• Cinemax Program Cinemax

  • sob. 20 maja
  • niedz. 21 maja
  • pon. 22 maja
  • wt. 23 maja
  • śr. 24 maja
  • czw. 25 maja
  • pt. 26 maja
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:30

Teatr w telewizji III: Ponadczasowy

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014

05:40

Elektroniczna bransoletka

Film krótkometrażowy, Szwajcaria 2015

06:00

Oczekiwanie

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

06:00

Ich troje

Film obyczajowy, USA 1994

06:00

45 lat

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

06:00

Szachowe dzieciństwo

Dramat obyczajowy, USA 1993

06:00

Dla waszego dobra

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

06:00

Motyle są wolne

Film obyczajowy, USA 1972

06:00

Britannic w niebezpieczeństwie

Thriller, Wielka Brytania 1974

06:00

Mój trudny teść

Komedia, Niemcy/Austria 2015

06:00

Święty dym

Dramat psychologiczny, USA/Australia 1999

06:00

Lekarz na prowincji

Komediodramat, Francja 2016

06:00

Frajer

Komedia, Australia 2015

06:00

Trop

Komedia kryminalna, USA 1985

06:00

Viva Tepepa!

Western, Włochy/Hiszpania 1969

06:00

Zwykli ludzie

Film obyczajowy, USA 2004

07:40

Margaret

Film krótkometrażowy, USA 2015

07:55

Dzień sądu

Dramat obyczajowy, Bułgaria/Niemcy/Chorwacja 2014

07:30

Giganci ze stali

Film SF, USA/Indie 2011

07:35

Viva Max!

Komedia, USA 1969

07:50

Andriej Rublow

Film biograficzny, ZSRR 1967

07:55

Narzeczony z Tokio

Dramat obyczajowy, Belgia/Francja/Kanada 2014

07:50

Spalone

Dramat obyczajowy, Indie/Wielka Brytania/USA 2015

07:50

Opowieści Neila Gaimana

(2) Miniserial

07:30

Frida

Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002

07:55

Tytuł do praw

Dramat obyczajowy, USA 2015

07:40

Dobra opowieść

Film krótkometrażowy, Niemcy 2013

07:35

Szybki zmierzch

Dramat obyczajowy, USA 1967

07:35

Dojście do Boga

Komediodramat, USA 2015

07:45

Duet na jeden instrument

Melodramat, USA 1987

07:30

Babka

Komediodramat, USA 2015

08:15

Jeden, dwa

Film fantastyczny, USA 2015

08:00

Bezdroża serc

Komedia, Wielka Brytania/USA 2002

08:50

Z podniesionym czołem

Dramat obyczajowy, Francja 2015

09:45

Destrukcja

Dramat obyczajowy, USA 2015

09:35

Duet na jeden instrument

Melodramat, USA 1987

09:05

Yesterday

Dramat obyczajowy, RPA 2004

09:35

Teatr w telewizji III: Fokstrot

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014

09:45

Jestem do usług

Komedia, Francja 2015

09:45

Papierowy bokser

Dramat obyczajowy, USA 2015

09:30

Bez granic

Dramat obyczajowy, Iran 2014

09:40

Małe kochaniątka

Komedia, USA 1980

09:30

Kopalnia

Dramat obyczajowy, Finlandia 2016

09:55

Teatr w telewizji IV: Ruby Robinson

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

09:20

Studnia i wahadło

Horror, USA 1961

09:35

Controra: Dom pełen cieni

Thriller, Włochy/Irlandia 2014

10:35

Ruben, Ruben

Komediodramat, USA 1983

10:50

Parvaneh

Film krótkometrażowy, Szwajcaria 2012

10:00

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

10:25

Życie jest piękne

Komediodramat, Włochy 1997

10:40

Trans-Pecos

Thriller, USA 2016

10:50

Potwór o tysiącu głów

Thriller, Meksyk 2015

11:25

Babka

Komediodramat, USA 2015

11:20

Czysta formalność

Thriller, Włochy/Francja 1994

11:20

Zabity na śmierć

Komedia kryminalna, USA 1976

11:40

Cena pragnień

Film biograficzny, Francja/Irlandia/Belgia 2015

11:25

Lobster

Komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania/Grecja/Francja/Holandia/USA/Alderney 2015

11:15

Dzięki za taniec

Film krótkometrażowy, Norwegia 2016

11:35

Anomalisa

Film animowany dla dorosłych

11:10

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

11:15

Ostatni kurs do Darwin

Dramat obyczajowy, Australia 2015

11:05

Emigrant z żelkowej malinowej łódki

Komedia, Finlandia/Szwecja 2014

11:05

Najtrudniejsza walka Muhammada Alego

Dramat obyczajowy, USA 2013

12:45

Pukając do Dave'a bram

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania/USA 2016

12:15

Potwór o tysiącu głów

Thriller, Meksyk 2015

12:55

Arianna

Dramat obyczajowy, Włochy 2015

12:50

Chór

Musical, USA 1985

12:40

Radio USA

Dramat obyczajowy, USA 1970

12:20

Kto jest w lodówce?

Film krótkometrażowy, Belgia 2015

12:40

Nick i Norah

Komedia romantyczna, USA 2008

12:05

Próba orkiestry

Dramat obyczajowy, Włochy/Niemcy 1978

12:45

W maju niech się dzieje, co chce

Dramat wojenny, Francja/Belgia 2015

12:05

Z bliska

Thriller, Niemcy 2016

13:10

Świat Wayne'a

Komedia, USA 1992

13:10

Zakładnik z Wall Street

Thriller, USA 2016

13:30

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

13:30

Zagłada domu Usherów

Horror, USA 1960

13:20

Salomé

Dramat obyczajowy, Hiszpania 2002

13:05

Wygnańcy

Dramat historyczny

13:20

Zabity na śmierć

Komedia kryminalna, USA 1976

13:15

Statek

Dramat obyczajowy, USA/Puerto Rico 2016

13:40

Len i spółka

Komediodramat, USA/Kanada 2015

14:45

Wersja Browninga

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994

14:50

45 lat

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

14:20

Kroniki portowe

Dramat obyczajowy, USA 2001

14:50

Motyle są wolne

Film obyczajowy, USA 1972

14:45

Britannic w niebezpieczeństwie

Thriller, Wielka Brytania 1974

14:50

San Andreas

Film katastroficzny, USA 2015

14:45

Stary człowiek i może

Komediodramat, Finlandia/Islandia 2014

14:55

Bezdroża serc

Komedia, Wielka Brytania/USA 2002

14:35

Frajer

Komedia, Australia 2015

14:10

Trop

Komedia kryminalna, USA 1985

14:40

Kaminski i ja

Dramat obyczajowy, Niemcy/Belgia 2015

14:40

Zwykli ludzie

Film obyczajowy, USA 2004

15:10

Szachowe dzieciństwo

Dramat obyczajowy, USA 1993

15:50

Szybki zmierzch

Dramat obyczajowy, USA 1967

15:15

Mediterranea

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja/Niemcy/Katar/USA 2015

16:25

Oczekiwanie

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

16:25

Ich troje

Film obyczajowy, USA 1994

16:15

Dla waszego dobra

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

16:40

Narzeczony z Tokio

Dramat obyczajowy, Belgia/Francja/Kanada 2014

16:35

Spalone

Dramat obyczajowy, Indie/Wielka Brytania/USA 2015

16:45

Jeden, dwa

Film fantastyczny, USA 2015

16:25

Mój trudny teść

Komedia, Niemcy/Austria 2015

16:25

Święty dym

Dramat psychologiczny, USA/Australia 1999

16:15

Lekarz na prowincji

Komediodramat, Francja 2016

16:40

Dojście do Boga

Komediodramat, USA 2015

16:10

Duet na jeden instrument

Melodramat, USA 1987

17:55

Giganci ze stali

Film SF, USA/Indie 2011

17:00

Andriej Rublow

Film biograficzny, ZSRR 1967

17:55

Frida

Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002

17:05

Babka

Komediodramat, USA 2015

18:05

Dzień sądu

Dramat obyczajowy, Bułgaria/Niemcy/Chorwacja 2014

18:10

Cena pragnień

Film biograficzny, Francja/Irlandia/Belgia 2015

18:20

Jestem do usług

Komedia, Francja 2015

18:30

Anomalisa

Film animowany dla dorosłych

18:15

Bez granic

Dramat obyczajowy, Iran 2014

18:15

Tytuł do praw

Dramat obyczajowy, USA 2015

18:00

Życie jest piękne

Komediodramat, Włochy 1997

18:10

Czysta formalność

Thriller, Włochy/Francja 1994

18:25

Zatrzymać

Dramat miłosny, Belgia/Szwajcaria/Francja 2015

18:00

Z podniesionym czołem

Dramat obyczajowy, Francja 2015

18:25

Miara człowieka

Dramat obyczajowy, Francja 2015

20:00

Pan Avila

(7) Serial kryminalny

20:50

Zakładnik z Wall Street

Thriller, USA 2016

20:00

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

20:00

Zabity na śmierć

Komedia kryminalna, USA 1976

20:00

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

20:00

Lobster

Komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania/Grecja/Francja/Holandia/USA/Alderney 2015

20:00

Szajka

Thriller, Francja 2015

20:00

Panika

Horror, Izrael 2015

20:00

Pan Avila

(8) Serial kryminalny

20:00

Operacja Anthropoid

Film wojenny, Czechy/Wielka Brytania/Francja 2016

20:00

Nick i Norah

Komedia romantyczna, USA 2008

20:00

Operacja Anthropoid

Film wojenny, Czechy/Wielka Brytania/Francja 2016

20:00

Pelé: Narodziny legendy

Film biograficzny, USA 2016

20:00

Jade

Film sensacyjny, USA 1995

20:00

Heroinowy szlak

Thriller, Włochy 1977

21:40

Biegun

Film krótkometrażowy, Niemcy 2015

21:35

Pandemia

Film SF, USA 2016

21:40

Pan Avila

(7) Serial kryminalny

21:20

San Andreas

Film katastroficzny, USA 2015

21:30

Cienki Bolek

Komedia, USA 2015

21:00

Robot Jeeg

Komedia sensacyjna, Włochy 2015

21:30

Panika

Horror, Izrael 2015

21:50

Uczeń

Thriller, Australia 2015

21:35

Paulina

Dramat obyczajowy, Argentyna/Brazylia/Francja 2015

21:35

Operacja Anthropoid

Film wojenny, Czechy/Wielka Brytania/Francja 2016

22:30

Psy mafii

Film sensacyjny, USA 2016

22:00

Zupełnie Nowy Testament

Komedia, Belgia/Luksemburg/Francja 2015

22:30

Alpejski bunt

Dramat obyczajowy, Szwajcaria 2014

22:00

I nie było już nikogo

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2015

22:05

Emigrant z żelkowej malinowej łódki

Komedia, Finlandia/Szwecja 2014

22:00

Pan Avila

(8) Serial kryminalny

23:55

Potwór o tysiącu głów

Thriller, Meksyk 2015

23:05

Arianna

Dramat obyczajowy, Włochy 2015

23:30

I nie było już nikogo

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2015

23:15

Wygnańcy

Dramat historyczny

23:10

Świat Wayne'a II

Komedia, USA 1993

23:00
trwa

Ostatni kurs do Darwin

Dramat obyczajowy, Australia 2015

23:40

Zagubiona autostrada

Thriller psychologiczny, USA/Francja 1997

23:00

7 minut

Thriller, USA 2014

23:00

Resztki

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Niemcy 2015

23:30

Łowcy zombie

Czarna komedia, USA 2015

23:20

Z bliska

Thriller, Niemcy 2016

23:35

Szklana szczęka

Thriller, USA 2014

00:25

Opera

Horror, Włochy 1987

00:25

Pan Avila

(7) Serial kryminalny

00:20

Carrie

Horror, USA 1976

00:45

Wysypisko

Thriller psychologiczny, Belgia 2014

00:25

Pan Avila

(8) Serial kryminalny

00:40

Kaminski i ja

Dramat obyczajowy, Niemcy/Belgia 2015

00:55

Szermierz

Dramat obyczajowy, Finlandia/Estonia/Niemcy 2015

01:10

Królewna

Dramat psychologiczny, Izrael 2014

01:15

Wieczny klaun

Komedia, Dania 2015

01:05

Śledztwo skończone, proszę zapomnieć

Film kryminalny, Włochy/Francja 1971

01:00

Laleczka Chucky

Horror, USA 1988

01:05

Umrzeć powtórnie

Thriller, USA 1991

01:55

Biegun

Film krótkometrażowy, Niemcy 2015

01:20

Widzę, widzę

Horror, Austria 2014

01:05

Komenda: zabij

Horror, Wielka Brytania 2016

01:00

Szampon

Komedia, USA 1975

02:10

Opowieści niesamowite

Film animowany dla dorosłych

02:40

Opuszczeni

Thriller, USA 2015

02:55

Trans-Pecos

Thriller, USA 2016

02:00

Rzeczy, które robisz w Denver, będąc...

Film kryminalny, USA 1995

02:50

Black

Dramat kryminalny, Belgia 2015

02:30

Zmuszona do zemsty

Thriller, USA 2015

02:25

Koszmar

Thriller, Niemcy 2015

02:55

Pan Avila

(8) Serial kryminalny

02:20

31

Horror, USA/Wielka Brytania 2016

02:45

Migawka z przyszłości

Thriller, USA 2014

02:45

Hodowla

Horror, USA 2013

02:35

Co nas łączy?

Dramat obyczajowy, Szwajcaria 2015

02:50

Zabić ojca

Film akcji, USA 2016

03:25

Pan Avila

(7) Serial kryminalny

03:55

Podskórnie

Film krótkometrażowy, Francja 2015

03:50

Ja i mój rower

Film animowany

03:55

Chór

Musical, USA 1985

03:00

Noc żywej Deb

Komedia, USA 2015

04:20

Kopalnia

Dramat obyczajowy, Finlandia 2016

04:05

Duet na jeden instrument

Melodramat, USA 1987

04:20

Ruben, Ruben

Komediodramat, USA 1983

04:10

Kroniki portowe

Dramat obyczajowy, USA 2001

04:25

Fortuna

Komedia, USA 1975

04:05

Normalny

Komediodramat, USA 2003

04:00

Papierowy bokser

Dramat obyczajowy, USA 2015

04:05

Zabity na śmierć

Komedia kryminalna, USA 1976

04:25

45 lat

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

04:30

Statek

Dramat obyczajowy, USA/Puerto Rico 2016

04:25

Mam na imię Emily

Dramat obyczajowy, Irlandia 2015

04:10

Mediterranea

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja/Niemcy/Katar/USA 2015

04:20

Krwawe gody

Dramat obyczajowy, Hiszpania/Niemcy 2015

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv