POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Jutro, 12:40
Świat myśli
...
Jutro, 13:25
Piłka nożna: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Liverpool FC
...
Jutro, 16:00
Podwodne olbrzymy
...
Oglądaj kanał
Jutro, 17:55
Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AC Milan
...
Jutro, 19:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Widzew Łódź - Raków Częstochowa
...
Jutro, 20:00
The Voice Kids 7
...
Jutro, 20:00
Krudowie 2: Nowa era
...
Jutro, 20:20
Komisarz Alex 21
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:20
1917
...
Jutro, 22:25
Pieniądze to nie wszystko
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:25
Dredd
...
Jutro, 01:00
Sporty walki: UFC Fight Night - walka: Matheus Nicolau - Alex Perez
...
Powrót
TVP 3 Kielce
Dzisiaj
sobota
niedziela
poniedziałek
05:05
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:20
Telekurier
Magazyn reporterów
05:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Telekurier
Magazyn reporterów
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:25
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
06:00
Pożyteczni.pl
Magazyn
06:35
Okrasa łamie przepisy
Magazyn kulinarny
06:00
Dzika Polska
Serial dokumentalny
06:35
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:25
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:15
ZUS bez tajemnic
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
07:05
W starym ogrodzie
Magazyn ogrodniczy
07:35
Zielnik regionalny
Magazyn poradnikowy
07:10
Turystyczna jazda
odc. 171, Magazyn
07:35
Szlak przydrożnych kapliczek
odc. 1, Cykl reportaży
07:55
Natura bez granic
odc. 9, Serial dokumentalny
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
08:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
08:02
Głos dnia
Program publicystyczny
08:10
Drzwi do kultury
Felieton
08:30
Ahora Espanol
Kurs języka hiszpańskiego
08:42
Everyday English
Kurs języka angielskiego
08:54
Pogoda w regionie
Program informacyjny
08:55
Niedziela z...
Program kulturalny
08:00
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
08:30
Wiek to tylko liczba
Magazyn
08:30
Telenowyny
odc. 4, Magazyn kulturalny
08:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
08:02
Sport
08:22
Agape blisko Ciebie
Magazyn religijny
08:46
Na tropach historii
Program historyczny
09:35
RoberTeka
Magazyn muzyczny
09:49
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
09:55
Bezbłędnie
odc. 45, Magazyn językowy
09:57
Pogoda w regionie
Program informacyjny
09:05
Żubry wczoraj i dziś
Film dokumentalny
09:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
09:50
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
09:05
Rok w ogrodzie
Magazyn
09:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
09:01
Pogoda w regionie
Program informacyjny
09:02
Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby
Magazyn
09:18
Niezwykłe historie z pocztówek
Cykl reportaży
09:33
Twarzą w twarz
Program publicystyczny
09:58
Pogoda w regionie
Program informacyjny
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 318, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4324, Telenowela
10:01
Pogoda w regionie
Program informacyjny
10:02
Siewcy słowa
Program religijny
10:08
Głos dnia
Program publicystyczny
10:16
Drzwi do kultury
Felieton
10:34
Na tropach historii
Program historyczny
10:47
Prosto z lasu
Magazyn ekologiczny
10:00
Transmisja mszy świętej
Program religijny
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 319, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4325, Telenowela
11:10
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
11:40
Las jaki jest
odc. 4, Magazyn przyrodniczy
11:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
11:01
Dwory i dworki Lubelszczyzny
Cykl reportaży
11:14
Niedziela z...
Program kulturalny
11:57
Pogoda w regionie
Program informacyjny
11:00
Siewcy słowa
Program religijny
11:06
Pogoda w regionie
Program informacyjny
11:07
Niezwykłe historie z pocztówek
Cykl reportaży
11:22
Ocalony świat
Serial dokumentalny
11:49
Muzeum Polskiej Piosenki
Program rozrywkowy
11:57
Pogoda w regionie
Program informacyjny
11:10
Kuchenne recepty
odc. 19, Magazyn
11:40
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Rzecz Polska
Cykl dokumentalny
12:45
Kulinarne batalie
Widowisko
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
12:45
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
12:00
Perły Bałtyku
Serial dokumentalny
12:30
Rola życia
Magazyn kulturalny
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:20
Rok w ogrodzie
Magazyn
13:50
Dlaczego krowa...
Magazyn przyrodniczy
13:00
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
13:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
13:00
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:20
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
13:50
Telezwierz
Magazyn
14:15
Legendy regionalne
Cykl reportaży
14:30
Informacje
Program informacyjny
14:37
Pogoda w regionie
Program informacyjny
14:38
Drzwi do kultury
Felieton
14:57
Pocztówki z Kielc
odc. 2, Cykl felietonów
14:00
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
14:30
Informacje
Program informacyjny
14:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
14:39
Koło się kręci
Cykl reportaży
14:54
Pocztówki z Kielc
Cykl felietonów
14:00
Rączka gotuje
Magazyn kulinarny
14:30
Informacje
Program informacyjny
14:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
14:39
Gwiazdy od szafy
Magazyn kulturalny
14:54
Pocztówki z Kielc
Cykl felietonów
14:15
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
14:30
Informacje
Program informacyjny
14:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
14:39
Kierunek Urbex
Magazyn
14:54
Pocztówki z Kielc
Cykl felietonów
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Agape blisko Ciebie
Magazyn religijny
15:50
trwa
Przepis dnia
…
odc. 14, Magazyn kulinarny
…
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Dobre historie
Magazyn
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Kościół z bliska
odc. 28, Magazyn religijny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Welon, fura i brawura
Reality show
15:50
Przepis dnia
odc. 15, Magazyn kulinarny
16:00
Na sygnale
odc. 369, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Informacje
Program informacyjny
16:37
Pogoda w regionie
Program informacyjny
16:38
Bezbłędnie
odc. 223, Magazyn językowy
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 370, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Informacje
Program informacyjny
16:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
16:39
Bezbłędnie
Magazyn językowy
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 371, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Informacje
Program informacyjny
16:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
16:39
Bezbłędnie
Magazyn językowy
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 372, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Informacje
Program informacyjny
16:38
Pogoda w regionie
Program informacyjny
16:39
Bezbłędnie
Magazyn językowy
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
17:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
17:01
Bezbłędnie
odc. 65, Magazyn językowy
17:04
Szlakiem drewnianych kaplic
Cykl reportaży
17:10
Transmisja mszy świętej
Program religijny
17:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
17:01
Nie taki internet straszny
Magazyn
17:14
Kierunek Urbex
Magazyn
17:26
Odkryj regiony
Magazyn turystyczny
17:43
Qulszoł - kulinarne potyczki
Magazyn kulinarny
17:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
17:01
Niedziela z...
Program kulturalny
17:44
Twarzą w twarz
Program publicystyczny
17:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
17:01
Sport
17:21
Astronarium
Magazyn
17:49
Kwartet
Magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:00
Pogoda w regionie
Program informacyjny
18:01
Zielnik regionalny
Magazyn poradnikowy
18:17
ABC zdrowia
Magazyn medyczny
18:27
Pocztówki z Kielc
odc. 41, Cykl felietonów
18:30
Informacje
Program informacyjny
18:50
Pogoda w regionie
Program informacyjny
18:51
Głos dnia
Program publicystyczny
18:59
Drzwi do kultury
Felieton
18:06
Szukamy w archiwach
Program historyczny
18:18
Pocztówki z Kielc
Cykl felietonów
18:30
Informacje
Program informacyjny
18:52
Pogoda w regionie
Program informacyjny
18:53
Siewcy słowa
Program religijny
18:58
Niedziela z...
Program kulturalny
18:12
Odkryj regiony
Magazyn turystyczny
18:30
Informacje
Program informacyjny
18:52
Pogoda w regionie
Program informacyjny
18:53
Na tropach historii
Program historyczny
18:16
Gwiazdy od szafy
Magazyn kulturalny
18:30
Informacje
Program informacyjny
18:52
Pogoda w regionie
Program informacyjny
18:53
ABC zdrowia
Magazyn medyczny
19:19
Z miłości do zwierząt
Magazyn przyrodniczy
19:42
Dzieciaki zdolniaki
Magazyn
19:55
Pocztówki z wakacji
odc. 7, Program krajoznawczy
19:58
Pogoda w regionie
Program informacyjny
19:40
ABC zdrowia
Magazyn medyczny
19:52
Siewcy słowa
Program religijny
19:58
Pogoda w regionie
Program informacyjny
19:05
Sport
19:25
Agape blisko Ciebie
Magazyn religijny
19:49
Abecadło astronomii
Magazyn edukacyjny
19:58
Pogoda w regionie
Program informacyjny
19:03
Bez demagogii
Program publicystyczny
19:38
Zawodowcy. CK
Magazyn poradnikowy
19:50
Języczek u wagi
Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
19:58
Pogoda w regionie
Program informacyjny
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:35
Muzyka na dobry wieczór
Program rozrywkowy
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:30
Informacje
Program informacyjny
21:49
Pogoda w regionie
Program informacyjny
21:50
Głos dnia
Program publicystyczny
21:00
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
21:25
Program lokalny
21:30
Informacje
Program informacyjny
21:50
Pogoda w regionie
Program informacyjny
21:51
Siewcy słowa
Program religijny
21:25
Program lokalny
21:30
Informacje
Program informacyjny
21:50
Pogoda w regionie
Program informacyjny
21:51
Szlakiem drewnianych kaplic
Cykl reportaży
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:30
Informacje
Program informacyjny
21:50
Pogoda w regionie
Program informacyjny
21:51
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
22:00
Przepis dnia
odc. 14, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 466, Telenowela
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
22:00
Przepis dnia
odc. 13, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:00
Przepis dnia
odc. 15, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 467, Telenowela
23:40
Pejzaż bez ciebie
Koncert
23:10
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
23:20
Alternatywy 4
odc. 1/9, Serial komediowy
23:20
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
23:55
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
23:40
Magazyn Ekspresu Reporterów
Magazyn reporterów
00:40
Klan
odc. 4325, Telenowela
00:20
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
00:35
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
00:55
Panorama
Program informacyjny
00:55
Panorama
Program informacyjny
00:40
Panorama
Program informacyjny
01:05
Dziedzictwo
odc. 230, Serial obyczajowy
01:50
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
01:25
Astronarium
odc. 161, Magazyn
01:50
Wiek to tylko liczba
Magazyn
01:20
Tydzień
Magazyn rolniczy
01:50
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
01:05
Dziedzictwo
odc. 231, Serial obyczajowy
02:00
Zranione ptaki
odc. 177, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:15
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
02:40
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:20
Natura bez granic
odc. 9, Serial dokumentalny
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:00
Zranione ptaki
odc. 178, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
03:25
Kreatorzy przyszłości
odc. 7, Serial dokumentalny
03:25
Kreatorzy przyszłości
odc. 8, Serial dokumentalny
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
04:10
Telezwierz
Magazyn
04:30
Z miłości do zwierząt
Magazyn przyrodniczy
04:55
Pogoda
Program informacyjny
04:20
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
04:30
Info Wilno
Program informacyjny
04:20
Obalamy mity medyczne
odc. 24, Magazyn medyczny
04:30
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
04:15
Info Wilno
odc. 1218, Program informacyjny
04:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin