POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Dziś, 13:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Xiamenie
...
Dziś, 18:00
Jamie Oliver nad Morzem Śródziemnym
...
Dziś, 18:10
Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz półfinałowy: Manchester City FC - Chelsea FC
...
Oglądaj kanał
Dziś, 19:00
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
...
Dziś, 19:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
...
Dziś, 20:00
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
...
Oglądaj kanał
Dziś, 20:00
Londyn w ogniu
...
Dziś, 20:00
The Voice Kids 7
...
Dziś, 20:20
Komisarz Alex 21
...
Oglądaj kanał
Dziś, 21:00
Ruch oporu: Żydzi przeciwko nazistom
...
Oglądaj kanał
Dziś, 21:20
Teoria wszystkiego
...
Dziś, 22:20
Kryptonim Polska
...
Oglądaj kanał
Jutro, 14:50
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet - mecz: MKS FunFloor Lublin - KGHM MKS Zagłębie Lubin
...
Jutro, 14:55
Megakonstrukcje przeszłości
...
Oglądaj kanał
Jutro, 16:00
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: TAURON Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
...
Jutro, 17:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:00
Uprowadzona 3
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:00
Diuna
...
Jutro, 20:00
Człowiek ze stali
...
Jutro, 20:00
Kamienne Pięści
...
Jutro, 20:00
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
...
Jutro, 20:10
Miłość i śmierć
...
Jutro, 20:55
Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:00
Rosja Putina - nacjonalizm i tradycja
...
Powrót
TVP 3 Szczecin
Dzisiaj
niedziela
poniedziałek
wtorek
05:05
trwa
Cietrzew - ptak na granicy przetrwania
…
Film dokumentalny
…
05:20
Telekurier
Magazyn reporterów
05:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Telekurier
Magazyn reporterów
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
05:05
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:20
Telekurier
Magazyn reporterów
05:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
06:00
Pożyteczni.pl
Magazyn
06:35
Okrasa łamie przepisy
Magazyn kulinarny
06:00
Dzika Polska
Serial dokumentalny
06:35
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:25
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:30
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:25
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
07:05
W starym ogrodzie
Magazyn ogrodniczy
07:35
Zielnik regionalny
Magazyn poradnikowy
07:10
Turystyczna jazda
odc. 159, Magazyn
07:35
Szlak przydrożnych kapliczek
odc. 28, Cykl reportaży
07:55
Natura bez granic
odc. 8, Serial dokumentalny
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
08:00
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
08:30
Wiek to tylko liczba
Magazyn
08:30
O pracy po pracy
Magazyn
08:00
Barka
Magazyn
08:25
Listy do PRL-u
Cykl felietonów
08:30
Kronika
Program informacyjny
08:49
Pogoda
Program informacyjny
08:51
Moda na język polski
odc. 77, Magazyn
08:00
Arka
Program religijny
08:24
Listy do PRL-u
Cykl felietonów
08:30
Kronika
Program informacyjny
08:48
Pogoda
Program informacyjny
08:50
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
09:05
Koleją przez Dolinę Bobru
Film dokumentalny
09:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
09:50
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
09:05
Rok w ogrodzie
Magazyn
09:30
Zakochaj się w Polsce
odc. 293, Magazyn
09:55
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
09:14
Sztuka w kadrze
odc. 132, Cykl felietonów
09:20
Magazyn sportowy
Magazyn sportowy
09:46
Przepis dnia
odc. 3, Magazyn kulinarny
09:50
Wokół nas
Program interwencyjny
09:15
Polacy Światu
Magazyn
09:20
Wędrowiec polski
Cykl reportaży
09:46
Przepis dnia
odc. 2, Kameralne i studyjne (widowisko)
09:51
Wokół nas
Program interwencyjny
10:00
Wiatr od morza
Magazyn
10:18
Powrót do przeszłości
odc. 11, Cykl reportaży
10:27
Pogoda
Program informacyjny
10:30
Polskie dziedzictwo
odc. 8, Magazyn historyczny
10:57
A to polski właśnie...
Program edukacyjny
10:00
Barka
Magazyn
10:25
Pogoda
Program informacyjny
10:30
Twórcze horyzonty
Magazyn kulturalny
10:56
Przepis dnia
odc. 1, Magazyn kulinarny
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 314, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4320, Telenowela
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 315, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4321, Telenowela
11:00
Pomorze Etniczne
Magazyn
11:15
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
11:30
Dzieciaki zdolniaki
Magazyn
11:45
Nie taki internet straszny
odc. 52, Magazyn
11:00
Magiczne drzewo
odc. 7, Serial obyczajowy
11:30
Prywatne życie zwierząt 9
odc. 1, Serial przyrodniczy
11:52
Języczek u wagi
Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
11:10
Kuchenne recepty
odc. 18, Magazyn
11:40
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
11:10
Rączka gotuje
Magazyn kulinarny
11:40
Naturalnie Lubelskie 2
Cykl reportaży
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
12:45
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
12:00
Perły Bałtyku
Serial dokumentalny
12:30
Rola życia
Magazyn kulturalny
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Wiek to tylko liczba
Magazyn
13:00
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
13:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
13:00
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:10
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
13:20
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
13:50
Telezwierz
Magazyn
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:20
Rok w ogrodzie
Magazyn
13:50
Sielskie życie
odc. 3, Cykl reportaży
14:00
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
14:30
Astronarium
odc. 171, Magazyn
14:54
Listy do PRL-u
Cykl felietonów
14:00
Rączka gotuje
Magazyn kulinarny
14:30
Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser 2
odc. 5, Magazyn kulinarny
14:53
Listy do PRL-u
odc. 6, Cykl felietonów
14:15
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
14:25
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
14:30
Moda na język polski
odc. 77, Magazyn
14:54
Listy do PRL-u
Cykl felietonów
14:15
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
14:30
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
14:54
Listy do PRL-u
Cykl felietonów
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Dobre historie
Magazyn
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Kościół z bliska
Magazyn religijny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Welon, fura i brawura
Reality show
15:50
Przepis dnia
odc. 11, Magazyn kulinarny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Kościół z bliska
Magazyn religijny
15:50
Przepis dnia
odc. 12, Magazyn kulinarny
16:00
Na sygnale
odc. 363, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kronika - flesz
Program informacyjny
16:35
Wokół nas
Program interwencyjny
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 364, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kronika - flesz
Program informacyjny
16:36
Wokół nas
Program interwencyjny
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 365, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kronika - flesz
Program informacyjny
16:35
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:55
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
16:00
Na sygnale
odc. 366, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kronika - flesz
Program informacyjny
16:35
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
17:00
Telezakupy
Magazyn reklamowy
17:30
Wojownicy czasu
Cykl reportaży
17:30
Polacy światu
Cykl dokumentalny
17:35
Arka
Program religijny
17:31
Prosto z lasu
Magazyn ekologiczny
17:45
Niedziałkowskiego 24a
Program publicystyczny
17:00
Telezakupy
Magazyn reklamowy
17:30
Dlaczego krowa...
Magazyn przyrodniczy
17:45
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
18:00
Twórcze horyzonty
Magazyn kulturalny
18:29
Pogoda
Program informacyjny
18:30
Kronika
Program informacyjny
18:49
Pogoda
Program informacyjny
18:50
42. Rajd Polski
Reportaż
18:00
Magazyn sportowy
Magazyn sportowy
18:28
Pogoda
Program informacyjny
18:30
Kronika
Program informacyjny
18:49
Pogoda
Program informacyjny
18:51
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
18:29
Pogoda
Program informacyjny
18:30
Kronika
Program informacyjny
18:49
Pogoda
Program informacyjny
18:51
Serwis sportowy
Program informacyjny
18:55
Wokół nas
Program interwencyjny
18:00
Wędrowiec polski
Cykl reportaży
18:29
Pogoda
Program informacyjny
18:30
Kronika
Program informacyjny
18:49
Pogoda
Program informacyjny
18:51
Serwis sportowy
Program informacyjny
18:55
Wokół nas
Program interwencyjny
19:06
Jarocin '84
Reportaż
19:28
Zakochaj się w Polsce
odc. 207, Magazyn
19:49
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
19:03
Johannes Quistorp
Film dokumentalny
19:43
Zaginione - odnalezione
Magazyn kulturalny
19:03
Dom nad rozlewiskiem
odc. 11/13, Serial obyczajowy
19:49
Języczek u wagi
odc. 167, Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
19:05
Dom nad rozlewiskiem
odc. 12/13, Serial obyczajowy
19:49
Języczek u wagi
odc. 163, Felieton
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:35
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
20:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
20:55
Samorządowy wieczór wyborczy 2024 - 2. tura
Program publicystyczny
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
21:00
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
21:25
Program lokalny
21:29
Pogoda
Program informacyjny
21:30
Kronika
Program informacyjny
21:48
Pogoda
Program informacyjny
21:50
Wokół nas
Program interwencyjny
21:25
Program lokalny
21:28
Pogoda
Program informacyjny
21:30
Kronika
Program informacyjny
21:48
Pogoda
Program informacyjny
21:50
Wokół nas
Program interwencyjny
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:28
Pogoda
Program informacyjny
21:30
Kronika
Program informacyjny
21:48
Pogoda
Program informacyjny
21:50
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:29
Pogoda
Program informacyjny
21:30
Kronika
Program informacyjny
21:48
Pogoda
Program informacyjny
21:49
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
22:00
Studio LOTTO
Program informacyjny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
22:00
Przepis dnia
odc. 9, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:00
Przepis dnia
odc. 11, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 462, Telenowela
22:00
Studio LOTTO
Program informacyjny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 463, Telenowela
23:10
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
23:20
07 zgłoś się
odc. 21-ost., Serial kryminalny
23:20
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
23:55
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
23:40
Magazyn Ekspresu Reporterów
Magazyn reporterów
23:40
Sprawa dla reportera
Magazyn interwencyjny
00:55
Zakochaj się w Polsce
odc. 293, Magazyn
00:40
Klan
odc. 4321, Telenowela
00:40
Klan
odc. 4322, Telenowela
01:05
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
01:20
Astronarium
odc. 175, Magazyn
01:50
Wiek to tylko liczba
Magazyn
01:20
O pracy po pracy
Magazyn
01:50
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
01:05
Dziedzictwo
odc. 226, Serial obyczajowy
01:50
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
01:05
Dziedzictwo
odc. 227, Serial obyczajowy
02:15
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
02:40
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:15
Obalamy mity medyczne
odc. 13, Magazyn medyczny
02:20
Natura bez granic
odc. 8, Serial dokumentalny
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:00
Zranione ptaki
odc. 173, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:00
Zranione ptaki
odc. 174, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
03:25
Kreatorzy przyszłości
odc. 5, Serial dokumentalny
03:25
Kreatorzy przyszłości
odc. 6, Serial dokumentalny
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
04:20
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
04:30
Rok w ogrodzie
Magazyn
04:20
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
04:30
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
04:10
Dlaczego krowa...
Magazyn przyrodniczy
04:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
04:10
Legendy regionalne
Cykl reportaży
04:30
Psia służba
Cykl reportaży
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin