• Cinemax Program Cinemax

  • pon. 13 listopada
  • wt. 14 listopada
  • śr. 15 listopada
  • czw. 16 listopada
  • pt. 17 listopada
  • sob. 18 listopada
  • niedz. 19 listopada
  • dzisiaj
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
05:35

Rzeczywistość +

Film krótkometrażowy, Francja 2015

06:00

Eadweard

Film biograficzny, Kanada 2015

06:00

Uśpiona dziewczyna

Film fantastyczny, Australia 2015

06:00

Akt odwagi

Dramat społeczny, USA 2006

06:00

Alojzy

Dramat psychologiczny, Szwajcaria/Francja 2016

06:00

Miejska dżungla

Dramat obyczajowy, USA 2014

06:00

Sophie i wschodzące słońce

Dramat obyczajowy, USA 2016

06:00

Wątpliwość

Dramat obyczajowy, USA 2008

06:00

Wieczność

Dramat obyczajowy, Francja/Belgia 2016

06:00

Viridiana

Dramat obyczajowy, Hiszpania/Meksyk 1961

06:00

Szybki zmierzch

Dramat obyczajowy, USA 1967

06:00

Mój trudny teść

Komedia, Niemcy/Austria 2015

06:00

Centaur

Dramat obyczajowy, Kirgistan/Holandia/Niemcy/Francja 2017

06:00

Drzewko oliwne

Dramat obyczajowy, Hiszpania/Niemcy 2016

06:00

Patrol

Film sensacyjny, USA 2006

07:15

Dowcip

Dramat, USA/Wielka Brytania 2001

07:50

Souvenir

Film muzyczny, Belgia/Luksemburg/Francja 2016

07:30

Druga strona

Dramat miłosny, Kanada 2016

07:20

Macierzyństwo

Dramat, Gruzja/Katar 2017

07:45

Una

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Kanada/USA 2016

07:45

Destrukcja

Dramat obyczajowy, USA 2015

07:55

Bogowie dyscypliny

Thriller, USA 1983

07:30

Obywatel Welles

Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania 1999

07:30

Podróż

Film krótkometrażowy, Rumunia 2014

07:50

Pelé: Narodziny legendy

Film biograficzny, USA 2016

07:30

Mokka

Dramat psychologiczny, Francja/Szwajcaria 2016

07:35

Koniec romansu

Melodramat, USA/Wielka Brytania 1999

08:00

Rara

Dramat obyczajowy, Chile/Argentyna 2016

08:55

Hej

Komediodramat, Niemcy 2016

08:55

Znikający iluzjonista

Dramat obyczajowy, Norwegia 2015

08:25

Nie jestem świnią

Dramat obyczajowy, Francja 2015

08:35

Bez granic

Dramat obyczajowy, Iran 2014

09:30

Chłopiec z latawcem

Dramat obyczajowy, USA/Chiny 2007

09:20

Góra

Dramat obyczajowy, Izrael/Dania 2015

09:10

Do odstrzału

Komedia kryminalna, Wielka Brytania 2014

09:30

Wielki napad na pociąg

Komedia sensacyjna, Wielka Brytania 1979

09:25

Gładkie słówka

Melodramat, Wielka Brytania/USA 1985

09:40

Marrakesz

Komedia, Włochy 1989

09:00

Hanna i jej siostry

Komedia, USA 1986

09:40

Eadweard

Film biograficzny, Kanada 2015

09:05

Czysta formalność

Thriller, Włochy/Francja 1994

09:15

Jedz i pij, mężczyzno i kobieto

Komediodramat, Tajwan/USA 1994

10:30

Labirynt Dave'a

Komedia, USA 2017

10:40

List do Boga

Dramat obyczajowy

10:40

Rosemarie

Dramat, Niemcy 1996

10:25

Cloverfield Lane 10

Thriller, USA 2016

10:55

Podróż

Film krótkometrażowy, Rumunia 2014

10:50

LenaLove

Thriller, Niemcy 2016

10:20

Teatr w telewizji IV: Genialne!

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

10:40

Problemski hotel

Komediodramat, Belgia 2015

10:55

Opłacone krwią

Film biograficzny, USA 2016

10:15

Kto teraz?

Film krótkometrażowy, Francja 2015

10:35

Pochowaj me serce w Wounded Knee

Dramat historyczny

11:40

Manchester by the Sea

Dramat obyczajowy, USA 2016

11:55

Zatrzymać

Dramat miłosny, Belgia/Szwajcaria/Francja 2015

11:15

Mahler

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1974

11:20

Projekt Manhattan

Dramat wojenny, USA 1989

11:15

Oczekiwanie

Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

11:30

Nadeszło lato

Dramat obyczajowy, Włochy 2016

11:25

Gattaca - szok przyszłości

Film SF, USA 1997

11:20

Chór

Musical, USA 1985

12:15

Dym

Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995

12:05

Studnia i wahadło

Horror, USA 1961

12:55

Gra pozorów

Dramat psychologiczny, Estonia 2016

12:20

Plan B: Chrzanić plan A

Komedia sensacyjna, Niemcy 2016

12:35

Chłopiec z latawcem

Dramat obyczajowy, USA/Chiny 2007

12:55

Tytuł do praw

Dramat obyczajowy, USA 2015

12:50

To nie są najlepsze dni mojego życia

Dramat obyczajowy, Węgry 2016

13:30

Boost

Dramat kryminalny, Kanada 2016

13:10

Manchester by the Sea

Dramat obyczajowy, USA 2016

13:25

Mój staż w Kanadzie

Komedia, Kanada 2015

13:25

Plan B: Chrzanić plan A

Komedia sensacyjna, Niemcy 2016

13:15

Zadymiarze

Komediodramat, Rosja 2015

13:15

Klub 54

Dramat obyczajowy, USA 1998

13:15

Hej

Komediodramat, Niemcy 2016

14:00

Chłodny front

Thriller, Rosja 2016

14:05

Brooklyn Boogie

Komedia, USA 1995

14:40

Wieczność

Dramat obyczajowy, Francja/Belgia 2016

14:55

Viridiana

Dramat obyczajowy, Hiszpania/Meksyk 1961

14:00

Szybki zmierzch

Dramat obyczajowy, USA 1967

14:45

Mój trudny teść

Komedia, Niemcy/Austria 2015

14:50

Centaur

Dramat obyczajowy, Kirgistan/Holandia/Niemcy/Francja 2017

14:40

Hodowla

Horror, USA 2013

14:50

Skrzypek

Film muzyczny, Brazylia 2014

14:15

Ryzykant

Dramat kryminalny, USA 1996

15:35

Uśpiona dziewczyna

Film fantastyczny, Australia 2015

15:10

Akt odwagi

Dramat społeczny, USA 2006

15:25

Alojzy

Dramat psychologiczny, Szwajcaria/Francja 2016

15:30

Miejska dżungla

Dramat obyczajowy, USA 2014

15:05

Szklana szczęka

Thriller, USA 2014

15:05

Junction 48

Dramat kryminalny, Izrael/Niemcy/USA 2016

16:55

Rara

Dramat obyczajowy, Chile/Argentyna 2016

16:55

Souvenir

Film muzyczny, Belgia/Luksemburg/Francja 2016

16:45

Druga strona

Dramat miłosny, Kanada 2016

16:30

Macierzyństwo

Dramat, Gruzja/Katar 2017

16:40

Sophie i wschodzące słońce

Dramat obyczajowy, USA 2016

16:35

Destrukcja

Dramat obyczajowy, USA 2015

16:25

Bogowie dyscypliny

Thriller, USA 1983

16:20

Obywatel Welles

Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania 1999

16:20

Nie jestem świnią

Dramat obyczajowy, Francja 2015

16:20

Pelé: Narodziny legendy

Film biograficzny, USA 2016

16:25

Mokka

Dramat psychologiczny, Francja/Szwajcaria 2016

16:35

Drzewko oliwne

Dramat obyczajowy, Hiszpania/Niemcy 2016

16:00

Bez granic

Dramat obyczajowy, Iran 2014

17:00

Dowcip

Dramat, USA/Wielka Brytania 2001

17:50

Chłopiec z latawcem

Dramat obyczajowy, USA/Chiny 2007

17:55

Jedz i pij, mężczyzno i kobieto

Komediodramat, Tajwan/USA 1994

17:40

Patrol

Film sensacyjny, USA 2006

18:25

Hej

Komediodramat, Niemcy 2016

18:35

Góra

Dramat obyczajowy, Izrael/Dania 2015

18:25

Do odstrzału

Komedia kryminalna, Wielka Brytania 2014

18:25

Znikający iluzjonista

Dramat obyczajowy, Norwegia 2015

18:05

Wielki napad na pociąg

Komedia sensacyjna, Wielka Brytania 1979

18:25

Una

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Kanada/USA 2016

18:15

Wątpliwość

Dramat obyczajowy, USA 2008

18:10

Hanna i jej siostry

Komedia, USA 1986

18:10

Eadweard

Film biograficzny, Kanada 2015

18:05

Czysta formalność

Thriller, Włochy/Francja 1994

18:15

Koniec romansu

Melodramat, USA/Wielka Brytania 1999

20:00

Boost

Dramat kryminalny, Kanada 2016

20:00

Manchester by the Sea

Dramat obyczajowy, USA 2016

20:00

Rosemari

Dramat obyczajowy, Norwegia 2016

20:00

Cloverfield Lane 10

Thriller, USA 2016

20:00

Plan B: Chrzanić plan A

Komedia sensacyjna, Niemcy 2016

20:00

Hipnotyzer

(1) Serial fantastyczny

20:00

Przeklęta ziemia

Dramat kryminalny, Finlandia/Norwegia 2017

20:00

LenaLove

Thriller, Niemcy 2016

20:00

Przeklęta ziemia

Dramat kryminalny, Finlandia/Norwegia 2017

20:00

Klub 54

Dramat obyczajowy, USA 1998

20:00

Tytuł do praw

Dramat obyczajowy, USA 2015

20:00

Krew na piasku

Horror, USA 2017

20:00

Hipnotyzer

(3) Serial fantastyczny

20:00

Ben Hall: Legenda

Western, Australia 2016

21:40

Labirynt Dave'a

Komedia, USA 2017

21:40

Donnie Brasco

Dramat kryminalny, USA 1997

21:45

Władca lasu

Film krótkometrażowy, Czechy 2015

21:40

Rellik

(1) Serial kryminalny

21:00

Hipnotyzer

(2) Serial fantastyczny

21:30

Nadeszło lato

Dramat obyczajowy, Włochy 2016

21:35

Plan B: Chrzanić plan A

Komedia sensacyjna, Niemcy 2016

21:30

Hipnotyzer

(1) Serial fantastyczny

21:35

Gattaca - szok przyszłości

Film SF, USA 1997

21:45

Opłacone krwią

Film biograficzny, USA 2016

21:35

Przeklęta ziemia

Dramat kryminalny, Finlandia/Norwegia 2017

21:05

Hipnotyzer

(4) Serial fantastyczny

22:15

Rellik

(6) Serial kryminalny

22:10

Aguirre, gniew boży

Dramat historyczny

22:35

Rellik

(2) Serial kryminalny

22:00

Szajka

Thriller, Francja 2015

22:25

Hipnotyzer

(2) Serial fantastyczny

22:10

To nie są najlepsze dni mojego życia

Dramat obyczajowy, Węgry 2016

22:20

Nasza nowa rodzina

Komedia, Kanada 2015

23:00

Nieletnie amatorki

Dramat obyczajowy, Szwajcaria 2015

23:20

Black

Dramat kryminalny, Belgia 2015

23:45

Ciemna strona księżyca

Thriller, Niemcy/Luksemburg/Wielka Brytania 2015

23:45

Skrucha

Dramat kryminalny, Włochy 1985

23:35

Rellik

(3) Serial kryminalny

23:20

Pakt z diabłem

Dramat kryminalny, USA 2015

23:15

Zadymiarze

Komediodramat, Rosja 2015

23:15

Wampir na kozetce

Komedia, Austria/Szwajcaria 2014

23:25

Sin City - miasto grzechu

Thriller, USA 2005

23:20

31

Horror, USA/Wielka Brytania 2016

23:40

Schneider kontra Bax

Czarna komedia, Holandia 2015

23:05

Zagubiona autostrada

Thriller psychologiczny, USA/Francja 1997

23:35

Ryzykant

Dramat kryminalny, USA 1996

00:35

Rellik

(6) Serial kryminalny

00:55

Sausage Party

Komedia, USA 2016

00:35

Rellik

(4) Serial kryminalny

00:55
trwa

Umrzeć powtórnie

Thriller, USA 1991

00:40

Hipnotyzer

(1) Serial fantastyczny

00:00

Sausage Party

Komedia, USA 2016

01:40

Biegun

Film krótkometrażowy, Niemcy 2015

01:25

Riders

Film krótkometrażowy, Dania 2015

01:55

61*

Dramat obyczajowy, USA 2001

01:50

Shelley

Horror, Dania 2016

01:35

Rellik

(5) Serial kryminalny

01:25

Teatr w telewizji: Na celowniku

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014

01:55

Hipnotyzer

(1) Serial fantastyczny

01:35

Hipnotyzer

(2) Serial fantastyczny

01:25

Okrucieństwo

Thriller, Islandia 2016

01:00

Druga szansa

Dramat obyczajowy, USA/Kanada/Wielka Brytania 2007

01:15

Claire poruszona

Thriller psychologiczny, USA 2016

01:15

Schronisko

Thriller, USA/Hiszpania 2016

01:15

Teatr w telewizji II: Kici-kici, Diddly

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2013

01:45

Hipnotyzer

(3) Serial fantastyczny

01:30

Frankenstein

Horror, USA/Japonia/Wielka Brytania 1994

02:05

Zanim zapadnie noc

Dramat obyczajowy, USA 2000

02:25

Głowa do wycierania

Horror, USA 1977

02:35

Rellik

(6) Serial kryminalny

02:55

Hipnotyzer

(2) Serial fantastyczny

02:45

Koszmar

Thriller, Niemcy 2015

02:35

Zabić ojca

Film sensacyjny, USA 2016

02:55

Uśpiona dziewczyna

Film fantastyczny, Australia 2015

02:40

Śledztwo skończone, proszę zapomnieć

Film kryminalny, Włochy/Francja 1971

02:50

Szajka

Thriller, Francja 2015

02:50

Hipnotyzer

(4) Serial fantastyczny

03:55

Import

Film krótkometrażowy, Holandia 2016

03:20

Ponętna nastolatka

Film krótkometrażowy, Szwecja 2014

03:40

Biegun

Film krótkometrażowy, Niemcy 2015

03:55

Projekt Manhattan

Dramat wojenny, USA 1989

03:05

Śpiew Charlotty

Horror, Kanada 2015

03:55

Chór

Musical, USA 1985

03:35

Pochowaj me serce w Wounded Knee

Dramat historyczny

04:20

Pani Harris

Dramat kryminalny, USA/Wielka Brytania 2005

04:15

Fritz Bauer kontra państwo

Thriller, Niemcy 2015

04:05

Mahler

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1974

04:05

Dym

Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995

04:05

Szklana szczęka

Thriller, USA 2014

04:20

Gładkie słówka

Melodramat, Wielka Brytania/USA 1985

04:10

Marrakesz

Komedia, Włochy 1989

04:35

Brooklyn Boogie

Komedia, USA 1995

04:10

Problemski hotel

Komediodramat, Belgia 2015

04:25

Margot jedzie na ślub

Film obyczajowy, USA 2007

04:15

Hodowla

Horror, USA 2013

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv