Polska - Estonia

Piłka plażowa

11:40

Polska - Gruzja

Koszykówka

11:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:10

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:00

Go Ahead Eagles - AFC Ajax

Piłka nożna

11:00

Feyenoord - SBV Excelsior

Piłka nożna

11:20

Puncher

Magazyn bokserski

11:45

Polska - Portugalia

Koszykówka

11:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

12:35
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

12:30

Magazyn 1. ligi polskiej

Magazyn piłkarski

12:40

GKS Tychy - Wigry Suwałki

Piłka nożna

13:00

AFC Ajax - Willem II

Piłka nożna

13:00

AFC Ajax - Willem II

Piłka nożna

13:00

AFC Ajax - Willem II

Piłka nożna

13:05
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

13:00

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

13:00

Magazyn golfowy

Magazyn sportowy

13:00

Magazyn golfowy

Magazyn sportowy

13:30

Magazyn 1. ligi polskiej

Magazyn piłkarski

13:25

Polska - Portugalia

Koszykówka

13:10

Diamentowa Liga w Zurychu

Lekkoatletyka

14:40

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

14:00

Magazyn lekkoatletyczny

Magazyn lekkoatletyczny

14:45
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Otepää

Biatlon letni

14:40

Polska - Portugalia

Koszykówka

14:50

Atleci

Magazyn sportowy

15:00

Polska - Gruzja

Koszykówka

15:20

Diamentowa Liga w Lozannie

Lekkoatletyka

15:50

Atleci

Magazyn sportowy

15:50

Atleci

Magazyn sportowy

15:50

Atleci

Magazyn sportowy

15:35

Diamentowa Liga w Zurychu

Lekkoatletyka

16:30

Diamentowa Liga w Paryżu

Lekkoatletyka

16:30

PSV - FC Groningen

Piłka nożna

16:30

Go Ahead Eagles - AFC Ajax

Piłka nożna

16:50

Puncher

Magazyn bokserski

16:00
Na żywo

Eliminacje Mistrzostw Świata w Rosji

Piłka nożna

17:00

Niemcy - Polska

Koszykówka

17:15
Na żywo

Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów

Piłka nożna

17:45
Na żywo

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Piłka nożna

17:00

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Piłka nożna

17:10

Atleci

Magazyn sportowy

17:15
Na żywo

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Piłka nożna

17:10

Atleci

Magazyn sportowy

17:45
Na żywo

Chrobry Głogów - Miedź Legnica

Piłka nożna

17:45
Na żywo

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice

Piłka nożna

17:45
Na żywo

GKS Tychy - Wigry Suwałki

Piłka nożna

17:50
Na żywo

Kazachstan - Polska

Piłka nożna

19:10

Atleci

Magazyn sportowy

19:50
Na żywo

Turniej towarzyski we Włocławku

Koszykówka

19:50
Na żywo

Polska - Portugalia

Koszykówka

19:50
Na żywo

Eliminacje Mistrzostw Świata w Rosji

Piłka nożna

20:15
Na żywo

Gala boksu zawodowego

Boks

20:00

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Piłka nożna

20:00
Na żywo

Diamentowa Liga w Paryżu

Lekkoatletyka

20:00
Na żywo

Diamentowa Liga w Zurychu

Lekkoatletyka

20:35
Na żywo

Norwegia - Niemcy

Piłka nożna

02:40

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Ukraina - Polska

Piłka nożna

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Niemcy - Francja

Piłka nożna

03:00

Niemcy - Polska

Piłka nożna

03:00

Szwajcaria - Polska

Piłka nożna

03:00

Portugalia - Walia

Piłka nożna

03:00

UEFA Euro 2016

Piłka nożna

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv