POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Jutro, 10:00
Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
...
Jutro, 20:00
Król rozrywki
...
Jutro, 20:00
Narodziny gwiazdy
...
Jutro, 20:00
Joker
...
Jutro, 20:15
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: Orlen Oil Motor Lublin - Ebut.pl Stal Gorzów
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
...
Jutro, 20:30
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28 w Łomży
...
Jutro, 20:50
IRA na dobry wieczór
...
Jutro, 21:00
Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 3
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:05
Mission: Impossible 3
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:00
Otchłań: Powstanie i upadek nazizmu
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:10
Bracia
...
Powrót
Kino Polska
Dzisiaj
piątek
sobota
niedziela
05:22
Zakończenie programu
06:00
Miasta rytm
odc. 7, Serial dokumentalny
06:50
Miasta rytm
odc. 8, Serial dokumentalny
06:00
Miasta rytm
odc. 8, Serial dokumentalny
06:50
Miasta rytm
odc. 9, Serial dokumentalny
06:00
Pójdziesz ponad sadem
Film psychologiczny
06:00
Dzień jak co dzień
Film krótkometrażowy
06:20
7 słów o przemijaniu
Etiuda dokumentalna
06:35
Wieleżyński. Alchemik ze Lwowa
Dokument fabularyzowany
07:55
Nowy kabaretowy rejs 2
odc. 5, Program rozrywkowy
07:45
Nowy kabaretowy rejs 2
odc. 7, Program rozrywkowy
07:40
Orzeł
Dramat wojenny
07:40
Ojciec królowej
Komedia kostiumowa
08:55
trwa
Nowy kabaretowy rejs 2
…
odc. 6, Program rozrywkowy
…
Oglądaj kanał
08:45
Nowy kabaretowy rejs 2
odc. 8, Program rozrywkowy
09:55
Na strajk!
Film krótkometrażowy
09:50
Wojciech Cejrowski. Kura
Program rozrywkowy
09:55
Podróż za jeden uśmiech
Film przygodowy
09:55
W pustyni i w puszczy
Film przygodowy
10:20
Powstanie warszawskie 1944
Film dokumentalny
10:40
Dwie korony
Film dokumentalny
11:50
Pieczone gołąbki
Komedia
12:00
Ojciec królowej
Komedia kostiumowa
12:35
Cafe pod Minogą
Komedia
12:30
Filip z konopi
Komedia obyczajowa
13:50
Nóż w wodzie
Dramat psychologiczny
14:15
Wieleżyński. Alchemik ze Lwowa
Dokument fabularyzowany
14:35
Hubal
Film wojenny
14:05
Polowanie na muchy
Komedia
15:35
Ostatnie dni
Film wojenny
15:50
Hazardziści
Film kryminalny
16:30
Panny i wdowy
Film historyczny
17:10
Stawka większa niż życie
odc. 3, Serial wojenny
17:10
Stawka większa niż życie
odc. 4, Serial wojenny
18:30
Stawka większa niż życie
odc. 4, Serial wojenny
18:50
Stawka większa niż życie
odc. 5, Serial wojenny
18:00
Milioner
Film obyczajowy
19:30
Tylko do świtu
Film krótkometrażowy
20:00
Wściekły
Film kryminalny
20:00
Wielka majówka
Film obyczajowy
20:00
Słaba płeć?
Komedia
20:00
Dzikie róże
Dramat obyczajowy
21:55
Operacja "Dunaj"
Komedia
22:05
Hiacynt
Dramat obyczajowy
22:00
Czerwony pająk
Thriller
22:00
Kamper
Dramat obyczajowy
23:55
Być jak Kazimierz Deyna
Film obyczajowy
23:50
Mały Zgon
odc. 3, Serial kryminalny
00:35
Poniedziałek
Film sensacyjny
00:00
Dublerzy
Komedia sensacyjna
01:25
Mały Zgon
odc. 4, Serial kryminalny
02:40
Kop głębiej
Komediodramat
02:35
Milion dolarów
Komediodramat
02:00
Zamknąć za sobą drzwi
Film sensacyjny
02:45
Wyrok na Franciszka Kłosa
Dramat wojenny
03:50
Kobieta samotna
Dramat obyczajowy
04:35
Motodrama
Komedia obyczajowa
04:50
Cztery pory roku
Film psychologiczny
04:55
Okna, okna
Komedia
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin