Program TV , dla kategorii wszystkie

05:00

Przerwa w...

Przerwa w emisji

05:15

Bulionerzy

(53) Serial komediowy

05:45

Bulionerzy

(54) Serial komediowy

04:50

Oficer

(13) Serial sensacyjny

05:45

Przerwa w...

Przerwa w emisji

05:55

Lokatorzy

(116) Serial komediowy

05:00

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

04:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:30

Uwaga!

Magazyn reporterów

05:50

Mango - Telezakupy

Program reklamowy

03:55

Klauni

Komediodramat, Czechy/Słowacja/Luksemburg/Finlandia 2013

05:00

Maja w ogrodzie

Magazyn poradnikowy

05:40

Piaskiem po oczach

Magazyn publicystyczny

05:00

Mała czarna

Talk show

04:40

Z archiwum policji

(13) Serial dokumentalny

05:05

Menu na miarę

Magazyn kulinarny

05:30

Z archiwum policji

(1) Serial dokumentalny

04:30

Mała czarna

Talk show

05:30

Taaaka ryba

Rozrywka

05:55

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

02:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Eliot Kid

Serial dla dzieci

05:20

Robotboy

Serial dla dzieci

05:55

Krowa i kurczak

Serial dla dzieci

04:40

Wolfblood

Serial przygodowy

05:05

W.I.T.C.H.

Serial animowany

05:30

Do dzwonka Cafe

Serial młodzieżowy

05:45

Do dzwonka Cafe

Serial młodzieżowy

05:00

Meme i...

(2) Serial dla

05:05

...

Program dla dzieci

05:10

Mini cyferki

Program edukacyjny

05:15

Mini kolory

Program dla dzieci

05:20

Mini abecadło

Program dla dzieci

05:25

Opowieści Kota...

Program edukacyjny

05:30

Plastusiowy...

(4) Serial animowany

05:40

Dziwne przygody...

(26) Serial animowany

05:50

Pomysłowy...

(5) Serial animowany

04:55

Obcy

Film krótkometrażowy, Polska 2013

05:30

TV okazje

Program reklamowy

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:15

Strange Hill High

Serial animowany

05:35

Randy Cunningham: nastoletni ninja

Serial animowany

04:24

Fani czterech kółek

Serial dokumentalny

05:12

Kto da więcej?

Serial dokumentalny

05:36

Kto da więcej?

Serial dokumentalny

04:40

Z odzysku

Dramat obyczajowy, Polska 2005

00:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:50

Emisja nocna

Magazyn

04:25

Nocny patrol

Rozrywka

05:40

Lista przebojów Disco bandżo

Magazyn muzyczny

04:40

Dyżur

Program dokumentalny

05:05

JRG w akcji

Real tv

05:35

Plecak pełen przygód

(5) Serial młodzieżowy

05:00

Istne szaleństwo

Rozrywka

04:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:35

Psi trener

Magazyn poradnikowy

05:00

Niesamowite wesela gwiazd

Film dokumentalny, USA 2011

05:00

E! Raport specjalny

Rozrywka

05:30

E! Raport specjalny

Rozrywka

04:20

Szpitalne życie

(29) Serial dokumentalny

05:10

Sędzia Judy

Reality show

05:35

Sędzia Judy

Reality show

04:45

Zakup kontrolowany

Magazyn motoryzacyjny

05:45

Jak to ruszyć?

(8) Serial dokumentalny

04:20

Viva Maria!

Film dokumentalny, Polska 2010

05:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Nocne pasmo powtórkowe

Powtórki programów

05:50

Telesprzedaż

Program reklamowy

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:40

Tydzień na rynkach

Magazyn ekonomiczny

05:05

Tydzień na rynkach

Magazyn ekonomiczny

05:30

Tydzień na rynkach

Magazyn ekonomiczny

05:00

Jak Piotr przykazał

(1) Serial dokumentalny

05:30

Koszer macher

(12) Serial dokumentalny

03:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Jak ja wyglądam?!

Rozrywka

05:00

Wojny magazynowe

(11) Serial dokumentalny

05:30

Wojny magazynowe

(12) Serial dokumentalny

00:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:24

Pokonać otyłość

(2) Serial dokumentalny

05:12

Salon sukni ślubnych

Serial dokumentalny

05:36

Salon sukni ślubnych

Serial dokumentalny

05:00

997 - Fajbusiewicz na tropie

Magazyn policyjny

05:30

997 - Fajbusiewicz na tropie

Magazyn policyjny

05:00

Nieustraszony

(5) Serial sensacyjny

04:35

Noc poślubna w biały dzień

Dramat obyczajowy, Polska 1982

05:50

Potworioza

Film krótkometrażowy

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:45

Pogromcy kaczek

(2) Serial dokumentalny

05:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Don Matteo

(18) Serial kryminalny

04:10

Do widzenia wczoraj

Komedia, Polska/Węgry 1993

04:40

Noc poślubna w biały dzień

Dramat obyczajowy, Polska 1982

04:00

Tragedia na przełęczy Diatłowa

Horror, USA/Wielka Brytania/Rosja 2013

04:50

Simpsonowie

(3) Serial animowany

05:15

Simpsonowie

(4) Serial animowany

05:40

Simpsonowie

(5) Serial animowany

04:25

Ginger i Rosa

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Dania/Kanada/Kostaryka 2012

04:50

Comedy Central prezentuje

Rozrywka

05:10

Daleko od noszy

(2) Serial komediowy

05:35

Daleko od noszy

(3) Serial komediowy

04:50

Daleko jeszcze?

(25) Serial komediowy

05:15

Daleko jeszcze?

(26) Serial komediowy

05:40

U nas w Filadelfii

(10) Serial komediowy

03:10

Che. Rewolucja

Film biograficzny, USA/Hiszpania/Francja 2008

05:20

Rozbitkowie

Komedia romantyczna, USA 2005

03:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:10

Tajniak z klasą

Komedia kryminalna, USA 2005

04:50

Pas startowy

Komedia, Irlandia/Luksemburg 2010

00:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Gwiazdy pod lupą

(16) Serial dokumentalny

05:35

Pierwszy rok po ślubie

(2) Serial dokumentalny

04:20

Romantycy

Komediodramat, USA 2010

03:20

Prawie święta

Komediodramat, USA 2013

05:05

Wataha

(2) Serial sensacyjny

04:50

Californication

(1) Serial komediowy

05:20

Californication

(2) Serial komediowy

05:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:45

Malanowski i Partnerzy

(240) Serial fabularno-dokumentalny

05:15

Malanowski i Partnerzy

(241) Serial fabularno-dokumentalny

04:50

Sanktuarium

(7) Serial SF

04:25

Potwór

Thriller, USA 1973

04:30

M jak miłość

(997) Serial obyczajowy

05:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:45

Ojciec Mateusz

(34) Serial kryminalny

04:55

Kobra - oddział specjalny

(12) Serial sensacyjny

05:00

Słoneczny patrol

(7) Serial przygodowy

04:40

Moja szkolna gromadka

Dramat obyczajowy, Kanada 2000

05:00

Gunsmoke

Western, USA 1967

04:10

Mój rower

Komediodramat, Polska 2012

04:05

Słodko-gorzki

Dramat psychologiczny, Polska 1996

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Liga Mistrzów w Lusace

Zawody siłaczy

05:00

Liga Mistrzów w Lusace

Zawody siłaczy

04:45

Asian X Games

Sporty ekstremalne

05:10

Winter Dew Tour

Sporty ekstremalne

04:40

Superbroń Los Angeles Kings - Wayne...

Film dokumentalny

00:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

00:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:55
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

05:40

Futbol Mundial

Magazyn piłkarski

05:00

Przerażeni nie na żarty

(19) Serial dokumentalny

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Potrafię...

(25) Serial animowany

05:15

Katie Morag

(22) Serial dla

05:30

Łapkozaury

(22) Serial dla

05:45

Kieszonkowy...

(49) Serial dla

04:40

Animaniacy

Serial animowany

05:05

Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

Serial animowany

05:25

Leniuchowo

Serial dla dzieci

05:50

Zwariowane...

Serial animowany

05:00

Przystanek...

(1) Serial animowany

05:10

Art Attack

Program dla dzieci

05:40

Julius Junior

(25) Serial animowany

05:50

Calimero

(25) Serial animowany

04:30

Rodzina zastępcza

(6) Serial komediowy

05:15

Rodzina zastępcza

(7) Serial komediowy

05:00

Psi patrol

(23) Serial animowany

05:10

Bąbelkowy świat gupików

(8) Serial animowany

05:35

Dora poznaje świat

(10) Serial animowany

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:00

Muzyczna pobudka

Program muzyczny

01:55

Night Videos

Program muzyczny

02:00

VIVA Night Sounds

Program muzyczny

02:00

Polska noc

Program muzyczny

23:05

Disco polo music

Magazyn muzyczny

00:00

Tylko hity

Program muzyczny

03:00

Best polish

Magazyn muzyczny

05:00

Poranek disco polo

Program muzyczny

05:00

Intermezzo

Autre

04:24

Na posterunku

Serial dokumentalny

05:12

Na ratunek przyrodzie

(13) Serial dokumentalny

05:36

Rezydencja surykatek

Serial dokumentalny

04:24

Dzikość bez cenzury

Serial dokumentalny

05:12

Weterynarz z antypodów

(13) Serial dokumentalny

04:24

Na miejscu zbrodni

(4) Serial dokumentalny

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie

(9) Serial dokumentalny

05:36

Kryminalne zagadki Los Angeles

Serial dokumentalny

04:24

Archeolog detektyw

Serial dokumentalny

05:12

Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa

Serial dokumentalny

05:36

Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy

Serial dokumentalny

04:24

Inżynieria ekstremalna

Serial dokumentalny

05:12

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

Serial dokumentalny

05:36

Jak to jest zrobione?

(8) Serial dokumentalny

04:24

Amerykański chopper

Serial dokumentalny

05:12

Samochody - klasyka gatunku

Serial dokumentalny

05:36

Samochody - klasyka gatunku

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Superkot

Film dokumentalny

05:00

Superkot

Film dokumentalny

05:00

Monumentalne zagadki

Turystyka

04:55

Życie Bałtyku

(17) Serial dokumentalny

05:30

Podwodny raj Borneo

(8) Serial dokumentalny

05:00

Przez morskie piekło

(3) Serial dokumentalny

05:30

Przez morskie piekło

(4) Serial dokumentalny

04:25

Muzeum pełne tajemnic

(12) Serial dokumentalny

05:05

Mit Karola Wielkiego

(2) Serial dokumentalny

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:55

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej

Film dokumentalny

05:30

Przełomy w...

Program edukacyjny

05:45

Przełomy w...

Program edukacyjny

04:25

Najsłabsze ogniwo

Teleturniej

05:10

Najsłabsze ogniwo

Teleturniej

04:20

Domy marzeń - nad morzem

(8) Serial dokumentalny

04:15

Niewidzialne światy Richarda Hammonda

(2) Serial dokumentalny

05:10

Szef jak szpieg

(2) Serial dokumentalny

05:00

Special Weekend

Moda

05:30

Special Weekend

Moda

22:25

Różowa noc

Erotyka

05:50

Przerwa w...

Przerwa w emisji

05:00

Disco polo hity

Program muzyczny

04:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:30

Blisko ludzi

Magazyn reporterów

05:00

Poranne rozmaitości

Blok muzyczno-publicystyczny

05:00

Wiadomości

Wiadomości

05:05

Pogoda

Pogoda

02:00

Fantazja polska

Audycja

04:00

Mikrokosmos

Audycja

05:00

Szczegółowa...

Pogoda

05:05

Maja w ogrodzie

Magazyn poradnikowy

05:29

Zestawienie...

Pogoda

05:30

Szczegółowa...

Pogoda

05:35

Prognoza pogody...

Pogoda

05:39

Prognoza pogody...

Pogoda

05:41

Prognoza pogody...

Pogoda

05:44

Zestawienie...

Pogoda

05:45

Prognoza pogody...

Pogoda

05:47

Prognoza pogody...

Pogoda

05:55

Prognoza pogody...

Pogoda

05:57

Prognoza pogody...

Pogoda

05:59

Zestawienie...

Pogoda

01:00

Noc w Radiu ZET

Blok muzyczny

01:00

Dobra nocka

Blok muzyczny

05:00

BBC World News

News

05:30

The Travel Show

Tourism

05:00

Amanpour

Information magazine

05:30

BackStory

Documentary

05:00

The Edge

Technology

05:30

On the Money

Economy

05:00

Journal

Nachrichten

05:03

Drive it!

Verkehr

05:30

In Good Shape

Magazin

02:00

Late Night Insight

Nachrichten

02:00

Late Night Insight

News

04:30

Toute une histoire

Société + Social

05:35

La lutte pour l'eau

Société + Social

03:00

Des racines et des ailes

Tourisme

05:05

Les matinales

Musique classique

05:00
Na żywo

Le journal

Informations

05:15

7 jours en...

Magazine info

05:28

Météo

Prévisions météorologiques

05:30
Na żywo

Le journal

Informations

05:45

L'invité de...

Economie + Consommation

05:58

Météo

Prévisions météorologiques

05:00
Na żywo

The News

News

05:15

France In Focus

Information magazine

05:28

Weather

Weather forecast

05:30
Na żywo

The News

News

05:45

The 51 Percent

Info

05:57

Weather

Weather forecast

04:55

C dans l'air

Actualités

04:20

Willkommen Österreich

Kabarett + Satire

05:10

Sendung ohne Namen

Infotainment

05:35

Sendung ohne Namen

Infotainment

04:50

Mein dunkles Geheimnis

Menschen

05:15

Auf Streife

Recht + Kriminalität

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

04:35

auto mobil

Verkehr

05:45

Zuhause ist ein weiter Weg

Melodram, CDN 1999

04:55

Lokalzeit Münsterland

Regionalmagazin

05:25

Lokalzeit OWL

Regionalmagazin

05:50

Lokalzeit Südwestfalen

Regionalmagazin

02:55

Dobré ráno

Magazín

05:30

Události v regionech

Zprávy

04:55

Historické návraty

Dokument

05:15

Chcete je?

Magazín

05:25

Moje rodina

Sitcom

05:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

05:15

Hafen-TV

Infomagazin

05:30

Hamburger Lebensart

Infomagazin

00:15

Nachtprogramma's

Overige

00:55

Nachtprogramma's

Overige

04:00

Barend & Wijnand

Rock & Pop

04:55

Summer Crush

Serie gioventu

05:20

Summer Crush

(22) Serie gioventu

05:40

Summer Crush

(23) Serie gioventu

04:15

Ordinace v růžové zahradě

Seriál z lékařského prostředí

05:15

Novashopping

Reklamní vysílání

03:40

"Stern"-TV

Zeitgeschehen

05:20

Betrugsfälle

Gesellschaft + Soziales

05:40

Betrugsfälle

Gesellschaft + Soziales

03:20

Alex Santana, négociateur

Téléfilm policier, F 2006

05:10

Alex Santana, négociateur

Téléfilm policier, F 2006

04:50

Da Da Da

Variet?

05:45

Euronews

Notizie

05:00

La casa sulle nuvole

Film drammatico, I 2009

05:00

Mr. Bones

Komödie, SA 2001

03:55

Si pr?s de chez vous

Autre

05:35

Si pr?s de chez vous

Autre

04:55

Law & Order

(20) Krimiserie

05:45

Law & Order

(21) Krimiserie

04:50

La philo selon Philippe

(7) Série comédie

05:15

Les filles d'? côté

(162) Série comédie

05:40

Les filles d'? côté

(163) Série comédie

00:20

Les deux orphelines vampires

Film fantastique, F 1997

05:00

Temps présent

Société + Social

05:00

Wiedersehen in Verona

Liebesfilm, D 2007

03:15

Sagan

Drame, F 2007

05:10

Surprises

Divertissement

05:25

Zapsport

Magazine

05:30

Les spécialistes rugby

Magazine

02:50

Mickrociné

Courts métrages

04:50

Interm?de

Autre

04:05

Un grand cri d'amour

Comédie, F 1998

05:30

Interm?de

Autre

03:20

Ne réveillez pas un flic qui dort

Film policier, F 1988

05:55

Maximum Conviction

Film d'action, USA 2012

04:00

Strike Back

(10) Série d'action

01:45

Interm?de

Autre

04:40

Comédie ! : the Story

Divertissement

05:35

Comédie ! : the Story

Divertissement

04:45

Der Bergdoktor

Arztserie

05:30

Musikparade

Volksmusik

03:05

Programmes de nuit

Société + Social

04:00

Wolf Creek

Horrorthriller

05:30

Steven liebt...

Film + Theater

05:45

Scrubs - Die Anfänger

Comedyserie

04:25

K1 Magazin

Infomagazin

04:55

Les aventures de T.REX

Série de dessins animés

05:15

Les aventures de T.REX

Série de dessins animés

05:40

Flash Gordon

Série de dessins animés

01:35

Programmes de nuit

Magazine

04:20

The Marine 3 - Homefront

Actionthriller

05:50

Man of Steel

Actionfilm, USA/CDN/GB 2013

04:30

Ich - Einfach unverbesserlich II

Animationsfilm

04:30

Kommissarin Lund

Krimireihe

05:30

Der Ermittler

Krimiserie

04:50

Being Human

(3) Mysteryserie

05:40

Being Human

(4) Mysteryserie

01:05

Nachtprogramm

Info

04:10

Nachtprogramm

Info

02:10

Programmes de nuit

Actualités

04:10

Les Guignols de l'info

Divertissement

01:30

Sendepause

Sonstige

23:45

Marathon d'Amsterdam

Marathon

00:45

Freccette

Freccette

04:40

Total Events

Magazine

05:05

Total Events

Magazine

05:30

Attitudes

Art + Culture

04:35

Coming Home - Sie kehren heim

Erotikfilm, USA 2007

05:00

Adventure Time

Série de dessins animés

05:25

Regular Show

Série de dessins animés

05:35

Wakfu

Série de dessins animés

01:00

Teleshopping

Werbesendung

05:45

Higglystadt...

Animationsserie

00:02

Interm?de

Autre

20:00

Sendepause

Sonstige

05:00

Angelo la...

(7) Série de

05:05

Angelo la...

(8) Série de

05:15

Angelo la...

(9) Série de

05:20

Pat et Stan

(11) Série de

05:25

Pat et Stan

(12) Série de

05:35

Zoé Kézako

(5) Série de

05:45

Zoé Kézako

Série de dessins animés

04:45

Entdecke!

Dokumentation

04:30

Phase 3

Infomagazin

05:30

Bob Ross

Malerei

04:50

Brisant

Infomagazin

05:30

Das Surfcamp

Menschen

05:55

Meine peinlichen Eltern

(1) Jugendserie

03:40

Arte Journal

Informations

05:35

Square

Entretien

04:13

Sendepause

Sonstige

05:05

Augenschmaus

Kunst + Kultur

05:35

Square

Infomagazin

04:00

Teleshopping

Commercial programme

04:40

Fashion TV

Mode

05:35

Mediashop

Werbesendung

04:15

Heimatsound

Talk + Musik

05:05

Space Night

Kamerafahrt

05:00

Media shopping

Lifestyle

05:15

Tg 5

Notizie

05:35

Rassegna Stampa

Notizie

05:44

Meteo.it

Meteo

05:45

Media shopping

Lifestyle

05:05

Cartoon Network...

Jugendsendung

05:15

Deckname: KND

(4) Zeichentrickserie

05:35

Deckname: KND

(5) Zeichentrickserie

00:25

L'intégrale de la p?che en mer

Documentaire

05:05

La cuisine des...

Manger + Boire

05:10

La cuisine des...

Documentaire

05:20

La cuisine des...

Documentaire

05:25

La cuisine des...

Documentaire

05:35

La cuisine des...

Manger + Boire

05:45

L'intégrale de...

Documentaire

05:50

L'intégrale de la chasse

Documentaire

05:00

Beethoven - Die Streichquartette

Klassische Musik

05:47
trwa

Sendepause

Sonstige

00:20

Skieurs sans fronti?res

Société + Social

05:10

Plan?te Fight

Société + Social

04:45

Hessenschau

Regionalmagazin

05:15

Hessen-Reporter

Reportage

05:45

Sehen statt Hören

Infomagazin

04:45

Interm?de

Autre

00:00

Wiederholungen

Infomagazin

21:00

Sendeschluss

Sendepause

03:15

L'aria che tira

Attualit?

03:00

La nuit France 5

Magazine info

05:30

C dans l'air

Actualités

03:40

M6 music

Rock + Pop

04:00

Top 50 hebdo

Magazine musical

05:30

Certifié Classique

Autre

01:00

Pop List

Autre

22:00

Top Night

Rock + Pop

04:35

Sachsen aus halber Höhe

Land + Leute

05:15

Wenn wir alle Engel wären

Komödie, D 1956

03:00

MTV Hits

Autre

02:10

Night Videos

Rock + Pop

04:00

Teleshopping

Commercial programme

04:00

Teleshopping

Commercial programme

05:00

MusikWecker

Leichte Musik

03:00

Playlist French Only

Concert

04:30

Gnadenlose Wildnis

Tiere

05:15

Gefahr aus der Tiefe

Natur + Umwelt

04:50

Die große Chance

Castingshow

05:10

Mike & Molly

Comedyserie

05:30

Last Man Standing

Sitcom

05:55

Seitenblicke

Lifestyle

22:30

Interm?de

Autre

04:30

Dans le secret des villes

Documentaire

05:20

Stratégies animales

Autre

04:35

heute leben

Infomagazin

05:35

heute konkret

Konsumentenmagazin

01:45

Fuori orario. Cose (mai) viste

Magazine cinematografico

04:00

Troppo presto, troppo tardi

Documentario

05:40

Frammenti elettrici n. 5 - Africa

Dramma documentato

04:40

96 Stunden - Zeit zum Helfen

Gesellschaft + Soziales

05:10

was!

Wirtschaft + Konsum

05:40

Berliner Nächte

Infomagazin

05:00

La Svizzera dall'alto

Infotainment

05:35

Telegiornale

Notizie

05:00

Euronews

Notizie

05:30

Telegiornale

Notizie

05:55

Meteo

Meteo

05:00

Noticias 24H

Otro

03:06

Cinquante degrés nord

Société + Social

05:50

L'île fantastique

Autre

04:45

112 Unité d'urgence

(78) Série d'action

05:10

112 Unité d'urgence

(79) Série d'action

05:45

Téléachat

Economie + Consommation

03:20

Boucle de nuit

Informations

04:49

Surf Total

Surf

05:11

Telejornal Madeira

Notícias

05:42

Sabores Das Ilhas

Comer + Beber

04:30

Bem-vindos a Beirais

Geografia

05:15

Telejornal Madeira

Notícias

05:45

PNC

Magazine

05:00

La Svizzera dall'alto

Informations

05:35

Telegiornale

Informations

02:00

Erotic Night

Erotik

01:55

Interm?de

Autre

04:45

Nachtwach

Talkshow

05:45

Jobtausch

Doku-Soap

05:55

glanz & gloria

Lifestyle

04:30

Dr. Dani Santino - Spiel des Lebens

(10) Dramaserie

05:00

Necessary Roughness

(10) Dramaserie

05:40

Private Practice

(1) Arztserie

05:05

10vor10

Nachrichten

05:45

Telesguard

Regionalmagazin

19:00
trwa

Sendepause

Sonstige

04:30

Expedition in die Heimat

Land + Leute

05:15

LändleDeluxe

Menschen

05:00

Nachrichten

Nachrichten

05:15

Fokus

Infomagazin

05:25

Wetter

Wetterbericht

05:30

Kontrovers

Diskussion

05:50

Kino

Film + Theater

04:45

Reich und schön

Soap

05:05

Reich und schön

Soap

05:25

Reich und schön

Soap

05:45

Leider geile...

Clipshow

05:00

7vor7

Infomagazin

05:20

BKB-Invest

Infomagazin

05:25

Telebar

Gespräch

05:30

xund-tv

Magazin

05:00

News / Börse

Nachrichten

05:15

Fokus

Zeitgeschehen

05:25

Wetter

Wetterbericht

05:00

Aktuell

Nachrichten

05:15

Fokus

Zeitgeschehen

05:25

Wetter

Wetterbericht

05:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

05:00

ZüriNews

Nachrichten

05:15

ZüriWetter

Wetterbericht

05:20

ZüriInfo

Nachrichten

05:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

05:30

Sara macht's / Top Tipps

Infomagazin

17:05

Sendepause

Sonstige

05:00

Musiques

Magazine musical

05:05

Mon histoire...

Doku-Soap

05:20

Petits secrets entre voisins

Reality-Soap

05:45

Rekkit

Autre

04:25

Ma drôle de vie

Société + Social

05:20

Ma drôle de vie

Société + Social

01:25

Programmes de nuit

Magazine

23:50

T'Choupi

(62) Série de

05:45

Maya l'abeille

Série de dessins animés

04:55

Interm?de

Interm?de

03:25

Interm?de

Interm?de

04:05

Zündstoff

Erotikfilm, USA 2013

05:30

Erotic Music Charts

Erotik

04:45

TV Noir

Talk + Musik

04:55

Leute heute

Infotainment

05:05

hallo deutschland

Infomagazin

05:35

Die...

Animationsserie

05:45

H2O - Plötzlich Meerjungfrau

Kinder-Fantasyserie

04:55

Dyzio

(8) Serial dla

05:20

Noksu

(52) Serial animowany

05:25

Farma Beniamina

(2) Serial dla

05:30

...

(3) Serial dla

05:45

A może nad...

(11) Serial dla

05:50

Tu i Tam

(20) Serial dla

04:04

Bella Dilemma

Komedia romantyczna, Niemcy 2013

05:36

Rosamunde Pilcher: Kobieta na klifie

Film obyczajowy, Niemcy 2013

17:05

Sendepause

Sonstige

04:30

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

05:30

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

04:00

Detektyw Zen

(2) Serial kryminalny

05:30

Ziemia na wielką skalę

(1) Serial dokumentalny

03:30

Szczęśliwy traf

Komedia romantyczna, USA 2000

05:30

Movie Talk

Rozmowa

04:20

ONZ - utopia czy bezsilność

Film dokumentalny, 1995

05:20

Telekurier

Cykl reportaży

05:45

Raport z Polski

Magazyn informacyjny

04:45

Z dnia na dzień

Magazyn

05:30

Kod dostępu

Program publicystyczny

05:55

Info poranek

Magazyn informacyjny

05:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

23:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:35

Bolek i Lolek...

(18) Serial animowany

05:50

Pampalini...

(8) Serial animowany

04:45

Pamiętniki z wakacji

(45) Serial fabularno-dokumentalny

05:30

Pomoc domowa

(13) Serial komediowy

04:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:35

Wyspa szemrzącego wiatru

Film przygodowy, USA 2007

04:20

Zagubiona tożsamość

(4) Serial fantastyczny

05:05

Samurai News

Rozrywka

05:00

Nadzieja na lepsze jutro

(5) Serial dokumentalny

06:15

Ekspres miłosierdzia

Cykl reportaży

06:45

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

06:25

Lokatorzy

(115) Serial komediowy

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Rozkwitające

Dramat obyczajowy, Gruzja/Niemcy/Francja 2013

06:00

Serwis...

Wiadomości

06:15

Serwis...

Wiadomości

06:30

Serwis...

Wiadomości

06:45

Serwis...

Wiadomości

06:00

Benny Hill

Rozrywka

06:40

Klub przyjaciół Myszki Miki

(27) Serial animowany

06:00

Dyżur

Program dokumentalny

06:30

Niania

(86) Serial komediowy

06:50

Mango - Telezakupy

Program reklamowy

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Kroniki Shaolin

Serial dla dzieci

06:25

Pora na przygodę!

Serial dla dzieci

06:55

Pora na...

Serial dla dzieci

06:00

W.I.T.C.H.

Serial animowany

06:30

Czarodzieje z Waverly Place

Serial komediowy

06:00

Peppa

(35) Serial animowany

06:05

Świat słów

(59) Serial dla

06:20

Przygody kota...

(16) Serial animowany

06:30

Chmurkowe...

(50) Serial dla

06:45

Lulu i inne...

(6) Serial dla

06:00

Misja Lanfeusta

Serial dla dzieci

06:25

Mega Spiderman: Wojownicy sieci

Serial animowany

06:50

Dzieciak kontra kot

Serial dla dzieci

06:00

Co było dalej?

(7) Serial dokumentalny

06:30

Co było dalej?

(8) Serial dokumentalny

06:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:35

Złotopolscy

(1054) Telenowela

06:30

Muzyczny top

Rozrywka

06:00

Spotkanie z balladą

Rozrywka

06:00

Rodzina zastępcza plus

(304) Serial komediowy

06:05

Najgorszy kucharz świata

Reality show

06:00

Odcięte od kasy

Rozrywka

06:00

E! Raport specjalny

Rozrywka

06:00

Sędzia Judy

Reality show

06:30

Sędzia Judy

Reality show

06:15

W sieci monitoringu

Rozrywka

06:45

Cudem ocaleni

Rozrywka

06:35

Tygodnik Moralnego Niepokoju

Kabaret i satyra

06:00

Poranek z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Inny punkt widzenia

Magazyn

06:00

Kuchnia jak życie

(10) Serial dokumentalny

06:30

Jakubiak w sezonie

Magazyn kulinarny

06:45

W lodowej pułapce

Film dokumentalny

06:00

Sztuka ogrodów XXI wieku

(9) Serial dokumentalny

06:30

Sztuka ogrodów XXI wieku

(10) Serial dokumentalny

06:00

Ciąża na obcasach

Rozrywka

06:00

Dynastia kaczorów

(1) Serial dokumentalny

06:30

Dynastia kaczorów

(2) Serial dokumentalny

06:00
Na żywo

Jutrznia

Transmisja

06:30

Portrety

Felieton

06:00

Czysty zysk

(8) Serial dokumentalny

06:00

W obliczu śmierci - GOPR

(1) Serial dokumentalny

06:30

W obliczu śmierci - GOPR

(2) Serial dokumentalny

06:00

Dowody zbrodni

(15) Serial sensacyjny

06:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00

Elementary

(11) Serial kryminalny

06:00

Elementary

(11) Serial kryminalny

06:05

Conan

(11) Serial fantastyczny

06:00

Don Matteo

(19) Serial kryminalny

06:00

Aktualności filmowe+

Magazyn

06:30

Łapu capu ekstra

Rozrywka

06:00

Latająca maszyna

Film animowany, Wielka Brytania/Polska/Chiny/Indie/Norwegia 2011

06:00

+De Lux

Magazyn

06:20

W tonacji+

Program muzyczny

06:10

Simpsonowie

(6) Serial animowany

06:40

Dawno, dawno temu

(6) Serial fantastyczny

06:00

Wiele hałasu o nic

Komediodramat, USA 2012

06:00

Graczykowie

(19) Serial komediowy

06:30

Graczykowie

(20) Serial komediowy

06:00

Wszyscy kochają Raymonda

(22) Serial komediowy

06:25

Wszyscy kochają Raymonda

(23) Serial komediowy

06:55

Wszyscy kochają Raymonda

(24) Serial komediowy

06:40

Wilk

Film przygodowy, Francja 2009

06:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:40

Sportowa niania

Komedia, USA 2011

06:35

Pierwszy rok po ślubie

(3) Serial dokumentalny

06:00

Kraina lodu

Film animowany, USA 2013

06:00

Miłość i koszykówka

Dramat obyczajowy, USA 2000

06:15

Daleko od noszy

(21) Serial komediowy

06:45

Daleko od noszy

(22) Serial komediowy

06:20

Łowcy duchów - wydział...

(7) Serial dokumentalny

06:00

Święty w Palm Springs

Film kryminalny, USA 1941

06:40

Licencja na wychowanie

(86) Serial komediowy

06:00

Matka 24h

Film dokumentalny, Polska 2012

06:00

Bez powrotu

(4) Serial sensacyjny

06:15

Goście z nieba

Dramat obyczajowy, USA/Kanada 1999

06:00

Mission: Impossible

(11) Serial sensacyjny

06:00

+De Lux

Magazyn

06:30

Aktualności filmowe+

Magazyn

06:00

Łapu capu extra

Rozrywka

06:30

+De Lux

Magazyn

06:00

Winter X Games 16

Sporty ekstremalne

06:00

Ani słowa o polityce

Magazyn sportowy

06:35
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

06:00

Historie kryminalne

(12) Serial dokumentalny

06:45

Magazyn ligi...

Magazyn koszykarski

06:00

Teletubisie

(26) Serial dla

06:25

Pokaż mi, pokaż

(4) Serial dla

06:45

Charlie i Lola

(17) Serial dla

06:55

Numeraki

(2) Serial dla

06:00

Garfield Show

Serial dla dzieci

06:25

Krypto, Superpies

Serial animowany

06:50

Krypto, Superpies

Serial animowany

06:10

Zou

(41) Serial animowany

06:25

Henio...

(25) Serial animowany

06:35

Julius Junior

(25) Serial animowany

06:50

Miś Muki

(55) Serial animowany

06:00

Rajdek - mała...

(5) Serial animowany

06:10

Rajdek - mała...

(6) Serial animowany

06:20

Rajdek - mała...

(7) Serial animowany

06:35

Struś Oliwia

(8) Serial animowany

06:40

Struś Oliwia

(9) Serial animowany

06:45

Struś Oliwia

(10) Serial animowany

06:50

Małe...

(13) Serial animowany

06:00

Małe...

(36) Serial animowany

06:10

Małe...

(39) Serial animowany

06:20

Zack i Kwak

(4) Serial animowany

06:30

Umizoomi

(5) Serial animowany

06:55

Bąbelkowy świat gupików

(5) Serial animowany

06:00

Zwierzakowo

Program dla młodzieży

06:15

Zwierzakowo

Program dla młodzieży

06:30

Deserownia

Program dla dzieci

06:40

Triki Tiki

Program dla dzieci

06:50

TeleTOON+ play

Program dla dzieci

06:00

Muzyczna pobudka

Program muzyczny

06:00

Night Videos

Program muzyczny

06:10

Pimp My Ride by Coca-Cola Zero

Magazyn motoryzacyjny

06:40

Pimp My Ride by Coca-Cola Zero

Magazyn motoryzacyjny

06:00

VIVA Sounds

Program muzyczny

06:00

Polska noc

Program muzyczny

06:00

Hit dnia

Program muzyczny

06:05

Weekend w Polo tv

Program muzyczny

06:00

Intermezzo

Autre

06:00

Łowca z dziczy

Serial dokumentalny

06:30

Łowca z dziczy

Serial dokumentalny

06:00

Przedziwny świat owadów

Serial dokumentalny

06:00

Na tropie zbrodni

Serial dokumentalny

06:00

Zwarte szeregi, czyli z archiwum...

Serial dokumentalny

06:30

Zwarte szeregi, czyli z archiwum...

Serial dokumentalny

06:00

Tajniki techniki

(5) Serial dokumentalny

06:30

Tajniki techniki

(6) Serial dokumentalny

06:00

Operacja windykacja

(10) Serial dokumentalny

06:30

Operacja windykacja

(11) Serial dokumentalny

06:00

Polowania na nazistów

Serial dokumentalny

06:00

Polowania na nazistów

Serial dokumentalny

06:00

Złapany na gorącym uczynku

Serial dokumentalny

06:00

Złapany na gorącym uczynku

Serial dokumentalny

06:00

Obieżyświat

Turystyka

06:00

Wehikuł czasu

Historia

06:15

Wspaniały świat wędkarskich przygód

(21) Serial dokumentalny

06:45

Lista Fokusa

Rozrywka

06:00

Na cienkim lodzie

(3) Serial dokumentalny

06:55

Na cienkim lodzie

(4) Serial dokumentalny

06:00

Mroźny grobowiec Mongolii

Film dokumentalny, Francja 2013

06:55

Wyprawy w czasie

(10) Serial dokumentalny

06:00

Język angielski

Program edukacyjny

06:45

Odkryj miasto

Portret miasta

06:59

Park...

Reportaż

06:00

Byli sobie podróżnicy

Serial animowany

06:30

Był sobie człowiek

Program edukacyjny

06:05

Najsłabsze ogniwo

Teleturniej

06:00

China: Kulinarna przygoda

Magazyn kulinarny

06:05

Szef jak szpieg

(2) Serial dokumentalny

06:00

Special Weekend

Moda

06:30

Special Weekend

Moda

06:05

Nieźle kliknięci

Rozrywka

06:35

Ukryta kamera

Reality show

06:00

Plota

Rozrywka

06:00

Express

Magazyn informacyjny

06:15

Orzeł czy reszka?

Magazyn turystyczny

06:00

Wiadomości

Wiadomości

06:00

Sygnały dnia

Blok muzyczno-publicystyczny

06:05

Informacje...

Wiadomości sportowe

06:08

Pogoda

Pogoda

06:17

Kalendarium

Audycja

06:23

Magazyn wojskowy

Militaria

06:00

Poranek Dwójki

Audycja

06:00

Zapraszamy do Trójki

Blok muzyczno-publicystyczny

06:20

Medal dla każdego

Audycja

06:00

Szczegółowa...

Pogoda

06:06

Prognoza pogody...

Pogoda

06:15

Prognoza pogody...

Pogoda

06:25

Prognoza pogody...

Pogoda

06:29

Zestawienie...

Pogoda

06:30

Szczegółowa...

Pogoda

06:44

Zestawienie...

Pogoda

06:45

Prognoza pogody...

Pogoda

06:47

Prognoza pogody...

Pogoda

06:59

Zestawienie...

Pogoda

06:00

Wolno wstać

Audycja

06:00

BBC World News

News

06:30

Witness

Documentary

06:00

CNN Newsroom

News

06:30

On China

Conversation

06:00

Journal

Nachrichten

06:15

Europe in Concert

Rock + Pop

06:00

Frühstücksfernsehen

Nachrichten

06:00

News of the weekend

News

06:10

Talons aiguilles et bottes de paille

(22) Série comédie

06:30

Talons aiguilles et bottes de paille

(23) Série comédie

06:00

Euronews

Informations

06:35

Ludo

Magazine de film d'animation

06:00
Na żywo

Le journal

Informations

06:15

Sur le net

Médias

06:28

Météo

Prévisions météorologiques

06:30
Na żywo

Le journal

Informations

06:45

Sports

Nouvelles sportives

06:51

Dans les hebdos

Médias

06:57

Météo

Prévisions météorologiques

06:00
Na żywo

The News

News

06:15

Webnews

Computer + Internet

06:28

Weather

Weather forecast

06:30
Na żywo

The News

News

06:45

Sport

Magazine

06:51

In the Weeklies

Preview

06:57

Weather

Weather forecast

06:00

Journal TV 5

Informations

06:10

L'invité

Actualités

06:15

Le journal de...

Economie + Consommation

06:20

Météo

Prévisions météorologiques

06:25

Afrique presse

Actualités

06:00

Sendepause

Sonstige

06:20

Kulturzeit

Magazin

06:00

Auf Streife

Recht + Kriminalität

06:50

Auf Streife

Recht + Kriminalität

06:00

Vesti

Novosti

06:10

Vesti-Moskva

Novosti

06:20

Nikudyshnaya

Hudozhestvennyj fil'm

06:20

Lokalzeit aus Bonn

Regionalmagazin

06:50

Lokalzeit aus Duisburg

Regionalmagazin

06:00

Herbář

Magazín

06:25

Panství Downton

Seriál

06:00

Raníček

Vysílání pro děti

06:05

Atlas zvířat

Dokument

06:40

Babar

Animovaný seriál

06:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

06:15

Kuno's

Rock + Pop

06:45

Wir in Hamburg

Infomagazin

06:00
trwa

Ochtend- en dagprogramma's

Overige

06:00
trwa

Ochtend- en dagprogramma's

Overige

06:30
trwa

Kinderprogramma's

Actualiteitenrubriek voor kinderen

06:45

Supercar

(3) Serie d'azione

06:00

Oggy a Škodíci

Animovaný seriál

06:20

Želvy Ninja

Animovaný seriál

06:50

Návrat do budoucnosti

Animovaný seriál

06:10

Verdachtsfälle

Recht + Kriminalität

06:10

Verdachtsfälle

Recht + Kriminalität

06:30

Teleshopping Österreich

Werbesendung

06:45

Hercule Poirot

(3) Série de

06:00

Euronews

Notizie

06:05

Cinematografo

Magazine cinematografico

06:55

Rai Player

Previsione dei programmi

06:30

Nautilus

Magazine

06:40

Das A-Team

(69) Actionserie

06:05

Si pr?s de chez vous

Autre

06:35

Mick Brisgau

Série polici?re

06:30

Navy CIS: L.A.

(1) Krimiserie

06:05

Les filles d'? côté

(164) Série comédie

06:30

Premiers baisers

(26) Sitcom

06:00

TV5 monde, le...

Informations

06:10

Météo

Prévisions météorologiques

06:15

Le journal de...

Economie + Consommation

06:20

L'invité

Magazine info

06:30

TV5 monde, le...

Informations

06:40

Météo

Prévisions météorologiques

06:45

Le journal de...

Economie + Consommation

06:50

L'invité

Magazine info

06:30

Sieben Tage im Paradies

Komödie, D 2001

06:35

The Big Bang Theory

(13) Série comédie

06:55

The Big Bang Theory

(14) Série comédie

06:00

Forsthaus Falkenau

Familiensaga, D 2006

06:45

Wenn die Glocken hell erklingen

Heimatfilm, A 1959

06:05

Scrubs - Die Anfänger

Comedyserie

06:25

Suburgatory

(1) Comedyserie

06:45

Suburgatory

Comedyserie

06:05

Flash Gordon

(12) Série de

06:25

Flash Gordon

Autre

06:50

Chris Colorado

(9) Série de

06:00

Florence Larrieu, le juge est une femme

(2) Série juridique

06:05

Schlussmacher

Komödie, D 2013

06:30

Siska

Krimiserie

06:25

Panic at Rock Island

Horrorfilm, AUS/NZ 2011

06:30

Joyce Meyer

Kirche + Religion

06:00

Cleo und die Kunstpiraten

Animationsserie

06:20

Mike der Ritter

Animationsserie

06:30

Mike der Ritter

Animationsserie

06:50

Peter Hase

Animationsserie

06:15
Na żywo

Moto

Sport motorisé

06:00

Attitudes

Art + Culture

06:30

Attitudes

Art + Culture

06:00

Teleshopping

Werbesendung

06:30
Na żywo

Motorradsport

Motorradsport

06:00

Le monde...

Série de dessins animés

06:10

Dragons : cavaliers de Beurk

Série de dessins animés

06:35

Ben 10 Omniverse

Série de dessins animés

06:00

Higglystadt Helden

Animationsserie

06:20

Kleine Einsteins

Animationsserie

06:50

Doc McStuffins, Spielzeugärztin

Animationsserie

06:00

Mickey Mouse

(18) Série de

06:05

Totally Spies

(64) Série de

06:30

Sally Bollywood...

Série de dessins animés

06:45

Mon pote le...

Série de dessins animés

06:00

Tabaluga

(12) Zeichentrickserie

06:25

VIPO entdeckt...

Animationsserie

06:35

VIPO entdeckt...

Animationsserie

06:50

Barbapapa

(15) Zeichentrickserie

06:55

Der Mondbär

(32) Zeichentrickserie

06:05

Flapacha, o...

(47) Série de

06:15

Flapacha, o...

(48) Série de

06:30

Raymond

Série de dessins animés

06:35

Raymond

Série de dessins animés

06:40

Raymond

Série de dessins animés

06:50

Les...

Série de dessins animés

06:55

Les...

Série de dessins animés

06:15

Die Raritäten-Jäger

Dokumentation

06:00

Tele-Gym

Fitness

06:15

Pauk mit...

Sprachkurs

06:30

Viens jouer...

Französisch

06:45

Playtime

Englisch

06:20

Meine peinlichen Eltern

(2) Jugendserie

06:45

Meine peinlichen Eltern

(3) Jugendserie

06:00

Personne ne bouge!

Art + Culture

06:40

Le bonheur est dans l'assiette

Manger + Boire

06:00

Abgedreht!

Magazin

06:35

O.C., California

(25) Jugendserie

06:15

Le vétérinaire de Bondi Beach

Nature + Environnement

06:40

Les 20 chefs d'oeuvre de la nature

Nature + Environnement

06:00

Extra en français

Französisch

06:30

Telekolleg Französisch

Französisch

06:00

Prima Pagina

Magazine d'informazione

06:30

Cartoon Network...

Jugendsendung

06:40

Ben 10

(33) Zeichentrickserie

06:15

L'art de la chasse

Autre

06:45

L'art de la chasse

Autre

06:05

Dans mon quartier Harlem

Société + Social

06:15

Hessentipp

Freizeit + Hobby

06:45

Rote Rosen

(1836) Telenovela

06:15

Historiquement Show

Histoire

06:50

Br?ves...

Histoire

06:00

logo! Die Welt...

Kindernachrichten

06:10

Hallo Hanna

Animationsserie

06:35

Benjamin: bärenstark!

(3) Zeichentrickserie

06:45

Zouzous

Série de dessins animés

06:00

M6 music

Rock + Pop

06:00

Ultra Morning

Autre

06:00

Pop Tonic "Morning"

Autre

06:00

Top Mix

Rock + Pop

06:50

Schloss Einstein

(714) Jugendserie

06:00

MTV Breakfast Club

Rock + Pop

06:00

MusikWecker

Leichte Musik

06:00

Playlist

Other

06:15

Top Money

Concert

06:17

Playlist

Other

06:00

Nachrichten

Nachrichten

06:10

Angriff aus dem Wasser

Natur + Umwelt

06:00

Biene Maja

Zeichentrickserie

06:25

1001 Nacht

Animationsserie

06:35

Tom

Zeichentrickserie

06:10

Cash Cars

Autre

06:00

Franklin

Série de dessins animés

06:10

Franklin

Série de dessins animés

06:20

La fée...

(31) Série de

06:25

La fée...

(32) Série de

06:35

Le village de...

(29) Série de

06:45

Le village de...

(30) Série de

06:00

Text Aktuell

Nachrichten

06:00

Vitaform Schuhkollektion

Werbesendung

06:00

Fuori orario. Cose (mai) viste

Magazine cinematografico

06:00

Die Abenteuer des jungen Marco Polo

(9) Zeichentrickserie

06:25

Die Abenteuer des jungen Marco Polo

(10) Zeichentrickserie

06:50

Die Abenteuer des jungen Marco Polo

(11) Zeichentrickserie

06:01

Zig zag

Quiz

06:30

Tg 4 Night News

Notizie

06:50

Mediashopping

Lifestyle

06:00

Meteo

Meteo

06:05

Il quotidiano

Magazine regionale

06:45

Il rompiscatole

Gioco a premi

06:00

Il quotidiano

Magazine regionale

06:40

Tutto in famiglia

(23) Sitcom

06:00

Noticias 24H

Otro

06:40

L'île fantastique

Autre

06:00

RTL info

Informations

06:18

Portugueses Pelo Mundo

Documentário

06:55

Os Nossos Dias

Geografia

06:00

Meteo

Informations

06:05

Il quotidiano

Actualités

06:45

Il rompiscatole

Informations

06:00

Teleshop

Werbesendung

06:30

News-Schlagzeilen und Meteo

Nachrichten

06:20

Wege zum Glück

(742) Telenovela

06:00

Schweiz aktuell

Regionalmagazin

06:30

sportaktuell

Magazin

06:00

Gehe hin und...

Sozialkunde

06:15

Sauberer Profit

Erwachsenenbildung

06:30

Der große Crash

Wirtschaftskunde

06:00

Nachrichten

Nachrichten

06:15

Fokus

Infomagazin

06:25

Wetter

Wetterbericht

06:30

Kontrovers

Diskussion

06:50

Kino

Film + Theater

06:00

Leider geile...

Clipshow

06:10

Reich und schön

Soap

06:35

Reich und schön

Soap

06:00

7vor7

Infomagazin

06:20

BKB-Invest

Infomagazin

06:25

Telebar

Gespräch

06:30

xund-tv

Magazin

06:00

News / Börse

Nachrichten

06:15

Fokus

Zeitgeschehen

06:25

Wetter

Wetterbericht

06:00

Aktuell

Nachrichten

06:15

Fokus

Zeitgeschehen

06:25

Wetter

Wetterbericht

06:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

06:00

ZüriNews

Nachrichten

06:15

ZüriWetter

Wetterbericht

06:20

ZüriInfo

Nachrichten

06:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

06:30

Sara macht's / Top Tipps

Infomagazin

06:00

VIVA Wecker

Rock + Pop

06:00

Myst?re ? la...

(10) Série jeunesse

06:05

Gaspard et Lisa

Série de dessins animés

06:20

Franklin

(32) Série de

06:30

Tfou

Magazine jeunesse

06:12

Interm?de

Autre

06:30

Sous le soleil

Série comédie

06:00

T'Choupi

(60) Série de

06:05

T'Choupi

Série de dessins animés

06:10

T'Choupi

(62) Série de

06:15

Voici Timmy

(12) Série de

06:35

Franklin et ses...

(21) Série de

06:50

Franklin et ses...

(22) Série de

06:40

Minimabule

Magazine de film d'animation

06:00
trwa

Sendepause

Sonstige

06:10

Auf den...

Rock + Pop

06:15

Affenalltag am...

Tiere

06:25

Indien...

Land + Leute

06:35

Leguane und...

Tiere

06:50

Hitparade

Leichte Musik

06:10

H2O - Plötzlich Meerjungfrau

Kinder-Fantasyserie

06:30

pur+

Kindermagazin

06:55

Wendy

Animationsserie

06:05

Roztańczona...

(6) Serial animowany

06:20

Małpka wie...

(24) Serial dla

06:30

Rubbadubbers

(2) Serial dla

06:40

Rubbadubbers

(3) Serial dla

06:50

Rubbadubbers

(4) Serial dla

06:00

VIVA Wecker

Rock + Pop

06:30

Wstawaj! Gramy!

Rozrywka

06:35

Sekrety ludzkiego ciała

(1) Serial dokumentalny

06:00

Taśma

Dramat psychologiczny, USA 2001

06:05

Wstęp wolny z kulturą

Magazyn

06:25

Wokół nas

Felieton

06:30

Astroregion

Magazyn

06:06

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:10

Prognoza pogody

Pogoda

06:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

06:35

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:40

Prognoza pogody

Pogoda

06:45

Info poranek

Magazyn informacyjny

06:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

06:05

Smerfy

(48) Serial animowany

06:35

Misja w...

Program edukacyjny

06:50

Moliki...

Magazyn

06:00

Jej Szerokość Afrodyta

(11) Serial komediowy

06:00

Robinsonowie

(10) Serial dokumentalny

06:50

Sisi

Film kostiumowy, Włochy/Austria/Niemcy 2009

06:00

Pamiętniki gepardów

(3) Serial dokumentalny

06:25

Pamiętniki gepardów

(4) Serial dokumentalny

06:55

Ratownicy zwierząt

(1) Serial dokumentalny

07:35

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

07:10

Las story

Magazyn

07:35

Rok w ogrodzie

Magazyn poradnikowy

07:55
Na żywo

Dzień dobry w sobotę

Magazyn

07:00

M jak miłość

(1087) Serial obyczajowy

07:45

Jeźdźcy smoków

(14) Serial dla

07:55

Kobieta na krańcu świata

Cykl reportaży

07:40

Przygoda w pociągu

Dramat obyczajowy, Francja/Belgia/Irlandia 2013

07:00

Serwis...

Wiadomości

07:15

Serwis...

Wiadomości

07:30

Serwis...

Wiadomości

07:45

Serwis...

Wiadomości

07:10

Jake i piraci z Nibylandii

(26) Serial animowany

07:40

Klub przyjaciół Myszki Miki

(30) Serial animowany

07:05

Taki jest świat

Magazyn

07:45

Awantura o kasę

Teleturniej

07:10

Doktor Jaciejakiegacie

Serial dla dzieci

07:40

Młodzi Tytani: Akcja!

Serial dla dzieci

07:00

Violetta...

Serial młodzieżowy

07:15

Mako Mermaids

Serial przygodowy

07:45

Rysuj i graj

Teleturniej

07:00

Rycerz Mike

(41) Serial dla

07:15

Piotruś...

(16) Serial animowany

07:30

Detektyw...

Program edukacyjny

07:40

Kosmoloty

(24) Serial animowany

07:50

Roztańczona...

(20) Serial animowany

07:45

Obcy

Film krótkometrażowy, Polska 2013

07:15

Kick - strach się bać

Serial animowany

07:40

Bohaterowie...

Serial dla dzieci

07:45

Fineasz i Ferb

Serial animowany

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata

Serial dokumentalny

07:00

Złotopolscy

(1055) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1056) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1057) Telenowela

07:30

Ogród od A do...

Magazyn poradnikowy

07:45

Bajkowa TVS

Magazyn

07:30

Telezakupy

Program reklamowy

07:05

I ty możesz zostać bohaterem

Film animowany, Kanada/USA 2006

07:00

Mega Chichot

Rozrywka

07:30

Benny Hill

Rozrywka

07:05

Amerykańska superniania

Reality show

07:00

Zrośnięte głowami

Program dokumentalny

07:00

Superzbliżenie

Rozrywka

07:30

Gwiazda stylu

Rozrywka

07:00

Sędzia Judy

Reality show

07:30

Sędzia Judy

Reality show

07:45

Nie róbcie tego w domu!

Rozrywka

07:00

Informacje kulturalne

Wiadomości

07:25

Biała sukienka

Film obyczajowy, Polska 2003

07:20

"...swego nie...

Felieton

07:55

Nuklearne gry

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2000

07:10

Śpiewające fortepiany

Teleturniej

07:00

Biznes dla...

Magazyn ekonomiczny

07:15

Biznes dla...

Magazyn ekonomiczny

07:30

Biznes dla...

Magazyn ekonomiczny

07:45

Biznes dla...

Magazyn ekonomiczny

07:00

David w Europie

Magazyn poradnikowy

07:30

Telesprzedaż

Program reklamowy

07:45

W lodowej pułapce

Film dokumentalny

07:00

Lekcje architektury

(20) Serial dokumentalny

07:30

Telesprzedaż

Program reklamowy

07:00

Tori i Dean: Śluby marzeń

Reality show

07:00

Dynastia kaczorów

(3) Serial dokumentalny

07:30

Dynastia kaczorów

(4) Serial dokumentalny

07:00

Zdjęcie z papieżem

Film dokumentalny, Polska

07:30

Zdjęcie z papieżem

Film dokumentalny, Polska

07:00

Słodki biznes

Serial dokumentalny

07:30

Słodki biznes

Serial dokumentalny

07:00

Granice odwagi - straż graniczna

(7) Serial dokumentalny

07:30

Poławiacze

(35) Serial dokumentalny

07:00

Dowody zbrodni

(16) Serial sensacyjny

07:00

Elementary

(12) Serial kryminalny

07:00

Elementary

(12) Serial kryminalny

07:05

Conan

(12) Serial fantastyczny

07:10

Partnerzy

(21) Serial kryminalny

07:00

+De Lux

Magazyn

07:30

Aktualności filmowe+

Magazyn

07:15

Nie przegap

Zapowiedź programu

07:25

Łapu capu

Rozrywka

07:35

+De Lux

Magazyn

07:10

Nie przegap

Zapowiedź programu

07:20

Kirikou, mężczyźni i kobiety

Film animowany, Francja 2012

07:35

Dawno, dawno temu

(7) Serial fantastyczny

07:45

Na żywo z Bagdadu

Dramat obyczajowy, USA 2002

07:00

Rodzina zastępcza

(117) Serial komediowy

07:35

Rodzina zastępcza

(118) Serial komediowy

07:20

Wszyscy kochają Raymonda

(25) Serial komediowy

07:50

Wszyscy kochają Raymonda

(1) Serial komediowy

07:15

Coco Chanel

Film biograficzny, Francja/Belgia 2009

07:00

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

Film animowany, Francja 2007

07:35

Stylowe rewolucje Goka

Poradnik

07:45

Na planie

Magazyn filmowy

07:15

Samo życie

(1507) Serial obyczajowy

07:45

Samo życie

(1508) Serial obyczajowy

07:20

Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne

(24) Serial dokumentalny

07:25

Od dzisiaj

Melodramat, USA 1946

07:20

Czterdziestolatek

(8) Serial komediowy

07:10

Prywatna historia kina

Talk show

07:45

Witaj, Franklin

(19) Serial animowany

07:00

Bez powrotu

(5) Serial sensacyjny

07:00

Gliniarz i prokurator

(14) Serial kryminalny

07:00

Łapu capu extra

Rozrywka

07:30

W tonacji+

Program muzyczny

07:00

Aktualności filmowe+

Magazyn

07:30

Łapu capu extra

Rozrywka

07:00

Winter X Games 16

Sporty ekstremalne

07:00

Sport raport 24

Wiadomości sportowe

07:00

Turniej ATP w Bazylei

Tenis

07:30
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

07:00

Historie kryminalne

(13) Serial dokumentalny

07:00

Wisła Kraków - Podbeskidzie...

Piłka nożna

07:55

Zwarcie

Magazyn sportowy

07:00

Vitória FC - Vitória SC

Piłka nożna

07:10

Pajączek...

(19) Serial dla

07:15

Przygody Rozi

Program dla dzieci

07:30

Potrafię...

(26) Serial animowany

07:45

Kucharz duży, kucharz mały

Magazyn dziecięcy

07:15

Szczeniak zwany Scooby-Doo

Serial dla dzieci

07:00

Calimero

(25) Serial animowany

07:15

Art Attack

Program dla dzieci

07:40

Henio...

(26) Serial animowany

07:55

Klinika dla...

(14) Serial animowany

07:00

Małe...

(15) Serial animowany

07:15

Dora poznaje świat

(6) Serial animowany

07:45

Dora poznaje świat

(7) Serial animowany

07:15

Psi patrol

(13) Serial animowany

07:30

Dora poznaje świat

(19) Serial animowany

07:55

Dora poznaje świat

(15) Serial animowany

07:00

Sherlock Jak

(35) Serial animowany

07:15

Sherlock Jak

(36) Serial animowany

07:30

Smerfy

(80) Serial animowany

07:55

Ty wybierasz

Rozrywka

07:00

Power Play

Program muzyczny

07:05

Weekend w Polo tv

Program muzyczny

07:00

Życie

Serial dokumentalny

07:00

Upiorne robale

(7) Serial dokumentalny

07:00

Zaginieni

(76) Serial dokumentalny

07:00

Zwarte szeregi, czyli z archiwum...

Serial dokumentalny

07:30

Zwarte szeregi, czyli z archiwum...

Serial dokumentalny

07:00

Naukowy zawrót głowy

(6) Serial dokumentalny

07:30

Naukowy zawrót głowy

(8) Serial dokumentalny

07:00

Życie za kółkiem

Serial dokumentalny

07:30

Życie za kółkiem

Serial dokumentalny

07:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(13) Serial dokumentalny

07:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(14) Serial dokumentalny

07:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(13) Serial dokumentalny

07:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(14) Serial dokumentalny

07:00

Najdziwniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

07:00

Najdziwniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

07:15

Teletubisie

(13) Serial dla

07:45

Sąsiedzi

(71) Serial animowany

07:55

Sąsiedzi

(63) Serial animowany

07:10

Papa Stamm

Relacja

07:30

ESL Pro Series

Rozrywka

07:57

Panorama...

Pogoda

07:00

Ekspres naukowców

Program edukacyjny

07:30

Animowane biografie gigantów

Film dokumentalny

07:05

Totalna rozgrywka

Rozrywka

07:05

Kucharz doskonały

Magazyn kulinarny

07:35

Masterchef: Zawodowcy

Magazyn kulinarny

07:05

Bruce Parry w Arktyce

(3) Serial dokumentalny

07:00

Special Weekend

Moda

07:30

Special Weekend

Moda

07:05

Ukryta kamera

Reality show

07:40

Świat cyrku

Rozrywka

07:00

Disco polo hity

Program muzyczny

07:00

Wiadomości

Wiadomości

07:05

Informacje...

Wiadomości sportowe

07:08

Pogoda

Pogoda

07:15

Rozmowa dnia

Audycja

07:54

100 sekund...

Poradnik

07:00

Wiadomości

Wiadomości

07:40

Pięć minut nad Biblią

Kościół i religia

07:00

Szczegółowa...

Pogoda

07:08

Prognoza pogody...

Pogoda

07:15

Prognoza pogody...

Pogoda

07:25

Prognoza pogody...

Pogoda

07:29

Zestawienie...

Pogoda

07:30

Szczegółowa...

Pogoda

07:44

Zestawienie...

Pogoda

07:45

Prognoza pogody...

Pogoda

07:47

Prognoza pogody...

Pogoda

07:59

Zestawienie...

Pogoda

07:40

Listy do BE

Audycja

07:00

BBC World News

News

07:30

Politics Europe

Political actualities

07:00

World Sport

Magazine

07:30

Leading Women

People

07:45

Future Finance

Information magazine

07:00

Europe Squawk Box

Business

07:00

Journal

Nachrichten

07:03

Business Brief

Nachrichten

07:15

Treasures of...

Kunst + Kultur

07:30

Kino

Film + Theater

07:00

Télématin

Magazine info

07:00
Na żywo

Le journal

Informations

07:15

Sports

Nouvelles sportives

07:21

Profils

Magazine info

07:28

Météo

Prévisions météorologiques

07:30
Na żywo

Le journal

Informations

07:45

L'entretien

Actualités

07:58

Météo

Prévisions météorologiques

07:00
Na żywo

The News

News

07:15

Sport

Magazine

07:21

High Profile

Information magazine

07:28

Weather

Weather forecast

07:30
Na żywo

The News

News

07:45

The Interview

Talk show

07:57

Weather

Weather forecast

07:00

Thé ou café

Actualités

07:00

nano spezial

Wissenschaft

07:30

Alpenpanorama

Landschaftsbild

07:50

Auf Streife

Recht + Kriminalität

07:20

Sehen statt Hören

Infomagazin

07:50

Planet Wissen

Wissenschaft

07:00

Malý princ

Animovaný seriál

07:30

Studio Kamarád

Vysílání pro děti

07:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

07:15

Unterwegs in Hamburg

Lifestyle

07:45

car port

Verkehr

07:35

Supercar

(4) Serie d'azione

07:15

Chlupatá rota

Animovaný seriál

07:45

Tom a Jerry

Animovaný seriál

07:15

Verdachtsfälle

Recht + Kriminalität

07:00

TG 1

Notizie

07:00

Lassie

Serie d'avventura

07:40

Das A-Team

(70) Actionserie

07:20

Mick Brisgau

Série polici?re

07:15

Navy CIS: L.A.

(2) Krimiserie

07:00

Premiers baisers

(27) Sitcom

07:25

Premiers baisers

(28) Sitcom

07:50

Hél?ne et les garçons

(25) Sitcom

07:00

Le journal de Radio-Canada

Informations

07:30

Reflets Sud

Informations

07:15

Les Guignols de...

Divertissement

07:25

Le zapping

Information divertissante

07:30

Le petit journal

Information divertissante

07:45

...

Film + Théâtre

07:35

La derni?re charge

Autre

07:10

Partir

Drame, F 2009

07:30

Gone

Thriller

07:05

Le crime est notre affaire

Comédie criminelle, F 2008

07:35

Haute tension

Film d'espionnage, F 1989

07:00

Mariés, deux enfants

(3) Série comédie

07:25

Mariés, deux enfants

(4) Série comédie

07:45

Mariés, deux enfants

(5) Série comédie

07:10

Two and a Half Men

Sitcom

07:40

Two and a Half Men

Sitcom

07:10

Chris Colorado

(10) Série de

07:35

Chris Colorado

(11) Série de

07:40

Florence Larrieu, le juge est une femme

(3) Série juridique

07:55

Allein zu Haus: Der Weihnachts-Coup

Komödie, USA/CDN 2012

07:30

Die Rosenheim-Cops

Krimiserie

07:00

Neu im Kino

Film + Theater

07:30

Antworten mit Bayless Conley

Kirche + Religion

07:00

Peter Hase

Animationsserie

07:20

Caillou

Zeichentrickserie

07:30

Milli+Maunz

(13) Zeichentrickserie

07:50

Die Oktonauten

Animationsserie

07:05

Les fantastiques années vingt

Drame, USA 1939

07:45

Téva boutique

Autre

07:15
Na żywo

Grand Prix de Malaisie

Sport motorisé

07:00

Freeride World Tour

Autre

07:25

Freeride World Tour

Autre

07:50

Freeride World Tour

Autre

07:30
Na żywo

Perth International

Golf

07:25
Na żywo

Motorradsport

Motorradsport

07:00

Adventure Time

Série de dessins animés

07:25

Regular Show

Série de dessins animés

07:50

Scooby-Doo fait son cinéma

Film d'animation

07:20

Jake und die...

(136) Zeichentrickserie

07:35

Jake und die...

(88) Zeichentrickserie

07:50

Micky Maus Wunderhaus

Animationsserie

07:00

Mon pote le...

(18) Série de

07:15

Lou !

(9) Série de

07:30

Lou !

(10) Série de

07:45

Sabrina l'apprentie sorci?re

(10) Série de

07:05

Postbote Pat

(1) Puppentrickserie

07:20

Die...

Animationsserie

07:35

Biene Maja

Animationsserie

07:45

Biene Maja

Animationsserie

07:00

Les...

Série de dessins animés

07:10

Petit Spirou

(65) Série de

07:15

Petit Spirou

(66) Série de

07:20

Petit Spirou

(67) Série de

07:35

Angelo la...

(31) Série de

07:45

Angelo la...

(32) Série de

07:55

Les p'tits...

(5) Série de

07:00

Die Raritäten-Jäger

Dokumentation

07:45

Rides - Triple X Special

Verkehr

07:00

Ralphi

Puppenspiel

07:15

Anschi...

Kindermagazin

07:30

Karen in Action

Kindersendung

07:55

Willi wills...

Kindermagazin

07:10

Making of "Pfefferkörner"

Film + Theater

07:35

Wissen macht Ah!

Kindermagazin

07:05

X:enius

Science

07:35

X:enius

Science

07:05

X:enius

Wissen

07:35

X:enius

Wissen

07:00

Super Base Beats

Rock + Pop

07:25

Desperate Housewives

(3) Comedyserie

07:00

Lindenstraße

Soap

07:30

Tele-Gym

Fitness

07:45

Dahoam is Dahoam

Soap

07:00

Prima Pagina

Magazine d'informazione

07:16

Prima Pagina

Magazine d'informazione

07:31

Prima Pagina

Magazine d'informazione

07:45

Prima Pagina

Magazine d'informazione

07:55

Traffico

Traffico

07:58

Meteo.it

Meteo

07:59

Tg 5 - Mattina

Notizie

07:00

Mission Scooby-Doo

(14) Zeichentrickserie

07:25

Die fantastische Welt von Gumball

Animationsserie

07:50

Uncle Grandpa

(20) Zeichentrickserie

07:10

L'intégrale de la chasse

Documentaire

07:35

Sturm der Liebe

(2097) Telenovela

07:55

Croisi?re

Autre

07:50

Togliatti(grad)

Histoire

07:05

Als die Tiere den Wald verließen

(7) Zeichentrickserie

07:55

Matze mit Katze

(22) Zeichentrickserie

07:00

Omnibus

Attualit?

07:30

TG La 7

Notizie

07:50

Omnibus

Attualit?

07:55

Omnibus

Attualit?

07:15

Boj

Série de dessins animés

07:30

Oui-Oui

Série de dessins animés

07:55

Zou

Série de dessins animés

07:15

Leo - ein fast perfekter Typ

Kinder-Comedyserie

07:40

Der lange Ritt zur Schule

Kinderfilm, DDR 1982

07:00

Wake Up... In the 90s

Rock + Pop

07:00

Wake Up With Rocks!

Rock + Pop

07:00

Nachrichten

Nachrichten

07:30

Auslandsreport

Zeitgeschehen

07:00

Landmaus und Stadtmaus auf Reisen

Zeichentrickserie

07:25

Rätselburg

Kindermagazin

07:30

Servus Kasperl

Puppenspiel

07:55

Helmi

Kindermagazin

07:55

Inside

Documentaire

07:00

Pierre lapin

(15) Série de

07:10

Pierre lapin

(16) Série de

07:25

Robocar Poli...

(5) Série de

07:35

Robocar Poli...

(6) Série de

07:50

Chi, une vie de...

(9) Série de

07:55

Concorde, le r?ve brisé

Découverte

07:30

Jenseits des Krieges

Land + Leute

07:00

Wetter-Panorama

Wetterbericht

07:00

Vitaform Schuhkollektion

Werbesendung

07:20

Ai confini dell'Arizona

Serie western

07:15

Chronik der...

Zeitgeschichte

07:30

Sehen statt Hören

Infomagazin

07:05

Mediashopping

Lifestyle

07:40

Hunter

(5) Serie gialla

07:00

Il commissario Kress

Serie gialla

07:00

Euronews

Notizie

07:00

Noticias 24H

Otro

07:25

L'île fantastique

Autre

07:01

Os Nossos Dias

Telenovela

07:30
Na żywo

Bom Dia Portugal

Notícias

07:30

Australia contacto

Magazine

07:00

Il Commissario Kress

Série polici?re

07:30

Wetterkanal

Wetterbericht

07:05

Roboclip Selection

Rock + Pop

07:30

Horror Henry

(75) Zeichentrickserie

07:50

Pitt & Kantrop

Zeichentrickserie

07:10

Schweiz aktuell

Regionalmagazin

07:00

Wie entsteht...

Wirtschaftskunde

07:15

Wir vor 100 Jahren

Geschichte

07:45

Wir vor 100 Jahren

Geschichte

07:00

Nachrichten

Nachrichten

07:15

Fokus

Infomagazin

07:25

Wetter

Wetterbericht

07:30

Kontrovers

Diskussion

07:50

Kino

Film + Theater

07:00

Dauerwerbesendung

Werbesendung

07:00

7vor7

Infomagazin

07:20

BKB-Invest

Infomagazin

07:25

Telebar

Gespräch

07:30

xund-tv

Magazin

07:00

News / Börse

Nachrichten

07:15

Fokus

Zeitgeschehen

07:25

Wetter

Wetterbericht

07:00

Aktuell

Nachrichten

07:15

Fokus

Zeitgeschehen

07:25

Wetter

Wetterbericht

07:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

07:00

ZüriNews

Nachrichten

07:15

ZüriWetter

Wetterbericht

07:20

ZüriInfo

Nachrichten

07:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

07:30

Sara macht's / Top Tipps

Infomagazin

07:00

Téléachat

Economie + Consommation

07:05

Maya l'abeille...

Série de dessins animés

07:20

Maya l'abeille 3D

(21) Série de

07:40

MIA

Autre

07:50

Mia

Série de dessins animés

07:15

La t?te dans...

Magazine jeunesse

07:20

Mabule

Magazine de film d'animation

07:00

Euronews

Informations

07:20

Sport derni?re

Magazine

07:35

Disco

Rock + Pop

07:20

Wickie und die...

Animationsserie

07:30

Wickie und die...

Animationsserie

07:45

Das...

Animationsserie

07:55

Das...

Animationsserie

07:00

Rubbadubbers

(5) Serial dla

07:10

Rubbadubbers

(6) Serial dla

07:20

Rubbadubbers

(7) Serial dla

07:30

Rubbadubbers

(8) Serial dla

07:45

Rubbadubbers

(9) Serial dla

07:55

Rubbadubbers

(10) Serial dla

07:22

Burza uczuć

(173) Telenowela

07:30

Królik Bugs i...

(11) Serial animowany

07:40

Królik Bugs i...

(12) Serial animowany

07:50

Popeye i...

(20) Serial animowany

07:35

Sekrety ludzkiego ciała

(2) Serial dokumentalny

07:35

Intermezzo

Autre

07:30

Podróż do Bountiful

Dramat obyczajowy, USA 1985

07:00

Raport z Polski

Magazyn informacyjny

07:30

Echa dnia

Program publicystyczny

07:40

Pogoda

Pogoda

07:45

Echa dnia...

Program publicystyczny

07:05

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:10

Prognoza pogody

Pogoda

07:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

07:34

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:40

Gość poranka

Magazyn informacyjny

07:53

Info poranek

Magazyn informacyjny

07:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

07:05

Król Maciuś...

(14) Serial animowany

07:20

Przygody Bolka...

(26) Serial animowany

07:35

Margolcia i Miś zapraszają dziś

Program dla dzieci

07:55

A ja jestem

Program dla dzieci

07:00

Jej Szerokość Afrodyta

(12) Serial komediowy

07:55

Jej Szerokość Afrodyta

(13) Serial komediowy

07:00

Mały wielki wojownik

Film przygodowy, Chiny/Hongkong 2010

07:25

Ratownicy zwierząt

(2) Serial dokumentalny

07:55

Najlepszy przyjaciel psa

(1) Serial dokumentalny

08:10

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

08:40

Ocalony świat

(7) Serial dokumentalny

08:30

Naszaarmia.pl

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:15

Jeźdźcy smoków

(15) Serial dla

08:45

Scooby Doo, gdzie jesteś?!

(11) Serial dla

08:30
Na żywo

Dzień dobry TVN

Magazyn

08:00

Serwis...

Wiadomości

08:15

Serwis...

Wiadomości

08:30

Serwis...

Wiadomości

08:45

Serwis...

Wiadomości

08:10

Jake i piraci z Nibylandii

(29) Serial animowany

08:40

Najdziwniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

08:00

Rodzinny ogród

Rozrywka

08:30

Stawka większa niż życie

(15) Serial wojenny

08:55

Dwóch i pół

(14) Serial komediowy

08:40

Pensjonat pod Różą

(62) Serial obyczajowy

08:05

Niesamowity...

Serial dla dzieci

08:20

Niesamowity...

Serial dla dzieci

08:30

Niesamowity świat Gumballa

Serial dla dzieci

08:45

Violetta

Serial przygodowy

08:05

Kotka Pusia

(11) Serial dla

08:20

Ciekawski George

(1) Serial animowany

08:45

Borys

(13) Serial animowany

08:50

Emilka

(13) Serial animowany

08:55

Kot Prot na...

(51) Serial animowany

08:15

Kolumbowie

(4) Serial wojenny

08:30
Na żywo

Wyścigi w Suzuce

FIA WTCC

08:10

Fineasz i Ferb

Serial animowany

08:35

Z kopyta

Serial młodzieżowy

08:00

Ciężarówką po antypodach

(9) Serial dokumentalny

08:20

Złotopolscy

(1058) Telenowela

08:45

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:25

Pogoda

Pogoda

08:30

Gość wieczoru...

Rozmowa

08:40

Gość wieczoru...

Rozmowa

08:50

Serwis...

Magazyn

08:55

Masz prawo

Magazyn

08:50

Barbie: Akademia Księżniczek

Film animowany, USA/Kanada 2011

08:05

Benny Hill

Rozrywka

08:50

Przyjaciele z Kieszonkowa

Serial animowany

08:00

Zdrowie na widelcu

Magazyn poradnikowy

08:30

Zdrowa w każdym detalu

Magazyn poradnikowy

08:00

E! Raport specjalny

Rozrywka

08:00

Pełna gotowość

(10) Serial dokumentalny

08:30

Pełna gotowość

(11) Serial dokumentalny

08:15

Nie róbcie tego w domu!

Rozrywka

08:45

Rywale za kółkiem

Magazyn motoryzacyjny

08:45

Dziennik z podróży

Film dokumentalny, Polska 2012

08:05

Tylko jeden skecz

Kabaret i satyra

08:00

Serwis...

Wiadomości

08:15

Nauka na tropie zbrodni

Film dokumentalny

08:15

Basia Ritz. Kuchnia z sercem

Magazyn kulinarny

08:45

David w Europie

Magazyn poradnikowy

08:45

Zamarznięte marzenie

Film dokumentalny, Francja 2010

08:20

Agent w wielkim mieście

(3) Serial dokumentalny

08:45

Podzielić M2

Magazyn poradnikowy

08:00

Dynastia kaczorów

(5) Serial dokumentalny

08:30

Dynastia kaczorów

(6) Serial dokumentalny

08:00

Gotowi na śmierć?

Program religijny

08:30

Święci tacy jak my

Film dokumentalny, Polska

08:00

Zamiana żon

Reality show

08:00

Poławiacze

(36) Serial dokumentalny

08:30

Stołeczna drogówka

(34) Serial dokumentalny

08:00

Zaprzysiężeni

(1) Serial kryminalny

08:00

Balzac i mała Chinka

Dramat obyczajowy, Francja/Chiny 2002

08:00

Profil

(1) Serial kryminalny

08:00

Profil

(1) Serial kryminalny

08:05

Zaginiony świat

(21) Serial przygodowy

08:15

Partnerzy

(22) Serial kryminalny

08:00

Legendarne szlaki

(4) Serial dokumentalny

08:55

Płytki facet

Komedia romantyczna, USA/Niemcy 2001

08:05

Aktualności filmowe+

Magazyn

08:35

Ptyś i Bill

Komedia, Luksemburg/Francja/Belgia 2013

08:50

Aktualności filmowe+

Magazyn

08:35

Touch

(5) Serial obyczajowy

08:05

Jak poznałem waszą matkę

(17) Serial komediowy

08:35

Jak poznałem waszą matkę

(18) Serial komediowy

08:20

On, ona i dzieciaki

(27) Serial komediowy

08:45

On, ona i dzieciaki

(1) Serial komediowy

08:25

Miłość znajdzie swój dom

Film obyczajowy, USA 2009

08:15

Żółwik Sammy II

Film animowany, Belgia 2012

08:25

Tajemnice starożytnego Rzymu

(4) Serial historyczny

08:30

Stylowe rewolucje Goka

Poradnik

08:15

Człowiek ze stali

Film sensacyjny, USA/Kanada/Wielka Brytania 2013

08:05

Klopsiki kontratakują

Film animowany, USA 2013

08:00

Pidżama party

Komedia, USA 2004

08:15

Pierwsza miłość

(1588) Serial obyczajowy

08:20

Kyle XY

(1) Serial SF

08:20

Pogranicze w ogniu

(16) Serial sensacyjny

08:10

Witaj, Franklin

(20) Serial animowany

08:45

Rodzina piratów

(22) Serial animowany

08:00

Słoneczny patrol

(2) Serial przygodowy

08:00

Tate - mały geniusz

Film obyczajowy, USA 1991

08:00

Prawo Burke'a

(5) Serial kryminalny

08:20

Łapu capu extra

Rozrywka

08:00

Hollywood Buzz

Magazyn filmowy

08:30

Roboty

Film animowany, USA 2005

08:30
Na żywo

Wyścigi w Suzuce

FIA WTCC

08:00
Na żywo

Saitama Criterium w Japonii

Kolarstwo

08:00
Na żywo

Saitama Criterium w Japonii

Kolarstwo

08:00

My Ride Rules

Sporty ekstremalne

08:30

My Ride Rules

Sporty ekstremalne

08:00

Sport raport 24

Wiadomości sportowe

08:10
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

08:35
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

08:00

Historie kryminalne

(14) Serial dokumentalny

08:30
Na żywo

Finały WTA w Singapurze

Tenis

08:05

Nina i Neuronki

(3) Serial dla

08:20

Pan Robótka

Program dla dzieci

08:40

Dookoła świata z Panem Robótką

(21) Serial dla

08:00

Całkiem nowe...

Serial animowany

08:15

Leniuchowo

Serial dla dzieci

08:45

Zwariowane melodie

Serial animowany

08:10

Jake i piraci z...

(15) Serial animowany

08:20

Szeryf Kaja na...

(19) Serial animowany

08:35

Klub przyjaciół Myszki Miki

(23) Serial animowany

08:10

Umizoomi

(4) Serial animowany

08:40

Psi patrol

(17) Serial animowany

08:15

Tickety Toc

(23) Serial animowany

08:30

Dalej, Diego!

(6) Serial animowany

08:50

Małe...

(25) Serial animowany

08:00

Pac-Man i upiorne przygody

(35) Serial animowany

08:25

Deserownia

Program dla dzieci

08:35

The Littlest Pet Shop

(13) Serial animowany

08:55

Dopasowani

Rozrywka

08:00

Poranna rozgrzewka

Program muzyczny

08:00

Hit dnia

Program muzyczny

08:05

Weekend w Polo tv

Program muzyczny

08:00

Best 90's marathon

Magazyn muzyczny

08:00

Przeboje disco

Program muzyczny

08:00

Dzikie wyspy z Davem Salmonim

Serial dokumentalny

08:00

Dziwaczne stworzenia

Serial dokumentalny

08:00

Rodzinne tajemnice

(7) Serial dokumentalny

08:30

Rodzinne tajemnice

(8) Serial dokumentalny

08:00

Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa

Serial dokumentalny

08:30

Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa

Serial dokumentalny

08:00

Jak to jest zrobione?

(4) Serial dokumentalny

08:30

Jak to jest zrobione?

(5) Serial dokumentalny

08:00

Operacja windykacja

(12) Serial dokumentalny

08:30

Operacja windykacja

(13) Serial dokumentalny

08:00

Access 360°

Serial dokumentalny

08:00

Access 360°

Serial dokumentalny

08:00

Przywódca stada

Serial dokumentalny

08:00

Przywódca stada

Serial dokumentalny

08:15

Po przygody w...

Program dla dzieci

08:30

Jak to się...

Program dla dzieci

08:40

Detektywi dzikiej przyrody

(9) Serial dokumentalny

08:05

Giganci szos

(4) Serial dokumentalny

08:40

Giganci szos

(5) Serial dokumentalny

08:00

Światy starożytności

(6) Serial dokumentalny

08:00

Polskie rozdroża

Reportaż

08:41

Gotuj z Giancarlo

Magazyn kulinarny

08:00

Wszystko dla małych

Program dla dzieci

08:30

Co i jak

Program edukacyjny

08:15

Doktor Who

(7) Serial SF

08:40

Masterchef: Zawodowcy

Magazyn kulinarny

08:10

Andrew Marr: Historia świata

(2) Serial dokumentalny

08:00

Special Weekend

Moda

08:30

Special Weekend

Moda

08:30
trwa

Pasmo programowe telewizji TOP SHOP

Program reklamowy

08:00

Disco budzik

Program muzyczny

08:15

Cztery wesela

Lifestyle

08:00

Wiadomości

Wiadomości

08:05

Informacje...

Wiadomości sportowe

08:08

Pogoda

Pogoda

08:15

Rozmowa dnia

Audycja

08:00

Wiadomości

Wiadomości

08:00

Szczegółowa...

Pogoda

08:08

Prognoza pogody...

Pogoda

08:15

Prognoza pogody...

Pogoda

08:25

Prognoza pogody...

Pogoda

08:29

Zestawienie...

Pogoda

08:30

Szczegółowa...

Pogoda

08:44

Zestawienie...

Pogoda

08:45

Prognoza pogody...

Pogoda

08:47

Prognoza pogody...

Pogoda

08:59

Zestawienie...

Pogoda

08:15

Doktor ZET

Audycja

08:40

Nosel kręci

Audycja

08:40

Nosel kręci

Audycja

08:00

BBC World News

News

08:30

Click

Technology

08:00

CNN Newsroom

News

08:15

Marketplace...

Business

08:30

Winning Post

Information magazine

08:45

Marketplace...

Business

08:00

On the Money

Economy

08:30

Investing Edge

Business

08:00

Journal

Nachrichten

08:15

Last Hope for Democracy

Gesellschaft + Soziales

08:20

Samedi Ludo

Magazine de film d'animation

08:00
Na żywo

Le journal

Informations

08:15

Sports

Nouvelles sportives

08:21

Les arts de...

Style de vie

08:28

Météo

Prévisions météorologiques

08:30
Na żywo

Le journal

Informations

08:45

A l'affiche

Actualités

08:58

Météo

Prévisions météorologiques

08:00
Na żywo

The News

News

08:15

Sport

Magazine

08:21

Lifestyles

Lifestyle

08:28

Weather

Weather forecast

08:30
Na żywo

The News

News

08:45

Encore!

Info

08:57

Weather

Weather forecast

08:00

Journal Radio Canada

Informations

08:25

Journal TV 5

Informations

08:40

Outre-zapping

Actualités

08:50

Auf Streife

Recht + Kriminalität

08:00

Planeta Sobak

Zveri

08:25

Subbotnik

Razvlecheniya

08:50

West ART

Kunst + Kultur

08:00

Gejzír

Magazín

08:30

Po stopách hvězd

Portrét umělkyně

08:55

Dlouhá míle

Seriál

08:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

08:15

Hamburger Lebensart

Infomagazin

08:45

Hamburg sieht...

Energie

08:35

A-Team

(16) Serie d'avventura

08:15

Tučňáci z Madagaskaru

Animovaný seriál

08:45

Dva a půl chlapa

Komediální seriál

08:15

Familien im Brennpunkt

Menschen

08:30

Familien im Brennpunkt

Menschen

08:20

Hercule Poirot

(2) Série de

08:00

TG 1

Notizie

08:25

UnoMattina in famiglia

Attualit?

08:15

Il nostro amico Charly

Serie commedia

08:40

X-Factor: Das Unfassbare

(35) Mysteryserie

08:05

Mick Brisgau

Série polici?re

08:50

Mick Brisgau

Série polici?re

08:00

Navy CIS: L.A.

(3) Krimiserie

08:45

Navy CIS: L.A.

(4) Krimiserie

08:20

Hél?ne et les garçons

(26) Sitcom

08:45

Hél?ne et les garçons

(27) Sitcom

08:55

Déj? mort

Drame, F 1998

08:20

Wari

Economie + Consommation

08:45

Et si... vous...

Politique

08:00

Im Land der Piraten

Gesellschaft + Soziales

08:45

Der Krieg in meinem Kopf

Gesellschaft + Soziales

08:00

Twenty Feet from Stardom

Docudrame, USA 2013

08:00

Alabama Monroe

Drame, B 2012

08:30

Elizabeth

Film historique, GB/IND 1998

08:55

Le village

Film fantastique, USA 2004

08:10

Mariés, deux enfants

(21) Série comédie

08:35

Mariés, deux enfants

(22) Série comédie

08:55

Mariés, deux enfants

(23) Série comédie

08:15

Heimattheater

Schauspiel

08:10

2 Broke Girls

Sitcom

08:10

2 Broke Girls

Sitcom

08:35

New Girl

Comedyserie

08:40

Teletip Shop

Werbesendung

08:00

Monstres en...

(52) Série de

08:10

Monstres en...

(1) Série de

08:25

Monstres en...

(2) Série de

08:35

Monstres en...

(3) Série de

08:45

Monstres en...

(4) Série de

08:15

Der Flug der Störche

Actionfilm, F/SA/D 2013

08:15

SOKO Köln

Krimiserie

08:00

Invasion Roswell: Exterminators vs...

Science-Fiction-Film

08:00

Neu im Kino

Film + Theater

08:30

ICF Television Leo B.

Infomagazin

08:00

Die Oktonauten

Animationsserie

08:20

Vollgas zurück

Kindermagazin

08:45

Turbo FAST

Zeichentrickserie

08:50

Le tombeur

Comédie criminelle, USA 1933

08:55

Lune de miel en solo

Comédie dramatique, USA 2011

08:00

Premier League World

Magazine

08:25

ITM Cup

Rugby

08:30
Na żywo

Tourenwagen

Tourenwagen

08:30
Na żywo

Automobilismo

Sport motori

08:15

Freeride World Tour

Autre

08:40

Ticket To Ride

Documentaire

08:05
Na żywo

Motorradsport

Motorradsport

08:20

Henry Knuddelmonster

Animationsserie

08:50

Art Attack

Kindermagazin

08:10

Souvenirs de Gravity Falls

Série de dessins animés

08:35

Souvenirs de Gravity Falls

(21) Série de

08:00

Wickie und die...

Animationsserie

08:10

Wickie und die...

Animationsserie

08:25

Exklusive...

Reportage

08:40

Die...

Animationsserie

08:50

Um die Welt mit...

(8) Zeichentrickserie

08:55

Das...

Animationsserie

08:05

Les p'tits...

(6) Série de

08:20

Michel

Série de dessins animés

08:30

Michel

Série de dessins animés

08:45

Flapacha, o...

Série de dessins animés

08:55

Flapacha, o...

(15) Série de

08:35

Rides - Promischlitten

Technik

08:00

Die Sendung mit der Maus

Kindermagazin

08:30

Wissen macht Ah!

Kindermagazin

08:55

Ich mach's!

Berufskunde

08:00

Checker Tobi

Kindersendung

08:25

neuneinhalb

Kindermagazin

08:35

Die Pfefferkörner

Kinder-Abenteuerserie

08:00

360°- Géo

Reportage

08:55

360°- Géo

Reportage

08:56

Cantine ? l'indienne

Découverte

08:00

360° Geo Reportage

Land + Leute

08:55

360° Geo Reportage

Land + Leute

08:10

Mediashop

Werbesendung

08:55

Sur les traces de Steve Irwin

Nature + Environnement

08:15

Dahoam is Dahoam

Soap

08:45

Tele-Gym

Fitness

08:00

Uncle Grandpa

(6) Zeichentrickserie

08:10

Adventure Time - Abenteuerzeit mit Finn...

(762) Zeichentrickserie

08:00

La cuisine du trappeur

Documentaire

08:25

In aller Freundschaft

(663) Arztserie

08:55

Croisi?re

Autre

08:45

Les enfants du goulag

Histoire

08:00

Judith Williams Kosmetik

Werbesendung

08:00

Sesamstraße

Kindersendung

08:20

Mama Muh und die Krähe

(1) Zeichentrickserie

08:30

Mouk

Série de dessins animés

08:45

Peppa Pig

Série de dessins animés

08:15

M6 boutique

Economie + Consommation

08:10

Parental Control

Divertissement

08:40

Parental Control

Divertissement

08:00

Schlager & Co.

Leichte Musik

08:15

Top Gossip

Concert

08:17

Playlist

Other

08:00

Nachrichten

Nachrichten

08:10

Ratgeber - Weekend

Ratgeber

08:00

ABC Bär

Kindersendung

08:15

Franz Ferdinand

Kindermagazin

08:25

Tom Turbo - Detektivclub

Ratespiel

08:00

Nachrichten

Nachrichten

08:05

Nachrichten

Nachrichten

08:10

Top Gear USA

Verkehr

08:00

Chi, une vie de...

(10) Série de

08:15

Les bisounours ? la rescousse

Film d'animation, USA 2011

08:15

Naturgewalten

Natur + Umwelt

08:00

Vitaform Schuhkollektion

Werbesendung

08:10

La sora Lalla

Variet?

08:20

I due compari

Film commedia, I 1955

08:00

Brandenburg aktuell

Infomagazin

08:30

Abendschau

Infomagazin

08:40

Hunter

(6) Serie gialla

08:00

Colazione con Peo

Cartoni

08:25

Programa...

Otro

08:30

Camara abierta

Otro

08:45

En lengua de signos

Otro

08:15

Devoir d'enqu?te

Société + Social

08:00

Austrália Contacto

Sociedade

08:31

EUA - New Jersey Contacto

Sociedade

08:00

Destino: Portugal

Magazine

08:30

EUA - New Jersey Contacto

Geografia

08:00

Colazione con Peo

Magazine jeunesse

08:00

Alpensterne Musik Box

Leichte Musik

08:30

Arche-TV

Kirche + Religion

08:45

Sternstunde Philosophie

Philosophie

08:15

Cosmo und Wanda - Wenn Elfen helfen

Zeichentrickserie

08:40

Garfield

Animationsserie

08:50

Funnymals

Kindersendung

08:30

Nachgefragt

Gespräch

08:45

Arena

Diskussion

08:15

Wir vor 100 Jahren

Geschichte

08:45

Eisenbahn-Romantik

Verkehr

08:00

Nachrichten

Nachrichten

08:15

Fokus

Infomagazin

08:25

Wetter

Wetterbericht

08:30

Kontrovers

Diskussion

08:50

Kino

Film + Theater

08:00

7vor7

Infomagazin

08:20

BKB-Invest

Infomagazin

08:25

Telebar

Gespräch

08:30

xund-tv

Magazin

08:00

News / Börse

Nachrichten

08:15

Fokus

Zeitgeschehen

08:25

Wetter

Wetterbericht

08:00

Aktuell

Nachrichten

08:15

Fokus

Zeitgeschehen

08:25

Wetter

Wetterbericht

08:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

08:00

ZüriNews

Nachrichten

08:15

ZüriWetter

Wetterbericht

08:20

Mediashop

Werbesendung

08:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

08:30

Sara macht's / Top Tipps

Infomagazin

08:00

Good Morning Saturday

Rock + Pop

08:30

Téléshopping

Economie + Consommation

08:00

Adorables créatures

Comédie, F/I 1952

08:20

Tierische Kumpel

Tiere

08:10

1, 2 oder 3

Ratespiel

08:35

Bibi Blocksberg

(32) Zeichentrickserie

08:05

Rubbadubbers

(11) Serial dla

08:15

Rubbadubbers

(12) Serial dla

08:30

Hugo, co to...

(31) Serial dla

08:35

Hugo, co to...

(32) Serial dla

08:40

Hugo, co to...

(33) Serial dla

08:45

Hugo, co to...

(34) Serial dla

08:50

Hugo, co to...

(35) Serial dla

08:22

Burza uczuć

(174) Telenowela

08:00

Beyond MMA

Martial arts

08:00

Good Morning Saturday

Rock + Pop

08:00

Casper

(21) Serial animowany

08:10

Kot Felix

(4) Serial animowany

08:20

Świnka Porky

(14) Serial animowany

08:30

Królik Bugs i...

(13) Serial animowany

08:40

Królik Bugs i...

(14) Serial animowany

08:50

Popeye i...

(21) Serial animowany

08:35

Planeta ludzi

(1) Serial dokumentalny

08:00

Przystanek Ziemia

Rozmowa

08:30

Rusz się człowieku

Magazyn

08:06

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:10

Prognoza pogody

Pogoda

08:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

08:34

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:40

Gość poranka

Magazyn informacyjny

08:53

Info poranek

Magazyn informacyjny

08:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

08:05

Supełkowe ABC

Magazyn

08:35

Teledysk ABC...

Program muzyczny

08:40

Domisie

Program dla dzieci

08:55

Jej Szerokość Afrodyta

(1) Serial komediowy

08:35

Pościg za milionem

Komedia kryminalna, Francja/Wielka Brytania 2002

08:50

Robinsonowie

(11) Serial dokumentalny

08:25

Najlepszy przyjaciel psa

(2) Serial dokumentalny

08:50

Londyńskie Zoo

(1) Serial dokumentalny

09:15

Rodzinka.pl

(65) Serial komediowy

09:45

Rodzinka.pl

(66) Serial komediowy

09:00

Weekendowy magazyn filmowy

Magazyn filmowy

09:30

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

09:15

Scooby Doo, gdzie jesteś?!

(12) Serial dla

09:45

Scooby Doo, gdzie jesteś?!

(13) Serial dla

09:25

Najlepsze rzeczy na świecie

Komediodramat, Brazylia 2010

09:00

Serwis...

Wiadomości

09:15

Serwis...

Wiadomości

09:30

Serwis...

Wiadomości

09:45

Serwis...

Wiadomości

09:40

Zatopione skarby

(7) Serial dokumentalny

09:40

Stawka większa niż życie

(16) Serial wojenny

09:30

Violetta

(41) Telenowela

09:40

Tajemnice kniei

Cykl reportaży

09:00

Dc Comics Super Heroes Batman...

Serial animowany

09:30

Nowy Scooby-Doo

Serial dla dzieci

09:00

Liv i Maddie

Serial komediowy

09:30

Blog na cztery łapy

Serial komediowy

09:10

Mela i smoki

(2) Serial animowany

09:20

Strażak Sam

(45) Serial dla

09:35

Franklin i przyjaciele

(8) Serial dla

09:30

Blisko, coraz bliżej

(4) Serial historyczny

09:30
Na żywo

Puchar Świata w Sölden

Narciarstwo alpejskie

09:05

Szczury laboratoryjne

Serial młodzieżowy

09:30

Star Wars: Rebelianci

Serial animowany

09:00

Zaplątani w survival

Serial dokumentalny

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:25

Serwis...

Magazyn

09:30

Pogoda

Pogoda

09:35

Łap formę

Magazyn

09:50

Serwis...

Magazyn

09:55

Qulturalny...

Magazyn informacyjny

09:55

Mały koncert życzeń

Program muzyczny

09:30

Muzyczny top

Rozrywka

09:55

Tulipan

(5) Serial obyczajowy

09:10

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(13) Serial dla

09:40

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(14) Serial dla

09:50

Klinika urody

Magazyn

09:00

Z kamerą u Kardashianów

Reality show

09:00

Na straży prawa

(4) Serial dokumentalny

09:30

Na straży prawa

(5) Serial dokumentalny

09:45

Agromachina

Magazyn motoryzacyjny

09:00

Blisko, coraz bliżej

(3) Serial historyczny

09:15

Tygodnik Moralnego Niepokoju

Kabaret i satyra

09:45

Kraj się śmieje

Rozrywka

09:15

Serwis...

Wiadomości

09:30

Amerykańskie Bezdroża

Film dokumentalny

09:15

Cook news

Magazyn kulinarny

09:25

Somm

Film dokumentalny, USA 2012

09:45

Niesamowite podróże balonem

(5) Serial dokumentalny

09:15

Home staging - mieszkania do sprzedania

Magazyn poradnikowy

09:45

Daleko od miasta

(7) Serial dokumentalny

09:00

Szkoła przetrwania

(19) Serial obyczajowy

09:00

Dynastia kaczorów

(7) Serial dokumentalny

09:30

Dynastia kaczorów

(8) Serial dokumentalny

09:00

Fatima

Dramat historyczny

09:00

Goło naokoło

Serial dokumentalny

09:30

Goło naokoło

Serial dokumentalny

09:00

Maszyny wszechczasów

Magazyn motoryzacyjny

09:00

Zaprzysiężeni

(2) Serial kryminalny

09:05

Profil

(2) Serial kryminalny

09:05

Profil

(2) Serial kryminalny

09:05

Zaginiony świat

(22) Serial przygodowy

09:20

Don Matteo

(17) Serial kryminalny

09:20

Pani Doubtfire

Komedia, USA 1993

09:30

Touch

(6) Serial obyczajowy

09:30

Za drzwiami komedii

Magazyn filmowy

09:00

Jak poznałem waszą matkę

(19) Serial komediowy

09:30

Teoria wielkiego podrywu

(13) Serial komediowy

09:55

Teoria wielkiego podrywu

(14) Serial komediowy

09:15

On, ona i dzieciaki

(2) Serial komediowy

09:40

On, ona i dzieciaki

(3) Serial komediowy

09:35

Duma i uprzedzenie

Musical, Wielka Brytania/USA 2004

09:50

Tamara

Film obyczajowy, USA/Kanada/Wielka Brytania 2004

09:45

Nigdy o mnie nie zapomnij

Film obyczajowy, Australia 2010

09:20

Na tropie skarbu

(4) Serial przygodowy

09:45

Cały Wiliam

(4) Serial przygodowy

09:30

Zemsta

(14) Serial obyczajowy

09:45

Czterdziesty pierwszy

Film dokumentalny, USA 2012

09:00

Psotny pies Monk

(25) Serial animowany

09:40

Pępek świata

(22) Serial komediowy

09:30

Legenda Johnny'ego Lingo

Film przygodowy, Nowa Zelandia 2003

09:00

2XL

(2) Serial obyczajowy

09:20

Kyle XY

(3) Serial SF

09:25

Kotka na gorącym blaszanym dachu

Dramat obyczajowy, USA 1958

09:30

Ranczo

(100) Serial obyczajowy

09:15

Kopalnie króla Salomona

Film przygodowy, Niemcy/USA 2004

09:00

Słoneczny patrol

(3) Serial przygodowy

09:55

Gra o miłość

Melodramat, USA 2000

09:00

Matlock

(12) Serial kryminalny

09:00

San Antonio Spurs - Miami Heat

Koszykówka

09:30
Na żywo

Puchar Świata w Sölden

Narciarstwo alpejskie

09:30

Watts

Magazyn sportowy

09:30

Watts

Magazyn sportowy

09:00

Jeremy Jones' Deeper

Sporty ekstremalne

09:30

Jeremy Jones' Deeper

Sporty ekstremalne

09:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

09:15
Na żywo

Bieg przez plotki

Magazyn sportowy

09:05
Na żywo

Grand Prix Malezji w Sepang

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

09:00

Akta FBI

(11) Serial dokumentalny

09:00

Magazyn Ligi Mistrzów

Magazyn piłkarski

09:30

Magazyn Ligi Mistrzów

Magazyn piłki ręcznej

09:00

Studio Moderna

Program reklamowy

09:30

Teleshop

Program reklamowy

09:05

Łapkozaury

(23) Serial dla

09:15

Kieszonkowy...

(50) Serial dla

09:30

Numeraki

(7) Serial dla

09:40

Pokaż mi, pokaż

(17) Serial dla

09:10

Krypto, Superpies

Serial animowany

09:35

Bajanie z...

Program dla dzieci

09:50

Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

Serial animowany

09:00

Jej Wysokość Zosia

(30) Serial animowany

09:25

Klinika dla...

(73) Serial animowany

09:35

Klinika dla pluszaków

(74) Serial animowany

09:55

Calimero

(31) Serial animowany

09:00

Legendy Chima

(18) Serial animowany

09:25

Wróżkowie chrzestni

(4) Serial animowany

09:50

Inwazja kórlików

(15) Serial dla

09:00

Małe...

(26) Serial animowany

09:15

Max i Ruby

(9) Serial animowany

09:35

Rajdek - mała...

(42) Serial animowany

09:45

Umizoomi

(18) Serial animowany

09:00

Groove High

(1) Serial animowany

09:25

Groove High

(2) Serial animowany

09:50

Groove High

(3) Serial animowany

09:00

Music Shaker

Program muzyczny

09:00

Przebojowe...

Program muzyczny

09:14

Weekend w Polo tv

Program muzyczny

09:30

Le lac des cygnes

Ballet

09:00

Świat przyrody

Serial dokumentalny

09:00

Wybryki ewolucji

Serial dokumentalny

09:00

Utracone więzi

(3) Serial dokumentalny

09:30

Utracone więzi

(4) Serial dokumentalny

09:00

Kto da więcej?

Serial dokumentalny

09:30

Kto da więcej?

Serial dokumentalny

09:00

Jak to jest zrobione?

(6) Serial dokumentalny

09:30

Jak to jest zrobione?

(7) Serial dokumentalny

09:00

Koszmarna wyprawa

Serial dokumentalny

09:00

Koszmarna wyprawa

Serial dokumentalny

09:00

Dzika Kanada

Serial dokumentalny

09:00

Dzika Kanada

Serial dokumentalny

09:10

Rozmowy nieoswojone

(6) Serial komediowy

09:45

Wychowanie to wyzwanie

Rozrywka

09:15

Giganci szos

(6) Serial dokumentalny

09:50

Giganci szos

(7) Serial dokumentalny

09:10

Napoleon

(8) Serial dokumentalny

09:31

Gość Edusatu

Rozmowa

09:37

Panorama...

Pogoda

09:41

Klub Backpackera

Program edukacyjny

09:00

Szlakami czasu

Program edukacyjny

09:30

Wymyśl to!

Program dla dzieci

09:20

Totalna rozgrywka

Rozrywka

09:45

Kolacja dla dwojga

Magazyn kulinarny

09:15

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

09:00

Special Weekend

Moda

09:30

Special Weekend

Moda

09:00

Plota

Rozrywka

09:15

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

(14) Serial dokumentalny

09:00

Lato z Radiem

Blok muzyczno-publicystyczny

09:00

Wiadomości

Wiadomości

09:15

Archiwalia

Magazyn sportowy

09:50

Tydzień z...

Audycja

09:00

Śniadanie w Trójce

Audycja

09:00

Szczegółowa...

Pogoda

09:05

Prognoza pogody...

Pogoda

09:09

Prognozy pogody...

Pogoda

09:14

Zestawienie...

Pogoda

09:15

Prognoza pogody...

Pogoda

09:17

Prognozy pogody...

Pogoda

09:29

Zestawienie...

Pogoda

09:30

Szczegółowa...

Pogoda

09:44

Zestawienie...

Pogoda

09:45

Prognoza pogody...

Pogoda

09:50

Prognoza pogody...

Pogoda

09:59

Zestawienie...

Pogoda

09:00

BBC World News

News

09:10

Reporters

Contemporary history

09:30

HARDtalk

Conversation

09:00

CNN Newsroom

News

09:00

Answers With Bayless Conley

Church + Religion

09:30

Managing Asia

Information magazine

09:00

Journal

Nachrichten

09:03

euromaxx

Gesellschaft + Soziales

09:30

Strangers

Gesellschaft + Soziales

09:00
Na żywo

Le journal

Informations

09:15

Sports

Nouvelles sportives

09:21

Dans les hebdos

Médias

09:28

Météo

Prévisions météorologiques

09:30
Na żywo

Le journal

Informations

09:45

Les...

Magazine info

09:58

Météo

Prévisions météorologiques

09:00
Na żywo

The News

News

09:15

Sport

Magazine

09:28

Weather

Weather forecast

09:30
Na żywo

The News

News

09:45

The Observers

Information magazine

09:51

High Profile

Information magazine

09:57

Weather

Weather forecast

09:05

Flash info

Informations

09:10

T'choupi...

Série de dessins animés

09:15

T'choupi...

Série de dessins animés

09:20

Zoobabu

Jeu jeunesse

09:25

Brico Club

Série de dessins animés

09:35

Les bande des...

Série de dessins animés

09:45

La petite...

Série de dessins animés

09:55

La petite...

Série de dessins animés

09:00

ZIB

Nachrichten

09:05

Kulturplatz

Magazin

09:35

Zeitlos - Das...

Infomagazin

09:40

Ausflug ins...

Zeitgeschichte

09:45

Mein Floridsdorf

Gesellschaft + Soziales

09:50

The Voice of Germany

Musikshow

09:00

Vesti

Novosti

09:10

Vesti-Moskva

Novosti

09:20

Put' Domoj

Dokumental'noe kino

09:30

"Ich lass dich nicht im Stich, Papa!"

Gesellschaft + Soziales

09:00

Náš venkov

Dokumentární seriál

09:30

Počesku

Dokument

09:40

Putování za muzikou

Hudební magazín

09:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

09:15

Mensch Wirtschaft!

Diskussion

09:45

Hafen-TV

Infomagazin

09:35

A-Team

(17) Serie d'avventura

09:10

Čarodějnice

Komedie

09:15

Yolo

Infomagazin

09:45

Yolo

Infomagazin

09:00

TG 1

Notizie

09:30

TG 1 - L.I.S.

Magazine d'informazione

09:00

Sulla via di Damasco

Chiesa + Religione

09:35

X-Factor: Das Unfassbare

(36) Mysteryserie

09:35

Mick Brisgau

Série polici?re

09:30

Law & Order

(19) Krimiserie

09:15

Melrose Place

(16) Série comédie

09:00

Afrique presse

Actualités

09:25

Destination...

Actualités

09:30

7 jours sur la plan?te

Actualités

09:30

Eine Plastiktüte voller Hoffnung

Gesellschaft + Soziales

09:25

Inside Llewyn Davis

Comédie musicale, USA/GB/F 2013

09:45

Players

Drame, USA 2013

09:00

L'homme qui tua Liberty Valance

Western, USA 1962

09:05

Morse

Film d'horreur, S 2008

09:25

Mariés, deux enfants

(24) Série comédie

09:45

Mariés, deux enfants

(25) Série comédie

09:05

The Big Bang Theory

Comedyserie

09:35

The Big Bang Theory

Comedyserie

09:00

Sonic le rebelle

(27) Série de

09:25

Sonic le rebelle

Série de dessins animés

09:45

Sonic le rebelle

(31) Série de

09:50

Flatliners

Horrorfilm, USA 1990

09:25

I love You To Death

Komödie, USA 1990

09:00

Der Ermittler

Krimiserie

09:25

Star Trek - Enterprise

(16) Sciencefictionserie

09:00

Christian Coaching

Ratgeber

09:30

Neu im Kino

Film + Theater

09:00

Coop gegen Kat

Zeichentrickserie

09:15

Angelo!

Animationsserie

09:30

Die Dschungelhelden

Animationsserie

09:30
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

09:30
Na żywo

Sci alpino

Sci alpino

09:05

Ticket To Ride

Documentaire

09:30

Ticket To Ride

Documentaire

09:55

Ticket To Ride

Documentaire

09:00

Rallye d'Espagne

Rallye

09:30

Infinidade

Magazine

09:00
Na żywo

Motorradsport

Motorradsport

09:00

Dragons : défenseurs de Beurk

Série de dessins animés

09:25

Teen Titans Go !

Série de dessins animés

09:50

CN MDR

Autre

09:20

Fairies - Zauberhafte Abenteuer

Animationsserie

09:50

Phineas und...

(204) Zeichentrickserie

09:00

Jessie

Autre

09:25

Le monde de Riley

(1) Série comédie

09:55

Shake it up !

(9) Série comédie

09:05

Das...

Animationsserie

09:15

Bibi Blocksberg

(47) Zeichentrickserie

09:45

Henry der...

(57) Zeichentrickserie

09:55

Henry der...

(58) Zeichentrickserie

09:05

Tous en slip

(29) Série de

09:15

Tous en slip

(30) Série de

09:30

Oggy et les...

(43) Série de

09:35

Oggy et les...

(44) Série de

09:40

Oggy et les...

(45) Série de

09:50

Diego et ziggy

(29) Série de

09:00

Englisch für Anfänger

Englisch

09:30

Englisch für Anfänger

Englisch

09:00

Die Pfefferkörner

Kinder-Abenteuerserie

09:30

Die Pfefferkörner

Kinder-Abenteuerserie

09:50

360°- Géo

Reportage

09:50

360° Geo Reportage

Land + Leute

09:45

Les 20 chefs d'oeuvre de la nature

Nature + Environnement

09:00

Dahoam is Dahoam

Soap

09:30

Dahoam is Dahoam

Soap

09:10

Super partes

Magazine d'informazione

09:20

Regular Show

(139) Zeichentrickserie

09:40

Batman: the Brave & the Bold

(5) Zeichentrickserie

09:15

Chasseur de l'extr?me

Société + Social

09:40

Chasseur de l'extr?me

Société + Social

09:20

Opération hélico

Documentaire

09:50

Opération hélico

Société + Social

09:10

Maintower

Regionalmagazin

09:35

Hessenschau

Regionalmagazin

09:55

Prenez l'air

Autre

09:40

Histoire de...

Histoire

09:55

Histoire de...

Documentaire

09:00

Kleiner Roter Traktor

Animationsserie

09:20

Tauch, Timmy, Tauch!

Animationsserie

09:40

Ene Mene Bu...

Kindermagazin

09:50

OLI's Wilde...

Kindersendung

09:55

Coffee Break

Attualit?

09:10

Les triplés

Série de dessins animés

09:30

Zack & Quack

Série de dessins animés

09:45

Art Zooka

Série de dessins animés

09:45

One Piece

(386) Série de

09:00

Pop List

Rock + Pop

09:00

Flugstaffel Meinecke

(2) Abenteuerserie

09:50

Tierärztin Dr. Mertens

(42) Tierarztserie

09:05

Parental Control

Divertissement

09:30

Parental Control

Divertissement

09:00

MTV <3

Rock + Pop

09:40

Catfish: the TV Show

Doku-Soap

09:00

SchlagerBox

Leichte Musik

09:00

Playlist

Other

09:00

Nachrichten

Nachrichten

09:30

Das Geschäft mit dem Glück

Wirtschaft + Konsum

09:00
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

09:25
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

09:00

Nachrichten

Nachrichten

09:10

Nachrichten

Nachrichten

09:15

Naturgewalten

Natur + Umwelt

09:20

Zac et Zig

Autre

09:40

Ariol

(17) Série de

09:50

Ariol

(18) Série de

09:40

Thalassa

Nature + Environnement

09:15

Face au Cobra royal

Animaux

09:00

Naturgewalten

Natur + Umwelt

09:45

Geheimnisvolles Polarlicht

Wissenschaft

09:00

ZIB

Nachrichten

09:05

Schlosshotel Orth

Unterhaltungsserie

09:50

Kommissar Rex

(108) Krimiserie

09:55

Pappagone testimone

Variet?

09:00

ZiBB

Regionalmagazin

09:40

Carabinieri

(24) Serie gialla

09:15
Na żywo

Sci alpino

Sci alpino

09:15

Europa

Otro

09:45

Parlamento

Otro

09:20

Shopping

Autre

09:00
Na żywo

Bom Dia Portugal Fim de Semana

Notícias

09:00

Pastor Spitzer

Kirche + Religion

09:30

Christian Coaching

Ratgeber

09:45

Sternstunde Kunst

Kunst + Kultur

09:20
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

09:15

SWR Landesschau Rheinland-Pfalz

Regionalmagazin

09:15

Romantische Straße

Tourismus

09:35

Aktueller Bericht

Regionalmagazin

09:00

Nachrichten

Nachrichten

09:15

Fokus

Infomagazin

09:25

Wetter

Wetterbericht

09:30

Kontrovers

Diskussion

09:50

Kino

Film + Theater

09:00

7vor7

Infomagazin

09:20

BKB-Invest

Infomagazin

09:25

Telebar

Gespräch

09:30

xund-tv

Magazin

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:15

Mediashop

Werbesendung

09:30

Mediashop

Werbesendung

09:45

Mediashop

Werbesendung

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:00

Mediashop

Werbesendung

09:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

09:30

Mediashop

Werbesendung

09:30

Neu

Rock + Pop

09:55

Special Charts

Rock + Pop

09:05

Alerte Cobra

Série polici?re

09:20

New Girl

(1) Série comédie

09:50

New Girl

(2) Série comédie

09:10

Les Bisounours

Série de dessins animés

09:45

Les Puppies, l'agence canine

Série de dessins animés

09:00

Mission Ciné

Emission jeunesse

09:10

Mission Ciné

Emission jeunesse

09:25
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

09:50

Plus belle la vie

(2609) Série comédie

09:05

Tierische Kumpel

Tiere

09:50

Forsthaus Falkenau

Familiensaga, D 2006

09:00

Bibi Blocksberg

Zeichentrickserie

09:25

Bibi und Tina

Zeichentrickserie

09:50

Mia and me

Animationsserie

09:00

Małpka wie...

(24) Serial dla

09:10

Małpka wie...

(25) Serial dla

09:20

Reksio

(3) Serial animowany

09:30

Noksu

(52) Serial animowany

09:35

Miś Kudłatek

(12) Serial animowany

09:45

...

(3) Serial dla

09:00

Studio Moderna

Program reklamowy

09:30

Teleshop

Program reklamowy

09:22

Burza uczuć

(175) Telenowela

09:00

Arm wars

Wrestling

09:30

Neu

Rock + Pop

09:55

Special Charts

Rock + Pop

09:00

Wierzyć nie wierzyć?

(4) Serial dokumentalny

09:25

Planeta ludzi...

(1) Serial dokumentalny

09:35

Planeta ludzi

(2) Serial dokumentalny

09:00

Cendrillon

Opéra

09:25

Outrageous Taxi Stories

Film dokumentalny, USA 1989

09:00

Misja...

Magazyn dla niepełnosprawnych

09:15

Zapiski...

Felieton

09:25

Z kapitanem...

Program krajoznawczy

09:35

Agroszansa

Magazyn informacyjny

09:06

Prognoza pogody

Pogoda

09:11

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

09:15

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

09:36

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:40

Prognoza pogody

Pogoda

09:45

Info poranek

Magazyn informacyjny

09:59

Serwis info

Magazyn informacyjny

09:10

Mój przyjaciel królik

(24) Serial animowany

09:40

Smerfy

(48) Serial animowany

09:50

Jej Szerokość Afrodyta

(2) Serial komediowy

09:50

Zagubiona tożsamość

(19) Serial fantastyczny

09:55

Londyńskie Zoo

(2) Serial dokumentalny

10:15

Rodzinka.pl

(67) Serial komediowy

10:50

Janosik

(3) Serial przygodowy

10:00

Operacja "Życie"

(39) Serial dokumentalny

10:25

Wiadomości...

Magazyn

10:35

Ocalony świat

(8) Serial dokumentalny

10:15

Ewa gotuje

Magazyn kulinarny

10:50

Scooby Doo i bracia Boo

Film animowany, USA 1987

10:00

Serwis...

Wiadomości

10:15

Serwis...

Wiadomości

10:30

Serwis...

Wiadomości

10:45

Serwis...

Wiadomości

10:40

Galileo

Program popularnonaukowy

10:30

Violetta

(42) Telenowela

10:10

Dlaczego ja?

(516) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

10:25

Pogoda

Pogoda

10:30

Top Wtop

Magazyn

10:55

Pogoda

Pogoda

10:15

Angelo rządzi

Serial dla dzieci

10:00

To nie ja

Serial komediowy

10:30

Jessie

Serial komediowy

10:00

Super Grover

(6) Serial dla

10:05

Musical Elma

(15) Serial dla

10:15

Przyjaciele z...

(6) Serial dla

10:25

Abby i...

(6) Serial animowany

10:35

Super zdrowe...

(6) Serial dla

10:45

Ola i jej zoo

(25) Serial dla

10:30

Watts

Magazyn sportowy

10:45

Fineasz i Ferb

Serial animowany

10:00

Ed Stafford poza cywilizacją

Serial dokumentalny

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:00

Telewizyjny klub seniora

Magazyn

10:28

Śnieżka...

Felieton

10:30

Zrób sobie dom

Magazyn poradnikowy

10:00

Puls dnia...

Wiadomości

10:15

Otwarta antena

Rozrywka

10:35

Pogoda

Pogoda

10:55

My wam to zagramy

Magazyn muzyczny

10:20

Wehikuł czasu

Film animowany, USA 2003

10:10

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(15) Serial dla

10:40

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

(16) Serial dla

10:35

Stylowe rewolucje Goka

Lifestyle

10:00

Szalone mamuśki

Rozrywka

10:00

E! Wiadomości

Rozrywka

10:30

Wakacyjne imprezy

Rozrywka

10:00

Na straży prawa

(6) Serial dokumentalny

10:30

Na straży prawa

(7) Serial dokumentalny

10:15

Fachowcy

Rozrywka

10:00

Białe szaleństwo

Komediodramat, Norwegia 2009

10:20

Ex libris

Magazyn

10:00

WidziMiSię

Magazyn

10:50

Kamery pogodowe

Pogoda

10:30

Serwis informacyjny

Wiadomości

10:30

Jakubiak lokalnie

Magazyn kulinarny

10:45

Kumple

Film dokumentalny, Polska 2014

10:15

Remont w 48 godzin

Magazyn poradnikowy

10:45

Tajemnice kolorów

Magazyn poradnikowy

10:00

Historia domku na prerii II

Film obyczajowy, USA 2002

10:00

Dynastia kaczorów

(9) Serial dokumentalny

10:30

Dynastia kaczorów

(10) Serial dokumentalny

10:50

Kulturę...

Magazyn kulturalny

10:00

Masterchef: Irlandia

Rozrywka

10:00

Najważniejsze momenty II wojny...

(8) Serial dokumentalny

10:00

Poirot

(1) Serial kryminalny

10:00

Odyseja filmowa

(8) Serial dokumentalny

10:15

Hannibal Post Mortem

(8) Serial dokumentalny

10:15

Hannibal Post Mortem

(8) Serial dokumentalny

10:05

Nikita

(16) Serial sensacyjny

10:35

Plotkara

(18) Serial komediowy

10:45

Wszystkie kobiety Mateusza

Komedia, Polska 2013

10:00

Fisherowie

(5) Serial komediowy

10:25

W garniturach

(16) Serial obyczajowy

10:30

Touch

(7) Serial obyczajowy

10:00

Uciekające zakonnice

Komedia, Wielka Brytania 1990

10:25

Teoria wielkiego podrywu

(15) Serial komediowy

10:50

Teoria wielkiego podrywu

(16) Serial komediowy

10:00

On, ona i dzieciaki

(4) Serial komediowy

10:30

Diabli nadali

(18) Serial komediowy

10:55

Diabli nadali

(19) Serial komediowy

10:15

Lissi na lodzie

Film animowany, Niemcy 2007

10:25

Zemsta

(15) Serial obyczajowy

10:40

Speed Racer

Film sensacyjny, USA/Australia/Niemcy 2008

10:00

Pępek świata

(23) Serial komediowy

10:20

Pępek świata

(24) Serial komediowy

10:45

Najlepsze najgorsze wakacje

Komediodramat, USA 2013

10:00

Szpilki na Giewoncie

(9) Serial komediowy

10:20

Xena: wojownicza księżniczka

(3) Serial przygodowy

10:25

Ranczo

(101) Serial obyczajowy

10:00

Detektyw Monk

(11) Serial kryminalny

10:00

Matlock

(13) Serial kryminalny

10:00

Nie przegap

Zapowiedź programu

10:10

Łapu capu extra

Rozrywka

10:40

Simpsonowie - wersja kinowa

Film animowany, USA 2007

10:30

Watts

Magazyn sportowy

10:00

Wyścigi w Suzuce

FIA WTCC

10:00

Wyścigi w Suzuce

FIA WTCC

10:00

WWE Raw

Wrestling

10:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

10:15
Na żywo

Bieg przez plotki

Magazyn sportowy

10:00

Sport Flash

Wiadomości sportowe

10:07

Puncher

Magazyn bokserski

10:00

Akta FBI

(12) Serial dokumentalny

10:00

MKS Selgros Lublin - Larvik HK

Piłka ręczna

10:30

Mistrzostwa Świata

Karate

10:30

Studio Moderna

Program reklamowy

10:00

Łapkozaury

(9) Serial dla

10:10

Łapkozaury

(10) Serial dla

10:25

Sara i Kaczorek

(7) Serial dla

10:35

Sara i Kaczorek

(8) Serial dla

10:40

Katie Morag

(3) Serial dla

10:10

Garfield Show

Serial dla dzieci

10:40

Różowa Pantera i przyjaciele

Serial dla dzieci

10:05

Julius Junior

(28) Serial animowany

10:20

Jake i piraci z...

(106) Serial animowany

10:30

Klub przyjaciół Myszki Miki

(1) Serial animowany

10:15

Turbo Dudley - psi agent

(16) Serial animowany

10:40

Wojownicze żółwie ninja

(23) Serial dla

10:10

Luluś

Serial animowany

10:15

Luluś

Serial animowany

10:25

Max i Ruby

(4) Serial animowany

10:45

Ni Hao Kai Lan

(15) Serial animowany

10:10

Groove High

(4) Serial animowany

10:35

Groove High

(5) Serial animowany

10:00

Co się słucha

Program muzyczny

10:06

Vipo-disco hity

Program muzyczny

10:00

Najlepsze hity

Program muzyczny

10:00

Disco życzenia

Program muzyczny

10:00

Nietypowi pupile

Serial dokumentalny

10:00

Władca dziczy

(7) Serial dokumentalny

10:00

Komisarz Alex

(16) Serial kryminalny

10:00

Świat na wojnie

Serial dokumentalny

10:00

Jak to jest zrobione?

(8) Serial dokumentalny

10:30

Jak to jest zrobione?

(9) Serial dokumentalny

10:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

10:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

10:00

Najgroźniejsi z groźnych

Serial dokumentalny

10:00

Najgroźniejsi z groźnych

Serial dokumentalny

10:00

Ekstremalne jachty

Turystyka

10:40

Wędkarz na tropie

(6) Serial dokumentalny

10:20

Giganci szos

(8) Serial dokumentalny

10:55

Giganci szos

(9) Serial dokumentalny

10:10

Cicha wojna: podwodne bitwy

(2) Serial dokumentalny

10:15

Klub Backpackera

Program edukacyjny

10:50

Filmy z klasą

Magazyn filmowy

10:00

Wszystko dla małych

Program dla dzieci

10:30

Marvi Hammer

Serial dokumentalny

10:30

Prawdziwe przekręty

(4) Serial fabularno-dokumentalny

10:45

Kolacja dla dwojga

Magazyn kulinarny

10:20

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

10:00

Special Weekend

Moda

10:30

Special Weekend

Moda

10:00

Lista Discostacji

Program muzyczny

10:15

XL kontra XS

Magazyn poradnikowy

10:00

Wiadomości

Wiadomości

10:06

Pogoda

Pogoda

10:00

Wolna sobota

Koncert

10:00

Markomania

Audycja

10:00

Szczegółowa...

Pogoda

10:05

Prognoza pogody...

Pogoda

10:15

Prognoza pogody...

Pogoda

10:20

Prognozy pogody...

Pogoda

10:29

Zestawienie...

Pogoda

10:30

Maja w ogrodzie

Magazyn poradnikowy

10:59

Zestawienie...

Pogoda

10:00
trwa

ZET weekend

Blok muzyczny

10:00
trwa

Przepis na weekend

Audycja

10:00

BBC World News

News

10:10

To be announced

To be announced

10:30

Horizons

Conversation

10:00

CNN Newsroom

News

10:00

CNBC Conversation

Conversation

10:30

Nightly Business Report

Business

10:00

Journal

Nachrichten

10:03

Wirtschaft...

Nachrichten

10:15

Europe in Concert

Rock + Pop

10:00

Thé ou café

Actualités

10:50

Motus

Quiz

10:00
Na żywo

Le journal

Informations

10:15

L'invité de...

Economie + Consommation

10:28

Météo

Prévisions météorologiques

10:30
Na żywo

Le journal

Informations

10:45

Element terre

Découverte

10:58

Météo

Prévisions météorologiques

10:00
Na żywo

The News

News

10:15

The Business...

Economy

10:28

Weather

Weather forecast

10:30
Na żywo

The News

News

10:45

Encore!

Info

10:57

Weather

Weather forecast

10:10

Marcelino

Série de dessins animés

10:30

L'oreille des Kids

Emission jeunesse

10:30

More Po Koleno

Hudozhestvennyj fil'm

10:00

Lokalzeit aus Aachen

Regionalmagazin

10:30

Schätze hinterm Scheunentor

Dokumentation

10:15

Všechnopárty

Talk show

10:05

Folklorika

Magazín

10:30

Bedekr

Turistika

10:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

10:15

Kuno's

Rock + Pop

10:45

Wir in Hamburg

Infomagazin

10:30

Zeus alla conquista di halloween

Film commedia, USA 2011

10:50

Koření

Magazín

10:00

Exclusiv

Infotainment

10:00

Arabesque

Série polici?re

10:50

Arabesque

Série polici?re

10:45

Che tempo fa

Meteo

10:50

Linea verde orizzonti

Natura + Ambiente

10:00

Il paradiso degli squali grigi

Documentario

10:45

Cronache animali

Animali

10:35

Scooby-Doo

Actionkomödie, USA 2002

10:45

Chicago Fire

(11) Série dramatique

10:20

Law & Order

(20) Krimiserie

10:00

Melrose Place

(17) Série comédie

10:45

Melrose Place

(17) Série comédie

10:40

Cinéchoc

Film + Théâtre

10:00

Questions ? la Une

Actualités

10:15

Kumpel, Kerle, Konkurrenten - Väter und...

Gesellschaft + Soziales

10:55

Mon homme Godfrey

Comédie, USA 1936

10:35

Love Actually

Comédie sentimentale, GB/USA/F 2003

10:55

Yakuza

Film policier, USA/J 1974

10:10

Mariés, deux enfants

(26) Série comédie

10:35

Mariés, deux enfants

(1) Série comédie

10:10

Hôtels du monde

Autre

10:50

La mode, la...

Mode

10:00

The Big Bang Theory

Comedyserie

10:30

How I Met Your Mother

Sitcom

10:20

Die Super-Heimwerker

Reportage

10:50

Achtung Kontrolle! Einsatz für die...

Gesellschaft + Soziales

10:55

Teletip Shop

Werbesendung

10:10

Sonic le rebelle

(32) Série de

10:35

Beelzebub

(41) Série de

10:45

Clara Sheller

(5) Série comédie

10:00

Derrick

Krimiserie

10:10

Star Trek - Enterprise

(17) Sciencefictionserie

10:55

Star Trek - Enterprise

(18) Sciencefictionserie

10:00

Mediashop

Werbesendung

10:05

Go Wild! - Mission Wildnis

(46) Zeichentrickserie

10:35

Ninjago - Das Jahr der Schlangen

Animationsserie

10:05

Madhouse

Film d'épouvante, GB 1974

10:25

Pas ? pas vers son destin

Drame, USA 2010

10:35

Zapsport

Magazine

10:45

Intérieur sport

Magazine

10:30

WATTS Sportzapping

Magazin

10:00
Na żywo

Moto

Sport motorisé

10:30

All Sports

Magazino sportivo

10:20

Ticket To Ride

Documentaire

10:45

Ticket To Ride

Documentaire

10:00

Championnat de la NHL

Hockey sur glace

10:00

DTM - Das Magazin

Tourenwagen

10:30

Porsche Carrera Cup Magazin

Motorsport

10:05

Phineas und...

(180) Zeichentrickserie

10:20

Der ultimative Spider-Man

(15) Zeichentrickserie

10:50

Kim Possible

(64) Zeichentrickserie

10:20

Austin et Ally

(18) Série comédie

10:45

C'est pas moi !

(19) Série comédie

10:05

Heidi

Animationsserie

10:30

Die Abenteuer von Chuck & seinen...

Animationsserie

10:55

Bumba im Wilden...

Kindersendung

10:00

Diego et ziggy

(30) Série de

10:15

Kaeloo

(49) Série de

10:20

Kaeloo

(50) Série de

10:30

Kids 20

Magazine musical

10:10

Gefahr inklusive

Menschen

10:00

Tagesschau

Nachrichten

10:03

TKKG - Das Geheimnis um die rätselhafte...

Familienfilm, D 2006

10:30

Cuisines des terroirs

Manger + Boire

10:30

Zu Tisch ...

Essen + Trinken

10:15

Sur les traces de Steve Irwin

Nature + Environnement

10:40

Junior Vets

Nature + Environnement

10:00

Sehen statt Hören

Infomagazin

10:30

X:enius

Wissen

10:00

Melaverde

Natura + Ambiente

10:05

Batman: the Brave & the Bold

(6) Zeichentrickserie

10:30

Transformers: Prime

Animationsserie

10:55

Transformers: Prime

Animationsserie

10:05

L'art de la chasse

Autre

10:30

Chasseur de l'extr?me

Société + Social

10:55

P?che extr?me

Autre

10:15

Survivorman 10 Days

Autre

10:05

NDR Talk Show

Talkshow

10:10

Commandos des SAS

Autre

10:00

Judith Williams Kosmetik

Werbesendung

10:05

OLI's Wilde...

Kindersendung

10:20

Tanzalarm

Kindersendung

10:45

Tigerenten-Club

Kindermagazin

10:15

Consomag

Economie + Consommation

10:20

Silence, ça pousse!

Plantes

10:30

Cinésix

Film + Théâtre

10:40

Les reines du shopping

Reality-Soap

10:10

One Piece

(387) Série de

10:35

One Piece

(388) Série de

10:00

Fais ton top

Rock + Pop

10:40

Der Dicke

Anwaltsserie

10:05

Parental Control

Divertissement

10:30

17 ans et maman

Autre

10:50

17 ans et maman

Autre

10:25

Virgin Territory

Doku-Soap

10:00

Hitcocktail

Leichte Musik

10:00

Urban Hit 30

Concert

10:00

Nachrichten

Nachrichten

10:15
Na żywo

Ski alpin

Ski alpin

10:20

Miniversum

Kindersendung

10:35

Hallo Okidoki

Kindersendung

10:40

Disneys Kim Possible

Zeichentrickserie

10:25

Les chercheurs d'or

Autre

10:05

Masha & Michka

(15) Série de

10:10

Masha & Michka

(16) Série de

10:20

Sam le pompier

(15) Série de

10:30

Sam le pompier

(16) Série de

10:45

Boing, super...

(8) Série de

10:55

Boing, super...

(9) Série de

10:05

Mountain Men

Autre

10:50

Mountain Men

Autre

10:30

Abenteuer Eismeer

Land + Leute

10:35

Die Rosenheim-Cops

Krimiserie

10:00

Vitaform Schuhkollektion

Werbesendung

10:15

Ponderosa

(12) Serie western

10:00

Querbeet

Natur + Umwelt

10:30

Heimatjournal

Land + Leute

10:45

Ricette all'italiana

Mangiare + Bere

10:30

Tesori del mondo

Documentario

10:50

Patti chiari

Magazine d'informazione

10:25

Euronews

Notizie

10:30

Bloque Infantil

Otro

10:00

OpinionS

Politique

10:30

En qu?te de sens - Il était une foi

Eglise + Religion

10:50

La boutique

Economie + Consommation

10:30

Tesori del mondo

Nature + Environnement

10:50

Patti chiari

Informations

10:00

Berachah For Life

Infomagazin

10:30

Kraftvoll leben

Kirche + Religion

10:45

Das unsichtbare Netz

Wissenschaft

10:25

Heidi wird erwachsen

Familienserie

10:55

Kassensturz

Wirtschaft + Konsum

10:05

sportaktuell

Magazin

10:15

SWR Landesschau Baden-Württemberg

Regionalmagazin

10:15

Bonus

Regionalmagazin

10:45

Wir im Saarland

Regionalmagazin

10:00

Nachrichten

Nachrichten

10:15

Fokus

Infomagazin

10:25

Wetter

Wetterbericht

10:30

Kontrovers

Diskussion

10:50

Kino

Film + Theater

10:00

7vor7

Infomagazin

10:20

BKB-Invest

Infomagazin

10:25

Telebar

Gespräch

10:30

xund-tv

Magazin

10:00

News / Börse

Nachrichten

10:15

Fokus

Zeitgeschehen

10:25

Wetter

Wetterbericht

10:00

Aktuell

Nachrichten

10:15

Fokus

Zeitgeschehen

10:25

Wetter

Wetterbericht

10:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

10:00

ZüriNews

Nachrichten

10:15

ZüriWetter

Wetterbericht

10:20

BörsenTrend

Wirtschaft + Konsum

10:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

10:30

Sara macht's / Top Tipps

Infomagazin

10:30

The Ride

Unterhaltung

10:15

L'affiche de la...

Actualités

10:30

Spéciale b?tisier

Divertissement

10:00

Alerte Cobra

Série polici?re

10:50

Alerte Cobra

Série polici?re

10:20

New Girl

(3) Série comédie

10:50

New Girl

(4) Série comédie

10:10

Les...

Autre

10:15

Les nouvelles aventures de Peter Pan

Série de dessins animés

10:45

Les nouvelles aventures de Peter Pan

Série de dessins animés

10:25

Adrénaline

Magazine

10:40

Passe-moi les jumelles!

Découverte

10:20

Plus belle la vie

(2610) Série comédie

10:50

Plus belle la vie

(2611) Série comédie

10:30

Schlosshotel Orth

Unterhaltungsserie

10:15

Mako - Einfach Meerjungfrau

Jugendserie

10:40

Mako - Einfach Meerjungfrau

Jugendserie

10:55

Hip Hip i Hurra

(25) Serial dla

10:00

Studio Moderna

Program reklamowy

10:30

Teleshop

Program reklamowy

10:22

Burza uczuć

(176) Telenowela

10:30

The Ride

Unterhaltung

10:00

W pogoni za UFO

(5) Serial dokumentalny

10:25

Planeta ludzi...

(2) Serial dokumentalny

10:35

Sekrety ludzkiego ciała

(1) Serial dokumentalny

10:00

Helena from the Wedding

Komediodramat, USA 2010

10:00

Prognoza pogody

Pogoda

10:03

Tym żyje wieś

Magazyn rolniczy

10:17

Zrób to ze smakiem

Magazyn

10:43

Wprowadzenie do...

Magazyn

10:00

Forum gospodarcze

Magazyn gospodarczy

10:20

Spotkania z...

Magazyn

10:30

Agroraport

Magazyn rolniczy

10:45

Wiedno Kaszebe

Reportaż

10:00

Przegląd tygodnia

Magazyn

10:26

Ichtis

Kościół i religia

10:41

Kalejdoskop

Magazyn

10:50

Kalejdoskop

Magazyn

10:00

Za miastem

Magazyn

10:15

Przygód kilka...

Serial animowany

10:30

Szerokie tory

Cykl reportaży

10:00

Pomysł na...

Reportaż

10:12

Pogoda

Pogoda

10:15

Wiara i życie

Program religijny

10:35

ARiMR

Magazyn

10:40

Krakowskie...

Felieton

10:45

Turystyczna...

Magazyn

10:00

Zobacz, co słychać

Magazyn

10:29

Wsparcie dla...

Magazyn rolniczy

10:45

Księga...

Magazyn

10:00

Agroexpress

Magazyn rolniczy

10:15

Autofan

Magazyn motoryzacyjny

10:30

Podróże z...

Magazyn turystyczny

10:45

Śmiecińscy

Magazyn ekologiczny

10:00

Diagnoza zdrowia

Magazyn

10:30

Rolniczy raport

Magazyn rolniczy

10:45

Ekstraklasa...

Tenis stołowy

10:00

Teleskop

Wiadomości

10:05

Pogoda

Pogoda

10:06

Ja wSPAniała

Magazyn poradnikowy

10:43

Europejska...

Reportaż

10:00

Rok w ogrodzie

Magazyn poradnikowy

10:20

Magazyn...

Program religijny

10:35

Innowacyjne podkarpackie

Program publicystyczny

10:00

Eurofarmer

Magazyn

10:42

Po obu stronach...

Program przyrodniczy

10:55

Eco.express

Magazyn ekologiczny

10:00

Pogoda

Pogoda

10:03
Na żywo

Dzień dobry Warszawo

Program publicystyczny

10:34

Wieści z Mazowsza

Magazyn regionalny

10:57

Pogoda

Pogoda

10:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

10:22

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

10:29

Serwis info

Magazyn informacyjny

10:55

Prognoza pogody

Pogoda

10:05

Reksio

(57) Serial animowany

10:20

Pszczółka...

(39) Serial animowany

10:30

O czym one...

Program dla dzieci

10:40

Misja w...

Program edukacyjny

10:55

Moliki...

Magazyn

10:50

Hotel 52

(8) Serial obyczajowy

10:20

Rajd

Komedia sensacyjna, Francja 2002

10:50

Zagubiona tożsamość

(20) Serial fantastyczny

10:55

Tajmnice afrykańskiej sawanny

(4) Serial dokumentalny

11:50

Janosik

(4) Serial przygodowy

11:10

Jaka to melodia?

Teleturniej muzyczny

11:40

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

11:15

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

11:40

Barwy szczęścia

(1177) Serial obyczajowy

11:00

Na Wspólnej

(1955) Serial obyczajowy

11:25

Na Wspólnej

(1956) Serial obyczajowy

11:50

Na Wspólnej

(1957) Serial obyczajowy

11:20

Król Skorpion III: Odkupienie

Film sensacyjny, USA 2012

11:00

Serwis informacyjny, pogoda

Wiadomości

11:30

Serwis informacyjny, pogoda

Wiadomości

11:40

Najdziwniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

11:00

Niania

(87) Serial komediowy

11:30

Niania

(88) Serial komediowy

11:30

Violetta

(43) Telenowela

11:05

Dlaczego ja?

(517) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

11:25

Pogoda

Pogoda

11:30

Serwis informacyjny

Wiadomości

11:55

Pogoda

Pogoda

11:00

Ekspedycja Cartoon Network

Reality show

11:35

Wujcio Dobra Rada

Serial animowany

11:55

Niesamowity świat Gumballa

Serial dla dzieci

11:00

Wyznania małoletniej gwiazdy

Komedia, USA 2004

11:10

My Little Pony: Przyjaźń to magia

(16) Serial animowany

11:35

Pamiętnik...

(5) Serial animowany

11:50

Pomysłowy...

(6) Serial animowany

11:00

Kalejdoskop polskiego filmu

Magazyn kulturalny

11:35
trwa

Małżeństwo z rozsądku

Komedia muzyczna, Polska 1967

11:00

Sports Insiders

Magazyn sportowy

11:45

Ski Pass

Magazyn narciarski

11:10

Fineasz i Ferb

Serial animowany

11:40

Fineasz i Ferb

Serial animowany

11:00

Wkręceni w survival

Serial dokumentalny

11:00

Przyłbice i kaptury

(4) Serial przygodowy

11:55

Laskowik &...

Rozrywka

11:00

Pogoda dla...

Pogoda

11:02

Bezpieczna...

Magazyn

11:05

Co jest grane?

Magazyn

11:50

Nasze sprawy

Cykl reportaży

11:10

Pogoda

Pogoda

11:30

Muzyczny kącik Damiana Holeckiego

Magazyn muzyczny

11:15

Nieźle kliknięci

Rozrywka

11:55

Z Archiwum X

(1) Serial SF

11:05

Pradawny Ląd: Wyprawa nad Wielka Wodę

Film animowany, USA 2002

11:40

Pyszne 25

Magazyn kulinarny

11:00

Jem i chudnę

Magazyn poradnikowy

11:30

Pełna chata

Rozrywka

11:00

Giuliana i Bill

Rozrywka

11:00

Kradzież kontrolowana

(7) Serial dokumentalny

11:30

Kradzież kontrolowana

(8) Serial dokumentalny

11:45

Mistrzowska wymiana

Rozrywka

11:30

Cappuccino z książką

Program publicystyczny

11:15

Spółdzielczość w Polsce

Film dokumentalny, 1981

11:45

Gdy świat się wali

(16) Serial dokumentalny

11:15

Informacje dnia, pogoda

Wiadomości

11:45

Krzywe zwierciadło

Talk show

11:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

11:20

Kamery pogodowe

Pogoda

11:30

Rozmowa polityczna

Program publicystyczny

11:00

Serwis...

Wiadomości

11:15

Atlas świata

Magazyn

11:00

Stuart McGill w winnicach Australii

(7) Serial dokumentalny

11:30

Stuart McGill w winnicach Australii

(8) Serial dokumentalny

11:40

Surfing po fińsku

Film dokumentalny, Finlandia 2012

11:15

Wnętrza za milion dolarów

(8) Serial dokumentalny

11:30

Gwiazdy lombardu

(7) Serial dokumentalny

11:00

Ślepy los

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2006

11:15

Weird Weapons

Film dokumentalny

11:20

Biegnij, Lola, biegnij

Thriller, Niemcy 1998

11:15

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

(19) Serial sensacyjny

11:15

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

(19) Serial sensacyjny

11:05

Nikita

(17) Serial sensacyjny

11:35

Don Matteo

(19) Serial kryminalny

11:10

Mentalista

(8) Serial kryminalny

11:55
trwa

Worricker - Drugie starcie

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2014

11:20

Finn sam w domu - świąteczny skok

Komedia, USA/Kanada 2012

11:25

Kości

(11) Serial kryminalny

11:30
trwa

Klauni

Komediodramat, Czechy/Słowacja/Luksemburg/Finlandia 2013

11:15

Teoria wielkiego podrywu

(17) Serial komediowy

11:45

Przyjaciele

(24) Serial komediowy

11:25

Diabli nadali

(20) Serial komediowy

11:50

Diabli nadali

(21) Serial komediowy

11:50
trwa

Hallo Szpicbródka, czyli ostatni...

Komedia muzyczna, Polska 1978

11:25

Pokój Marvina

Dramat psychologiczny, USA 1996

11:15

Pas startowy

Komedia, Irlandia/Luksemburg 2010

11:40

Zachary Beaver przyjeżdża do miasta

Film dla, USA 2003

11:25

Zemsta

(16) Serial obyczajowy

11:35
trwa

1000 lat po Ziemi

Film SF, USA 2013

11:00

Zaślepieni

Musical, USA 2000

11:00

Stuart Malutki II

Komedia, USA 2002

11:20

Xena: wojownicza księżniczka

(4) Serial przygodowy

11:35
trwa

Z życia VIP-ów

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1963

11:20

Rodzinka.pl

(24) Serial komediowy

11:50

Rodzinka.pl

(25) Serial komediowy

11:05

Trzech małolatów ninja

Komedia, USA 1992

11:00

Detektyw Monk

(12) Serial kryminalny

11:55
trwa

Austin Powers - agent specjalnej troski

Komedia sensacyjna, USA/Niemcy 1997

11:00

Mission: Impossible

(11) Serial sensacyjny

11:00

Miłosna zagrywka

Komedia romantyczna, Niemcy/USA 2005

11:00

Sports Insiders

Magazyn sportowy

11:45

Ski Pass

Magazyn narciarski

11:00

Puchar Świata w Sölden

Narciarstwo alpejskie

11:30

Ski Pass

Magazyn narciarski

11:00

Puchar Świata w Sölden

Narciarstwo alpejskie

11:30

Ski Pass

Magazyn narciarski

11:00

Sport raport

Wiadomości sportowe

11:15

Futbol raport

Magazyn piłkarski

11:20
trwa

Turniej ATP w Bazylei

Tenis

11:00

Sport Flash

Wiadomości sportowe

11:00

Akta FBI

(13) Serial dokumentalny

11:30

V Turniej Orlika

Piłka nożna

11:00

Katie Morag

(4) Serial dla

11:15

Łódka starego...

(12) Serial dla

11:30

Łódka starego...

(13) Serial dla

11:45

Numeraki

(11) Serial dla

11:55

Numeraki

(12) Serial dla

11:00

Różowa Pantera i przyjaciele

Serial dla dzieci

11:40

Krypto, Superpies

Serial animowany

11:25

Jake i piraci z Nibylandii

(93) Serial animowany

11:50

Jej Wysokość Zosia: Była sobie...

Film animowany, USA 2012

11:05

SpongeBob Kanciastoporty

(10) Serial animowany

11:30

SpongeBob Kanciastoporty

(11) Serial animowany

11:55

Pingwiny z Madagaskaru

(1) Serial animowany

11:10

Struś Oliwia

(20) Serial animowany

11:15

Struś Oliwia

(21) Serial animowany

11:20

Fifi...

(8) Serial dla

11:30

Dalej, Diego!

(6) Serial animowany

11:55

Małe...

(20) Serial animowany

11:00

Groove High

(6) Serial animowany

11:30

Pound Puppies: Psia paczka

(23) Serial animowany

11:55

Baranek Shaun

(9) Serial animowany

11:00

StarClips

Program muzyczny

11:50

Nastoletnie matki

Rozrywka

11:00

Hity na czasie

Program muzyczny

11:00

Szalone lata 90.

Program muzyczny

11:00

Best oldies

Magazyn muzyczny

11:00

Mały psi terrorysta

Serial dokumentalny

11:00

Rzeczne potwory

Serial dokumentalny

11:00

Póki śmierć nas nie rozłączy

Serial dokumentalny

11:00

Nowoczesna wojna

Serial dokumentalny

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

(11) Serial dokumentalny

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

(12) Serial dokumentalny

11:00

Kopalnia złota

Serial dokumentalny

11:00

Kopalnia złota

Serial dokumentalny

11:00

Kierunek Wild: Dzika Brazylia

Serial dokumentalny

11:00

Kierunek Wild: Dzika Brazylia

Serial dokumentalny

11:00

Ekstremalne jachty

Turystyka

11:15

Potęga natury

(6) Serial dokumentalny

11:30

Giganci szos

(10) Serial dokumentalny

11:20

II wojna światowa w kolorze

(8) Serial dokumentalny

11:00

Kompas czasu

Film dokumentalny

11:15

Kompas czasu

Film dokumentalny

11:30

Artzooka

Program dla dzieci

11:00

Zapraszam do stołu - wielka porcja

Magazyn kulinarny

11:45

Ku... jak kucharz

(7) Serial dokumentalny

11:25

Top Gear

Magazyn motoryzacyjny

11:00

Special Weekend

Moda

11:30

Special Weekend

Moda

11:00

Hity na weekend

Program muzyczny

11:15

Wojny magazynowe

(2) Serial dokumentalny

11:45

Wojny magazynowe

(3) Serial dokumentalny

11:00

Wiadomości

Wiadomości

11:06

Pogoda

Pogoda

11:30

Droga przez mąkę

Magazyn kulinarny

11:30

Powtórka z rozrywki

Rozrywka

11:00

Pasmo Mango

Program reklamowy

11:00

BBC World News

News

11:10

UK Reporters

Information magazine

11:00

CNN Newsroom

News

11:00

The Edge

Technology

11:30

Investing Edge

Business

11:00

Journal

Nachrichten

11:03

euromaxx

Gesellschaft + Soziales

11:30

popXport

Musikmagazin

11:00

News & Lifestyle

Nachrichten

11:00
trwa

News of the weekend

News

11:15

Expression...

Magazine info

11:20

Consomag

Economie + Consommation

11:25

Météo

Prévisions météorologiques

11:30

La voix est libre

Société + Social

11:00
Na żywo

Le journal

Informations

11:15

Demain ? la une

Actualités

11:28

Météo

Prévisions météorologiques

11:30
Na żywo

Le journal

Informations

11:45

Demain ? la une

Actualités

11:58

Météo

Prévisions météorologiques

11:00
Na żywo

The News

News

11:10

Sport

Magazine

11:16

France In Focus

Information magazine

11:28

Weather

Weather forecast

11:30
Na żywo

The News

News

11:40

Down To Earth

Information magazine

11:57

Weather

Weather forecast

11:05

7 jours sur la plan?te

Actualités

11:25

Destination...

Magazine

11:30

Amérikologie

Découverte

11:00

Oben ohne

(5) Unterhaltungsserie

11:45

Oben ohne

(6) Unterhaltungsserie

11:55
trwa

The Voice of Germany

Musikshow

11:00
Na żywo

Preis des Westfälischen Friedens 2014

Zeitgeschehen

11:10

Otec Brown

Detektivní seriál

11:00

Tajemství mrtvých mužů

Dokumentární seriál

11:45

Druhá světová válka v barvě

Dokumentární seriál

11:00

Hamburg 1 - Die...

Infomagazin

11:15

Unterwegs in Hamburg

Lifestyle

11:45

Med. in Hamburg

Magazin

11:45

Rychlovky Ládi...

Seriál o vaření

11:55
trwa

Eva tropí hlouposti

Komedie

11:45

Arabesque

Série polici?re

11:30

Mezzogiorno in famiglia

Variet?

11:25

Chicago Fire

(12) Série dramatique

11:10

Navy CIS

(5) Krimiserie

11:55

Navy CIS

(6) Krimiserie

11:35

Melrose Place

(18) Série comédie

11:00

T.T.C. (Toutes taxes comprises)

Société + Social

11:30

Outre-zapping

Actualités

11:00

Ich bin jetzt Mann. Punkt!

Gesellschaft + Soziales

11:10

L'oeil de Links

Informatique

11:35

L'album de la semaine

Magazine musical

11:20
trwa

La marche

Comédie dramatique, F/B 2013

11:00

The Mist

Film fantastique, USA 2007

11:00

Mon oncle Charlie

(17) Série comédie

11:20

Mon oncle Charlie

(18) Série comédie

11:45

Mon oncle Charlie

(19) Série comédie

11:05

Tr?s tr?s bon !

Manger + Boire

11:35

Tr?s tr?s bon !

Manger + Boire

11:00

How I Met Your Mother

Sitcom

11:30

How I Met Your Mother

Sitcom

11:55

Family Guy

Zeichentrickserie

11:00

Beelzebub

(42) Série de

11:25

Beelzebub

(43) Série de

11:50

Beelzebub

(44) Série de

11:35

Clara Sheller

(6) Série comédie

11:45
trwa

Conan, der Barbar

Fantasyfilm, USA 1982

11:00

Sky Magazin

Film + Theater

11:20

Vamps - Dating mit Biss

Horrorkomödie, USA 2012

11:00

Derrick

Krimiserie

11:45

Star Trek - Enterprise

(19) Sciencefictionserie

11:00

Neu im Kino

Film + Theater

11:00

Familie Fox - Die Geheimnishüter

(23) Zeichentrickserie

11:30

WOW: Die Entdeckerzone

Kindermagazin

11:35
trwa

Mulholland Drive

Drame psychologique, USA 2001

11:20

Championnat de Pro A

Basket-ball

11:00

Sports Insiders

Magazin

11:45

Ski Pass

Ski alpin

11:00

Omnisport

Magazine

11:45

Ski Pass

Magazine

11:00

All Sports

Magazino sportivo

11:45

Sport Invernali

Sport

11:10

Ticket To Ride

Documentaire

11:35

Ticket To Ride

Documentaire

11:45
trwa

Bundesliga

Football

11:00

Adventure Time

Série de dessins animés

11:25

Adventure Time

Série de dessins animés

11:50

Regular Show

Série de dessins animés

11:20

Hund mit Blog

(6) Kinderserie

11:50

Jessie

(64) Sitcom

11:05

#doggyblog

Autre

11:45

Liv & Maddie

(4) Série comédie

11:00

Wickie und die...

Animationsserie

11:10

Wickie und die...

Animationsserie

11:25

Flipper und Lopaka

(3) Zeichentrickserie

11:50

Erdferkel Arthur und seine Freunde

(140) Zeichentrickserie

11:00

Larva

(50) Série de

11:15

Les Dalton

Série de dessins animés

11:20

Les Dalton

Série de dessins animés

11:30

Les Dalton

Série de dessins animés

11:40

Michel

Série de dessins animés

11:50

Michel

Série de dessins animés

11:00

Gefahr inklusive

Menschen

11:50

Gefahr inklusive

Menschen

11:00

Englisch für Anfänger

Englisch

11:30

Russisch bitte!

Russisch

11:50

neuneinhalb

Kindermagazin

11:00

Narco-finance, les impunis

Société + Social

11:00

Mexiko: Die Macht der Kartelle

Recht + Kriminalität

11:00
trwa

Ultimate Stateside Slammers!

Rock + Pop

11:10

Junior Vets

Nature + Environnement

11:00

Unser Land

Natur + Umwelt

11:45
trwa

Sounds of Cinema

Klassische Musik

11:00

Forum

Notizie

11:15

Ben 10: Omniverse

(25) Zeichentrickserie

11:40

Adventure Time - Abenteuerzeit mit Finn...

(762) Zeichentrickserie

11:10

Basse Californie : la perle du Mexique

Nature + Environnement

11:50

Planet Food

Autre

11:00

Traumhafte Mikrofaser

Werbesendung

11:40

Die Pfefferkörner

Kinder-Abenteuerserie

11:10

Otto e mezzo

Magazine d'informazione

11:50

Mode & Modi

Moda

11:20

La maison France 5

Informations

11:00

One Piece

(389) Série de

11:25

Gamix

Magazine info

11:40

Gamix

Magazine info

11:00

Hit RFM

Magazine musical

11:30

Pop 80'

Rock + Pop

11:30

Luzyca

Regionalmagazin

11:15

17 ans et maman

Autre

11:45

17 ans et maman

Autre

11:15

Awkward

(15) Comedyserie

11:40

Faking It

(7) Comedyserie

11:00

SoftHits

Leichte Musik

11:00

Nachrichten

Nachrichten

11:10

Extreme Konstruktionen

Technik

11:05

Disneys Phineas und Ferb

Zeichentrickserie

11:30

Disneys Jessie

Sitcom

11:50

iCarly

Jugendserie

11:10

Air crash

Société + Social

11:10

N24 Zeitreise mit Stefan Aust

Zeitgeschichte

11:10

Willa !

(45) Série de

11:20

Willa !

(46) Série de

11:35

Angelina...

(25) Série de

11:45

Angelina Ballerina

(26) Série de

11:00

Abenteuer Grönland

Land + Leute

11:30

Jenseits des Krieges

Land + Leute

11:20

Ja, so ist das mit der Liebe

Komödie, A 1955

11:00

Vitaform Schuhkollektion

Werbesendung

11:00

TGR Bell'Italia

Magazine d'informazione

11:30

TGR Prodotto Italia

Notizie

11:25

Verrückt nach Meer

Menschen

11:30

Tg 4 - Telegiornale

Notizie

11:58

Meteo.it

Meteo

11:50

Telesguard

Magazine d'informazione

11:00

Jardins & Loisirs

Temps libre + Hobby

11:50

Cinézoom

Film + Théâtre

11:50

On parie

Magazine

11:33

Eurodeputados

Debate

11:00

Mystery Talk

Talkshow

11:40

Tacho

Technik

11:00

Arena

Diskussion

11:15

Nachtcafé

Talkshow

11:00

Nachrichten

Nachrichten

11:15

Fokus

Infomagazin

11:25

Wetter

Wetterbericht

11:30

Kontrovers

Diskussion

11:50

Kino

Film + Theater

11:00

7vor7

Infomagazin

11:20

BKB-Invest

Infomagazin

11:25

Telebar

Gespräch

11:30

xund-tv

Magazin

11:00

News / Börse

Nachrichten

11:15

Fokus

Zeitgeschehen

11:25

Wetter

Wetterbericht

11:00

Aktuell

Nachrichten

11:15

Fokus

Zeitgeschehen

11:25

Wetter

Wetterbericht

11:55

Freizeitwetter

Wetterbericht

11:00

Top News / Wetter / Top Regio

Infomagazin

11:30

Mediashop

Werbesendung

11:40

Alerte Cobra

Série polici?re

11:10

New Girl

(5) Série comédie

11:40

New Girl

(6) Série comédie

11:15

Tree Fu Tom : héros de la nature

(4) Série de

11:45

Les aventures...

Série de dessins animés

11:55

Les aventures de Chuck et ses amis

Série de dessins animés

11:45

Svizra rumantscha

Magazine régional

11:20

Plus belle la vie

(2612) Série comédie

11:50

Plus belle la vie

(2613) Série comédie

11:15

Schlosshotel Orth

Unterhaltungsserie

11:00

heute

Nachrichten

11:05

Die Küchenschlacht

Kochserie

11:10

Piesek Bali

(12) Serial dla

11:25

Piesek Bali

(13) Serial dla

11:40

Barney i przyjaciele

(2) Serial dla

11:00

Studio Moderna

Program reklamowy

11:30

Teleshop

Program reklamowy

11:22

Burza uczuć

(177) Telenowela

11:00
trwa

Ultimate FightBox Sumo

Sumo

11:00

Zjawiska paranormalne

(7) Serial dokumentalny

11:35

Sekrety ludzkiego ciała

(2) Serial dokumentalny

11:30

Intermezzo

Autre

11:30
trwa

Szczęśliwy traf

Komedia romantyczna, USA 2000

11:00

Wstęp wolny z kulturą

Magazyn

11:25

Wokół ryb...

Magazyn

11:40

Po drugiej stronie góry

Reportaż

11:00

Serwis info

Magazyn informacyjny

11:25

Serwis sportowy

Wiadomości sportowe

11:30

Serwis info

Magazyn informacyjny

11:55

Prognoza pogody

Pogoda

11:10

Zygzaki

Program dla dzieci

11:45

Margolcia i Miś zapraszają dziś

Program dla dzieci

11:50

Hotel 52

(9) Serial obyczajowy

11:55
trwa

Ucieczka w kosmos i wojny Rozjemców

Film SF, USA/Australia 2004

11:50

Plotkara

(13) Serial komediowy

12:45

Teo-ria smaku...

Magazyn kulinarny

12:15
trwa

Chłopi

(4) Serial obyczajowy

12:10

Barwy szczęścia

(1178) Serial obyczajowy

12:45
trwa

Barwy szczęścia

(1179) Serial obyczajowy

12:10

Na Wspólnej

(1958) Serial obyczajowy

12:45
trwa

Lekarze

(7) Serial obyczajowy

12:10

Drugie śniadanie mistrzów

Magazyn kulturalny

12:40
trwa

Zatopione skarby

(8) Serial dokumentalny

12:00

Niania

(89) Serial komediowy

12:30

Niania

(90) Serial komediowy

12:30
trwa

Dr House

(21) Serial obyczajowy

12:00

Dlaczego ja?

(518) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Serwis informacyjny

Wiadomości

12:25

Pogoda

Pogoda

12:30

Serwis informacyjny

Wiadomości

12:55

Pogoda

Pogoda

12:50
trwa

Młodzi Tytani: Akcja!

Serial dla dzieci

12:40

Lato w mieście

Serial obyczajowy