• Cinemax Program Cinemax

  • pon. 9 lipca
  • wt. 10 lipca
  • śr. 11 lipca
  • czw. 12 lipca
  • pt. 13 lipca
  • sob. 14 lipca
  • niedz. 15 lipca
  • dzisiaj
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
05:40

Import

Film krótkometrażowy, Holandia 2016

06:00

Wątpliwość

Dramat obyczajowy, USA 2008

06:00

Synowie nocy

Dramat obyczajowy, Włochy/Belgia 2016

06:00

Na żywo z Bagdadu

Dramat obyczajowy, USA 2002

06:00

Noc przez tysiąc godzin

Thriller, Austria/Luksemburg/Holandia 2016

06:00

Meda, czyli nieco ciemniejsza strona...

Dramat obyczajowy, Rumunia 2017

06:00

Postój

Dramat psychologiczny, Francja/Grecja 2016

06:00

Brazylijczycy

Komedia, Węgry 2017

06:00

Król Belgów

Komediodramat, Belgia/Holandia/Bułgaria 2016

06:00

Podzielony

Film SF, Dania 2017

06:00

Jay i Cichy Bob kontratakują

Komedia, USA 2001

06:00

Emma

Komedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 1996

06:00

Souvenir

Film muzyczny, Belgia/Luksemburg/Francja 2016

06:00

Wróg publiczny

Thriller polityczny, USA 1998

06:00

Toni Erdmann

Komediodramat, Niemcy/Austria/Monaco/Rumunia/Francja 2016

07:45

Historia Deweya Coxa

Komedia muzyczna, USA 2007

07:25

Szejk Jackson

Dramat obyczajowy, Egipt 2017

07:45

Danny Rose z Broadwayu

Komedia, USA 1984

07:35

Miłość i podróż w czasie

Dramat miłosny, Nowa Zelandia 2016

07:25

Drugie podejście

Komedia romantyczna, Kanada 2016

07:40

Truskawkowe dni

Dramat obyczajowy, Szwecja 2017

07:35

Oto jest małpa

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2016

07:35

Małpa

Dramat obyczajowy, Bułgaria 2016

07:25

Serce z kamienia

Dramat obyczajowy, Islandia/Dania 2016

07:45

Przez otwarte drzwi

Komediodramat, Hiszpania 2016

07:30

Na żywo z Bagdadu

Dramat obyczajowy, USA 2002

08:00

Sześć dni, siedem nocy

Komedia romantyczna, USA 1998

08:00

Starsky i Hutch

Komedia sensacyjna, USA 2004

08:10

Tajny składnik

Komedia, Macedonia 2017

08:40

Opowieści Neila Gaimana

(3) Miniserial

09:25

Plemiona Palos Verdes

Dramat obyczajowy, USA 2017

09:00

Teatr w telewizji III: Ponadczasowy

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014

09:30

Śnię w obcym języku

Dramat obyczajowy, Meksyk/Holandia 2017

09:10

Pasażerowie

Film SF, USA 2016

09:05

Klony

Film krótkometrażowy, Szwajcaria 2015

09:20

Arytmia

Dramat obyczajowy, Rosja/Finlandia/Niemcy 2017

09:10

Ostra jazda

Komedia, USA 2000

09:20

Adolf artysta

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2017

09:50

Kawalerskie życie

Komediodramat, USA 2017

09:45

Między lądem a morzem

Dramat obyczajowy, Kolumbia 2016

09:10

Gra w klasy

Komedia, USA 1980

09:30

Rysa na ścianie

Thriller, Argentyna 2018

09:15

Gdybym była chłopcem

Komedia, Francja/Belgia 2017

09:40

Sprzymierzeni

Thriller, USA/Wielka Brytania 2016

09:20

Nie rozmawiaj z Irene

Komedia, Kanada 2017

09:55

Wirtuoz

Komedia kryminalna, Francja/Belgia/Armenia 2016

09:05

Kochane życie

Komediodramat, USA 2016

10:45

1945

Dramat historyczny

10:55

Macierzyństwo

Dramat, Gruzja/Katar 2017

10:55

Zadymiarze

Komediodramat, Rosja 2015

10:40

Miłosna układanka

Komedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 2006

10:35

Miłość czy ojczyzna

Film biograficzny, USA 2000

11:10

Pasażerowie

Film SF, USA 2016

11:15

Starsky i Hutch

Komedia sensacyjna, USA 2004

11:05

Wróg publiczny

Thriller polityczny, USA 1998

11:15

61*

Dramat obyczajowy, USA 2001

11:30

Amerykańska baśń

Thriller, USA 2016

11:20

Teatr w telewizji IV: Genialne!

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

11:40

Diabelskie czółno: Legenda

Thriller, Kanada 2016

11:05

Piraci!

Film animowany, Wielka Brytania/USA 2012

11:45

Śmierć komiwojażera

Dramat obyczajowy, USA 1985

11:25

Danny Rose z Broadwayu

Komedia, USA 1984

12:15

Toni Erdmann

Komediodramat, Niemcy/Austria/Monaco/Rumunia/Francja 2016

12:30
trwa

Mężczyźni nie płaczą

Dramat, Bośnia-Hercegowina/Słowenia/Niemcy/Chorwacja 2017

12:30

Płonąca pułapka

Dramat obyczajowy, USA 2004

12:35

Druga strona

Dramat miłosny, Kanada 2016

12:15

Jednooki król

Komediodramat, Hiszpania 2016

12:50

Cztery pokoje

Komedia, USA 1995

12:35

Małpa

Dramat obyczajowy, Bułgaria 2016

13:05

Bitwa o Anglię

Film wojenny, Wielka Brytania 1969

13:00

Dwa gołębie

Thriller, Wielka Brytania 2017

13:15

Marrakesz

Komedia, Włochy 1989

13:25

Czerwona pustynia

Dramat psychologiczny, Włochy/Francja 1964

13:10

Pasażerowie

Film SF, USA 2016

13:30

Oswobodzeni

Komedia romantyczna, USA 2016

13:40

Posmak tuszu

Dramat obyczajowy, Francja 2016

14:20

Na żywo z Bagdadu

Dramat obyczajowy, USA 2002

14:05

Labirynt Dave'a

Komedia, USA 2017

14:25

Jay i Cichy Bob kontratakują

Komedia, USA 2001

14:20

Emma

Komedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 1996

14:00

Dziwni goście

Dramat psychologiczny, USA 2017

14:25

Asfalt

Komediodramat, Francja 2015

14:10

Ostra jazda

Komedia, USA 2000

15:15

Synowie nocy

Dramat obyczajowy, Włochy/Belgia 2016

15:05

Noc przez tysiąc godzin

Thriller, Austria/Luksemburg/Holandia 2016

15:25

Meda, czyli nieco ciemniejsza strona...

Dramat obyczajowy, Rumunia 2017

15:00

Wojny wieśniacze

Komedia, Włochy 2017

15:05

2024

Thriller psychologiczny, Wielka Brytania 2016

15:05

Król Belgów

Komediodramat, Belgia/Holandia/Bułgaria 2016

15:25

Podzielony

Film SF, Dania 2017

15:25

Souvenir

Film muzyczny, Belgia/Luksemburg/Francja 2016

15:00

Wzbierająca burza

Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2002

15:45

Toni Erdmann

Komediodramat, Niemcy/Austria/Monaco/Rumunia/Francja 2016

16:40

Historia Deweya Coxa

Komedia muzyczna, USA 2007

16:10

Szejk Jackson

Dramat obyczajowy, Egipt 2017

16:35

Danny Rose z Broadwayu

Komedia, USA 1984

16:50

Miłość i podróż w czasie

Dramat miłosny, Nowa Zelandia 2016

16:40

Drugie podejście

Komedia romantyczna, Kanada 2016

16:40

Postój

Dramat psychologiczny, Francja/Grecja 2016

16:40

Brazylijczycy

Komedia, Węgry 2017

16:50

Małpa

Dramat obyczajowy, Bułgaria 2016

16:10

Serce z kamienia

Dramat obyczajowy, Islandia/Dania 2016

16:25

Przez otwarte drzwi

Komediodramat, Hiszpania 2016

16:55

Starsky i Hutch

Komedia sensacyjna, USA 2004

16:35

Na żywo z Bagdadu

Dramat obyczajowy, USA 2002

16:05

Wróg publiczny

Thriller polityczny, USA 1998

17:45

Wróg publiczny

Thriller polityczny, USA 1998

17:55

Sprzymierzeni

Thriller, USA/Wielka Brytania 2016

18:15

Śnię w obcym języku

Dramat obyczajowy, Meksyk/Holandia 2017

18:00

Arytmia

Dramat obyczajowy, Rosja/Finlandia/Niemcy 2017

18:25

Ostra jazda

Komedia, USA 2000

18:25

Szejk Jackson

Dramat obyczajowy, Egipt 2017

18:20

Truskawkowe dni

Dramat obyczajowy, Szwecja 2017

18:15

Sześć dni, siedem nocy

Komedia romantyczna, USA 1998

18:25

Rysa na ścianie

Thriller, Argentyna 2018

18:20

Gdybym była chłopcem

Komedia, Francja/Belgia 2017

18:35

Nie rozmawiaj z Irene

Komedia, Kanada 2017

18:25

Wirtuoz

Komedia kryminalna, Francja/Belgia/Armenia 2016

18:15

Tajny składnik

Komedia, Macedonia 2017

18:25

Kochane życie

Komediodramat, USA 2016

20:00

Starsky i Hutch

Komedia sensacyjna, USA 2004

20:00

Pasażerowie

Film SF, USA 2016

20:00

Amerykańskie pieszczochy

Thriller psychologiczny, USA 2018

20:00

Szeregowiec Ryan

Film wojenny, USA 1998

20:00

Amerykańska baśń

Thriller, USA 2016

20:00

Patrick Melrose

(2) Serial komediowy

20:00

Mother!

Horror, USA 2017

20:00

Płonąca pułapka

Dramat obyczajowy, USA 2004

20:00

Mother!

Horror, USA 2017

20:00

Dziwni goście

Dramat psychologiczny, USA 2017

20:00

Rekiny wojny

Film kryminalny, USA/Kambodża 2016

20:00

Psychonauci, zapomniane dzieci

Horror, Hiszpania/Japonia 2015

20:00

Patrick Melrose

(3) Serial komediowy

20:00

Koniec wściekłości

Film kryminalny, Japonia 2017

21:40

Dwa gołębie

Thriller, Wielka Brytania 2017

21:25

Jeździec bez głowy

Horror, USA/Niemcy 1999

21:35

Pasażerowie

Film SF, USA 2016

21:05

Cormoran Strike

(7) Serial kryminalny

21:55

Amerykańska baśń

Thriller, USA 2016

21:25

Capote

Film biograficzny, USA/Kanada 2005

21:55

Cormoran Strike

(1) Serial kryminalny

21:20

Mother!

Horror, USA 2017

21:05

Stacja Berlin

(1) Serial szpiegowski

21:45

Przekładaniec

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2004

22:00

Patrick Melrose

(1) Serial komediowy

22:50

1945

Dramat historyczny

22:05

Underworld: Wojny krwi

Film sensacyjny, USA 2016

22:00

Antypody

Czarna komedia, Australia 2016

22:00

Patrick Melrose

(2) Serial komediowy

22:55

Cormoran Strike

(2) Serial kryminalny

22:00

Żółtodzioby

Dramat wojenny, USA 2016

23:00

Miasto - wyspa

Dramat obyczajowy, Indie 2015

23:05

Cormoran Strike

(6) Serial kryminalny

23:10

Przekładaniec

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2004

23:30

Kawalerskie życie

Komediodramat, USA 2017

23:40

Fenomeny

Horror, Włochy 1985

23:30

Mężczyźni nie płaczą

Dramat, Bośnia-Hercegowina/Słowenia/Niemcy/Chorwacja 2017

23:30

Bez ofiar nie ma karnawału

Thriller, Ekwador/Meksyk/Niemcy 2016

23:05

Cormoran Strike

(7) Serial kryminalny

23:20

W nocnej ciszy

Thriller, USA 1982

23:55

Cormoran Strike

(3) Serial kryminalny

23:20

Cztery pokoje

Komedia, USA 1995

23:35

Ogary miłości

Dramat kryminalny, Australia 2016

23:30

Rozgrywka

Film sensacyjny, USA/Niemcy 2001

00:50

Patrick Melrose

(1) Serial komediowy

00:05

Brud

Dramat obyczajowy, Słowacja 2017

00:55

Dziennik mordercy

Dramat obyczajowy, USA 1995

00:20

Żółtodzioby

Dramat wojenny, USA 2016

00:05

Wampir na kozetce

Komedia, Austria/Szwajcaria 2014

00:50

Jonathan

Dramat obyczajowy, Niemcy 2016

00:55

Plan B: Chrzanić plan A

Komedia sensacyjna, Niemcy 2016

01:50

Cormoran Strike

(6) Serial kryminalny

01:35

Jednooki król

Komediodramat, Hiszpania 2016

01:55

Ogary miłości

Dramat kryminalny, Australia 2016

01:10

Obywatel

Dramat obyczajowy, Węgry 2016

01:30

Patrick Melrose

(2) Serial komediowy

01:10

Krew na piasku

Horror, USA 2017

01:10

Patrick Melrose

(2) Serial komediowy

01:35

Inxeba. Zakazana ścieżka

Dramat, RPA/Niemcy/Holandia/Francja 2017

01:00

Stan niebłogosławiony

Horror, Wielka Brytania 2016

01:20

Patrick Melrose

(3) Serial komediowy

01:35

Ben Hall: Legenda

Western, Australia 2016

02:55

Labirynt Dave'a

Komedia, USA 2017

02:25

Oni

Horror, USA 1998

02:35

Cormoran Strike

(7) Serial kryminalny

02:40

Pełna krew

Thriller, Meksyk 2016

02:10

Cormoran Strike

(7) Serial kryminalny

02:30

Miasto - wyspa

Dramat obyczajowy, Indie 2015

02:40

Jaki jesteś

Dramat obyczajowy, USA 2016

02:30

Nocne życie

Film akcji, USA 2016

02:20

Stacja Berlin

(1) Serial szpiegowski

03:00

Żywy towar

Thriller, USA 2016

03:45

Teatr w telewizji III: Ponadczasowy

Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014

03:00

Toni Erdmann

Komediodramat, Niemcy/Austria/Monaco/Rumunia/Francja 2016

03:40

Śmierć komiwojażera

Dramat obyczajowy, USA 1985

03:10

Riders

Film krótkometrażowy, Dania 2015

03:45

Bitwa o Anglię

Film wojenny, Wielka Brytania 1969

03:05

Obywatel Welles

Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania 1999

03:10

Synowie nocy

Dramat obyczajowy, Włochy/Belgia 2016

03:55

Miłość czy ojczyzna

Film biograficzny, USA 2000

04:15

Gra w klasy

Komedia, USA 1980

04:25

Wzbierająca burza

Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2002

04:10

Marrakesz

Komedia, Włochy 1989

04:10

Szaleństwo króla Jerzego

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994

04:20

Między lądem a morzem

Dramat obyczajowy, Kolumbia 2016

04:30

Piraci!

Film animowany, Wielka Brytania/USA 2012

04:20

Zadymiarze

Komediodramat, Rosja 2015

04:25

Wersety zapomnienia

Dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Holandia/Chile 2017

04:35

Posmak tuszu

Dramat obyczajowy, Francja 2016

04:35

Meda, czyli nieco ciemniejsza strona...

Dramat obyczajowy, Rumunia 2017

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv