• AMC Program AMC

  • sob. 12 sierpnia
  • niedz. 13 sierpnia
  • pon. 14 sierpnia
  • wt. 15 sierpnia
  • śr. 16 sierpnia
  • czw. 17 sierpnia
  • pt. 18 sierpnia
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:35

W krainie zabawek

Film dla, USA/Niemcy 1986

05:25

Kapitan Jack

Film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1999

05:00

Still Life: A Three Pines Mystery

Film kryminalny, Kanada 2013

05:55

Wspaniały rok 1939

Film obyczajowy, Wielka Brytania 2009

05:25

Jack i magiczna fasola

Film przygodowy, USA 2009

05:40

Poza świadomością

Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995

05:25

Wielki interes

Komedia, USA 2007

06:00

Kosmiczni wojownicy

Film przygodowy, USA 2013

06:25

Princess Ka'Iulani

Film biograficzny, USA/Wielka Brytania 2009

06:15

Przygody Herkulesa

Film przygodowy, USA/Włochy 1983

06:25

Puckoon

Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

06:40

Buckaroo Banzai i ósmy wymiar

Komedia, USA 1984

06:15

Adventures of Hercules

Film przygodowy, Włochy/USA/Holandia 1985

06:35

Kosmiczni wojownicy

Film przygodowy, USA 2013

06:20

Coronado

Film przygodowy, Niemcy/USA 2003

07:50

Sekrety

Film obyczajowy, USA 1992

07:10

Niebo czy Ziemia

Komedia, USA 2001

07:05

Szaleństwo króla Jerzego

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994

07:00

Coronado

Film przygodowy, Niemcy/USA 2003

07:40

Puckoon

Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

07:10

United

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

08:20

Puckoon

Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

08:10

Earthbound

Komedia, Irlandia 2012

08:00

Odkrywcy

Komedia, USA 2012

08:00

Sztama

Dramat obyczajowy, USA 2000

08:45

Whistle and I'll Come to You

Horror, Wielka Brytania 2010

08:40

Operacja Splitsville

Komedia, USA 1999

08:00

Diablica

Komedia, USA 1989

08:30

Zagłada z kosmosu

Thriller, USA 1999

08:05

Amerykańska rapsodia

Dramat historyczny

09:40

Duże dziecko, wielki kłopot

Film obyczajowy, USA 2015

09:00

Garsoniera

Komedia, USA 1960

09:55

Wyprawa

Film przygodowy, USA 2006

09:10

Proste lekarstwo

Komedia, USA 2007

09:45

Salomon i królowa Saby

Dramat historyczny

09:50
trwa

Pies Baskerville'ów

Film kryminalny, Wielka Brytania 1959

09:15

Chartum

Dramat historyczny

09:55

Josie i kociaki

Komedia, USA/Kanada 2001

09:05

Bezprawie

Western, USA 2003

10:05

Stalowy świt

Film SF, USA 1987

10:05

I'm Reed Fish

Komedia, USA 2006

10:35

F/X II

Film sensacyjny, USA 1991

10:25

Przewodnik ornitologa

Komedia, USA 2013

10:05

Fabryka marzeń

Dramat obyczajowy, USA 2004

11:15

United

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

11:25

Pytanie do Boga

Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

11:55

Porwanie

Film obyczajowy, USA 1995

11:55

Earthbound

Komedia, Irlandia 2012

11:10

Pocałunek przed śmiercią

Film kryminalny, USA 1956

11:55

Człowiek zagadka

Film sensacyjny, Wielka Brytania 1983

11:30

Wpływ księżyca

Komedia romantyczna, USA 1987

11:35

Kasjerzy czy kasiarze?

Komedia kryminalna, USA 2003

11:45

Przewodnik ornitologa

Komedia, USA 2013

11:50

Trzech małolatów ninja

Komedia, USA 1992

11:45

Benny i Joon

Komediodramat, USA 1993

12:40

Buckaroo Banzai i ósmy wymiar

Komedia, USA 1984

12:10

Ptasznik z Alcatraz

Film biograficzny, USA 1962

12:00

Łowcy czasu

Film przygodowy, USA 1987

13:10

Kosmiczni wojownicy

Film przygodowy, USA 2013

13:30

W krainie zabawek

Film dla, USA/Niemcy 1986

13:40

Oswald - magiczny pies

Film fantastyczny, Kanada/USA 2015

13:50

Jack i magiczna fasola

Film przygodowy, USA 2009

13:05

Kapitan Jack

Film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1999

13:45

Still Life: A Three Pines Mystery

Film kryminalny, Kanada 2013

13:30

Wielki interes

Komedia, USA 2007

13:25

Jack i magiczna fasola

Film przygodowy, USA 2009

13:30

Zagłada z kosmosu

Thriller, USA 1999

13:45

Duże dziecko, wielki kłopot

Film obyczajowy, USA 2015

13:40

Wielki interes

Komedia, USA 2007

13:50

Coronado

Film przygodowy, Niemcy/USA 2003

14:40

Poza świadomością

Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995

15:00

Niebo czy Ziemia

Komedia, USA 2001

15:20

Princess Ka'Iulani

Film biograficzny, USA/Wielka Brytania 2009

15:30

Elvira's Haunted Hills

Horror, USA 2001

15:40

Proste lekarstwo

Komedia, USA 2007

15:00

Kozioł ofiarny

Film kryminalny, Wielka Brytania/USA 1959

15:30

Sztama

Dramat obyczajowy, USA 2000

15:30

Coronado

Film przygodowy, Niemcy/USA 2003

15:15

Operacja Splitsville

Komedia, USA 1999

15:25

Adventures of Hercules

Film przygodowy, Włochy/USA/Holandia 1985

15:20

United

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

15:40

Kosmiczni wojownicy

Film przygodowy, USA 2013

15:15

Amerykańska rapsodia

Dramat historyczny

15:35

I'm Reed Fish

Komedia, USA 2006

16:50

Mózg za miliard dolarów

Thriller, Wielka Brytania 1967

16:55

Puckoon

Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

17:15

Wyprawa

Film przygodowy, USA 2006

17:15

Przygody Herkulesa

Film przygodowy, USA/Włochy 1983

17:40

Wyrzuć mamę z pociągu

Komedia kryminalna, USA 1987

17:05

Odkrywcy

Komedia, USA 2012

17:15

Salomon i królowa Saby

Dramat historyczny

17:15

Pies Baskerville'ów

Film kryminalny, Wielka Brytania 1959

17:10

Na tropie sąsiada

Film przygodowy, USA 2015

17:10

Diablica

Komedia, USA 1989

17:15

Kasjerzy czy kasiarze?

Komedia kryminalna, USA 2003

17:30

Zagłada z kosmosu

Thriller, USA 1999

17:15

Fabryka marzeń

Dramat obyczajowy, USA 2004

17:25

Niebo czy Ziemia

Komedia, USA 2001

18:55

Pytanie do Boga

Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

18:55

F/X II

Film sensacyjny, USA 1991

18:30

Chartum

Dramat historyczny

19:15

Porwanie

Film obyczajowy, USA 1995

19:10

Stalowy świt

Film SF, USA 1987

19:15

Pocałunek przed śmiercią

Film kryminalny, USA 1956

19:10

Człowiek zagadka

Film sensacyjny, Wielka Brytania 1983

19:00

Wpływ księżyca

Komedia romantyczna, USA 1987

19:00

Nasz własny dom

Dramat obyczajowy, USA 1993

19:05

Trzech małolatów ninja

Komedia, USA 1992

19:05

Benny i Joon

Komediodramat, USA 1993

19:25

Miłość i śmierć

Komedia, USA/Francja 1975

19:10

Łowcy czasu

Film przygodowy, USA 1987

19:15

The Watsons Go to Birmingham

Film obyczajowy, USA 2013

21:00

The Caller

Thriller, Wielka Brytania/Puerto Rico 2011

21:00

Wydział Rosja

Film sensacyjny, USA 1990

21:00

Kraina bezprawia

(3) Serial przygodowy

21:00

Sokół i koka

Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 1985

21:00

Ucieczka McKenzie

Film wojenny, Irlandia/Wielka Brytania 1970

21:00

Halt and Catch Fire

(5) Serial obyczajowy

21:00

Nell

Film obyczajowy, USA 1994

21:00

Robocop

Film sensacyjny, USA 1987

21:00

Rozprawa w Berlinie

Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988

21:00

Kraina bezprawia

(5) Serial przygodowy

21:00

Rain Man

Dramat obyczajowy, USA 1988

21:00

Parszywa dwunastka III: Mordercza misja

Dramat wojenny, USA/Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) 1992-2003 1987

21:00

Halt and Catch Fire

(6) Serial obyczajowy

21:00

Gangsterzy

Dramat kryminalny, USA 1997

22:50

Styczniowy człowiek

Film sensacyjny, USA 1989

22:00

Kraina bezprawia

(4) Serial przygodowy

22:00

Kobieta w czerwieni

Komedia, USA 1984

22:50

Władca iluzji

Horror, USA 1995

22:00

Kraina bezprawia

(6) Serial przygodowy

22:50

Parszywa dwunastka IV

Dramat wojenny, USA/Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) 1992-2003/Włochy/Jugosławia 1988

22:00

Be Cool

Komedia kryminalna, USA 2005

23:20

Dotyk miłości

Melodramat, USA 1999

23:00

Amerykańskie smoki

Film sensacyjny, USA 1998

23:30

Wśród przyjaciół

Dramat kryminalny, USA 1993

23:05

Przeprawa

Dramat wojenny, Wielka Brytania 1979

23:45

Zapętleni

Komedia, Wielka Brytania 2009

23:10

Wydział Rosja

Film sensacyjny, USA 1990

23:00

Robocop II

Film SF, USA 1990

23:00

Priscilla, królowa pustyni

Komediodramat, Australia/Wielka Brytania 1994

23:35

Czekoladowa wojna

Dramat obyczajowy, USA 1988

23:30

Złodziej

Film sensacyjny, USA 1981

00:45

Blues tajniaków

Komedia sensacyjna, USA 1993

00:55

Wśród przyjaciół

Dramat kryminalny, USA 1993

00:55

Halt and Catch Fire

(5) Serial obyczajowy

00:40

Robocop

Film sensacyjny, USA 1987

00:15

Gangsterzy

Dramat kryminalny, USA 1997

01:50

Halt and Catch Fire

(4) Serial obyczajowy

01:10

The Divide

Film SF, Niemcy/USA/Kanada 2011

01:05

Chattahoochee

Dramat obyczajowy, USA 1989

01:50

Nell

Film obyczajowy, USA 1994

01:30

Po drugiej stronie korytarza

Thriller, USA 2009

01:10

Robocop III

Film SF, USA 1993

01:55

Kraina bezprawia

(3) Serial przygodowy

01:00

Hendrix

Film biograficzny, USA 2000

01:35

Dead Fish

Komedia sensacyjna, Wielka Brytania/Niemcy/USA 2005

01:45

Krwawy Romeo

Dramat kryminalny, Wielka Brytania/USA 1993

02:30

Kometa

Komedia romantyczna, USA 2014

02:50

Kraina bezprawia

(1) Serial przygodowy

02:35

The Divide

Film SF, Niemcy/USA/Kanada 2011

02:55

Kraina bezprawia

(4) Serial przygodowy

02:40

Robocop II

Film SF, USA 1990

02:45

Robocop III

Film SF, USA 1993

03:50

Kraina bezprawia

(2) Serial przygodowy

03:20

Chattahoochee

Dramat obyczajowy, USA 1989

03:00

Hendrix

Film biograficzny, USA 2000

03:30

Wspaniały Quinn

Film sensacyjny, USA 1989

03:10

Kocham cię, ręce przy sobie

Komedia romantyczna, USA 1997

03:55

Przewodnik ornitologa

Komedia, USA 2013

03:00

Once Upon a Time in Queens

Film obyczajowy, USA 2013

03:35

Oblicza mordercy

Thriller, USA 1994

03:50

Wspaniały rok 1939

Film obyczajowy, Wielka Brytania 2009

04:20

Whistle and I'll Come to You

Horror, Wielka Brytania 2010

04:50

Oswald - magiczny pies

Film fantastyczny, Kanada/USA 2015

04:45

Elvira's Haunted Hills

Horror, USA 2001

04:00

United

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

04:55

Pytanie do Boga

Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

04:55

Duże dziecko, wielki kłopot

Film obyczajowy, USA 2015

04:50

Jastrzębie

Komediodramat, Wielka Brytania 1988

04:45

Rozprawa w Berlinie

Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv