Aktualny Program TV dla kategorii wszystkie

03:05
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:55
trwa

Info poranek

Magazyn informacyjny

05:40
trwa

M jak miłość

(614) Serial obyczajowy

06:35

Służyli Bogu i ojczyźnie

Reportaż

06:00
trwa

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00
trwa

Uwaga!

Magazyn reporterów

06:20

Mango - Telezakupy

Program reklamowy

06:00
trwa

Zapach zielonej papai

Dramat obyczajowy, Francja 1993

06:15
trwa

Skrót...

Wiadomości

06:30

Serwis...

Wiadomości

06:45

Skrót...

Wiadomości

06:00
trwa

Złotopolscy

(1) Telenowela

06:30

Złotopolscy

(2) Telenowela

05:05
trwa

We dwoje

Rozrywka

06:25

W-11 wydział śledczy

(992) Serial fabularno-dokumentalny

05:55
trwa

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00
trwa

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00
trwa

Angelo rządzi

Serial dla dzieci

06:25

Niesamowity świat Gumballa

Serial dla dzieci

06:00
trwa

Z innej beczki!

Serial komediowy

06:25

Czarodzieje z Waverly Place

Serial komediowy

06:50

Disney Sing-Along

Serial animowany

06:00
trwa

Dzieciaki MiniMini

Program dla dzieci

06:30

Świat słów

(6) Serial dla

06:45

Lulu i inne...

(5) Serial dla

06:00
trwa

Kojot

Film krótkometrażowy, Polska 2012

06:45

Między ustami a brzegiem pucharu

Melodramat, Polska 1987

05:00
trwa

US Open w Nowym Jorku

Tenis

06:00
trwa

Duch i nas dwóch

Serial animowany

06:25

Slugterra

Serial dla dzieci

06:50

Pokémon seria: XY

Serial animowany

06:00
trwa

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

Serial dokumentalny

06:05
trwa

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

23:55
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:15
trwa

Puls dnia...

Wiadomości

06:20

Serwis...

Magazyn

06:25

Sport

Wiadomości sportowe

06:30

Puls dnia...

Wiadomości

06:35

Serwis...

Magazyn

06:40

Pogoda

Pogoda

06:45

Puls dnia...

Wiadomości

06:50

Serwis...

Magazyn

06:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

03:45
trwa

Emisja nocna

Magazyn

04:15
trwa

Nocny patrol

Rozrywka

06:20

Disco Bandżo Mix

Program muzyczny

06:00
trwa

Brygada ratunkowa

(15) Serial obyczajowy

06:00
trwa

Szósty zmysł

Magazyn

06:50

Czarodzieje z Waverly Place

(1) Serial komediowy

06:05
trwa

Czary mary Goka na wyjeździe

Lifestyle

06:30

Fabryka urody

Rozrywka

06:00
trwa

E! Raport specjalny

Rozrywka

06:00
trwa

Zbrodnia i sprawiedliwość

(2) Serial dokumentalny

06:30

Zbrodnia i sprawiedliwość

(3) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Magazyn żeglarski

Magazyn żeglarski

06:30

Przedziwne rodzaje śmierci

(13) Serial dokumentalny

05:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:40
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00
trwa

Tygodnik Moralnego Niepokoju

Kabaret i satyra

06:35

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

05:50
trwa

Telesprzedaż

Program reklamowy

06:00
trwa

Poranek z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:16
trwa

Poranek/...

Magazyn informacyjny

06:26

Poranek/Pogoda

Magazyn informacyjny

06:35

Poranek/Pogoda

Magazyn informacyjny

06:36

Poranek...

Magazyn

06:45

Skrót...

Wiadomości

06:46

Poranek/...

Magazyn informacyjny

06:56

Poranek/Pogoda

Magazyn informacyjny

06:00
trwa

Mammaryla

Magazyn poradnikowy

06:30

Kuroniowie rozgryzają

Magazyn poradnikowy

03:20
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:45

Jak się leczy na świecie

(5) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Domy gwiazd

Magazyn

06:30

Stadiony atakują!

(4) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Powrót do Edenu

(12) Serial obyczajowy

06:00
trwa

Ludzie gór

(5) Serial dokumentalny

06:00
trwa
Na żywo

Jutrznia

Transmisja

06:30

Pożyczony dzień z życia

Program dla młodzieży

06:00
trwa

Masterchef Australia - pojedynek...

Reality show

06:00
trwa

W obliczu śmierci - GOPR

(19) Serial dokumentalny

06:30

W obliczu śmierci - GOPR

(20) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Nieustraszony

(12) Serial sensacyjny

06:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00
trwa

Zaginiony świat

(8) Serial przygodowy

06:00
trwa

Zaginiony świat

(8) Serial przygodowy

06:00
trwa

Samochodowe rewolucje

(3) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Don Matteo

(14) Serial kryminalny

06:00
trwa

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

06:30

Łapu capu ekstra

Rozrywka

06:00
trwa

Pełnia

Film psychologiczny, Polska 1979

06:10
trwa

Łapu capu

Rozrywka

06:20

W tonacji+

Program muzyczny

05:40
trwa

The Listener: Słyszący myśli

(9) Serial obyczajowy

06:40

Powrót do życia

(2) Serial kryminalny

06:00
trwa

Pięciokrotny mistrz

Dramat obyczajowy, USA 2011

06:00
trwa

Graczykowie

(51) Serial komediowy

06:30

Graczykowie

(52) Serial komediowy

06:00
trwa

Daleko jeszcze?

(15) Serial komediowy

06:25

Daleko jeszcze?

(16) Serial komediowy

06:50

Dharma i Greg

(19) Serial komediowy

06:10
trwa

Brud - historia Mary Whitehouse

Film biograficzny, Wielka Brytania 2008

05:25
trwa

Disco

Komedia, Francja 2008

23:15
trwa

Drzwi otwarte

Film kryminalny, Wielka Brytania 2012

06:30

Mumu

Komedia, Francja 2010

22:35
trwa

O czym szumią wierzby

(1) Serial dla

06:00
trwa

Świat według Mindy

(13) Serial komediowy

06:30

Czarodziejki

(10) Serial fantastyczny

06:00
trwa

Jakieś pytania do Bena?

Komedia, Australia 2012

06:00
trwa

Jeszcze większe dzieci

Komedia, USA 2013

05:45
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:35
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00
trwa

Daleko od noszy

(14) Serial komediowy

06:30

Daleko od noszy

(15) Serial komediowy

06:00
trwa

Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne

(22) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Znak wampira

Horror, USA 1935

05:45
trwa

Czterej pancerni i pies

(19) Serial wojenny

06:50

Na dobre i na złe

(413) Serial obyczajowy

06:00
trwa

Żona idealna

(4) Serial obyczajowy

06:05
trwa

Trzech frajerów z Teksasu

Komedia, USA 1996

06:00
trwa

Hawaii 5.0

(1) Serial sensacyjny

06:00
trwa

+De Lux

Magazyn

06:30

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

06:00
trwa

Łapu capu extra

Rozrywka

06:30

+De Lux

Magazyn

05:00
trwa

US Open w Nowym Jorku

Tenis

03:00
trwa

US Open w Nowym Jorku

Tenis

03:00
trwa

US Open w Nowym Jorku

Tenis

06:00
trwa

Still Filthy

Sporty ekstremalne

06:00
trwa

Siłownia

Magazyn sportowy

02:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00
trwa

Krwawe rozstania

(7) Serial dokumentalny

02:15
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

00:10
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00
trwa

Teletubisie

(11) Serial dla

06:25

Pokaż mi, pokaż

(1) Serial dla

06:45

Charlie i Lola

(16) Serial dla

06:00
trwa

Miś Paddington

Serial dla dzieci

06:25

Krypto, Superpies

Serial animowany

06:50

Krypto, Superpies

Serial animowany

06:15
trwa

Przystanek...

(56) Serial animowany

06:30

Calimero

(14) Serial animowany

06:45

Zou

(30) Serial animowany

06:10
trwa

Małe...

(25) Serial animowany

06:20

Małe...

(26) Serial animowany

06:35

Pingwiny z Madagaskaru

(3) Serial animowany

06:10
trwa

Dalej, Diego!

(12) Serial animowany

06:35

Umizoomi

(14) Serial animowany

06:55

Bąbelkowy świat gupików

(6) Serial animowany

06:00
trwa

Brejk

Program dla młodzieży

06:30

Triki Tiki

Program dla dzieci

06:40

Deserownia

Program dla dzieci

06:50

TeleTOON+ play

Program dla dzieci

06:00
trwa

Popbudzik

Program muzyczny

06:00
trwa

Pimp My Ride by Coca-Cola Zero

Magazyn motoryzacyjny

06:25

Punk'd

Ukryta kamera

06:00
trwa

VIVA Sounds

Program muzyczny

06:00
trwa

Dzień dobry

Program muzyczny

06:05
trwa

Pobudka z Polo tv!

Program muzyczny

00:00
trwa

Tylko hity

Program muzyczny

01:00
trwa

Best polish

Magazyn muzyczny

05:00
trwa

Poranek disco polo

Program muzyczny

06:00
trwa

Intermezzo

Autre

06:00
trwa

Wszystko o psach

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Gwiazdy ze schroniska

(1) Serial dokumentalny

06:30

Gwiazdy ze schroniska

(2) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Sędzia Mary Ann Gunn

(1) Serial dokumentalny

06:30

Kryminalne zagadki Los Angeles

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Generałowie Hitlera

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Gadżety świata

(16) Serial dokumentalny

06:30

Gadżety świata

(1) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Sekundy grozy

(3) Serial dokumentalny

06:30

Sekundy grozy

(4) Serial dokumentalny

05:55
trwa

Kulisy 11 września

Serial dokumentalny

06:55

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

05:55
trwa

Kulisy 11 września

Serial dokumentalny

06:55

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Dzika Missisipi

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Dzika Missisipi

Serial dokumentalny

06:00
trwa

Obieżyświat

Turystyka

06:00
trwa

Wielka ryba na haczyku

(2) Serial dokumentalny

06:30

Wielka ryba na haczyku

(3) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Edwardiańska farma

(1) Serial dokumentalny

06:00
trwa

Język angielski

Program edukacyjny

06:45

Rock time

Program muzyczny

06:00
trwa

Był sobie człowiek

Program edukacyjny

06:30

Były sobie Ameryki

Program edukacyjny

06:00
trwa

Najsłabsze ogniwo

Teleturniej

06:00
trwa

Rezydencje Marbelli

(9) Serial dokumentalny

06:55

Pogotowie remontowe

(4) Serial dokumentalny

06:05
trwa

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

06:00
trwa

Fashion Breakfast

Moda

06:30

Fashion Breakfast

Moda

06:05
trwa

Nieźle kliknięci

Rozrywka

06:35

Przepis na urodę

Rozrywka

06:00
trwa

Retro Polo

Program muzyczny

06:45

Disco polo show

Program muzyczny

06:10
trwa

Express

Magazyn informacyjny

06:25

Czarno na białym

Magazyn informacyjny

06:55

Uwaga! po Uwadze

Cykl reportaży

06:00
trwa

Sygnały dnia

Blok muzyczno-publicystyczny

06:08
trwa

Pogoda

Pogoda

06:19

Kalendarium

Audycja

06:00
trwa

Poranek Dwójki

Audycja

06:00
trwa

Zapraszamy do Trójki

Blok muzyczno-publicystyczny

06:15
trwa

Prognoza pogody...

Pogoda

06:25

Prognoza pogody...

Pogoda

06:29

Zestawienie...

Pogoda

06:30

Szczegółowa...

Pogoda

06:44

Zestawienie...

Pogoda

06:45

Prognoza pogody...

Pogoda

06:47

Prognoza pogody...

Pogoda

06:59

Zestawienie...

Pogoda

06:00
trwa

Wiadomości Radia ZET

Wiadomości

06:00
trwa

Dzień dobry bardzo

Blok muzyczno-publicystyczny

06:40

Listy do BE

Audycja

05:30
trwa

Wstawaj, szkoda dnia

Blok muzyczno-publicystyczny

06:00
trwa

BBC World News

News

06:30

World Business...

Economy

06:45

BBC World News

News

06:00
trwa

CNN Newsroom

News

06:30

World Sport

Magazine

06:00
trwa

Capital Connection

News

06:15
trwa

Close up

Infomagazin

06:45

Shift

Medien

06:00
trwa

Frühstücksfernsehen

Nachrichten

06:00
trwa

Breakfast Briefing

News

06:05
trwa

Les z'amours

Quiz

06:30

Point route

Trafic

06:35

Télématin

Magazine info

06:00
trwa

Euronews

Informations

06:45

Ludo

Magazine de film d'animation

06:16
trwa
Na żywo

Economie

Economie + Consommation

06:21
Na żywo

Focus

Magazine info

06:28

Météo

Prévisions météorologiques

06:30
Na żywo

Le journal

Informations

06:40
Na żywo

Le rappel des...

Informations

06:41
Na żywo

Focus

Magazine info

06:46
Na żywo

Sports

Nouvelles sportives

06:51
Na żywo

Revue de presse...

Médias

06:56

Météo

Prévisions météorologiques

06:16
trwa
Na żywo

Business

Business

06:21
Na żywo

Focus

Information magazine

06:28

Weather

Weather forecast

06:30
Na żywo

The News

News

06:46

Sport

Magazine

06:51

Webnews

Computer + Internet

06:58

Weather

Weather forecast

06:10
trwa

L'invité

Actualités

06:20

Le journal de...

Economie + Consommation

06:30

Télématin

Magazine info

05:35
trwa

Afrikas neuer Ozean

Natur + Umwelt

06:20

Kulturzeit

Magazin

05:30
trwa
Na żywo

Sat.1-Frühstücksfernsehen

Infotainment

06:00
trwa

Café Puls

Infotainment

06:00
trwa

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

05:40
trwa

Hilf mir doch!

Gesellschaft + Soziales

06:45

Verklag mich doch!

Doku-Soap

06:45

Teletip Shop

Werbesendung

05:50
trwa

Lokalzeit Südwestfalen

Regionalmagazin

06:20

Lokalzeit aus Bonn

Regionalmagazin

06:50

Lokalzeit aus Duisburg

Regionalmagazin

05:59
trwa

Studio 6

Informační magazín

05:59
trwa

Dobré ráno

Magazín

05:00
trwa

Frühcafé live

Infomagazin

06:00
trwa

Ochtend- en dagprogramma's

Overige

06:00
trwa

Ochtend- en dagprogramma's

Overige

06:00
trwa

Kinderprogramma's

Actualiteitenrubriek voor kinderen

05:55
trwa

Friends

(11) Sitcom

06:45

Xena - Principessa guerriera

(18) Serie d'avventura

05:55
trwa

Snídaně s Novou

Informační magazín

06:00
trwa
Na żywo

Guten Morgen Deutschland

Infomagazin

05:00
trwa

Week-end chez les toquées

(6) Série comédie

06:30

7 ? la maison

(11) Série comédie

06:10
trwa

Unomattina Estate

Attualit?

06:30

TG 1

Notizie

06:45

Unomattina Estate

Attualit?

06:10
trwa

Dance! - La forza della passione

Telenovela

05:30
trwa

Une femme d'honneur

Téléfilm policier, F 1998

05:10
trwa

The 51st State

Actionkomödie, GB/CDN 2001

06:40

Rookie Blue

(7) Krimiserie

06:05
trwa

Les filles d'? côté

(30) Série comédie

06:45

Premiers baisers

(3) Sitcom

02:30
trwa

Programmes de nuit

Magazine

06:25

La cage

Drame, F 1975

06:15
trwa

Le journal de...

Economie + Consommation

06:20

L'invité

Magazine info

06:30

TV5 monde, le...

Informations

06:45

Le journal de...

Economie + Consommation

06:50

L'invité

Magazine info

06:15
trwa

Markencheck: Der Ikea-Check

Wirtschaft + Konsum

05:20
trwa

Les spécialistes Ligue 1

Magazine

06:20

L'été papillon

Reportage

06:50

Le zapping

Information divertissante

03:05
trwa

L'oeil de Links

Informatique

03:30
trwa

Les ruses du diable

Comédie dramatique, F 1966

06:30

Femmes femmes

Comédie dramatique, F 1974

02:00
trwa

Ch?re Martha

Comédie, D/CH/A/I 2001

06:55

Les égarés

Drame, F 2003

04:25
trwa

Interm?de

Autre

06:55

Maximum Conviction

Film d'action, USA 2012

03:40
trwa

Interm?de

Autre

06:30

Opération turquoise

Drame, F 2007

04:32
trwa

Interm?de

Autre

06:10
trwa

Interm?de

Autre

05:40
trwa

Musikparade

Volksmusik

06:20

Hohe Tannen - Köhlerliesel

Heimatfilm, A/D 1960

02:00
trwa

Programmes de nuit

Société + Social

06:00
trwa

Café Puls mit Puls 4 News

Infomagazin

06:20

Malcolm mittendrin

Comedyserie

06:45

Malcolm mittendrin

Comedyserie

05:55
trwa

Achtung Kontrolle! Einsatz für die...

Gesellschaft + Soziales

05:55
trwa

Achtung Kontrolle! Einsatz für die...

Gesellschaft + Soziales

06:40

Beautyshopping Guthy Renker

Werbesendung

06:15
trwa

Jayce et les conquérants de la lumi?re

(26) Série de

06:35

Le maître des Bots

(1) Série de

02:10
trwa

Programmes de nuit

Magazine

06:35

Famille d'accueil

(4) Série comédie

04:45
trwa

Collateral Damage

Actionthriller

06:35

Die Logan Verschwörung

Actionthriller

04:55
trwa

Zickenterror - Der Teufel ist eine Frau

Komödie, USA/AUS 2001

06:35

Men in Black

Sci-Fi-Komödie

05:30
trwa

Der Alte

Krimiserie

06:30

Notruf Hafenkante

Actionserie

05:45
trwa

EUReKA - Die geheime Stadt

(16) Sciencefictionserie

06:30

Star Trek: Enterprise

(17) Sciencefictionserie

04:25
trwa

Navy Seals - Die härteste Elitetruppe...

Actionfilm, USA 1990

06:25

Sendepause

Sonstige

06:30

Joyce Meyer

Kirche + Religion

06:10
trwa

Olivia

Animationsserie

06:20

Peb & Pebber...

(5) Puppentrickserie

06:25

Raa Raa

Animationsserie

06:35

Bob der...

Animationsserie

06:50

Der...

(11) Zeichentrickserie

05:15
trwa

Les diables du désert

Film de, GB 1958

06:55

The Guinea Pig

Drame, GB 1948

01:15
trwa

Programmes de nuit

Actualités

03:55
trwa

Les Guignols de l'info

Divertissement

05:00
trwa

Tennis

Tennis

05:00
trwa

US Open

Tennis

05:00
trwa
Na żywo

Tennis

Tennis

06:00
trwa

Attitudes

Art + Culture

06:30

Attitudes

Art + Culture

23:45
trwa

Fight !

Magazine

06:00
trwa

Teleshopping

Werbesendung

06:30

Teleshopping

Werbesendung

06:10
trwa

Dragons : cavaliers de Beurk

Série de dessins animés

06:35

Ben 10 Omniverse

Série de dessins animés

06:15
trwa

Dschungel, Dschungel!

Animationsserie

06:45

Dino-Zug

Animationsserie

06:15
trwa

Mon pote le...

Série de dessins animés

06:00
trwa

Tao Tao - Tiergeschichten aus aller Welt

(47) Zeichentrickserie

06:25

Plop

Kinderserie

06:30

Plop

Kinderserie

06:35

Postbote Pat

(47) Puppentrickserie

06:50

Bali

(51) Zeichentrickserie

06:15
trwa

Flapacha, o...

(4) Série de

06:30

Raymond

Série de dessins animés

06:35

Raymond

Série de dessins animés

06:40

Raymond

(21) Série de

06:50

Les...

(4) Série de

06:55

Les...

(5) Série de

06:15
trwa

Mathematik zum...

Mathematik

06:30

Wissen, wo's lang geht

Berufskunde

05:30
trwa
Na żywo

ZDF-Morgenmagazin

Infomagazin

05:45
trwa

Détour(s) de mob

Autre

06:55

Les ambassadeurs de Tanna

Ethnologie

05:45
trwa

Ein Moped auf Reisen

Land + Leute

06:55

Besuch aus der Südsee

Land + Leute

04:00
trwa

Teleshopping

Commercial programme

05:40
trwa

Mediashop

Werbesendung

06:40

Eine schrecklich nette Familie

(19) Sitcom

05:50
trwa

Véto, le mag

Animaux

06:20

Véto, le mag

Animaux

06:00
trwa

Grundkurs Multimedial Deutsch

Erwachsenenbildung

06:30

Wissen, wo's lang geht

Berufskunde

06:00
trwa

Prima Pagina

Magazine d'informazione

06:00
trwa

Courage der feige Hund

(23) Zeichentrickserie

06:20

Mission Scooby-Doo

(52) Zeichentrickserie

06:45

Dragons - Die Wächter von Berk

Animationsserie

06:15
trwa

La cuisine des...

Manger + Boire

06:25

L'art de la...

Documentaire

06:40

L'art de la chasse

Autre

05:45
trwa

Sendepause

Sonstige

06:05
trwa

Road trip en Angleterre

Documentaire

06:30

Road trip en Angleterre

Documentaire

05:55
trwa

Schloss Einstein

(549) Jugendserie

06:20

4 gegen Z

Kinder-Fantasyserie

06:45

Alle Wetter!

Wetterbericht

05:50
trwa

Les boutiques du monde

Autre

06:50

Raoul Girardet

Histoire

00:00
trwa

Wiederholungen

Infomagazin

06:10
trwa

Der Regenbogenfisch

(47) Zeichentrickserie

06:35

Macius

(37) Zeichentrickserie

06:50

Kikaninchen

Kindermagazin

06:55

Tilly und ihre Freunde

(11) Zeichentrickserie

06:55

Movie Flash

Magazine

05:35
trwa

C dans l'air

Actualités

06:38

L'emploi par le...

Profession + Formation

06:45

Zouzous

Série de dessins animés

06:46

Ozzie Boo !

Série de dessins animés

06:00
trwa

M6 music

Rock + Pop

06:30

Météo

Prévisions météorologiques

06:35

M 6 Kid

Magazine jeunesse

06:36

Petit Spirou

(6) Série de

06:40

Petit Spirou

Série de dessins animés

06:55

Le petit...

Série de dessins animés

06:00
trwa

Ultra Morning

Autre

06:00
trwa

Pop Tonic "Morning"

Autre

06:00
trwa

Top Mix

Rock + Pop

05:50
trwa

Sehen statt Hören

Infomagazin

06:20

LexiTV - Wissen für alle

Kindermagazin

06:00
trwa

MTV Hits

Autre

06:30

Parental Control

Divertissement

06:50

Parental Control

Divertissement

06:00
trwa

MTV Breakfast Club

Rock + Pop

04:00
trwa

Teleshopping

Commercial programme

04:00
trwa

Teleshopping

Commercial programme

06:00
trwa

MusikWecker

Leichte Musik

06:15

Top Fashion

Fashion

06:17
trwa

Playlist

Other

06:10
trwa

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

06:25

Nachrichten

Nachrichten

06:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

06:00
trwa

Disneys Art Attack

Kindermagazin

06:25

Sing und tanz...

Kindermagazin

06:30

Servus Kasperl

Puppenspiel

06:55

Barbapapa

Zeichentrickserie

06:10
trwa

Car S.O.S

Autre

06:00
trwa

Nachrichten

Nachrichten

06:10
trwa

Franklin

Série de dessins animés

06:20

La fée...

(3) Série de

06:25

La fée...

(4) Série de

06:35

Le village de...

(3) Série de

06:45

Le village de...

(4) Série de

05:20
trwa

Des trains pas comme les autres

Documentaire

06:00
trwa

Juwel im Dschungel

Archäologie

06:10
trwa

Wetter-Panorama

Wetterbericht

06:00
trwa

Haushaltshelfer

Werbesendung

06:00
trwa

RAI News Morning News

Notizie

06:00
trwa

Ozon unterwegs

Wissen

06:30

Heimatjournal

Land + Leute

06:00
trwa

Tg 4 Night News

Notizie

06:20

Mediashopping

Lifestyle

06:35

Mediashopping

Lifestyle

06:50

Zorro

(25) Serie d'avventura

06:05
trwa

Il quotidiano

Magazine regionale

06:45

Il rompiscatole

Gioco a premi

06:00
trwa

Il quotidiano

Magazine regionale

06:40

The New Adventures Of Old Christine

(5) Serie commedia

06:00
trwa

Noticias 24H

Otro

06:30

Telediario matinal

Otro

06:00
trwa

Matin premi?re

Actualités

06:00
trwa

Téléachat

Economie + Consommation

06:00
trwa

RTL info

Informations

06:05
trwa

7 Maravilhas...

Natureza + Meio ambiente

06:18

Sinais de Vida

Série dramática

06:05
trwa

Sinais de Vida

Sociedade

06:55

Os Nossos Dias

Geografia

06:05
trwa

Il quotidiano

Actualités

06:45

Il rompiscatole

Informations

06:00
trwa

Teleshop

Werbesendung

00:05
trwa

Interm?de

Autre

05:40
trwa

Mein Name ist Fleming. Ian Fleming

(2) Dramaserie

06:30

News-Schlagzeilen und Meteo

Nachrichten

06:00
trwa

Drei auf zwei

Unterhaltung

06:00
trwa

Schweiz aktuell

Regionalmagazin

06:20

Sportlounge

Magazin

19:00
trwa

Sendepause

Sonstige

04:50
trwa

Pfarrer Braun

Krimireihe

06:20

Mensch, Leute!

Menschen

06:50

Orte des Erinnerns

Geschichte

06:16
trwa

Fokus

Infomagazin

06:27

Wetter

Wetterbericht

06:33

Sport

Sport

06:50

CheckUp

Magazin

06:00
trwa

Joyce Meyer - Das Leben genießen

Kirche + Religion

06:24

Dauerwerbesendung

Werbesendung

06:00
trwa

7vor7

Infomagazin

06:20

BKB-Invest

Infomagazin

06:25

Telebar

Gespräch

06:30

Heimspiel

Magazin

06:15
trwa

Check up

Magazin

06:25

Wetter

Wetterbericht

06:30

TalkTäglich

Talkshow

06:15
trwa

CheckUp

Magazin

06:25

Wetter

Wetterbericht

06:30

TalkTäglich

Talkshow

06:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

06:15
trwa

ZüriWetter

Wetterbericht

06:20

...

Magazin

06:30

TalkTäglich

Talkshow

06:00
trwa

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

06:30

Top Talk

Talkshow

06:00
trwa

VIVA Wecker

Rock + Pop

06:05
trwa

Franklin

(25) Série de

06:20

Franklin

(24) Série de

06:30

Franklin

Série de dessins animés

06:45

Tfou

Magazine jeunesse

05:40
trwa

Sous le soleil de St-Tropez

(12) Série comédie

06:20

Interm?de

Autre

06:00
trwa

Sous le soleil

Série comédie

06:15
trwa

Voici Timmy

(17) Série de

06:25

Voici Timmy

(18) Série de

06:35

Franklin et ses...

(25) Série de

06:45

Franklin et ses...

(26) Série de

06:55

Franklin et ses...

(27) Série de

01:55
trwa

Interm?de

Interm?de

06:25

Minimabule

Magazine de film d'animation

02:05
trwa

Interm?de

Interm?de

06:00
trwa

Sendepause

Sonstige

05:40
trwa

TV Noir

Talk + Musik

06:20

Geheimnisvolles Okzitanien

Geschichte

06:45

Hitparade

Leichte Musik

05:30
trwa
Na żywo

ZDF-Morgenmagazin

Infomagazin

04:25
trwa

Interm?de

Autre

06:05
trwa

Roztańczona...

(31) Serial animowany

06:20

Małpka wie...

(22) Serial dla

06:30

Barney i przyjaciele

(9) Serial dla

05:42
trwa

Burza uczuć

(137) Telenowela

06:39

Emilie Richards: Raj na końcu świata

Film obyczajowy, Niemcy/Nowa Zelandia 2009

05:00
trwa

Ultimate FightBox Sumo

Sumo

06:00
trwa

VIVA Wecker

Rock + Pop

05:30
trwa

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

06:30

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

06:05
trwa

Zabójcza sześćdziesiątka wydania...

Program przyrodniczy

06:35

Zabójcza sześćdziesiątka wydania...

Program przyrodniczy

06:05
trwa

Bobby Watson Quintet

Autre

06:00
trwa

March of the Living

Film dokumentalny, USA/Brazylia 2010

06:30

Echa dnia

Program publicystyczny

06:40

Pogoda

Pogoda

06:45

Echa dnia...

Program publicystyczny

06:15
trwa

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

06:35

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:40

Prognoza pogody

Pogoda

06:45

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

05:55
trwa

Smerfy

(68) Serial animowany

06:25

Jedyneczka

Program dla dzieci

06:00
trwa

Siostra Hawthorne

(1) Serial obyczajowy

06:55

Pierwsza miłość

(517) Serial obyczajowy

05:45
trwa

Wysoka fala

Film katastroficzny, USA 2003

06:10
trwa

Tajemniczy element

(5) Serial fantastyczny

06:00
trwa

Życie Kamila Kuranta

(5) Serial obyczajowy

06:00
trwa

Dziki świat

(7) Serial dokumentalny

06:25

Dziki świat

(1) Serial dokumentalny

06:55

Park zwierząt

(12) Serial dokumentalny

06:15
trwa

Wspaniały świat wędkarskich przygód

(47) Serial dokumentalny

06:45

Lista Fokusa

Rozrywka

07:00

Ja to mam szczęście!

(13) Serial komediowy

07:35

Ja to mam szczęście!

(14) Serial komediowy

07:05

M jak miłość

(615) Serial obyczajowy

07:25

Detektywi

(934) Serial fabularno-dokumentalny

07:50

Johnny English - Reaktywacja

Komedia, Wielka Brytania/USA 2011

07:00

Serwis...

Wiadomości

07:15

Skrót...

Wiadomości

07:30

Jeden na jeden

Wywiad

07:45

Skrót...

Wiadomości

07:05

Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

(10) Serial animowany

07:35

Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

(11) Serial animowany

07:00

Nash Bridges

(59) Serial sensacyjny

07:10

Violetta

(1) Telenowela

07:45

Awantura o kasę

Teleturniej

07:15

Pora na przygodę!

Serial dla dzieci

07:40

Młodzi Tytani: Akcja!

Serial dla dzieci

07:20

Hannah Montana

Serial komediowy

07:45

Blog na cztery łapy

Serial komediowy

07:00

Rycerz Mike

(39) Serial dla

07:10

Nawet nie wiesz...

(41) Serial animowany

07:20

Piotruś...

(13) Serial animowany

07:30

Detektyw...

Program edukacyjny

07:40

Roztańczona...

(7) Serial animowany

07:55

Babar i przygody Badou

(22) Serial dla

07:00

US Open w Nowym Jorku

Tenis

07:15

Mega Spiderman: Wojownicy sieci

Serial animowany

07:40

Oddział specjalny

Serial młodzieżowy

07:00

Jak to jest zrobione?

Serial dokumentalny

07:30

Jak to jest zrobione?

Serial dokumentalny

07:25

Rozalka Olaboga

(1) Serial przygodowy

07:30

Rozmowa Faktów

Program publicystyczny

07:00

Puls dnia...

Wiadomości

07:05

Serwis...

Magazyn

07:10

Pogoda

Pogoda

07:15

Puls dnia...

Wiadomości

07:20

Serwis...

Magazyn

07:25

Sport

Wiadomości sportowe

07:30

Puls dnia...

Wiadomości

07:35

Serwis...

Magazyn

07:40

Pogoda

Pogoda

07:45

Puls dnia...

Wiadomości

07:50

Serwis...

Magazyn

07:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

07:00

Telezakupy

Program reklamowy

07:30

Telezakupy

Program reklamowy

07:00

Marta mówi!

(2) Serial animowany

07:35

Pixie i Dixie

(19) Serial animowany

07:45

Pixie i Dixie

(20) Serial animowany

07:50

Pixie i Dixie

(21) Serial animowany

07:20

Czarodzieje z Waverly Place

(2) Serial komediowy

07:50

Galileo

Program popularnonaukowy

07:05

Historie porodowe

(9) Serial dokumentalny

07:00

Jem i chudnę

Magazyn poradnikowy

07:30

Z tyłu sceny

Rozrywka

07:00

Superzbliżenie

Rozrywka

07:30

Ice kocha Coco

Rozrywka

07:00

Sędzia Judy

Reality show

07:30

Sędzia Judy

Reality show

07:00

Fachowcy i pechowcy

Rozrywka

07:30

Ratunek z powietrza

Rozrywka

07:00

Afisz...

Magazyn kulturalny

07:10

Polskie drogi

(2) Serial wojenny

07:20

Powstańcy

(33) Serial dokumentalny

07:30

Naszaarmia.pl

Magazyn

07:05

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

07:00

Serwis...

Wiadomości

07:12

Publicystyka...

Program publicystyczny

07:30

Serwis zagraniczny

Magazyn informacyjny

07:20

Jak się leczy na świecie

(6) Serial dokumentalny

07:55

Jak się leczy na świecie

(7) Serial dokumentalny

07:00

Lekcje architektury

(7) Serial dokumentalny

07:30

Burzyciele w łazience

Magazyn poradnikowy

07:55

Narrogin

Film dokumentalny, Polska 2012

07:00

Dynastia Colbych

(16) Serial obyczajowy

07:00

Łowcy aligatorów

(13) Serial dokumentalny

07:00

Przygody wielkich i małych

(7) Serial animowany

07:30

Przygody wielkich i małych

(8) Serial animowany

07:00

Słodki biznes

Serial dokumentalny

07:30

Wywiady Oprah Winfrey

Rozmowa

07:00

Gliniarze

(18) Serial dokumentalny

07:30

Gliniarze

(19) Serial dokumentalny

07:00

Podkomisarz Brenda Johnson

(20) Serial kryminalny

07:00

Zagadki z przeszłości

(8) Serial przygodowy

07:00

Zagadki z przeszłości

(8) Serial przygodowy

07:00

Agenci NCIS

(18) Serial kryminalny

07:10

Zaklinacze koni

(10) Serial obyczajowy

07:00

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

07:30

Nie przegap

Zapowiedź programu

07:40

Łapu capu

Rozrywka

07:45

Hollywood Buzz

Magazyn filmowy

07:35

Nie przegap

Zapowiedź programu

07:45

Łapu capu

Rozrywka

07:50

+De Lux

Magazyn

07:10

Hollywood Buzz

Magazyn filmowy

07:40

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

07:35

Powrót do życia

(3) Serial kryminalny

07:30

Szybcy i wściekli - Tokio Drift

Film sensacyjny, USA/Niemcy 2006

07:00

Rodzina zastępcza

(49) Serial komediowy

07:30

Rodzina zastępcza

(50) Serial komediowy

07:20

Dharma i Greg

(20) Serial komediowy

07:45

Diabli nadali

(23) Serial komediowy

07:05

Miesiąc nad jeziorem

Film obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1995

07:00

Bajki dla dzieci

Magazyn filmów animowanych

07:50

O czym szumią wierzby

(2) Serial dla

07:30

Czarodziejki

(11) Serial fantastyczny

07:45

Na planie

Magazyn filmowy

07:40

Sparkle

Dramat obyczajowy, USA 2012

07:00

Samo życie

(1447) Serial obyczajowy

07:30

Samo życie

(1448) Serial obyczajowy

07:00

Eureka

(16) Serial SF

07:15

Nagroda

Dramat kryminalny, USA 1963

07:55

Na dobre i na złe

(414) Serial obyczajowy

07:00

Żona idealna

(5) Serial obyczajowy

07:50

Człowiek z kosmosu

Komedia, Irlandia 2012

07:00

Detektyw w sutannie

(16) Serial sensacyjny

07:00

Ligue 1

Magazyn piłkarski

07:00

Łapu capu extra

Rozrywka

07:30

W tonacji+

Program muzyczny

07:00

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

07:30

Łapu capu extra

Rozrywka

07:00

US Open w Nowym Jorku

Tenis

07:00

Shakalaka

Sporty ekstremalne

07:30

Shakalaka

Sporty ekstremalne

07:00

Sport raport 24

Wiadomości sportowe

07:00

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

07:00

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

07:00

Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt...

Piłka nożna

07:00

Sport Flash

Wiadomości sportowe

07:07

Diamentowa Liga w Zurychu

Lekkoatletyka

07:00

Zagadkowe zgony

(9) Serial dokumentalny

07:30

Zagadkowe zgony

(10) Serial dokumentalny

07:00

Liga+

Magazyn piłkarski

07:00

Numeraki

(1) Serial dla

07:15

Pajączek...

(21) Serial dla

07:20

Przygody Rozi

Program dla dzieci

07:30

Potrafię...

(25) Serial animowany

07:45

Kucharz duży, kucharz mały

Magazyn dziecięcy

07:15

Strażackie opowieści

Serial animowany

07:40

Garfield Show

Serial dla dzieci

07:00

Jej Wysokość Zosia

(13) Serial animowany

07:25

Szeryf Kaja na...

(15) Serial animowany

07:40

Calimero

(19) Serial animowany

07:00

Pingwiny z Madagaskaru

(4) Serial animowany

07:30

SpongeBob Kanciastoporty

(21) Serial animowany

07:55

SpongeBob Kanciastoporty

(22) Serial animowany

07:20

Psi patrol

(2) Serial animowany

07:35

Dora poznaje świat

(11) Serial animowany

07:55

Dora poznaje świat

(12) Serial animowany

07:00

Sherlock Jak

(15) Serial animowany

07:10

Sherlock Jak

(16) Serial animowany

07:25

Baranek Shaun

(9) Serial animowany

07:35

Koszykarze

(2) Serial animowany

07:00

Power Play

Program muzyczny

07:05

Pobudka z Polo tv!

Program muzyczny

07:00

Best morning

Magazyn muzyczny

07:00

Policja dla zwierząt w Houston

Serial dokumentalny

07:00

Zabójcze zwierzęta

Serial dokumentalny

07:30

Zabójcze zwierzęta

Serial dokumentalny

07:00

Wszystko dla pieniędzy

(2) Serial dokumentalny

07:00

Na krawędzi wojny

Serial dokumentalny

07:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

(11) Serial dokumentalny

07:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

(12) Serial dokumentalny

07:00

Mr. T i granice głupoty

(3) Serial dokumentalny

07:30

Mr. T i granice głupoty

(4) Serial dokumentalny

07:25

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

07:55

Złapany na gorącym uczynku

Serial dokumentalny

07:25

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

07:55

Złapany na gorącym uczynku

Serial dokumentalny

07:00

Polowania z miodożerem

Film dokumentalny

07:00

Polowania z miodożerem

Film dokumentalny

07:00

Straż przybrzeżna na Florydzie

(1) Serial dokumentalny

07:00

Wyprawy w czasie

(9) Serial dokumentalny

07:10

Moja pasja

Magazyn

07:24

Gość Edusatu

Rozmowa

07:31

Herosi

Magazyn

07:55

Sport w 3D

Magazyn sportowy

07:00

Ekspres naukowców

Program edukacyjny

07:30

To całkiem łatwe

Program edukacyjny

07:00

Najsłabsze ogniwo

Teleturniej

07:30

Czekoladomania

Magazyn kulinarny

07:05

Spektakularne akcje II wojny światowej

(1) Serial dokumentalny

07:00

Fashion Breakfast

Moda

07:30

Fashion Breakfast

Moda

07:05

Przepis na urodę

Rozrywka

07:40

Stellina

(13) Telenowela

07:50

Kartoteka

(14) Serial fabularno-dokumentalny

07:00

Wiadomości

Wiadomości

07:05

Informacje...

Wiadomości sportowe

07:08

Pogoda

Pogoda

07:15

Rozmowa dnia

Audycja

07:00

Szczegółowa...

Pogoda

07:08

Prognoza pogody...

Pogoda

07:15

Prognoza pogody...

Pogoda

07:25

Prognoza pogody...

Pogoda

07:29

Zestawienie...

Pogoda

07:30

Szczegółowa...

Pogoda

07:44

Zestawienie...

Pogoda

07:45

Prognoza pogody...

Pogoda

07:47

Prognoza pogody...

Pogoda

07:59

Zestawienie...

Pogoda

07:40

Nosel kręci

Audycja

07:00

BBC World News

News

07:30

World Business...

Economy

07:45

BBC World News

News

07:00

CNN Newsroom

News

07:30

African Voices

Conversation

07:00

Squawk Box

Information magazine

07:00

Journal

Nachrichten

07:03

Business Brief

Nachrichten

07:15

Talking Germany

Gesellschaft + Soziales

07:00
Na żywo

Le journal

Informations

07:15
Na żywo

Le rappel des...

Informations

07:16
Na żywo

Economie

Economie + Consommation

07:21
Na żywo

Revue de presse...

Médias

07:28

Météo

Prévisions météorologiques

07:30
Na żywo

Le journal

Informations

07:45
Na żywo

Le rappel des...

Informations

07:46
Na żywo

Focus

Magazine info

07:51
Na żywo

Sports

Nouvelles sportives

07:58

Météo

Prévisions météorologiques

07:00
Na żywo

The News

News

07:15
Na żywo

Headlines

Information magazine

07:16
Na żywo

Business

Business

07:21
Na żywo

In the French...

News

07:28

Weather

Weather forecast

07:30
Na żywo

The News

News

07:46

Focus

Information magazine

07:51

Sport

Magazine

07:58

Weather

Weather forecast

07:00

nano

Wissenschaft

07:30

Alpenpanorama

Landschaftsbild

07:20

Achtung! Experiment

Sachkunde

07:40

Supercar

(20) Serie d'azione

07:10

7 ? la maison

(12) Série comédie

07:55

7 ? la maison

(13) Série comédie

07:00

TG 1

Notizie

07:30

TG 1 - L.I.S.

Magazine d'informazione

07:35

Heartland

(3) Serie drammatica

07:50

Die Kochprofis - Einsatz am Herd

Essen + Trinken

07:25

Une femme d'honneur

Téléfilm policier, F 1998

07:25

Rookie Blue

(8) Krimiserie

07:10

Premiers baisers

(4) Sitcom

07:40

Hél?ne et les garçons

(3) Série comédie

07:00

Le journal de Radio-Canada

Informations

07:30

Télématin

Magazine info

07:00

Bella und der Feigenbaum

Komödie, D 2013

07:00

Mon oncle Charlie

(23) Série comédie

07:20

Météo

Prévisions météorologiques

07:25

Le petit journal

Information divertissante

07:50

Les Guignols de...

Divertissement

07:45

Mickrociné

Courts métrages

07:20

L'étrangleur

Drame, F 1970

07:00

Téléachat

Economie + Consommation

07:15

Téléachat

Economie + Consommation

07:30

Téléachat

Economie + Consommation

07:45

Téléachat

Economie + Consommation

07:55

Mein Schatz, komm mit ans blaue Meer

Musikkomödie, D 1959

07:10

Scrubs - Die Anfänger

Comedyserie

07:40

Scrubs - Die Anfänger

Comedyserie

07:15

Teleshop

Werbesendung

07:00

Le maître des Bots

(2) Série de

07:25

Rock amis

(4) Série de

07:35

Rock amis

Série de dessins animés

07:45

Kid clones

(7) Série de

07:55

Conan l'aventurier

(16) Série de

07:15

Derrick

Krimiserie

07:15

Star Trek: Enterprise

(18) Sciencefictionserie

07:00

Neu im Kino

Film + Theater

07:05

Der...

(12) Zeichentrickserie

07:15

Caillou

Zeichentrickserie

07:40

Caillou

Zeichentrickserie

07:50

Lazy Town - Los geht's

(48) Kinderserie

07:55

Téva boutique

Autre

07:30

Zapsport

Magazine

07:35

Les spécialistes ligue 1

Football

07:00

Tennis

Tennis

07:00
Na żywo

Tennis

Tennis

07:00

Tennis

Tennis

07:00

Silent Revolution

Documentaire

07:50

Pro Bull Riders

Magazine

07:30

Fight !

Magazine

07:00

Teleshopping

Werbesendung

07:30

Teleshopping

Werbesendung

07:00

Adventure Time

Série de dessins animés

07:25

Regular Show

Série de dessins animés

07:50

Le monde incroyable de Gumball

Série de dessins animés

07:15

Jake und die Nimmerland Piraten

(34) Zeichentrickserie

07:40

Disney Micky Maus Wunderhaus

Animationsserie

07:20

Phinéas et...

(2) Série de

07:30

Phinéas et...

Série de dessins animés

07:45

Totally Spies

Série de dessins animés

07:05

Wickie und die starken Männer

(77) Zeichentrickserie

07:25

Heidi

Animationsserie

07:50

My little Pony - Freundschaft ist Magie

Zeichentrickserie

07:00

Les...

(6) Série de

07:10

Petit Spirou

(62) Série de

07:15

Petit Spirou

(63) Série de

07:20

Petit Spirou

(64) Série de

07:35

Angelo la...

(17) Série de

07:45

Angelo la...

(18) Série de

07:55

Les p'tits...

(3) Série de

07:00

Willi wills wissen

Kindermagazin

07:25

Checker Can...

Wissen

07:30

Ich mach's!

Berufskunde

07:45

Ich mach's!

Berufskunde

07:40

Kontinente in Bewegung

Wissen

07:00

Super Base Beats

Rock + Pop

07:05

Eine schrecklich nette Familie

(20) Sitcom

07:30

O.C., California

(10) Jugendserie

07:00

Panoramabilder...

Nachrichten

07:15

Tele-Gym

Fitness

07:30

Panoramabilder / Bergwetter

Nachrichten

07:54

Borse e monete

Magazine d'informazione

07:55

Traffico

Traffico

07:58

Meteo.it

Meteo

07:59

Tg 5 - Mattina

Notizie

07:05

Angelo!

Animationsserie

07:25

Die fantastische Welt von Gumball

Animationsserie

07:10

L'art de la chasse

Autre

07:35

L'intégrale de la p?che en mer

Documentaire

07:00

Hessentipp

Freizeit + Hobby

07:50

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

07:50

Br?ves...

Histoire

07:20

Bummi

Animationsserie

07:25

Die Sendung mit dem Elefanten

Kindersendung

07:50

Ene Mene Bu...

Kindermagazin

07:59

Kikaninchen

Kindermagazin

07:00

Omnibus

Attualit?

07:30

TG La 7

Notizie

07:50

Omnibus

Attualit?

07:55

Omnibus

Attualit?

07:20

Boris

Série de dessins animés

07:25

T'Choupi ? l'école

Série de dessins animés

07:45

Zou

Série de dessins animés

07:05

Le petit...

Série de dessins animés

07:20

Disney Kid Club

Magazine jeunesse

07:21

La maison de Mickey

(50) Série de

07:45

Jake et les...

Série de dessins animés

07:45

One Piece

(582) Série de

07:20

Rote Rosen

(1798) Telenovela

07:15

Le Buzz

Magazine musical

07:20

Catfish

Autre

07:45

Catfish

Autre

07:00

Top 7 at 7

Rock + Pop

07:30

MTV Breakfast Club

Rock + Pop

07:00

Wake Up... In the 90s

Rock + Pop

07:00

Wake Up With Rocks!

Rock + Pop

07:00

Nachrichten

Nachrichten

07:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

07:30

Nachrichten

Nachrichten

07:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

07:00

Disneys Micky Maus Wunderhaus

Animationsserie

07:25

Rätselburg

Kindermagazin

07:30

Disneys Art Attack

Kindermagazin

07:55

Tolle Tricks

Kindersendung

07:00

Nachrichten

Nachrichten

07:00

Boing, super...

(3) Série de

07:10

Boing, super...

(4) Série de

07:25

Robocar Poli...

(3) Série de

07:35

Robocar Poli...

(4) Série de

07:50

Chi, une vie de...

(3) Série de

07:15

Cycle : chlorophylle

Autre

07:25

Plus léger que l'air

Autre

07:30

Im Zauber der Wildnis

Natur + Umwelt

07:00

Haushaltshelfer

Werbesendung

07:00

nano

Wissenschaft

07:30

Pinsel-Strich

Stadtbild

07:20

Miami Vice

(4) Serie d'azione

07:00

La Svizzera dall'alto

Infotainment

07:20

Filosofia e benessere

Filosofia

07:00

Saddle Club

(2) Serie d'avventura

07:45

Giust'in Tempo

Cartoni animati

07:01

Os Nossos Dias

Telenovela

07:30
Na żywo

Bom Dia Portugal

Notícias

07:30

Bom dia Portugal

Notícias

07:00

La Svizzera dall'alto

Informations

07:20

Filosofia e benessere

Philosophie

07:50

La storia del regionale

Découverte

07:30

Wetterkanal

Wetterbericht

07:00

Schweiz aktuell

Regionalmagazin

07:20

Sportlounge

Magazin

07:20

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

07:00

Nachrichten

Nachrichten

07:16

Fokus

Infomagazin

07:27

Wetter

Wetterbericht

07:33

Sport

Sport

07:50

CheckUp

Magazin

07:25

Joyce Meyer - Das Leben genießen

Kirche + Religion

07:55

Missionswerk...

Kirche + Religion

07:59

Dauerwerbesendung

Werbesendung

07:00

7vor7

Infomagazin

07:20

BKB-Invest

Infomagazin

07:25

Telebar

Gespräch

07:30

Heimspiel

Magazin

07:00

News / Börse

Nachrichten

07:15

Check up

Magazin

07:25

Wetter

Wetterbericht

07:30

TalkTäglich

Talkshow

07:00

Aktuell

Nachrichten

07:15

CheckUp

Magazin

07:25

Wetter

Wetterbericht

07:30

TalkTäglich

Talkshow

07:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

07:00

ZüriNews

Nachrichten

07:15

ZüriWetter

Wetterbericht

07:20

...

Magazin

07:30

TalkTäglich

Talkshow

07:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

07:30

Top Talk

Talkshow

07:00

Téléachat

Economie + Consommation

07:00

Sous le soleil

Série comédie

07:05

Maya l'abeille...

(24) Série de

07:15

Maya l'abeille...

Série de dessins animés

07:25

Maya l'abeille...

(27) Série de

07:00

Mabule

Magazine de film d'animation

07:00

Quel temps fait-il?

Information divertissante

07:25

Euronews

Informations

07:55

Plus belle la vie

(2574) Série comédie

07:30

Disco

Rock + Pop

07:00

Hugo, co to...

(18) Serial dla

07:05

Hugo, co to...

(19) Serial dla

07:10

Hugo, co to...

(20) Serial dla

07:15

Timothy: Timothy idzie do szkoły

(2) Serial dla

07:40

Znajome...

(25) Serial dla

07:50

Drewnoludki

(5) Serial dla

07:30

Casper

(12) Serial animowany

07:40

Kot Felix

(6) Serial animowany

07:50

Świnka Porky

(13) Serial animowany

07:05

Perfekcyjny łowca

Film dokumentalny

07:15

Intermezzo

Autre

07:15

Out There

Dramat obyczajowy, USA 2006

07:30

Obiektyw

Magazyn informacyjny

07:44

Prognoza pogody

Pogoda

07:46

Spełnieni

Reportaż

07:30

Rozmowa dnia

Program publicystyczny

07:45

Archiwum B

Program historyczny

07:30

Panorama

Wiadomości

07:30

Informacje

Aktualności

07:48

Kalejdoskop

Magazyn

07:30

Aktualności...

Wiadomości

07:40

Poranek z TVP Katowice

Magazyn

07:30

Pogoda

Pogoda

07:31

Jedź...

Magazyn motoryzacyjny

07:41

Telezakupy

Program reklamowy

07:30

Poranek z Panoramą lubelską

Wiadomości

07:30

Felieton NCK

Felieton

07:30

Informacje

Aktualności

07:43

Pogoda

Pogoda

07:45

Opinie

Program publicystyczny

07:30

Teleskop

Wiadomości

07:33

Pogoda

Pogoda

07:35

Wywiad...

Program publicystyczny

07:45

Smaki tradycji

Reportaż

07:30

Aktualności...

Wiadomości

07:33

Kalejdoskop...

Magazyn filmowy

07:36

Podkarpackie po naszej myśli

Program publicystyczny

07:56

Aktualności...

Wiadomości

07:30

Kronika

Wiadomości

07:50

Wokół nas

Felieton

07:30

Pogoda

Pogoda

07:33

Porozmawiajmy o...

Program publicystyczny

07:56

Pogoda

Pogoda

07:00

Raport z Polski

Magazyn informacyjny

07:20

Przechodzień...

Magazyn

07:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

07:05

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:10

Prognoza pogody

Pogoda

07:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

07:34

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:40

Gość poranka

Magazyn informacyjny

07:53

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

07:00

Pszczółka Maja

(66) Serial animowany

07:30

Domowe przedszkole

Program dla dzieci

07:45

Pierwsza miłość

(518) Serial obyczajowy

07:20

Pokemony na zawsze

Film animowany, Japonia/USA 2001

07:10

Tajemniczy element

(6) Serial fantastyczny

07:25

Rodzina piratów

(2) Serial animowany

07:15

Para daje radę

Magazyn poradnikowy

08:00

Rodzinka.pl

(28) Serial komediowy

08:30

Rodzinka.pl

(29) Serial komediowy

08:00

Wiadomości

Wiadomości

08:05

Pogoda poranna

Pogoda

08:10
Na żywo

Polityka przy kawie

Program publicystyczny

08:35

Polska i świat z historią w tle

Program historyczny

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Pielęgniarki

(1) Serial fabularno-dokumentalny

08:00
Na żywo

Dzień dobry TVN

Magazyn

08:00

Serwis...

Wiadomości

08:15

Skrót...

Wiadomości

08:30

Serwis...

Wiadomości

08:45

Serwis...

Wiadomości

08:05

Disney Mickey Mouse Clubhouse

(2) Serial animowany

08:35

Jake and the Never Land Pirates

(2) Serial animowany

08:00

Gliniarz i prokurator

(2) Serial kryminalny

08:10

Sąd rodzinny

(179) Serial fabularno-dokumentalny

08:35

Pensjonat pod Różą

(9) Serial obyczajowy

08:50

Graffiti

Program publicystyczny

08:05

Wujcio Dobra Rada

Serial animowany

08:35

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

Serial dla dzieci

08:10

Jessie

Serial komediowy

08:35

Jessie

Serial komediowy

08:20

Clifford - wielki czerwony pies

(14) Serial dla

08:45

Nawet nie wiesz...

(28) Serial animowany

08:55

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

(78) Serial animowany

08:30

Vuelta a Espa?a

Kolarstwo

08:05

Max Steel

Serial animowany

08:30

Crash i Bernstein

Serial dla dzieci

08:55

Auta - odcinek...

Serial animowany

08:00

Łowcy okazji

(18) Serial dokumentalny

08:30

Łowcy okazji

(19) Serial dokumentalny

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Puls dnia...

Wiadomości

08:05

Serwis...

Magazyn

08:10

Pogoda

Pogoda

08:15

Puls dnia...

Wiadomości

08:20

Serwis...

Magazyn

08:25

Sport

Wiadomości sportowe

08:30

Puls dnia...

Wiadomości

08:35

Serwis...

Magazyn

08:40

Serwis...

Magazyn

08:45

Puls dnia...

Wiadomości

08:50

Pogoda

Pogoda

08:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

08:35

Muzyczny budzik

Magazyn muzyczny

08:50

Mały koncert życzeń

Program muzyczny

08:00

Pies...

(49) Serial animowany

08:05

Pies...

(50) Serial animowany

08:10

Pies...

(51) Serial animowany

08:25

Zwariowane...

(80) Serial animowany

08:30

Zwariowane...

(81) Serial animowany

08:40

Zwariowane melodie

(82) Serial animowany

08:50

Rodzina zastępcza plus

(258) Serial komediowy

08:05

Świat według dziecka

(4) Serial dokumentalny

08:35

Top Model dla psów

Reality show

08:30

Cztery żony i mąż

(29) Serial dokumentalny

08:00

Giuliana i Bill

Rozrywka

08:00

Ekstremalni egzekutorzy

(3) Serial dokumentalny

08:30

Ekstremalni egzekutorzy

(4) Serial dokumentalny

08:00

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

08:50

Optimista

Film dokumentalny, Polska 2012

08:00

Hitler i wiedza tajemna

Film dokumentalny, Wielka Brytania 1999

08:00

Serwis...

Wiadomości

08:12

Publicystyka...

Program publicystyczny

08:30

Serwis zagraniczny

Magazyn informacyjny

08:00

Z.U.P.A.

Magazyn poradnikowy

08:15

Telesprzedaż

Program reklamowy

08:30

Jak się leczy na świecie

(8) Serial dokumentalny

08:55

Ucieczka na wieś

(1) Serial dokumentalny

08:00

Sunset Beach

(156) Serial obyczajowy

08:00

Łowcy aligatorów

(14) Serial dokumentalny

08:00

Portrety

Felieton

08:30

Wiara i polityka

Program publicystyczny

08:30

Skarby ze strychu

(20) Serial dokumentalny

08:00

Stołeczna drogówka

(14) Serial dokumentalny

08:30

Stołeczna drogówka

(15) Serial dokumentalny

08:00

Bez śladu

(14) Serial sensacyjny

08:00

Wschód słońca: Pieśń o dwojgu...

Melodramat, USA 1927

08:00

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

(16) Serial sensacyjny

08:00

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

(16) Serial sensacyjny

08:00

Zaginiony świat

(10) Serial przygodowy

08:10

Sue Thomas: Słyszące oczy FBI

(12) Serial sensacyjny

08:15

Mniejsze niebo

Dramat psychologiczny, Polska 1981

08:20

Trzech wspaniałych

Magazyn filmowy

08:50

Łapu capu ekstra

Rozrywka

08:10

+De Lux

Magazyn

08:30

Szwadron

Dramat wojenny, Polska/Rosja/Francja/Belgia 1992

08:35

Jo

(2) Serial sensacyjny

08:00

Daleko od noszy

(1) Serial komediowy

08:30

Daleko od noszy

(2) Serial komediowy

08:15

Diabli nadali

(24) Serial komediowy

08:40

Wszyscy kochają Raymonda

(25) Serial komediowy

08:00

Żółwik Sammy: w 50 lat dookoła...

Film animowany, Belgia 2010

08:35

Niezapomniany weekend

Komedia muzyczna, USA 2006

08:05

Pies na tropie

Film przygodowy, USA 2008

08:15

Shirley Temple Show - Pippi

Film przygodowy, USA 1961

08:30

Gwiazdy pod lupą

(15) Serial dokumentalny

08:55

Gwiazdy pod lupą

(16) Serial dokumentalny

08:15

Ukryty księżyc

Melodramat, USA/Meksyk 2012

08:00

W kręgu miłości

Film obyczajowy, USA 1992

08:00

Samo życie

(1449) Serial obyczajowy

08:30

Samo życie

(1450) Serial obyczajowy

08:00

Haven

(1) Serial SF

08:55

M jak miłość

(959) Serial obyczajowy

08:00

Świry

(8) Serial kryminalny

08:00

Nash Bridges

(6) Serial sensacyjny

08:00

La Liga

Magazyn piłkarski

08:20

Łapu capu extra

Rozrywka

08:50

Nie przegap

Zapowiedź programu

08:00

Bolt i Blip

(1) Serial animowany

08:25

+De Lux

Magazyn

08:55

Łapu capu

Rozrywka

08:30

Vuelta a Espa?a

Kolarstwo

08:00

Formula Drift

Sporty ekstremalne

08:30

Formula Drift

Sporty ekstremalne

08:00

Sport raport 24

Wiadomości sportowe

08:30

Atleci

Magazyn sportowy

08:30

Atleci

Magazyn sportowy

08:00

Łowca zbrodni

(6) Serial dokumentalny

08:00

AS Wywiadu

Magazyn sportowy

08:30

Mobil 1 The Grid

Magazyn sportów motorowych

08:05

Nina i...

(25) Serial dla

08:20

Pan Robótka

Program dla dzieci

08:40

Nadjeżdża Pan Robótka

(1) Serial dla

08:05

Tom i Jerry

Serial animowany

08:15

Leniuchowo

Serial dla dzieci

08:45

Banany w piżamach

Serial dla dzieci

08:00

Klub przyjaciół Myszki Miki

(15) Serial animowany

08:30

Jake i piraci z...

(26) Serial animowany

08:45

Henio...

(23) Serial animowany

08:20

Geronimo Stilton

Serial dla dzieci

08:45

Dora poznaje świat

(2) Serial animowany

08:20

Tickety Toc

(18) Serial animowany

08:30

Dalej, Diego!

(16) Serial animowany

08:55

Małe...

(17) Serial animowany

08:00

Spike Team

(11) Serial animowany

08:30

Klub...

(39) Serial animowany

08:40

Klub...

(40) Serial animowany

08:55

Pac-Man i upiorne przygody

(31) Serial animowany

08:00

ESKA TV News

Program muzyczny

08:05

Hity na czasie

Program muzyczny

08:00

Hit dnia

Program muzyczny

08:05

Najlepsze z najlepszych

Magazyn muzyczny

08:00

Disco życzenia

Program muzyczny

08:00

Słodkie dzieciństwo

(11) Serial dokumentalny

08:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata

Serial dokumentalny

08:00

Komisarz Alex

(1) Serial kryminalny

08:00

Złoto Hitlera

Film dokumentalny

08:00

Jak to jest zrobione?

Serial dokumentalny

08:30

Jak to jest zrobione?

Serial dokumentalny

08:00

Drwal zawodowiec

Serial dokumentalny

08:55

Kometa stulecia

Film dokumentalny

08:55

Kometa stulecia

Film dokumentalny

08:00

Najgroźniejsi zabójcy

Serial dokumentalny

08:00

Najgroźniejsi zabójcy

Serial dokumentalny

08:00

Auto-cuda z wysypiska

(12) Serial dokumentalny

08:05

Muzeum pełne tajemnic

(1) Serial dokumentalny

08:01

Panorama...

Pogoda

08:06

Odkryj Miasto

Reportaż

08:32

Wakacje w muzeum

Reportaż

08:00

To całkiem łatwe

Program edukacyjny

08:30

Co i jak

Program edukacyjny

08:00

Doktor Who

(2) Serial SF

08:30

Kolacja dla dwojga

Magazyn kulinarny

08:10

Planeta ludzi

(1) Serial dokumentalny

08:00

Fashion Breakfast

Moda

08:30

Fashion Breakfast

Moda

08:30

Pasmo programowe telewizji TOP SHOP

Program reklamowy

08:00

Discobudzik

Program muzyczny

08:50

Ukryta prawda

(64) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Wiadomości

Wiadomości

08:05

Informacje...

Wiadomości sportowe

08:08

Pogoda

Pogoda

08:20

Rozmowa dnia

Audycja

08:47

Europejski...

Magazyn

08:13

Salon polityczny Trójki

Audycja

08:00

Szczegółowa...

Pogoda

08:08

Prognoza pogody...

Pogoda

08:15

Prognoza pogody...

Pogoda

08:25

Prognoza pogody...

Pogoda

08:29

Zestawienie...

Pogoda

08:30

Szczegółowa...

Pogoda

08:44

Zestawienie...

Pogoda

08:45

Prognoza pogody...

Pogoda

08:47

Prognoza pogody...

Pogoda

08:59

Zestawienie...

Pogoda

08:02

Gość Radia Zet

Rozmowa

08:00

BBC World News

News

08:30

World Business...

Economy

08:45

BBC World News

News

08:00

CNN Newsroom

News

08:00

Squawk Box

Information magazine

08:00

Journal

Nachrichten

08:15

Olafur Eliasson - Artist of the...

Künstlerporträt

08:50

Des histoires et des vies

Magazine régional

08:00
Na żywo

Le journal

Informations

08:15
Na żywo

Le rappel des...

Informations

08:16
Na żywo

Economie

Economie + Consommation

08:21
Na żywo

Sur le net

Médias

08:28

Météo

Prévisions météorologiques

08:30
Na żywo

Le journal

Informations

08:45
Na żywo

Le rappel des...

Informations

08:46

Focus

Magazine info

08:56
Na żywo

Le rappel des...

Informations

08:58

Météo

Prévisions météorologiques

08:00
Na żywo

The News

News

08:15
Na żywo

Headlines

Information magazine

08:16
Na żywo

Business

Business

08:21
Na żywo

Webnews

Computer + Internet

08:28

Weather

Weather forecast

08:30
Na żywo

The News

News

08:46

Focus

Information magazine

08:51

Sport

Magazine

08:58

Weather

Weather forecast

08:00

Journal Radio Canada

Informations

08:25

Journal TV 5

Informations

08:40

64, rue du zoo

Série de dessins animés

08:50

Pok et Mok

Série de dessins animés

08:55

Tendres agneaux

Série de dessins animés

08:50

Verklag mich doch!

Doku-Soap

08:20

Flirt English

Englisch

08:30

Hier und heute

Reportage

08:45

Hart aber fair

Diskussion

08:45

Vše o vaření

Seriál o vaření

08:30

Kouzelná školka

Magazín pro děti

08:35

Supercar

(21) Serie d'azione

08:50

Novashopping

Reklamní vysílání

08:30

Teleshopping Schweiz

Werbesendung

08:40

Monk

Série polici?re

08:00

TG 1

Notizie

08:20

Le sorelle McLeod

(17) Serie drammatica

08:50

Frauentausch

Doku-Soap

08:10

Law & Order

(22) Krimiserie

08:05

Hél?ne et les garçons

(4) Sitcom

08:35

Les myst?res de l'amour

(9) Série comédie

08:30

TV5 monde, le...

Informations

08:45

Une brique dans le ventre

Style de vie

08:30

Lindenstraße

Soap

08:00

Météo

Prévisions météorologiques

08:05

Zapsport

Magazine

08:10

Les Simpson

(2) Série de

08:30

Blue Jasmine

Comédie sentimentale, USA 2013

08:15

La maison de mon p?re

Autre

08:30

Exodus

Film historique, USA 1960

08:30

Indian Palace

Comédie dramatique, GB 2011

08:30

L'ombre du mal

Thriller

08:30

The Express

Biographie, USA/D 2008

08:50

La fantastique histoire vraie d'Eddie...

Film d'action, GB/F 1966

08:05

Comédie ! : the Story

Divertissement

08:55

Mariés, deux enfants

(7) Série comédie

08:05

Two and a Half Men

Sitcom

08:30

Two and a Half Men

Sitcom

08:15

Conan l'aventurier

(17) Série de

08:40

Conan l'aventurier

(18) Série de

08:15

Famille d'accueil

(1) Série dramatique

08:20

Independence Day

Science-Fiction-Film

08:15

Horton hört ein Hu!

Animationsfilm

08:15

Die Rosenheim-Cops

Krimiserie

08:00

Star Trek: Enterprise

(19) Sciencefictionserie

08:50

Independence Daysaster

Actionfilm, CDN 2013

08:00

Quiz express

Quiz

08:20

Lazy Town - Los geht's

(49) Kinderserie

08:45

Lazy Town - Los geht's

(50) Kinderserie

08:30

Queimada

Autre

08:30

L'ours et l'enfant

Autre

08:40

Coupe du monde

Basket-ball

08:30

Radsport

Straßenrennen

08:30

Ciclismo

Ciclismo

08:40

Formula Drift

Sport automobile

08:00

Bundesliga

Football

08:00

Teleshopping

Werbesendung

08:30
Na żywo

Sport-Quiz

Quiz

08:15

Ben 10 Omniverse

Série de dessins animés

08:35

Regular Show

Série de dessins animés

08:10

Sofia die Erste

Animationsserie

08:35

Art Attack

Kindermagazin

08:10

Princesse Sofia

Série de dessins animés

08:35

Jake et les...

Série de dessins animés

08:45

Jake et les...

Série de dessins animés

08:15

Exklusive...

Reportage

08:25

Die Biene Maja

Animationsserie

08:40

Die Biene Maja

Animationsserie

08:50

Tabaluga

(47) Zeichentrickserie

08:05

Les p'tits...

(4) Série de

08:20

Michel

Série de dessins animés

08:30

Michel

Série de dessins animés

08:45

Flapacha, o...

(12) Série de

08:55

Flapacha, o...

Série de dessins animés

08:00

Englisch für Anfänger

Englisch

08:30

Fast Track English

Englisch

08:25

X:enius

Science

08:25

X:enius

Wissen

08:50

Die mächtigste Bombe der Welt

Zeitgeschichte

08:15

Desperate Housewives

(5) Comedyserie

08:45

Sur les traces de Steve Irwin

Nature + Environnement

08:45

Fratelli detective

(6) Serie poliziesca

08:00

Uncle Grandpa

(5) Zeichentrickserie

08:45

Ben 10

(2) Zeichentrickserie

08:00

L'art de la chasse

Documentaire

08:30

L'art de la chasse

Documentaire

08:40

Brisant

Infomagazin

08:55

Croisi?re

Autre

08:00

Münzengalerie Reppa

Werbesendung

08:00

Pocoyo

Animationsserie

08:10

Lulu Zapadu

Animationsserie

08:35

Sesamstraße

Kindersendung

08:15

Mouk

Série de dessins animés

08:40

C'est quoi...

Société + Social

08:50

Consomag

Economie + Consommation

08:55

Les maternelles

Société + Social

08:00

Jake et les...

Série de dessins animés

08:10

Sammy & co

Série de dessins animés

08:30

Météo

Prévisions météorologiques

08:35

M6 boutique

Economie + Consommation

08:05

One Piece

(583) Série de

08:35

One Piece

(584) Série de

08:10

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

08:58

MDR aktuell...

Nachrichten

08:05

Le Buzz

Magazine musical

08:10

Parental Control

Divertissement

08:40

Parental Control

Divertissement

08:00

Schlager & Co.

Leichte Musik

08:15

Top Gossip

Concert

08:17

Playlist

Other

08:00

Nachrichten

Nachrichten

08:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

08:30

Nachrichten

Nachrichten

08:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

08:00

Anna und die Liebe

(666) Telenovela

08:20

Anna und die Liebe

(667) Telenovela

08:45

Die Nanny

Comedyserie

08:40

Air Crash

Documentaire

08:00

Chi, une vie de...

Série de dessins animés

08:15

Ariol

(1) Série de

08:25

Ariol

(2) Série de

08:40

Willa !

(1) Série de

08:50

Willa !

(2) Série de

08:10

Cycle : chlorophylle

Autre

08:15

Plus léger que l'air

Autre

08:15

Im Zauber der Wildnis

Natur + Umwelt

08:00

Haushaltshelfer

Werbesendung

08:00

Agor? - Estate

Attualit?

08:00

Brandenburg aktuell

Infomagazin

08:30

Abendschau

Infomagazin

08:15

Hunter

(16) Serie gialla

08:15

Il gioco dei ricordi

Divertimento

08:45

La Francia costiera

Documentario

08:00

Euronews

Notizie

08:50

On n'est pas des pigeons

Economie + Consommation

08:50

Shopping

Autre

08:15

Il gioco dei ricordi

Informations

08:45

La Francia costiera

Découverte

08:00

Vitalogos live

Infomagazin

08:55

Berufsbilder...

Berufskunde

08:45

Dance Academy

Jugendserie

08:00

ECO

Wirtschaft + Konsum

08:25

Schawinski

Gespräch

08:55

Puls

Magazin

08:10

Mensch, Leute!

Menschen

08:40

Eisenbahn-Romantik

Verkehr

08:00

Nachrichten

Nachrichten

08:16

Fokus

Infomagazin

08:27

Wetter

Wetterbericht

08:33

Sport

Sport

08:50

CheckUp

Magazin

08:00

7vor7

Infomagazin

08:20

BKB-Invest

Infomagazin

08:25

Telebar

Gespräch

08:30

Heimspiel

Magazin

08:00

News / Börse

Nachrichten

08:15

Check up

Magazin

08:25

Wetter

Wetterbericht

08:30

TalkTäglich

Talkshow

08:00

Aktuell

Nachrichten

08:15

CheckUp

Magazin

08:25

Wetter

Wetterbericht

08:30

TalkTäglich

Talkshow

08:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

08:00

Mediashop

Werbesendung

08:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

08:30

Top Talk

Talkshow

08:40

Météo

Prévisions météorologiques

08:45

Téléshopping

Economie + Consommation

08:00

Sous le soleil

Série comédie

08:55

Témoin g?nant

Film d'action, USA 2012

08:05

Peppa

(141) Série de

08:10

Peppa

(142) Série de

08:15

Les aventures...

Série de dessins animés

08:25

Percy et ses...

(6) Série de

08:35

T'Choupi

(11) Série de

08:40

T'Choupi

(12) Série de

08:50

Voici Timmy

(11) Série de

08:25

Télé la question

Show jeu

08:50

Top Models

(6778) Série dramatique

08:15

Starparade

Leichte Musik

08:00

Gombby na...

(2) Serial dla

08:15

Strażnicy...

(21) Serial animowany

08:30

Strażnicy...

(22) Serial animowany

08:45

Małpka wie...

(22) Serial dla

08:55

Małpka wie...

(23) Serial dla

08:26

Jak wygrać wojnę z pieluchami

Film obyczajowy, Niemcy 2011

08:00

Królik Bugs i...

(19) Serial animowany

08:10

Królik Bugs i...

(20) Serial animowany

08:20

Popeye i...

(12) Serial animowany

08:30

Casper

(13) Serial animowany

08:40

Kot Felix

(7) Serial animowany

08:50

Kaczor Daffy

(6) Serial animowany

08:00

Życie na Brinkburn Street

(2) Serial dokumentalny

08:45

Zabójcza sześćdziesiątka wydania...

Program przyrodniczy

08:50

Salar

Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Boliwia 2011

08:00
Na żywo

Co niesie dzień

Magazyn

08:25

Pogoda

Pogoda

08:30

Co u nas?

Magazyn

08:35

Misja...

Magazyn dla niepełnosprawnych

08:45

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

08:10

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:23

Prognoza pogody

Pogoda

08:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

08:34

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:40

Gość poranka

Magazyn informacyjny

08:53

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

08:00

Mój przyjaciel królik

(1) Serial animowany

08:30

Domisie

Program dla dzieci

08:30

Jesteś moim życiem

(120) Telenowela

08:40

Jett Jackson

Film przygodowy, USA 2001

08:10

Plotkara

(19) Serial komediowy

08:00

Mężczyzna moich marzeń

Komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja 2002

08:05

Maleństwa w zoo

(3) Serial dokumentalny

08:40

Maleństwa w zoo

(4) Serial dokumentalny

08:15

Jak to...

(6) Serial dokumentalny

08:30

Lidia w kuchni

Magazyn kulinarny

09:00

Dom nad rozlewiskiem

(2) Serial obyczajowy

09:05

Nad rozlewiskiem

(7) Serial obyczajowy

09:00

Malanowski i Partnerzy

(486) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(487) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Dobry sąsiad

Dramat psychologiczny, Niemcy 2011

09:00

Serwis...

Wiadomości

09:15

Serwis...

Wiadomości

09:30

Serwis...

Wiadomości

09:45

Serwis...

Wiadomości

09:00

Xena: wojownicza księżniczka

(22) Serial przygodowy

09:10

Sędzia Anna Maria Wesołowska

(418) Serial fabularno-dokumentalny

09:35

Miodowe lata

(29) Serial komediowy

09:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

09:00

Kroniki Xiaolin

Serial dla dzieci

09:25

Johnny Test

Serial animowany

09:55

Angelo rządzi

Serial dla dzieci

09:00

Austin i Ally

Serial komediowy

09:30

Mako Mermaids

Serial przygodowy

09:55

Powodzenia, Charlie!

Serial komediowy

09:15

Mela i smoki

(1) Serial animowany

09:25

Strażak Sam

(42) Serial dla

09:35

Franklin i przyjaciele

(7) Serial dla

09:05

Romans z intruzem

Dramat wojenny, Polska 1985

09:30

US Open w Nowym Jorku

Tenis

09:00

Duch i nas dwóch

Serial animowany

09:50

Randy Cunningham: nastoletni ninja

Serial animowany

09:00

Aukcja w ciemno

(11) Serial dokumentalny

09:30

Aukcja w ciemno

(12) Serial dokumentalny

09:25

Serwis...

Magazyn

09:30

Pogoda

Pogoda

09:35

Otwarta antena

Rozrywka

09:55

Pogoda

Pogoda

09:15

Bajkowa TVS

Magazyn

09:00

SpongeBob Kanciastoporty

(110) Serial animowany

09:20

Wspaniałe zwierzaki

(314) Serial animowany

09:50

Komisarz Rex

(3) Serial sensacyjny

09:35

Co za tydzień

Magazyn

09:00

Trudne sprawy

(340) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Wakacyjne imprezy

Rozrywka

09:30

Ice kocha Coco

Rozrywka

09:00

Doktorzy od grubasów

(8) Serial dokumentalny

09:15

Jazda polska, czyli jak przetrwać na...

Magazyn motoryzacyjny

09:45

Agromachina

Magazyn motoryzacyjny

09:50

Złodzieje rowerów

Dramat obyczajowy, Włochy 1948

09:05

Pogranicze w ogniu

(19) Serial sensacyjny

09:25

Śpiewające fortepiany

Teleturniej

09:00

Serwis...

Wiadomości

09:12

Publicystyka...

Program publicystyczny

09:30

Serwis zagraniczny

Magazyn informacyjny

09:20

Jakubiak w sezonie

Magazyn kulinarny

09:50

Przez dziurkę od sera

Magazyn poradnikowy

09:00

Święto w mieście

(4) Serial dokumentalny

09:35

Święto w mieście

(5) Serial dokumentalny

09:50

Sztukomaniak

Magazyn poradnikowy

09:00

Piękna i bestia

(10) Serial obyczajowy

09:00

Amerykańscy naprawiacze

(7) Serial dokumentalny

09:30

Amerykańscy naprawiacze

(8) Serial dokumentalny

09:00

Bóg tak chce

Film dokumentalny, Belgia 2011

09:00

Łowcy promocji

Serial dokumentalny

09:30

Ciąża z zaskoczenia

Serial dokumentalny

09:00

Hardkorowy lombard

Rozrywka

09:30

Hardkorowy lombard

Rozrywka

09:00

Akta zbrodni

(72) Serial dokumentalny

09:30

Akta zbrodni

(73) Serial dokumentalny

09:45

Niebo

Komedia, Polska 2012

09:00

Agenci NCIS

(10) Serial kryminalny

09:00

Agenci NCIS

(10) Serial kryminalny

09:00

Zaginiony świat

(11) Serial przygodowy

09:10

Ponad wszystko

(7) Serial obyczajowy

09:55

Cirque du Soileil: Dalekie światy

Film fantastyczny, USA 2012

09:20

Hudsucker Proxy

Komedia, Wielka Brytania/Niemcy/USA 1994

09:30

Jo

(3) Serial sensacyjny

09:15

Miłość dwudziestolatków: Antoine i...

Film krótkometrażowy, Francja 1962

09:45

Uciekająca miłość

Komediodramat, Francja 1979

09:00

Pingwiny z Madagaskaru

(24) Serial animowany

09:30

Dwóch i pół

(7) Serial komediowy

09:55

Dwóch i pół

(8) Serial komediowy

09:05

Wszyscy kochają Raymonda

(1) Serial komediowy

09:30

Niania

(1) Serial komediowy

09:45

Święty Ralph

Komediodramat, Kanada 2004

09:30

Witaj Kaniousha

Film obyczajowy, Francja 2011

09:05

Svein i szczur

Film przygodowy, Norwegia 2007

09:25

Gotowe na wszystko

(1) Serial obyczajowy

09:35

Gorąca linia

Komediodramat, USA/Niemcy 2000

09:45

Właściciel

Komediodramat, USA 1970

09:00

Samo życie

(1451) Serial obyczajowy

09:30

Pierwsza miłość

(1484) Serial obyczajowy

09:00

Haven

(2) Serial SF

09:50

Diabelska przełęcz

Western, USA 1950

09:55

Bulionerzy

(1) Serial komediowy

09:00

Słoneczny patrol

(10) Serial przygodowy

09:45

Nadbagaż

Komedia romantyczna, USA 1997

09:00

Nieśmiertelny

(2) Serial przygodowy

09:00

Burnley FC - Manchester United

Piłka nożna

09:00

+De Lux

Magazyn

09:15

Łapu capu

Rozrywka

09:20

Bolt i Blip

(1) Serial animowany

09:45

Nasz własny dom

Dramat obyczajowy, USA 1993

09:00

Hollywood Buzz

Magazyn filmowy

09:30

Nie przegap

Zapowiedź programu

09:40

Cudowne maleństwa

Film dokumentalny

09:30

US Open w Nowym Jorku

Tenis

09:00

X Games w Monachium

Sporty ekstremalne

09:00

1. liga polska raport

Magazyn piłkarski

09:30

Ani słowa o polityce

Magazyn sportowy

09:10

Everton FC - Chelsea FC

Piłka nożna

09:10

Everton FC - Chelsea FC

Piłka nożna

09:10

Magazyn ligi holenderskiej

Magazyn piłkarski

09:00

Sport Flash

Wiadomości sportowe

09:07

Grand Prix Wielkiej Brytanii w...

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

09:00

Kobiety, które zabijają

(18) Serial dokumentalny

09:40

Sopot Match Race

Żeglarstwo

09:00

Studio Moderna

Program reklamowy

09:30

Teleshop

Program reklamowy

09:05

Łapkozaury

(13) Serial dla

09:15

Kieszonkowy...

(10) Serial dla

09:30

Numeraki

(4) Serial dla

09:40

Pokaż mi, pokaż

(2) Serial dla

09:15

Krypto, Superpies

Serial animowany

09:40

Bajanie z...

Magazyn filmów animowanych

09:55

Szczenięce...

Serial animowany

09:00

Jej Wysokość Zosia

(3) Serial animowany

09:25

Zou

(30) Serial animowany

09:40

Szeryf Kaja na...

(21) Serial animowany

09:50

Miś Muki

(32) Serial animowany

09:15

Umizoomi

(2) Serial animowany

09:40

Tickety Toc

(2) Serial animowany

09:50

Psi patrol

(2) Serial animowany

09:05

Małe...

(18) Serial animowany

09:20

Max i Ruby

(4) Serial animowany

09:40

Rajdek - mała...

(39) Serial animowany

09:50

Umizoomi

(7) Serial animowany

09:15

teleTOON+ gry

Program dla dzieci

09:25

Pound Puppies: Psia paczka

(14) Serial animowany

09:50

The Littlest Pet Shop

(7) Serial animowany

09:00

Codzienna 20

Program muzyczny

09:00

Pogromcy nadwagi

Rozrywka

09:00

ESKA TV News

Program muzyczny

09:05

Hity na czasie

Program muzyczny

09:00

Power Play

Program muzyczny

09:05

Najlepsze z najlepszych

Magazyn muzyczny

09:00

Rzeczne potwory

Serial dokumentalny

09:00

Łowca z dziczy

Serial dokumentalny

09:30

Łowca z dziczy

Serial dokumentalny

09:00

Zaginieni

Serial dokumentalny

09:00

Tajemnica śmierci Hitlera

Film dokumentalny

09:00

Jak działa wszechświat?

Serial dokumentalny

09:00

Broń na sprzedaż

Serial dokumentalny

09:55

Tajemniczy Jezus

Film dokumentalny

09:55

Tajemniczy Jezus

Film dokumentalny

09:00

Najgroźniejsi zabójcy

Serial dokumentalny

09:00

Najgroźniejsi zabójcy

Serial dokumentalny

09:00

Monumentalne zagadki

Turystyka

09:00

Biznes w potrzebie

(6) Serial dokumentalny

09:00

W świecie islandzkich sag

(2) Serial dokumentalny

09:35

Na szlaku Hannibala

(2) Serial dokumentalny

09:05

Czas na...

Magazyn gospodarczy

09:21

British Council

Magazyn

09:31

Gotuj z Giancarlo

Magazyn kulinarny

09:00

Szlakami czasu

Program edukacyjny

09:30

Wymyśl to!

Program dla dzieci

09:00

Allo, Allo

(2) Serial komediowy

09:40

Moja rodzinka

(2) Serial komediowy

09:30

Cena smaku

Magazyn kulinarny

09:15

Ziemia - potęga planety

(2) Serial dokumentalny

09:00

Fashion News

Moda

09:30

Fashion News

Moda

09:00

Plota

Rozrywka

09:50

Cztery wesela

Lifestyle

09:00

Lato z Radiem

Blok muzyczno-publicystyczny

09:00

Wiadomości

Wiadomości

09:06

Pogoda

Pogoda

09:36

Pogoda

Pogoda

09:00

Molo melomana

Audycja

09:45

To się czyta latem

Powieść w odcinkach

09:00

Do południa

Audycja

09:00

Szczegółowa...

Pogoda

09:05

Magazyn żeglarski

Magazyn żeglarski

09:30

Szczegółowa...

Pogoda

09:44

Zestawienie...

Pogoda

09:45

Prognoza pogody...

Pogoda

09:50

Prognoza pogody...

Pogoda

09:59

Zestawienie...

Pogoda

09:00

Byle do piątku

Blok muzyczno-publicystyczny

09:00

BBC World News

News

09:30

World Business...

Economy

09:45

BBC World News

News

09:00

CNN Newsroom

News

09:00

Journal

Nachrichten

09:03

euromaxx

Gesellschaft + Soziales

09:30

popXport

Musikmagazin

09:05

Dans quelle...

Littérature

09:10

Des jours et des vies

Saga familiale, USA

09:35

Amour, gloire et beauté

(6379) Série comédie

09:50

Des histoires et des vies

Magazine régional

09:00
Na żywo

Le journal

Informations

09:15
Na żywo

Le rappel des...

Informations

09:16
Na żywo

Economie

Economie + Consommation

09:21
Na żywo

Revue de presse...

Médias

09:28

Météo

Prévisions météorologiques

09:30
Na żywo

Le journal

Informations

09:45
Na żywo

Le rappel des...

Informations

09:46

Focus

Magazine info

09:56
Na żywo

Le rappel des...

Informations

09:58

Météo

Prévisions météorologiques

09:00
Na żywo

The News

News

09:15
Na żywo

Headlines

Information magazine

09:16
Na żywo

Business

Business

09:21
Na żywo

In the World...

News

09:28

Weather

Weather forecast

09:30
Na żywo

The News

News

09:46

Focus

Information magazine

09:51

Sport

Magazine

09:58

Weather

Weather forecast

09:00

Dofus

Série de dessins animés

09:10

Totally Spies

Série de dessins animés

09:30

Flash info

Informations

09:35

Jardins

Temps libre + Hobby

09:00

ZIB

Nachrichten

09:05

Kulturzeit

Magazin

09:45

nano

Wissenschaft

09:00

Teletip Shop

Werbesendung

09:50

Hilf mir doch!

Gesellschaft + Soziales

09:00

Herci Jiřího Hubače

Dokument

09:30

Reportéři ČT

Reportáž

09:00

Vodopády z nebe

Dokument

09:55

Sicílie

Dokument

09:00

RosaXan

Werbesendung

09:15

Rasant

Magazin

09:35

A-Team

(8) Serie d'avventura

09:10

Ulice

Seriál

09:00

Unter uns

Soap

09:30

Die Trovatos - Detektive decken auf

Recht + Kriminalität

09:25

Monk

Série polici?re

09:00

TG 1

Notizie

09:30

TG 1 - FLASH

Notizie

09:40

Unomattina...

Attualit?

09:55

Che tempo fa

Meteo

09:45

Pasión Prohibida

(73) Telenovela

09:05

Sauveur Giordano

Série polici?re

09:00

Law & Order

(23) Krimiserie

09:50

Law & Order

(24) Krimiserie

09:25

Melrose Place

(2) Série comédie

09:55

Best of the Best III

Drame, USA 1995

09:15

Au coeur des...

Autre

09:30

Chroniques d'en haut

Nature + Environnement

09:00

euromaxx

Gesellschaft + Soziales

09:30

Einfach und köstlich

Essen + Trinken

09:45

Surprises

Divertissement

09:50

Mystery

Thriller

09:20

Mariés, deux enfants

(8) Série comédie

09:40

Mariés, deux enfants

(9) Série comédie

09:30

Waldheimat

Unterhaltungsserie

09:55

Drei sind einer zuviel

Unterhaltungsserie

09:00

Mike & Molly

Comedyserie

09:00

Teletip Shop

Werbesendung

09:25

Mike & Molly

Comedyserie

09:50

How I Met Your Mother

(94) Sitcom

09:30

Famille d'accueil

(2) Série dramatique

09:45

Sky Magazin

Film + Theater

09:00

Die Rosenheim-Cops

Krimiserie

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:15

Lazy Town - Los geht's

(51) Kinderserie

09:45

Calimero

Animationsserie

09:30

Tennis

Tennis

09:30

US Open

Tennis

09:30

Tennis

Tennis

09:05

Formula Drift

Sport automobile

09:30

X Games

Autre

09:00

Serie A

Football

09:00

Dragons : défenseurs de Beurk

Série de dessins animés

09:25

Regular Show

Série de dessins animés

09:50

Adventure Time

Série de dessins animés

09:00

Phineas und Ferb

(18) Zeichentrickserie

09:25

Willkommen in Gravity Falls

(2) Zeichentrickserie

09:50

Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9...

(1) Zeichentrickserie

09:00

Docteur La...

Série de dessins animés

09:15

Docteur La...

Série de dessins animés

09:30

Sally Bollywood...

Série de dessins animés

09:40

Sally Bollywood...

Série de dessins animés

09:55

Lou !

(3) Série de

09:15

Die Hoobs

(24) Puppentrickserie

09:40

Erdferkel Arthur und seine Freunde

(18) Zeichentrickserie

09:05

L'école des...

Série de dessins animés

09:20

L'école des...

Série de dessins animés

09:30

Sherlock Yack...

(3) Série de

09:40

Sherlock Yack...

(4) Série de

09:55

Oggy et les...

Série de dessins animés

09:00

Grundkurs Englisch

Englisch

09:30

alpha-Campus

Kunst + Kultur

09:00

Tagesschau

Nachrichten

09:05

Nashorn, Zebra & Co.

Tiere

09:55

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

09:45

Les héros irradiés

Société + Social

09:45

Die Atombombe im Vorgarten

Geschichte

09:05

Mediashop

Werbesendung

09:10

Sur les traces de Steve Irwin

Nature + Environnement

09:00

Tele-Gym

Fitness

09:10

Cartoon Toon Toon: Courage der feige...

(1) Zeichentrickserie

09:20

Hayley Shepard : une kayakiste ? la...

Société + Social

09:20

Maintower

Regionalmagazin

09:45

Hessenschau

Regionalmagazin

09:55

Itinéraires bis

Autre

09:00

LaBlanche Stempelkunst

Werbesendung

09:00

Sarah & Duck

(32) Zeichentrickserie

09:10

Siebenstein

Kinderserie

09:35

Kikaninchen

Kindermagazin

09:45

Coffee Break

Attualit?

09:40

Météo

Prévisions météorologiques

09:45

La petite maison dans la prairie

Saga familiale, USA 1983

09:00

Témoins de l'étrange

Documentaire

09:45

Paranormal vidéo

Divertissement

09:00

Pop List

Rock + Pop

09:00

Brisant

Infomagazin

09:45

Mach dich ran!

Spielshow

09:05

Parental Control

Divertissement

09:30

Parental Control

Divertissement

09:00

3 from 1

Rock + Pop

09:00

SchlagerBox

Leichte Musik

09:00

Nachrichten

Nachrichten

09:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

09:30

Nachrichten

Nachrichten

09:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

09:10

Dawson's Creek

Jugendserie

09:55
Na żywo

Marlies Schild - Meine Zukunft

Zeitgeschehen

09:30

Air crash

Autre

09:05

Franklin

Série de dessins animés

09:15

Franklin

Série de dessins animés

09:25

La fée...

(20) Série de

09:35

La fée...

(21) Série de

09:40

La fée...

(22) Série de

09:50

Barbapapa

Série de dessins animés

09:55

Barbapapa

Série de dessins animés

09:05

Echappées belles

Informations

09:00

Vor Ort

Zeitgeschehen

09:30

Thema

Zeitgeschehen

09:00

ZIB

Nachrichten

09:30

Harrys liabste Hütt'n

Land + Leute

09:00

Denim & Co.

Werbesendung

09:00

ZiBB

Regionalmagazin

09:55

ARD-Buffet

Ratgeber

09:40

Carabinieri

(2) Serie gialla

09:40

National Geographic

Documentario

09:35

Black Jack

Gioco a premi

09:55

Le beau vélo de RAVeL

Divertissement

09:40

National Geographic

Documentaire

09:10

Berufsbilder...

Berufskunde

09:25

mySchool Sport

Sport

09:40

mySchool Sport

Sport

09:55

nano

Wissenschaft

09:10

myZambo

Kindersendung

09:35

In aller Freundschaft

(30) Arztserie

09:30

ECO

Wirtschaft + Konsum

09:55

Schawinski

Gespräch

09:10

Aktueller Bericht

Regionalmagazin

09:10

SWR Landesschau Rheinland-Pfalz

Regionalmagazin

09:50

SaarLorLüx Sommerspezial

Regionalmagazin

09:00

Nachrichten

Nachrichten

09:16

Fokus

Infomagazin

09:27

Wetter

Wetterbericht

09:33

Sport

Sport

09:50

CheckUp

Magazin

09:00

7vor7

Infomagazin

09:20

BKB-Invest

Infomagazin

09:25

Telebar

Gespräch

09:30

Heimspiel

Magazin

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:15

Mediashop

Werbesendung

09:30

Mediashop

Werbesendung

09:45

Mediashop

Werbesendung

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:00

ZüriNews

Nachrichten

09:15

ZüriWetter

Wetterbericht

09:20

...

Magazin

09:30

TalkTäglich

Talkshow

09:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

09:30

Mediashop

Werbesendung

09:00

#Trend

Unterhaltung

09:15

Météo

Prévisions météorologiques

09:20

Au nom de la vérité

Docudrame

09:50

Au nom de la vérité

Docudrame

09:00

TMC agenda

Magazine

09:05

Le meilleur de l'humour

Divertissement

09:00

Voici Timmy

(12) Série de

09:15

Oui-Oui

(11) Série de

09:25

Oui-Oui

(12) Série de

09:35

Les aventures...

Série de dessins animés

09:50

Les aventures...

Série de dessins animés

09:15

Blue Bloods

Série polici?re

09:45

Forsthaus Falkenau

Familiensaga, D 2003

09:00

heute

Nachrichten

09:05

Volle Kanne - Service täglich

Wirtschaft + Konsum

09:05

Jarmies

(39) Serial dla

09:20

Reksio

(2) Serial animowany

09:30

Noksu

(64) Serial animowany

09:35

Przygody myszki

(2) Serial dla

09:45

...

(2) Serial dla

09:00

Studio Moderna

Program reklamowy

09:30

Teleshop

Program reklamowy

09:00

American wrestling

Wrestling

09:00

#Trend

Unterhaltung

09:00

Królik Bugs i...

(21) Serial animowany

09:10

Królik Bugs i...

(22) Serial animowany

09:20

Popeye i...

(13) Serial animowany

09:30

Duża przerwa

(16) Serial komediowy

09:15

Zabójcza sześćdziesiątka wydania...

Program przyrodniczy

09:45

Perfekcyjny łowca

Film dokumentalny

09:00

Le lac des cygnes

Ballet

09:10

Studio in Session

Program muzyczny

09:05

Święta wojna

Serial komediowy

09:35

Co niesie dzień

Magazyn

09:55

Pogoda

Pogoda

09:07

Prognoza pogody

Pogoda

09:11

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

09:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

09:36

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:40

Prognoza pogody

Pogoda

09:45

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

09:00

Misiowanki

(3) Serial animowany

09:30

Mały miś

(40) Serial dla

09:30

Jesteś moim życiem

(121) Telenowela

09:10

Zaklinacze koni

(11) Serial obyczajowy

09:50

Klasa

Dramat obyczajowy, Francja 2008

09:15

Pamiętniki gepardów

(3) Serial dokumentalny

09:50

Pamiętniki gepardów

(4) Serial dokumentalny

09:00

Wychowanie to wyzwanie

Rozrywka

10:00

Ranczo

(28) Serial obyczajowy

10:05

Ojciec Mateusz

(2) Serial kryminalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(1) Serial fabularno-dokumentalny

10:55

Na Wspólnej

(1927) Serial obyczajowy

10:00

Nie igraj z aniołem

(80) Telenowela

10:00

Doktorzy

(2) Serial dokumentalny

10:10

Niewinna intryga

(1) Telenowela

10:10

Miodowe lata

(30) Serial komediowy

10:45

Rodzina zastępcza

(129) Serial komediowy

10:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

10:25

Pogoda

Pogoda

10:30

Serwis...

Wiadomości

10:45

Pogoda

Pogoda

10:20

Cartoon Toon Toon: Atomówki

Serial dla dzieci

10:20

Z innej beczki!

Serial komediowy

10:45

Czarodzieje z Waverly Place

Serial komediowy

10:00

Super Grover

(5) Serial dla

10:05

Musical Elma

(5) Serial dla

10:15

Przyjaciele z...

(5) Serial dla

10:25

Abby i...

(5) Serial animowany

10:35

Super zdrowe...

(5) Serial dla

10:45

Dinopociąg

(14) Serial animowany

10:55

Matka swojej matki

Dramat obyczajowy, Polska 1996

10:20

Strange Hill High

Serial animowany

10:45

Iron Man: Armored Adventures

Serial animowany

10:00

Walka o bagaż

Serial dokumentalny

10:30

Walka o bagaż

(12) Serial dokumentalny

10:00

Puls dnia...

Wiadomości

10:15

Na zdrowie

Magazyn medyczny

10:30

Pogoda

Pogoda

10:35

Kultura...

Magazyn

10:50

Serwis...

Magazyn

10:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

10:00

Express Silesia

Rozrywka

10:00

Kotopies

(38) Serial animowany

10:30

Bajki animowane dla dzieci

Magazyn filmów animowanych

10:50

Frank i dżungla

(1) Serial dokumentalny

10:00

Nieprawdopodobne, a jednak...

(10) Serial fabularno-dokumentalny

10:30

Dokument

Film dokumentalny

10:00

Drama Queen

Rozrywka

10:00

Celnicy

(9) Serial dokumentalny

10:30

Celnicy

(10) Serial dokumentalny

10:15

W-11 wydział śledczy

(630) Serial fabularno-dokumentalny

10:10

Flesz historii

Magazyn

10:25

Naturalnie zakręceni

Magazyn

10:55

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:35

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

10:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

10:20

Pogoda

Pogoda

10:30

Publicystyka

Program publicystyczny

10:00

Serwis...

Wiadomości

10:10

Kiosk z...

Magazyn informacyjny

10:15

Serwis...

Wiadomości

10:30

Serwis...

Wiadomości

10:40

Szkoła...

Magazyn ekonomiczny

10:45

Serwis...

Wiadomości

10:10

Telesprzedaż

Program reklamowy

10:40

Kuchnia francuska po prostu

Magazyn kulinarny

10:10

Święto w mieście

(6) Serial dokumentalny

10:40

Dokoła Wojtek Polska

(4) Serial dokumentalny

10:05

Candice wie wszystko

Magazyn poradnikowy

10:30

Telesprzedaż

Program reklamowy

10:00

Beverly Hills 90210

(1) Serial obyczajowy

10:00

Wojny magazynowe - Teksas

(7) Serial dokumentalny

10:30

Wojny magazynowe - Teksas

(8) Serial dokumentalny

10:00

Rozmównica

Rozmowa

10:00

Moje paranoje

(1) Serial dokumentalny

10:30

Moje paranoje

(2) Serial dokumentalny

10:00

Malanowski i Partnerzy

(399) Serial fabularno-dokumentalny

10:30

Malanowski i Partnerzy

(401) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Columbo

(3) Serial kryminalny

10:00

Nikita

(21) Serial sensacyjny

10:55

Zagadki z przeszłości

(9) Serial przygodowy

10:00

Nikita

(21) Serial sensacyjny

10:55

Zagadki z przeszłości

(9) Serial przygodowy

10:00

Nikita

(1) Serial sensacyjny

10:10

Napisała: morderstwo

(16) Serial kryminalny

10:10

W tonacji+

Program muzyczny

10:30

Białe kołnierzyki

(10) Serial sensacyjny

10:25

Dwóch i pół

(9) Serial komediowy

10:50

Pingwiny z Madagaskaru

(25) Serial animowany

10:00

Niania

(2) Serial komediowy

10:30

Pępek świata

(9) Serial komediowy

10:10

Architekt

Dramat obyczajowy, USA 2006

10:20

Rodzina Sommerów

(9) Serial obyczajowy

10:25

Zbrodnie Palm Glade

(11) Serial sensacyjny

10:15

Uniwersytet Potworny

Film animowany, USA 2013

10:00

Witam panie

(1) Serial komediowy

10:35

Królowie lata

Komedia, USA 2013

10:15

Azur i Asmar

Film animowany, Francja/Belgia/Hiszpania/Włochy 2006

10:00

Xena: wojownicza księżniczka

(11) Serial przygodowy

10:25

Bulionerzy

(2) Serial komediowy

10:55

Rodzinka.pl

(123) Serial komediowy

10:00

Słoneczny patrol

(11) Serial przygodowy

10:00

Gunsmoke

Western, USA 1971

10:35

Jowita

Dramat psychologiczny, Polska 1967

10:00

Vuelta a Espa?a

Kolarstwo

10:00

Vuelta a Espa?a

Kolarstwo

10:00

X Games w Monachium

Sporty ekstremalne

10:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

10:15

Wisła Płock - GKS Katowice

Piłka nożna

10:00

PSV - SBV Vitesse

Piłka nożna

10:00

Kobiety, które zabijają

(19) Serial dokumentalny

10:15

Ligue 1

Magazyn piłkarski

10:20

Atlético Madryt - Real Madryt

Piłka nożna

10:30

Studio Moderna

Program reklamowy

10:00

Teletubisie

(10) Serial dla

10:25

Waybuloo

(142) Serial animowany

10:45

Malowanki

(2) Serial dla

10:10

Miś Paddington

Serial dla dzieci

10:35

Garfield Show

Serial dla dzieci

10:01

Calimero

(20) Serial animowany

10:15

Calimero

(21) Serial animowany

10:30

Klinika dla...

(2) Serial animowany

10:40

Art Attack

Program dla dzieci

10:20

Bąbelkowy świat gupików

(2) Serial animowany

10:45

Zack i Kwak

(2) Serial animowany

10:55

Struś Oliwia

(2) Serial animowany

10:15

Luluś

Serial animowany

10:25

Luluś

Serial animowany

10:30

Max i Ruby

(12) Serial animowany

10:40

Zack i Kwak

(12) Serial animowany

10:50

Ni Hao Kai Lan

(9) Serial animowany

10:10

The Littlest Pet Shop

(8) Serial animowany

10:35

Smerfy

(35) Serial animowany

10:00

Inna

(6) Serial młodzieżowy

10:25

Inna

(7) Serial młodzieżowy

10:00

ESKA TV News

Program muzyczny

10:05

Summer City best of

Program muzyczny

10:00

Przebojowe...

Program muzyczny

10:10

Kuchnia polowa

Magazyn muzyczny

10:46

Dance w Polo tv

Program muzyczny

10:00

Najlepsze hity

Program muzyczny

10:00

Best 80's

Magazyn muzyczny

10:00

Disco polo lista

Program muzyczny

10:00

Projekt "Akwarium"

Serial dokumentalny

10:00

Jak polują rekiny?

Film dokumentalny

10:00

Kto mnie zabił?

Serial dokumentalny

10:30

Kto mnie zabił?

Serial dokumentalny

10:00

Tajniki techniki

(4) Serial dokumentalny

10:30

Tech Toys

Serial dokumentalny

10:00

Fani czterech kółek

Serial dokumentalny

10:00

Niebezpieczne spotkania

Serial dokumentalny

10:00

Niebezpieczne spotkania

Serial dokumentalny

10:00

Wielka ryba na haczyku

(4) Serial dokumentalny

10:30

Wielka ryba na haczyku

(5) Serial dokumentalny

10:15

Rycerze z Margat

Film dokumentalny, Węgry 2009

10:20

Filmy z klasą

Magazyn filmowy

10:00

Zręczne...

Program dla dzieci

10:15

Magija

Program dla dzieci

10:30

Byli sobie wynalazcy

Serial animowany

10:20

Totalna rozgrywka

Rozrywka

10:25

Puszyści kontra szczupli

Rozrywka

10:15

Szef jak szpieg

(3) Serial dokumentalny

10:00

Fashion News

Moda

10:30

Fashion News

Moda

10:00

Gorące hity ITV

Program muzyczny

10:50

Sąd rodzinny

(116) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Wiadomości

Wiadomości

10:06

Pogoda

Pogoda

10:36

Pogoda

Pogoda

10:37

Lektury Jedynki

Powieść w odcinkach

10:45

Fajny film wczoraj widziałem

Magazyn filmowy

10:00

Szczegółowa...

Pogoda

10:05

Prognoza pogody...

Pogoda

10:09

Prognozy pogody...

Pogoda

10:14

Zestawienie...

Pogoda

10:15

Prognoza pogody...

Pogoda

10:17

Prognozy pogody...

Pogoda

10:29

Zestawienie...

Pogoda

10:30

Szczegółowa...

Pogoda

10:44

Zestawienie...

Pogoda

10:45

Prognoza pogody...

Pogoda

10:50

Prognoza pogody...

Pogoda

10:59

Zestawienie...

Pogoda

10:00

Muzyka, informacje, zabawa!

Blok muzyczno-publicystyczny

10:00

BBC World News

News

10:30

HARDtalk

Conversation

10:00

CNN NewsCenter

News

10:30

Inside Africa

Information magazine

10:00

Worldwide Exchange

Information magazine

10:00

Journal

Nachrichten

10:03

Wirtschaft...

Nachrichten

10:15

Nahaufnahme

Reportage

10:45

Shift

Medien

10:00

C'est au programme

Société + Social

10:55

Météo...

Prévisions météorologiques

10:45

Consomag

Economie + Consommation

10:50

Midi en France

Magazine régional

10:00
Na żywo

Le journal

Informations

10:15

Actuelles

Magazine info

10:28

Météo

Prévisions météorologiques

10:30
Na żywo

Le journal

Informations

10:45

Sports

Nouvelles sportives

10:51

Sur le net

Médias

10:58

Météo

Prévisions météorologiques

10:00
Na żywo

The News

News

10:16

The 51 Percent

Info

10:28

Weather

Weather forecast

10:30
Na żywo

The News

News

10:46

Sport

Magazine

10:51

Webnews

Computer + Internet

10:58

Weather

Weather forecast

10:05

Télétourisme

Tourisme

10:30

Violon Dingue

Magazine musical

10:55

Flash info

Informations

10:15

Hart aber fair

Diskussion

10:00

Auf Streife

Recht + Kriminalität

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Prisyage Verny

Dokumental'noe kino

10:55

vox nachrichten

Nachrichten

10:00

Lokalzeit Südwestfalen

Regionalmagazin

10:30

Aktuelle Stunde

Regionalmagazin

10:10

Možná přijde i kouzelník

Zábavný pořad

10:00

Hamburg 1...

Nachrichten

10:15

Nachgefragt

Gespräch

10:30

Hamburg 1...

Nachrichten

10:45

Wir in Hamburg

Infomagazin

10:30

A-Team

(10) Serie d'avventura

10:05

Doktoři z Počátků

Seriál

10:10

Monk

Série polici?re

10:55

Arabesque

Série polici?re

10:00

TG 1

Notizie

10:30

Unomattina Estate

Attualit?

10:30

TG 2 Insieme - Estate

Notizie

10:50

Family Stories

Doku-Soap

10:50

Rookie Blue

Autre

10:40

Criminal Minds

(1) Krimiserie

10:10

Melrose Place

(3) Série comédie

10:00

Flash info

Informations

10:00

Tim Mälzer kocht!

Essen + Trinken

10:30

Markencheck: Der Iglo-/Frosta-Check

Wirtschaft + Konsum

10:05

Surprises

Divertissement

10:15

42

Biographie, USA 2013

10:30

Maman

Comédie dramatique, F 2012

10:20

Insoupçonnable

Thriller

10:35

Traffic

Drame, USA/D 2000

10:05

Mariés, deux enfants

(10) Série comédie

10:30

Mariés, deux enfants

(11) Série comédie

10:55

Mariés, deux enfants

(12) Série comédie

10:20

Forsthaus Falkenau

Familiensaga, D 2003

10:05

Les Cordier, juge et flic

Série polici?re

10:20

How I Met Your Mother

Sitcom

10:45

How I Met Your Mother

Sitcom

10:50

Elite Model Look 2014

Infomagazin

10:10

Teleshopping Guthy Renker

Werbesendung

10:10

Sonic le rebelle

(11) Série de

10:35

Sonic le rebelle

(12) Série de

10:55

Conan l'aventurier

(16) Série de

10:45

Aliens - Die Rückkehr

Science-Fiction-Film

10:00

Was tun, wenn's brennt?

Krimikomödie, D 2001

10:25

EUReKA - Die geheime Stadt

(15) Sciencefictionserie

10:10

Coop gegen Kat

(11) Zeichentrickserie

10:35

Coop gegen Kat

(16) Zeichentrickserie

10:20

Brannigan

Film policier, USA 1975

10:05

Journal intime d'un prince charmant

Comédie conjugale, D 2013

10:10

Intérieur sport

Magazine

10:35

Canal football club

Magazine

10:45

Coupe du monde

Basket-ball

10:15

Le monde incroyable de Gumball

Série de dessins animés

10:40

Regular Show

Série de dessins animés

10:20

Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9...

(2) Zeichentrickserie

10:45

Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9...

(3) Zeichentrickserie

10:05

Lou !

(4) Série de

10:20

Groove High

(12) Série de

10:55

Sabrina l'apprentie sorci?re

(1) Série de

10:00

Die Biene Maja

Animationsserie

10:15

Die Biene Maja

Animationsserie

10:30

Die Koala...

Animationsserie

10:40

Heidi

Animationsserie

10:05

Oggy et les...

Série de dessins animés

10:10

Oggy et les...

Série de dessins animés

10:20

Pat et Stan

(4) Série de

10:25

Pat et Stan

(5) Série de

10:35

Pat et Stan

(6) Série de

10:45

Oscar&Co

(4) Série de

10:50

Oscar&Co

(5) Série de

10:55

Oscar&Co

(6) Série de

10:00

Einigkeit und...

Politik

10:15

alpha-Österreich

Dokumentation

10:44

Tagesschau

Nachrichten

10:45

Um Himmels Willen

(12) Unterhaltungsserie

10:40

Cuisines des terroirs

Manger + Boire

10:40

Zu Tisch im ...

Essen + Trinken

10:00

Sizzlin' Slow Jamz: Top 10

Rock + Pop

10:05

Les fugitifs

Autre

10:30

Le vétérinaire de Bondi Beach

Nature + Environnement

10:55

Survivre dans le désert

Nature + Environnement

10:05

Lebenslinien

Menschen

10:50

Faszination Wissen

Wissen

10:15

I am Dallas Malloy

Société + Social

10:15

hallo hessen

Infomagazin

10:50

La mer en face

Documentaire

10:15

Trou de Mémoire

Histoire

10:00

Beate Johnens Skinlike-Kosmetik

Werbesendung

10:05

Wickie und die starken Männer

Animationsserie

10:55

Die Abenteuer des jungen Marco Polo

(25) Zeichentrickserie

10:05

Allô Rufo

Famille + Education

10:15

Paradis aquatiques

Nature + Environnement

10:50

Drop Dead Diva

(12) Série comédie

10:10

Alien files

Divertissement

10:25

Alien Files

Divertissement

10:50

Alien Files

Divertissement

10:08

Länder Eins30

Nachrichten

10:58

MDR aktuell...

Nachrichten

10:00

16 ans et enceinte

Documentaire

10:25

16 ans et enceinte

Documentaire

10:50

Friendzone

Divertissement

10:00

Fantastic Music Videos

Rock + Pop

10:00

Hitcocktail

Leichte Musik

10:00

Nachrichten

Nachrichten

10:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

10:30

Nachrichten

Nachrichten

10:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

10:40

Lügen haben kurze Beine

Komödie, D/USA 2002

10:00

Barbapapa

Série de dessins animés

10:05

Barbapapa

Série de dessins animés

10:15

Mila raconte...

Série de dessins animés

10:20

Mila raconte...

Série de dessins animés

10:25

Mila raconte...

Série de dessins animés

10:35

Franklin

Série de dessins animés

10:45

Franklin

Série de dessins animés

10:55

Franklin

Série de dessins animés

10:40

L'enfant terrible du cap

Documentaire

10:45

Thema

Zeitgeschehen

10:00
Na żywo

Plenarsitzung des Nationalrates mit Wahl...

Zeitgeschehen

10:10

Speciale cinema...

Film + Teatro

10:20

Fantasma d'amore

Film drammatico, I/D/F 1981

10:35

Rote Rosen

(1798) Telenovela

10:45

Ricette all'italiana

Mangiare + Bere

10:35

La signora in giallo

(17) Serie gialla

10:00

Zerovero

Gioco a premi

10:45

Euronews

Notizie

10:05

La ma?ana

Otro

10:25

McBride : Requiem

Thriller

10:35

La signora in giallo

Série polici?re

10:00

EISU TV live

Infomagazin

10:25

Schawinski

Gespräch

10:20

Wege zum Glück

(704) Telenovela

10:25

Puls

Magazin

10:10

SWR Landesschau Baden-Württemberg

Regionalmagazin

10:20

Aktueller Bericht

Regionalmagazin

10:00

Nachrichten

Nachrichten

10:16

Fokus

Infomagazin

10:27

Wetter

Wetterbericht

10:33

Sport

Sport

10:50

CheckUp

Magazin

10:00

7vor7

Infomagazin

10:20

BKB-Invest

Infomagazin

10:25

Telebar

Gespräch

10:30

Heimspiel

Magazin

10:00

Mediashop

Werbesendung

10:15

Mediashop

Werbesendung

10:30

Mediashop

Werbesendung

10:45

Mediashop

Werbesendung

10:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

10:00

ZüriNews

Nachrichten

10:15

ZüriWetter

Wetterbericht

10:20

...

Magazin

10:30

TalkTäglich

Talkshow

10:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

10:30

Top Talk

Talkshow

10:20

Petits secrets entre voisins

Reality-Soap

10:50

Petits secrets entre voisins

Reality-Soap

10:30

Sous le soleil

Série comédie

10:00

Chuggington

(63) Série de

10:10

Thomas et ses...

(6) Série de

10:15

Chuggington

(64) Série de

10:20

Peppa

(143) Série de

10:25

Peppa

(144) Série de

10:30

T'choupi et ses...

(6) Série de

10:40

Ella...

(11) Série de

10:50

Ella...

(12) Série de

10:00

Tennis

Tennis

10:00

Blue Bloods

Série polici?re

10:40

Euronews

Informations

10:55

Les feux de l'amour

(6465) Série dramatique

10:30

Schlosshotel Orth

Unterhaltungsserie

10:30

Notruf Hafenkante

(118) Actionserie

10:00

Pingu

(47) Serial animowany

10:05

Pingu

(48) Serial animowany

10:10

Snapatusie

(21) Serial dla

10:35

Kacper

(3) Serial animowany

10:45

Kacper

(4) Serial animowany

10:55

Jarmies

(39) Serial dla

10:00

Studio Moderna

Program reklamowy

10:30

Teleshop

Program reklamowy

10:15

Okoliczności pewnej miłości

Komedia romantyczna, Niemcy 2009

10:00

Osaka Funny Wrestling

Fun-sports

10:00

Daleko od noszy

(115) Serial komediowy

10:30

Daleko od noszy

(116) Serial komediowy

10:40

Cuda wszechświata

(1) Serial dokumentalny

10:00

Secret State

(1) Serial obyczajowo-sensacyjny

10:45

Bones Brigade: An Autobiography

Film dokumentalny, 2012

10:22

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

10:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

10:40

Prognoza pogody

Pogoda

10:45

Gość poranka

Magazyn informacyjny

10:00

Reksio

(1) Serial animowany

10:10

Pszczółka Maja

(65) Serial animowany

10:30

Bolek i Lolek

(1) Serial animowany

10:40

Jedyneczka

Program dla dzieci

10:35

Tylko miłość

(7) Serial obyczajowy

10:06

Zła krew

Film kryminalny, Niemcy 2000

10:10

Dragon Ball Z Kai

(61) Serial animowany

10:40

Dragon Ball Z Kai

(62) Serial animowany

10:20

Małpi gang

(10) Serial dokumentalny

10:50

Dziki świat

(7) Serial dokumentalny

10:00

Pogotowie weterynaryjne

(4) Serial dokumentalny

10:30

Kuchenni detektywi

Magazyn kulinarny

11:00

Ostatnia akcja

Film sensacyjny, Polska 2009

11:00

Świat się kręci

Magazyn

11:05

Barwy szczęścia

(1150) Serial obyczajowy

11:35

Na dobre i na złe

(361) Serial obyczajowy

11:00

Dlaczego ja?

(493) Serial fabularno-dokumentalny

11:25

Szkoła

Serial fabularno-dokumentalny

11:05

Zgaga

Komedia, USA 1986

11:00

Burza

(1) Telenowela

11:00

Niania

(52) Serial komediowy

11:30

Kobieta w lustrze

(141) Telenowela

11:20

Mango - Telezakupy

Program reklamowy

11:20

Rodzina zastępcza

(130) Serial komediowy

11:55

13. posterunek

(4) Serial komediowy

11:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

11:25

Pogoda

Pogoda

11:30

Serwis...

Wiadomości

11:40

Pogoda

Pogoda

11:45

Graffiti

Program publicystyczny

11:20

Ben 10: Omniverse

Serial dla dzieci

11:45

Steven Universe

Serial dla dzieci

11:15

Rysuj i graj

Teleturniej

11:40

Nadzdolni

Serial komediowy

11:10

My Little Pony: Przyjaźń to magia

Film animowany

11:30

Przygody kota...

(2) Serial animowany

11:40

Pamiętnik...

(4) Serial animowany

11:50

Pomysłowy...

(2) Serial animowany

11:10

Galactik Football

Serial dla dzieci

11:40

Randy Cunningham: nastoletni ninja

Serial animowany

11:00

Poszukiwacze skarbów

Serial dokumentalny

11:30

Poszukiwacze skarbów

Serial dokumentalny

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Dwie strony medalu

(85) Serial obyczajowy

11:00

Pogoda dla...

Pogoda

11:05

Sport, sport, sport

Magazyn sportowy

11:30

Dekoder

Cykl reportaży

11:50

Nasze sprawy

Cykl reportaży

11:25

Masz prawo

Magazyn

11:30

Pogoda

Pogoda

11:35

Sport

Wiadomości sportowe

11:45

TeleGniezno

Magazyn

11:30

Propozycje do Listy śląskich...

Magazyn muzyczny

11:00

Łowcy nagród

Rozrywka

11:00

Reksio

(44) Serial animowany

11:10

Reksio

(45) Serial animowany

11:20

Inspektor Gadżet

(25) Serial animowany

11:55

Kosmos

Film dokumentalny, USA 2007

11:05

Projektanci marzeń

Reality show

11:00

Kolacja z szefem

Rozrywka

11:00

Drama Queen

Rozrywka

11:00

Szpitalne życie

(10) Serial dokumentalny

11:00

W-11 wydział śledczy

(631) Serial fabularno-dokumentalny

11:45

Samochód marzeń - kup i zrób

Magazyn motoryzacyjny

11:30

Wyjazd służbowy

Film obyczajowy, Polska 1976

11:30

Atak Hitlera na Polskę - jak...

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2009

11:30

Dzięki Bogu już weekend

Kabaret i satyra

11:15

Informacje dnia, pogoda

Wiadomości

11:45

Krzywe zwierciadło

Talk show

11:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

11:20

Pogoda

Pogoda

11:30

Publicystyka

Program publicystyczny

11:00

Serwis...

Wiadomości

11:10

Kiosk z...

Magazyn informacyjny

11:15

Serwis...

Wiadomości

11:30

Serwis...

Wiadomości

11:40

Indeks

Magazyn ekonomiczny

11:45

Świat...

Magazyn ekonomiczny

11:05

Po-smak Turcji

Magazyn kulinarny

11:30

Telesprzedaż

Program reklamowy

11:15

Dokoła Wojtek Polska

(5) Serial dokumentalny

11:50

Dokoła Wojtek Polska

(6) Serial dokumentalny

11:00

Models, Inc.

(29) Serial obyczajowy

11:00

Wojny magazynowe - Teksas

(9) Serial dokumentalny

11:30

Wojny magazynowe - Teksas

(10) Serial dokumentalny

11:05

Szaleńcy Pana Boga

Film dokumentalny, Polska

11:35

Biblijna lekcja...

Program religijny

11:45

Biblijna lekcja...

Program religijny

11:55

Biblijna lekcja...

Program religijny

11:00

Moich pięć żon

Film dokumentalny

11:00

Malanowski i Partnerzy

(403) Serial fabularno-dokumentalny

11:30

Malanowski i Partnerzy

(405) Serial fabularno-dokumentalny

11:10

Ostatnie rozdanie

(1) Serial obyczajowy

11:55

Zaginiony świat

(9) Serial przygodowy

11:55

Zaginiony świat

(9) Serial przygodowy

11:00

Tajemniczy element

(3) Serial fantastyczny

11:10

Partnerzy

(8) Serial kryminalny

11:25

Cudowne maleństwa

Film dokumentalny

11:10

Drużyna

Komedia, USA 1993

11:00

Kamuflaż

(13) Serial sensacyjny

11:45

Świąteczna zamiana

Komedia, USA 2007

11:25

Kości

(4) Serial kryminalny

11:15

...i sprawiedliwość dla wszystkich

Dramat obyczajowy, USA 1979

11:20

Różowe lata siedemdziesiąte

(3) Serial komediowy

11:45

Różowe lata siedemdziesiąte

(4) Serial komediowy

11:00

Pępek świata

(10) Serial komediowy

11:25

On, ona i dzieciaki

(27) Serial komediowy

11:55

On, ona i dzieciaki

(28) Serial komediowy

11:45

Młode lwy

(2) Serial kryminalny

11:30

Król wojowników

Film sensacyjny, Japonia/Tajwan/Niemcy/Kanada/USA/Wielka Brytania 2010

11:00

Najlepsi z najlepszych

Film biograficzny, Wielka Brytania 2012

11:15

Rodzina Sommerów

(10) Serial obyczajowy

11:20

Chirurdzy

(7) Serial obyczajowy

11:10

Piękne dni

Melodramat, Francja 2012

11:35

Dopadnę cię, frajerze!

Komedia, USA 1988

11:00

Gwiezdne wrota

(1) Serial SF

11:30

Stacja zachód

Western, USA 1948

11:30

Rodzinka.pl

(124) Serial komediowy

11:00

Detektyw Monk

(6) Serial kryminalny

11:40

Potęga miłości

Dramat obyczajowy, USA 2005

11:00

Najemnicy

(9) Serial sensacyjny

11:10

Real Sociedad - Real Madryt

Piłka nożna

11:30

Na głębinie

Dramat obyczajowy, Islandia 2012

11:00

US Open w Nowym Jorku

Tenis

11:00

US Open w Nowym Jorku

Tenis

11:00

X Games w Monachium

Sporty ekstremalne

11:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

11:10

Wisła Płock - GKS Katowice

Piłka nożna

11:20

Liga brytyjska

Żużel

11:20

Liga brytyjska

Żużel

11:00

Sport Flash

Wiadomości sportowe

11:07

Liga ukraińska

Piłka nożna

11:00

Policyjni technicy

(2) Serial dokumentalny

11:15

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz

Piłka nożna

11:00

Potrafię...

(23) Serial animowany

11:15

Numeraki

(26) Serial dla

11:30

Pan Robótka

Program dla dzieci

11:50

Kucharz duży, kucharz mały

Magazyn dziecięcy

11:00

Różowa Pantera i przyjaciele

Serial dla dzieci

11:05

Johnny And the...

(15) Serial animowany

11:20

Henio...

(23) Serial animowany

11:30

Nowe przygody Kubusia Puchatka

(29) Serial animowany

11:55

Calimero

(14) Serial animowany

11:00

Winx Club

(11) Serial animowany

11:25

Odlotowe agentki

Serial dla dzieci

11:50

Turbo Dudley...

(3) Serial animowany

11:15

Struś Oliwia

(4) Serial animowany

11:20

Struś Oliwia

(5) Serial animowany

11:25

Fifi...

(4) Serial dla

11:35

Dalej, Diego!

(2) Serial animowany

11:00

Smerfy

(80) Serial animowany

11:25

Sally Bollywood

(22) Serial animowany

11:50

Inwazja...

(49) Serial animowany

11:55

Inwazja...

(50) Serial animowany

11:00

Summer Music

Program muzyczny

11:00

Inna

(8) Serial młodzieżowy

11:30

Inna

(9) Serial młodzieżowy

11:55

Inna

(10) Serial młodzieżowy

11:50

Puk, puk to my

Rozrywka

11:00

ESKA TV News

Program muzyczny

11:05

Summer City best of

Program muzyczny

11:00

Przebojowe...

Program muzyczny

11:13

Dance w Polo tv

Program muzyczny

11:00

Best decision

Magazyn muzyczny

11:00

Szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

11:00

Słodkie dzieciństwo

(9) Serial dokumentalny

11:00

Mroczne sekrety małżeńskie

Serial dokumentalny

11:30

Mroczne sekrety małżeńskie

Serial dokumentalny

11:00

Archeolog detektyw

Serial dokumentalny

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

Serial dokumentalny

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

Serial dokumentalny

11:00

Auto - reaktywacja

Serial dokumentalny

11:55

Zaginiony okręt Hitlera

Film dokumentalny

11:55

Zaginiony okręt Hitlera

Film dokumentalny

11:00

Dzika Rosja

Serial dokumentalny

11:00

Dzika Rosja

Serial dokumentalny

11:00

Wakacje z niespodzianką

Turystyka

11:30

Walka o bagaż

Turystyka

11:00

Jak to działa?

(6) Serial dokumentalny

11:30

Jak to działa?

(7) Serial dokumentalny

11:20

Mroczna charyzma Adolfa Hitlera

(1) Serial dokumentalny

11:00

Marvi Hammer

Serial dokumentalny

11:30

Artzooka

Program dla dzieci

11:30

Prawdziwe przekręty

(7) Serial fabularno-dokumentalny

11:25

MasterChef

Magazyn kulinarny

11:20

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

11:00

Top Photoshoots

Moda

11:30

Top Photoshoots

Moda

11:00

Discostacja

Program muzyczny

11:45

Sędzia Anna Maria Wesołowska

(360) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Wiadomości

Wiadomości

11:06

Pogoda

Pogoda

11:36

Pogoda

Pogoda

11:00

Wiadomości...

Magazyn kulturalny

11:45

Głosy z...

Audycja

11:50

Powieść w...

Powieść w odcinkach

11:00

Pasmo Mango

Program reklamowy

11:25

Rafał Bryndal

Audycja

11:00

BBC World News

News

11:30

World Business...

Economy

11:45

Sport Today

Magazine

11:00

Amanpour

Information magazine

11:30

News Special

News

11:00

Journal

Nachrichten

11:03

euromaxx

Gesellschaft + Soziales

11:30

Kick off!

Fußball

11:00

News & Lifestyle

Nachrichten

11:00

News and Lifestyle

News

11:00

Motus

Quiz

11:30

Les z'amours

Quiz

11:55

Météo

Prévisions météorologiques

11:00
Na żywo

Le journal

Informations

11:15

L'entretien

Actualités

11:28

Météo

Prévisions météorologiques

11:30
Na żywo

Le journal

Informations

11:45

Reporters

Reportage

11:58

Météo

Prévisions météorologiques

11:00
Na żywo

The News

News

11:16

Reporters

Information magazine

11:28

Weather

Weather forecast

11:30
Na żywo

The News

News

11:46

The Interview

Talk show

11:58

Weather

Weather forecast

11:00

Dans la peau d'un chef

Manger + Boire

11:45

Plus belle la vie

Série comédie

11:45

Reisezeit

Land + Leute

11:00

Richterin Barbara Salesch

Recht + Kriminalität

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:00

Mein himmlisches Hotel

Wohnen

11:10

Seehund, Puma & Co.

Tiere

11:40

Žíznivý svět

Dokument

11:00

Hochbahn...

Diskussion

11:15

Med. in Hamburg

Magazin

11:30

Hamburg sieht...

Energie

11:45

car port

Verkehr

11:30

Human Target

(10) Serie d'azione

11:25

Dva a půl chlapa

Sitcom

11:50

Tescoma s...

Seriál o vaření

11:00

5 Zimmer 1 Gewinner

Wohnen

11:45

Arabesque

Série polici?re

11:25

Un passo dal cielo

(9) Serie commedia

11:20

Il nostro amico Charly

Serie commedia

11:50

Köln 50667

Doku-Soap

11:35

Les spécialistes

Série polici?re

11:30

Criminal Minds

(2) Krimiserie

11:00

Beverly Hills, 90210

(2) Série comédie

11:50

Beverly Hills, 90210

(3) Série comédie

11:25

L'élue

Film fantastique, USA 2000

11:15

NightWash...

Comedyshow

11:30

Kulturjournal

Kunst + Kultur

11:25

Le serpent

Thriller

11:40

Le moineau de la Tamise

Comédie, GB/USA 1950

11:55

Bienvenue parmi nous

Drame, F 2012

11:00

Le toubib du gang

Film policier, B/F 1956

11:15

Mariés, deux enfants

(13) Série comédie

11:45

Mariés, deux enfants

(14) Série comédie

11:55

Les Cordier, juge et flic

Série polici?re

11:15

The Big Bang Theory

Comedyserie

11:40

The Big Bang Theory

Comedyserie

11:05

Castle

Krimiserie

11:20

Conan l'aventurier

(17) Série de

11:45

Conan l'aventurier

(18) Série de

11:25

Merci, les enfants vont bien !

(1) Série comédie

11:45

Die Geistervilla

Fantasykomödie

11:15

Ein starkes Team

Krimireihe

11:10

EUReKA - Die geheime Stadt

(16) Sciencefictionserie

11:55

Raumschiff Enterprise - Das nächste...

(3) Sciencefictionserie

11:00

Coop gegen Kat

(21) Zeichentrickserie

11:25

Coop gegen Kat

(24) Zeichentrickserie

11:50

Coop gegen Kat

(27) Zeichentrickserie

11:00

Canal football club

Magazine

11:10

Total Events

Magazine

11:35

Total Events

Magazine

11:30

Teleshopping

Werbesendung

11:00

Adventure Time

Série de dessins animés

11:25

Teen Titans Go !

Série de dessins animés

11:50

Regular Show

Série de dessins animés

11:15

Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9...

(4) Zeichentrickserie

11:40

Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9...

(5) Zeichentrickserie

11:20

Totally Spies

(2) Série de

11:45

Shake it up !

(2) Série comédie

11:05

Wickie und die starken Männer

(60) Zeichentrickserie

11:25

Bibi Blocksberg

Zeichentrickserie

11:55

Die Abenteuer von Chuck & seinen...

Animationsserie

11:00

Larva

(49) Série de

11:15

Les Dalton

(56) Série de

11:20

Les Dalton

(57) Série de

11:30

Les Dalton

(58) Série de

11:40

Michel

Série de dessins animés

11:50

Michel

Série de dessins animés

11:00

Planet Wissen

Wissenschaft

11:05

Sur nos traces

Autre

11:05

Die Spur der Steine

Wissenschaft

11:35

Ladakh: Jungwa

Land + Leute

11:00

This Is Afrobeats!

Rock + Pop

11:45

Un paradis pour les gorilles

Découverte

11:20

Rote Rosen

(1675) Telenovela

11:00

Forum

Notizie

11:10

Steven Universe

(7) Zeichentrickserie

11:35

Dragons - Die Wächter von Berk

Animationsserie

11:00

La cuisine des...

Manger + Boire

11:15

La cuisine des...

Documentaire

11:30

La cuisine du trappeur

Documentaire

11:10

Des vacances inoubliables !

Documentaire

11:00

Tod im...

Geschichte

11:15

Wie Hannelore...

Geschichte

11:30

In aller Freundschaft

(403) Arztserie

11:50

Les artistes du...

Manger + Boire

11:10

Le si?cle des hommes

Autre

11:00

Beate Johnens Skinlike-Kosmetik

Werbesendung

11:45

Der kleine Ritter Trenk

(24) Zeichentrickserie

11:00

In Onda

Attualit?

11:45

La quotidienne

Style de vie

11:45

Drop Dead Diva

(13) Série comédie

11:10

H

Autre

11:30

H

(5) Série comédie

11:00

Hit RFM Hebdo

Magazine musical

11:00

Fais ton top

Rock + Pop

11:00

MDR um elf

Regionalmagazin

11:45

In aller Freundschaft

(619) Arztserie

11:15

Friendzone

Divertissement

11:45

The Big Bang Theory

(3) Série comédie

11:00

Big In 1997!

Rock + Pop

11:00

SoftHits

Leichte Musik

11:15

Top Fashion

Fashion

11:17

Playlist

Other

11:00

Nachrichten

Nachrichten

11:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

11:30

Nachrichten

Nachrichten

11:40

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

11:10

Science of Stupid

Autre

11:30

Science of Stupid

Autre

11:05

Willa !

(15) Série de

11:15

Willa !

(16) Série de

11:30

Joe & Jack

(22) Série de

11:35

Joe & Jack

(23) Série de

11:45

Joe & Jack

(24) Série de

11:55

Quizzine

(2) Série de

11:35

Horizons

Autre

11:10

Dans le secret du conseil des ministres

Société + Social

11:00

Haushaltshelfer

Werbesendung

11:00

TG 3 Minuti

Attualit?

11:25

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

11:28

Anteprima Tg 4

Notizie

11:30

Tg 4 - Telegiornale

Notizie

11:58

Meteo.it

Meteo

11:20

JAG - Avvocati in divisa

(13) Serie d'azione

11:50

Telesguard

Magazine d'informazione

11:45

Télétourisme...

Informations

11:55

Les feux de l'amour

(4066) Série comédie

11:55

La kiné

Autre

11:00

La boutique

Economie + Consommation

11:00
Na żywo

Ver?o Total

Divers?o

11:00

Ver?o Total

Divers?o

11:20

Jag - Avvocati in divisa

Série polici?re

11:45

Seasons hebdo

Informations

11:00

ECO

Wirtschaft + Konsum

11:35

Puls

Magazin

11:15

Hanna - Folge deinem Herzen

(273) Telenovela

11:00

Sternstunde Religion

Kirche + Religion

11:30

Sternstunde Religion

Kirche + Religion

11:00

Brisant

Infomagazin

11:10

Brisant

Infomagazin

11:35

Panda, Gorilla & Co.

Tiere

11:00

Nachrichten

Nachrichten

11:16

Fokus

Infomagazin

11:27

Wetter

Wetterbericht

11:33

Sport

Sport

11:50

CheckUp

Magazin

11:00

7vor7

Infomagazin

11:20

BKB-Invest

Infomagazin

11:25

Telebar

Gespräch

11:30

Heimspiel

Magazin

11:00

News / Börse

Nachrichten

11:15

Check up

Magazin

11:25

Wetter

Wetterbericht

11:30

TalkTäglich

Talkshow

11:00

Aktuell

Nachrichten

11:15

CheckUp

Magazin

11:25

Wetter

Wetterbericht

11:30

TalkTäglich

Talkshow

11:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

11:00

ZüriNews

Nachrichten

11:15

Mediashop

Werbesendung

11:30

TalkTäglich

Talkshow

11:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

11:30

Mediashop

Werbesendung

11:30

The Supercharts

Rock + Pop

11:20

Petits secrets entre voisins

Reality-Soap

11:50

Petits plats en...

Autre

11:30

Alerte Cobra

Série polici?re

11:25

Sous le soleil

Série comédie

11:05

Petite...

(76) Série de

11:15

Petite...

(77) Série de

11:25

Lulu Vroumette

(6) Série de

11:50

Peppa

(145) Série de

11:40

Sc?nes de ménages

(324) Série comédie

11:15

Schlosshotel Orth

Unterhaltungsserie

11:15

SOKO 5113

Krimiserie

11:10

Piesek Bali

(10) Serial dla

11:25

Piesek Bali

(11) Serial dla

11:40

Barney i przyjaciele

(9) Serial dla

11:00

Studio Moderna

Program reklamowy

11:30

Teleshop

Program reklamowy

11:00

Japan Queen Tournament

Kick-boxing

11:30

The Supercharts

Rock + Pop

11:00

Gra w ciemno

Teleturniej

11:40

Zajrzeć w kosmos

(1) Serial dokumentalny

11:15

Magnificat

Ballet

11:35

Polacy na Syberii

Serial dokumentalny

11:00

Serwis info

Magazyn informacyjny

11:25

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

11:30

Serwis info

Magazyn informacyjny

11:55

Prognoza pogody

Pogoda

11:10

Pszczółka Maja

(66) Serial animowany

11:45

Domowe przedszkole

Program dla dzieci

11:35

Jej Szerokość Afrodyta

(2) Serial komediowy

11:40

Miejsce zbrodni - poza kontrolą

Film kryminalny, Austria 2001

11:10

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

(10) Serial komediowy

11:25

Dziki świat

(1) Serial dokumentalny

11:00

Fabryka jedzenia

Magazyn

11:30

Lista Fokusa

Rozrywka

12:55

Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Magazyn kulinarny

12:00

Wiadomości

Wiadomości

12:10
Na żywo

Agrobiznes

Magazyn rolniczy

12:35

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

12:45

Wisła od źródła do ujścia

(2) Serial dokumentalny

12:40

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

12:00

Pielęgniarki

(2) Serial fabularno-dokumentalny

12:25

Szpital

(228) Serial fabularno-dokumentalny

12:55

Bandyci czasu

Film przygodowy, Wielka Brytania 1981

12:00

Miodowe lata

(14) Serial komediowy

12:40

Miodowe lata

(27) Serial komediowy

12:30

Zbuntowany anioł

(206) Telenowela

12:55

Sąd rodzinny

(180) Serial fabularno-dokumentalny

12:30

Daleko od noszy

(112) Serial komediowy

12:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

12:25

Pogoda

Pogoda

12:30

Serwis informacyjny

Wiadomości

12:55

Pogoda

Pogoda

12:15

Scooby-Doo i Brygada Detektywów

Serial dla dzieci

12:40

The Looney Tunes Show

Serial animowany

12:05

Liv i Maddie

Serial komediowy

12:30

Blog na cztery łapy

Serial komediowy

12:55

Mako Mermaids

Serial przygodowy

12:00

Rastamysz

(3) Serial dla

12:15

Tree Fu Tom

(11) Serial animowany

12:40

Lalaloopsy

(1) Serial dla

12:50

Złote koło

Film obyczajowy, Polska 1971

12:05

Auta - odcinek...

Serial animowany

12:10

Strange Hill High

Serial animowany

12:00

Morze złota

Serial dokumentalny

12:00

Bulionerzy

(67) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(13) Serial obyczajowy

12:00

Pogoda dla...

Pogoda

12:05

Dla prawo- i...

Program publicystyczny

12:15

Mix filmowy

Magazyn

12:55

Migawka

Reportaż

12:00

Pogoda

Pogoda

12:05

Serwis...

Magazyn

12:10

Gość wieczoru...

Rozmowa

12:20

Gość wieczoru...

Rozmowa

12:30

Pogoda

Pogoda

12:35

Kurier Pilski

Magazyn

12:00

Wyprawy Jeffa Corwina

Serial dokumentalny

12:30

Telezakupy

Program reklamowy

12:00

Superauta

(1) Serial animowany

12:20

Oggy i...

(4) Serial animowany

12:30

Oggy i...

(5) Serial animowany

12:35

Oggy i karaluchy

(6) Serial animowany

12:55

4music

Program muzyczny

12:05

W szponach obsesji

(1) Serial dokumentalny

12:00

Z kamerą u Kardashianów

Reality show

12:00

Hardcorowy lombard

(4) Serial dokumentalny

12:30

Hardcorowy lombard

(5) Serial dokumentalny

12:30

Ice Road Truckers

Rozrywka

12:30

Młodziutka staruszka

Film dokumentalny, Polska 2007

12:40

Eugenika - w imię postępu

Film dokumentalny, Polska 2010

12:40

Śpiewające fortepiany

Teleturniej

12:15

Informacje dnia, pogoda

Wiadomości

12:45

Nie ma żartów

Talk show

12:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

12:20

Pogoda

Pogoda

12:30

Publicystyka

Program publicystyczny

12:00

Serwis...

Wiadomości

12:15

Publicystyka...

Program publicystyczny

12:20

Szkoła...

Magazyn ekonomiczny

12:30

Serwis zagraniczny

Magazyn informacyjny

12:00

Martha

Talk show

12:45

Telesprzedaż

Program reklamowy

12:25

Szczęście na talerzu

(1) Serial dokumentalny

12:50

Domy gwiazd

Magazyn

12:00

Melrose Place

(11) Serial obyczajowy

12:00

Wojny magazynowe

(21) Serial dokumentalny

12:30

Wojny magazynowe

(22) Serial dokumentalny

12:05

Biblijna lekcja...

Program religijny

12:15

Biblijna lekcja...

Program religijny

12:30

Pamiętam

Film dokumentalny, Polska

12:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów

Serial dokumentalny

12:00

Wojny parkingowe

(1) Serial dokumentalny

12:30

Wojny parkingowe

(2) Serial dokumentalny

12:00

Akta zbrodni

(74) Serial dokumentalny

12:30

Akta zbrodni

(75) Serial dokumentalny

12:15

Ostatnie rozdanie

(2) Serial obyczajowy

12:55

Agenci NCIS

(10) Serial kryminalny

12:55

Agenci NCIS

(10) Serial kryminalny

12:00

Tajemniczy element

(4) Serial fantastyczny

12:15

Obrońca

(14) Serial obyczajowy

12:20

W tonacji+

Program muzyczny

12:50

Nie przegap

Zapowiedź programu

12:25

Kości

(5) Serial kryminalny

12:05

Dwóch i pół

(10) Serial komediowy

12:35

Dwóch i pół

(11) Serial komediowy

12:20

Wszyscy kochają Raymonda

(2) Serial komediowy

12:50

Wszyscy kochają Raymonda

(3) Serial komediowy

12:40

Straż przybrzeżna

(2) Serial obyczajowy

12:30

Najważniejszy mecz lata

Film obyczajowy, Kanada 2008

12:15

O czym szumią wierzby

(2) Serial dla

12:40

Ostatni templariusz

Film przygodowy, USA 2009

12:20

Chirurdzy

(8) Serial obyczajowy

12:00

Noce w Rodanthe

Melodramat, USA/Australia 2008

12:45

Moja wola

Film dokumentalny, Polska 2012

12:10

Kichające pandziątko

Komedia, Chiny 2014

12:20

Miss rozbitków

Film przygodowy, USA 2004

12:00

Gwiezdne wrota

(2) Serial SF

12:05

U Pana Boga w ogródku

(2) Serial komediowy

12:55

Ojciec Mateusz

(145) Serial kryminalny

12:00

Millerowie

(11) Serial komediowy

12:30

Millerowie

(12) Serial komediowy

12:00

Wirtualna rzeczywistość

(11) Serial SF

12:10

Bez wytchnienia

Melodramat, Wielka Brytania 2012

12:00

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

Sporty ekstremalne

12:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

12:00

Krwawe rozstania

(7) Serial dokumentalny

12:30

World of Freesports 2014

Magazyn sportowy

12:10

Potrafię...

(24) Serial animowany

12:25

Ogródek Pana Warzywko

(1) Serial dla

12:45

Sara i Kaczorek

(18) Serial dla

12:55

Katie Morag

(21) Serial dla

12:00

Krypto, Superpies

Serial animowany

12:25

Sylwester i Tweety na tropie

Serial animowany

12:50

Tom i Jerry

Serial animowany

12:15

Szeryf Kaja na...

(15) Serial animowany

12:30

Klub przyjaciół Myszki Miki

(15) Serial animowany

12:05

Turbo Dudley - psi agent

(4) Serial animowany

12:30

Pingwiny z Madagaskaru

(3) Serial animowany

12:55

Pingwiny z Madagaskaru

(4) Serial animowany

12:00

Małe...

(11) Serial animowany

12:10

Małe...

(12) Serial animowany

12:25

Bąbelkowy świat gupików

(11) Serial animowany

12:45

Rajdek - mała...

(22) Serial animowany

12:55

Ni Hao Kai Lan

(16) Serial animowany

12:05

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(3) Serial dla

12:25

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(4) Serial dla

12:50

Martin Tajemniczy

(34) Serial animowany

12:30

Nastoletnie matki

Rozrywka

12:15

Puk, puk to my

Rozrywka

12:45

Next

Rozrywka

12:00

ESKA TV News

Program muzyczny

12:05

Summer City best of

Program muzyczny

12:00

Hit dnia

Program muzyczny

12:10

Dance w Polo tv

Program muzyczny

12:00

Best ballads

Magazyn muzyczny

12:00

Disco polo hity

Program muzyczny

12:05

Intermezzo

Autre

12:00

Policja dla zwierząt w Houston

(27) Serial dokumentalny

12:00

Kot z piekła rodem

(11) Serial dokumentalny

12:00

Komisarz Alex

(1) Serial kryminalny

12:00

Mistrzowie oręża

Serial dokumentalny

12:00

Superwieżowce

(1) Serial dokumentalny

12:00

Hot Rod od-nowa

Serial dokumentalny

12:55

Za kulisami

Serial dokumentalny

12:55

Za kulisami

Serial dokumentalny

12:00

Dzika Skandynawia

Serial dokumentalny

12:00

Dzika Skandynawia

Serial dokumentalny

12:00

Walka o bagaż

Turystyka

12:00

Uwaga! Zasięg pracy koparki

(4) Serial dokumentalny

12:25

Zaginiony świat Aleksandra Wielkiego

(6) Serial dokumentalny

12:03

Faszyn jak ta...

Reportaż

12:11

Klub Backpackera

Program edukacyjny

12:44

Galeria jednego...

Reportaż

12:56

Klub Backpackera

Program edukacyjny

12:00

Ekspres naukowców

Program edukacyjny

12:30

To całkiem łatwe

Program edukacyjny

12:00

Zapraszam do stołu - RPA

Magazyn kulinarny

12:30

Czekoladomania

Magazyn kulinarny

12:20

Spektakularne akcje II wojny światowej

(2) Serial dokumentalny

12:00

Top Photoshoots

Moda

12:30

Top Photoshoots

Moda

12:00

Moje miasto, moja muzyka

Rozrywka

12:45

Blisko ludzi

Magazyn reporterów

12:02

Wiadomości

Wiadomości

12:10

Informacje...

Wiadomości sportowe

12:13

Pogoda

Pogoda

12:42

Komentarz...

Magazyn

12:00

Źródła

Audycja

12:00

Ja tu gram

Audycja

12:00

Telesprzedaż

Program reklamowy

12:25

100 podróży w czasie

Audycja

12:00

BBC World News

News

12:30

BBC World News

News

12:00

US Squawk Box

Business

12:00

Journal

Nachrichten

12:15

Deutschland...

Infomagazin

12:30

Global 3000

Wirtschaft + Konsum

12:55

Météo

Prévisions météorologiques

12:00

12/13 Edition...

Informations

12:01

Journal régional

Informations

12:25

Journal national

Informations

12:50

Météo

Prévisions météorologiques

12:55

Météo ? la carte

Information divertissante

12:00
Na żywo

Le journal

Informations

12:15
Na żywo

A l'affiche

Actualités

12:28

Météo

Prévisions météorologiques

12:30
Na żywo

Le journal

Informations

12:45

Tech 24

Science + Technique

12:55

Mode

Mode

12:58

Météo

Prévisions météorologiques

12:00
Na żywo

The News

News

12:16
Na żywo

Encore!

Info

12:28

Weather

Weather forecast

12:30
Na żywo

The News

News

12:46

#tech24

Info

12:55

Fashion

Fashion

12:58

Weather

Weather forecast

12:10

Flash info

Informations

12:15

Les escapades de Petitrenaud

Manger + Boire

12:35

Hôpital vétérinaire

Animaux

12:10

Am Schauplatz Gericht

Recht + Kriminalität

12:00

Richter Alexander Hold

Recht + Kriminalität

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Po Sledam Tajny

Dokumental'noe kino

12:00

Shopping Queen

Lifestyle

12:45

WDR aktuell

Nachrichten

12:00

Zprávy ve 12

Zprávy

12:20

Předpověď...

Zprávy

12:30
Na żywo

Sama doma

Magazín pro ženy

12:00

Rasant

Magazin

12:45

Wir in Hamburg

Infomagazin

12:25

Studio aperto

Notizie

12:58

Meteo.it

Meteo

12:25

Vražedná čísla

Krimiseriál

12:00

Punkt 12

Infomagazin

12:30

Arabesque

Série polici?re

12:10

La nostra amica Robbie

Serie commedia

12:55

Berlin - Tag & Nacht

Doku-Soap

12:30

Les spécialistes

Série polici?re

12:15

Criminal Minds

(3) Krimiserie

12:40

Les vacances de l'amour

(52) Série comédie

12:00

Les p'tits plats de Babette

Manger + Boire

12:30

Le jardin extraordinaire

Reportage

12:55

Vestiaires

Série comédie

12:00

Lindenstraße

Soap

12:30

Bella und der Feigenbaum

Komödie, D 2013

12:25

La nouvelle édition

Actualités

12:45

La nouvelle édition

Actualités

12:10

Aux yeux de tous

Thriller

12:25

L'obsédé

Drame, GB/USA 1965

12:05

Le Zap

Divertissement

12:00

Musikparade

Volksmusik

12:45

Drôles de dames

Série polici?re

12:05

The Big Bang Theory

Comedyserie

12:30

Mike & Molly

Comedyserie

12:50

Steven liebt...

Film + Theater

12:05

Dragon Ball Z

(13) Série de

12:35

Dragon Ball Z

(14) Série de

12:45

Der Alte

Krimiserie

12:45

Raumschiff Enterprise - Das nächste...

(4) Sciencefictionserie

12:00

Christian Coaching

Ratgeber

12:30

Joyce Meyer

Kirche + Religion

12:15

Coop gegen Kat

(30) Zeichentrickserie

12:40

Go Wild! - Mission Wildnis

(83) Zeichentrickserie

12:10

L'équipée sauvage

Drame, USA 1953

12:05

Les spécialistes Ligue 1

Magazine

12:45

Watts

Magazine

12:00

Pro Bull Riders

Magazine

12:50

Fantasy Factory

Autre

12:15

Bundesliga

Football

12:00

Teleshopping

Werbesendung

12:15

Le monde incroyable de Gumball

Série de dessins animés

12:40

Scooby-Doo - Myst?res associés

Série de dessins animés

12:10

Sabrina - Verhext nochmal!

Animationsserie

12:35

Disneys Kim Possible

(53) Zeichentrickserie

12:10

Violetta

Autre

12:15

Henry der...

Zeichentrickserie

12:25

Henry der...

Zeichentrickserie

12:35

Tabaluga

(50) Zeichentrickserie

12:05

Petit Spirou

(34) Série de

12:10

Petit Spirou

(35) Série de

12:15

Petit Spirou

(36) Série de

12:25

Angelo la...

(26) Série de

12:35

Angelo la...

(27) Série de

12:45

Les p'tits...

(12) Série de

12:55

Les p'tits...

Série de dessins animés

12:00

Der Top-Tipp

Ratgeber

12:05

Tagesgespräch

Gespräch

12:00

Tagesschau

Nachrichten

12:15

ARD-Buffet

Ratgeber

12:30

Arte Journal

Informations

12:45

360°- Géo

Reportage

12:46

Les mamans des bonobos

Reportage

12:30

ARTE Journal

Nachrichten

12:45

360° - Geo Reportage

Land + Leute

12:00

Base Reloaded: 2006

Rock + Pop

12:05

Hör mal, wer da hämmert!

(8) Sitcom

12:35

King of Queens

(17) Sitcom

12:40

Les fugitifs

Autre

12:10

Sturm der Liebe

(2059) Telenovela

12:00

Die Powerpuff Girls

(71) Zeichentrickserie

12:25

Die fantastische Welt von Gumball

Animationsserie

12:45

Uncle Grandpa

(13) Zeichentrickserie

12:20

L'art de la...

Société + Social

12:35

P?che extr?me

Autre

12:05

Road trip en Amérique du Sud

Documentaire

12:30

Road trip en Amérique du Sud

Documentaire

12:15

Hilfe, die Familie kommt!

Komödie, D 2007

12:05

Pause déjeuner en Asie

Documentaire

12:30

Les artistes du...

Manger + Boire

12:00

Le si?cle des hommes

Documentaire

12:50

Histoire de...

Autre

12:55

Jane und der Drache

Animationsserie

12:40

Météo

Prévisions météorologiques

12:45

Le 12.45

Informations

12:00

H

(8) Série comédie

12:30

Bleach

(4) Série de

12:55

Bleach

(5) Série de

12:00

Top.fr

Magazine musical

12:30

Top Album

Rock + Pop

12:30

Die Landärztin - Vergissmeinnicht

Heimatfilm, D/A 2012

12:10

The Big Bang Theory

(4) Série comédie

12:35

The Big Bang Theory

(5) Série comédie

12:00

Goldies

Leichte Musik

12:00

Nachrichten

Nachrichten

12:10

Telebörse

Wirtschaft + Konsum

12:30
Na żywo

LIVE: PK DFB

Zeitgeschehen

12:00

Gilmore Girls

Dramaserie

12:45

Die Nanny

Comedyserie

12:00

Car S.O.S

Autre

12:30
Na żywo

N24 LIVE Pressekonferenz des DFB

Zeitgeschehen

12:00

Stella et Sacha

(3) Série de

12:10

Stella et Sacha

(4) Série de

12:30

Charlie et Lola

(3) Série de

12:40

Charlie et Lola

(4) Série de

12:55

Le village de...

(17) Série de

12:35

Echappées belles

Informations

12:05

Dans le secret du Conseil des ministres

Société + Social

12:00

Vor Ort

Zeitgeschehen

12:45

Sicher Fliegen

Luftverkehr

12:00

Haushaltshelfer

Werbesendung

12:00

TG 3

Notizie

12:25

La signora del West

(15) Serie drammatica

12:15

Panda, Gorilla & Co.

Tiere

12:00

Un detective in corsia

(3) Serie gialla

12:05

The New Adventures Of Old Christine

(6) Serie commedia

12:30

Telegiornale

Notizie

12:40

Meteo regionale

Meteo

12:45

Modern Family

(3) Serie commedia

12:00

Democrazia diretta

Attualit?

12:45

Quel temps !

Actualités

12:50

Météo

Prévisions météorologiques

12:55

Quel temps !

Actualités

12:00

Top Models

Comédie dramatique

12:25

Sc?nes de...

Série comédie

12:30

Martin Bonheur

Manger + Boire

12:35

Pour ou contre

Actualités

12:05

The New Adventures Of Old Christine

Série comédie

12:30

Telegiornale

Informations

12:40

Meteo regionale

Informations

12:45

Modern Family

Série comédie

12:15

P?che du masheer en Inde

Nature + Environnement

12:15

Weniger ist mehr

Spielshow

12:45

Tagesschau

Nachrichten

12:00

Sturm der Liebe

(199) Telenovela

12:55

Private Practice

(7) Arztserie

12:00

Sternstunde Philosophie

Philosophie

12:55

Sternstunde Kunst

Kunst + Kultur

12:00

Nachrichten

Nachrichten

12:16

Fokus

Infomagazin

12:27

Wetter

Wetterbericht

12:33

Sport

Sport

12:50

CheckUp

Magazin

12:00

Minu's Monat

Infomagazin

12:25

Telebasel Report

Infomagazin

12:50

Telebar

Gespräch

12:00

News / Börse

Nachrichten

12:15

Check up

Magazin

12:25

Wetter

Wetterbericht

12:30

TalkTäglich

Talkshow

12:00

Aktuell

Nachrichten

12:15

CheckUp

Magazin

12:25

Wetter

Wetterbericht

12:30

TalkTäglich

Talkshow

12:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

12:00

ZüriNews

Nachrichten

12:15

ZüriWetter

Wetterbericht

12:20

...

Magazin

12:30

Mediashop

Werbesendung

12:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

12:30

Top Talk

Talkshow

12:30

Viva Sounds

Rock + Pop

12:50

L'affiche du...

Magazine info

12:20

Alerte Cobra

Série polici?re

12:20

Sous le soleil

Série comédie

12:05

Franklin et ses...

(19) Série de

12:15

Franklin et ses...

(20) Série de

12:50

Maya l'abeille...

Série de dessins animés

12:00

Pardonnez-moi

Entretien

12:30

TTC (Toutes taxes comprises)

Economie + Consommation

12:10

Plus belle la vie

(2575) Série comédie

12:45

Le 12h45

Informations

12:00

Forsthaus Falkenau

Familiensaga, D 2003

12:45

Was'n Spaß

Unterhaltung

12:00

heute

Nachrichten

12:10

drehscheibe

Infomagazin

12:10

Roztańczona...

(31) Serial animowany

12:25

Reksio

(2) Serial animowany

12:35

Hugo, co to...

(18) Serial dla

12:40

Hugo, co to...

(19) Serial dla

12:45

Hugo, co to...

(20) Serial dla

12:50

Timothy: Timothy idzie do szkoły

(2) Serial dla

12:00

John Brzenk - Ion Oncescu

Siłowanie na rękę

12:10

Burza uczuć

(137) Telenowela

12:00

Arm wars

Wrestling

12:30

Viva Sounds

Rock + Pop

12:00

Awantura o kasę

Teleturniej

12:55

Pierwsza miłość

(1921) Serial obyczajowy

12:30

Życie na Brinkburn Street

(1) Serial dokumentalny

12:30

Intermezzo

Autre

12:40

Springsteen & I

Film dokumentalny, 2013

12:10

Akcje specjalnego znaczenia

Serial dokumentalny

12:40

Tajemnica Westerplatte

Film dokumentalny, Polska 2005

12:00

Serwis info

Magazyn informacyjny

12:25

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

12:30

Serwis info

Magazyn informacyjny

12:55

Prognoza pogody

Pogoda

12:15

Mój przyjaciel królik

(3) Serial animowany

12:45

Domisie

Program dla dzieci

12:30

Pomoc domowa

(1) Serial komediowy

12:05

Zaklinacze koni

(12) Serial obyczajowy

12:35

Robinson Crusoe

Film przygodowy, USA 1997

12:00

Pogotowie ratunkowe dla zwierząt

(9) Serial dokumentalny

12:00

Brazylijskie bliźnięta doktora Mengele

Film dokumentalny, USA 2009

13:25

Teo-ria smaku Teo Vafidisa

Magazyn kulinarny

13:50

Jaka to melodia?

Teleturniej muzyczny

13:45

Ja to mam szczęście!

(14) Serial komediowy

13:00

Trudne sprawy

(2) Serial fabularno-dokumentalny

13:25

Ukryta prawda

(349) Serial fabularno-dokumentalny

13:25

13. posterunek

(1) Serial komediowy

13:30

Zbuntowany anioł

(207) Telenowela

13:55

Szpital

(107) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Daleko od noszy

(113) Serial komediowy

13:30

Świat według Kiepskich

(401) Serial komediowy

13:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

13:25

Pogoda

Pogoda

13:30

Serwis informacyjny

Wiadomości

13:55

Pogoda

Pogoda

13:05

Totalna Porażka na wyspie Pakithew

Serial animowany

13:35

Kroniki Xiaolin

Serial dla dzieci

13:20

Jessie

Serial komediowy

13:45

Powodzenia, Charlie!

Serial komediowy

13:30

Nawet nie wiesz...

(42) Serial animowany

13:45

Lulu i inne...

(6) Serial dla

13:00

Światowe Igrzyska Jeździeckie w...

Konkurs skoków

13:30

Watts

Magazyn sportowy

13:05

Duch i nas dwóch

Serial animowany

13:35

Dzieciak kontra kot

Serial dla dzieci

13:00

Wkręceni w survival

Serial dokumentalny

13:00

Pogoda dla...

Pogoda

13:05

Konfrontacje

Debata

13:45

Pressufka

Magazyn publicystyczny

13:00

Pogoda

Pogoda

13:05

Wybitne postacie Uniwersytetu

Film dokumentalny

13:25

Serwis...

Magazyn

13:30

Pogoda

Pogoda

13:35

Panorama pogody

Pogoda

13:40

Sport

Wiadomości sportowe

13:50

Serwis...

Magazyn

13:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

13:00

Świat na talerzu Andrew Zimmerna

Magazyn kulinarny

13:55

Gdzie jesteś?

Serial dokumentalny

13:10

Tornado zagłady

Film katastroficzny, USA 2004

13:00

Lucky Luke

(49) Serial animowany

13:35

Był sobie człowiek

(26) Serial animowany

13:55

Rodzina zastępcza plus

(259) Serial komediowy

13:05

Szpital dziecięcy w Dublinie

(1) Serial dokumentalny

13:35

Magiel towarzyski

Magazyn kulturalny

13:00

Książę szuka żony

Rozrywka

13:00

Z kamerą u Kardashianów

Reality show

13:00

Doktorzy od grubasów

(8) Serial dokumentalny

13:30

W sieci monitoringu

Rozrywka

13:30

Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza

Komedia, Polska 1994

13:50

Kolumbowie w kolorze feldgrau

Film dokumentalny, Polska 2001

13:15

Informacje dnia, pogoda

Wiadomości

13:45
Na żywo

Raport

Magazyn

13:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

13:20

Pogoda

Pogoda

13:30

Publicystyka

Program publicystyczny

13:00

Serwis...

Wiadomości

13:15

Publicystyka...

Program publicystyczny

13:20

Świat...

Magazyn ekonomiczny

13:30

Serwis zagraniczny

Magazyn informacyjny

13:15

Łatwe przepisy na wielki apetyt

(58) Serial dokumentalny

13:40

Żołądek czy rozsądek?

(60) Serial dokumentalny

13:25

Szczęście na talerzu

(2) Serial dokumentalny

13:20

Cenne graty

Magazyn poradnikowy

13:00

Powrót do Edenu

(12) Serial obyczajowy

13:00

Wojny magazynowe

(23) Serial dokumentalny

13:30

Wojny magazynowe

(24) Serial dokumentalny

13:05

Nasz kardynał Nycz

Film dokumentalny, Polska