• National Geographic Program National Geographic

  • pt. 12 września
  • sob. 13 września
  • niedz. 14 września
  • pon. 15 września
  • wt. 16 września
  • śr. 17 września
  • czw. 18 września
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
05:00

Policjanci z 11 września

Film dokumentalny

05:50

Ściśle tajne

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

05:50

Narkotyki

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:55

Ściśle tajne

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:55

Ściśle tajne

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:55

Ściśle tajne

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Brudny biznes

Serial dokumentalny

05:50

Wierzyć nie wierzyć?

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

05:55

Narkotyki

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

05:55

Wierzyć nie wierzyć?

Serial dokumentalny

05:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

05:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

05:55

Wierzyć nie wierzyć?

Serial dokumentalny

05:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

06:50

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:00

Polowania na nazistów

Serial dokumentalny

06:50

Najgroźniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

06:55

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:55

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:55

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:00

Ściśle tajne

Serial dokumentalny

06:50
trwa

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:00

Polowania na nazistów

Serial dokumentalny

06:55

Najgroźniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

06:00

Wierzyć nie wierzyć?

Serial dokumentalny

06:55

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

06:55

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

06:00

Wierzyć nie wierzyć?

Serial dokumentalny

07:50

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

07:50

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:00

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

07:50

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:00

Miejski przekręt

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:55

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

07:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

08:50

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

08:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

08:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

08:55

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

08:55

Licytuj i niszcz

Serial dokumentalny

08:55

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

08:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

08:50

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

08:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

08:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

08:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

08:55

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

08:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

08:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

09:50

Policjanci z 11 września

Film dokumentalny

09:00

Za kratkami

Serial dokumentalny

09:55

Apokalipsa. Siła Hitlera

Serial dokumentalny

09:55

Anatomia głupoty według Richarda...

(7) Serial dokumentalny

09:25

Licytuj i niszcz

Serial dokumentalny

09:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

09:25

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

09:55

Anatomia głupoty według Richarda...

(9) Serial dokumentalny

09:00

Atak zeppelinów

Film dokumentalny

09:50

Brudny biznes

Serial dokumentalny

09:00

Strażniczki

Serial dokumentalny

09:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

09:25

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

09:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

09:55

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

09:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

10:50

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:00

Licytuj i niszcz

Serial dokumentalny

10:30

Licytuj i niszcz

Serial dokumentalny

10:55

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

10:25

Anatomia głupoty według Richarda...

(8) Serial dokumentalny

10:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:25

Anatomia głupoty według Richarda...

(10) Serial dokumentalny

10:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

10:50

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

10:00

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

10:30

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

10:00

Apokalipsa. II wojna światowa

Film dokumentalny

10:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(11) Serial dokumentalny

10:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(12) Serial dokumentalny

10:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:25

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

10:55

Megafabryki

Serial dokumentalny

10:00

Duchy III Rzeszy

Film dokumentalny

11:50

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

11:00

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

11:55

Kto zatopił pancernik Bismarck?

Film dokumentalny

11:55

Tabu Polska

Serial dokumentalny

11:55

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

11:55

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

11:00

Megafabryki

Serial dokumentalny

11:50

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

11:00

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

11:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

11:00

Megafabryki

Serial dokumentalny

11:55

Bractwo Aryjskie

Film dokumentalny

11:55

Za kulisami

Serial dokumentalny

11:00

Megafabryki

Serial dokumentalny

12:50

Anatomia głupoty według Richarda...

(3) Serial dokumentalny

12:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

12:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

12:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

12:55

Anatomia głupoty według Richarda...

(5) Serial dokumentalny

12:55

Anatomia głupoty według Richarda...

(7) Serial dokumentalny

12:55

Anatomia głupoty według Richarda...

(9) Serial dokumentalny

12:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

12:50

Anatomia głupoty według Richarda...

(13) Serial dokumentalny

12:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

12:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

12:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

12:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

12:55

Najcięższe więzienia w Stanach

Serial dokumentalny

12:55

Najcięższe więzienia w Stanach

Serial dokumentalny

12:00

Za kulisami

Serial dokumentalny

13:20

Anatomia głupoty według Richarda...

(4) Serial dokumentalny

13:50

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

13:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:25

Anatomia głupoty według Richarda...

(6) Serial dokumentalny

13:55

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

13:25

Anatomia głupoty według Richarda...

(8) Serial dokumentalny

13:55

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

13:25

Anatomia głupoty według Richarda...

(10) Serial dokumentalny

13:55

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

13:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(11) Serial dokumentalny

13:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(12) Serial dokumentalny

13:20

Anatomia głupoty według Richarda...

(14) Serial dokumentalny

13:50

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

13:00

Brudny biznes

Serial dokumentalny

13:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Najcięższe więzienia w Stanach

Serial dokumentalny

13:55

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

13:55

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

13:00

Najcięższe więzienia w Stanach

Serial dokumentalny

14:20

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

14:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

14:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(3) Serial dokumentalny

14:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(4) Serial dokumentalny

14:25

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

14:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:25

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

14:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:25

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

14:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Skarby w ruinach

Serial dokumentalny

14:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:20

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

14:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

14:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:25

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:25

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

14:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

15:55

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

15:00

Tajemnice III Rzeszy

Serial dokumentalny

15:00

Niebezpieczna iluzja

Film dokumentalny

15:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

15:55

Najgroźniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

15:00

Tajemnice III Rzeszy

Serial dokumentalny

15:00

Anatomia głupoty według Richarda...

(5) Serial dokumentalny

15:30

Anatomia głupoty według Richarda...

(6) Serial dokumentalny

15:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

15:00

Sensacje XX wieku

Historia współczesna

16:55

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

16:00

Poza kosmosem

Serial dokumentalny

16:00

Inwazja kosmitów

Film dokumentalny

16:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

16:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

16:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

16:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

16:55

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

16:00

Poza kosmosem

Serial dokumentalny

16:00

Ziemia z kosmosu

Film dokumentalny

16:00

Stawka warta tuńczyka

Serial dokumentalny

16:00

Najgroźniejsze zwierzęta świata

Serial dokumentalny

16:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

16:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

16:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

17:55

Tabu Polska

Serial dokumentalny

17:00

Policjanci z 11 września

Film dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:55

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Po zagładzie

Film dokumentalny

17:00

Polowania na nazistów

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

17:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:00

Ewakuacja Ziemi

Film dokumentalny

18:00

Ewakuacja Ziemi

Film dokumentalny

18:00

Policjanci z 11 września

Film dokumentalny

18:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

18:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

18:00

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:00

Ewakuacja Ziemi

Film dokumentalny

18:00

Ewakuacja Ziemi

Film dokumentalny

18:00

Brudny biznes

Serial dokumentalny

18:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

18:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

18:00

Przetrwać na Alasce

Film dokumentalny

19:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

19:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

19:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

19:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

19:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

19:00

Tajemnice III Rzeszy

Serial dokumentalny

19:00

Kopalnia złota

Serial dokumentalny

19:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

19:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

19:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

19:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

19:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

19:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

19:00

Kopalnia złota

Serial dokumentalny

20:00

Nazistowski obóz śmierci - wielka...

Film dokumentalny

20:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

20:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

20:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

20:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

20:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

20:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

20:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

20:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

20:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

20:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

20:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

20:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

20:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

20:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

20:00

Sensacje XX wieku

Historia współczesna

20:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

20:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

21:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

21:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

21:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

21:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

21:00

Megafabryki: Supersamochody

Serial dokumentalny

21:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

21:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

21:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

21:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

21:00

Lata 90. Dekada, która nas połączyła

Serial dokumentalny

21:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

21:00

Wielkie konstrukcje

Serial dokumentalny

21:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

21:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

22:00

Bractwo Aryjskie

Film dokumentalny

22:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

22:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

22:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

22:00

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

22:30

Uliczne eksperymenty

Serial dokumentalny

22:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Film dokumentalny

22:00

Brudny biznes

Serial dokumentalny

22:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

22:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

22:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

22:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

22:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

22:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

22:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

22:00

Brudny biznes

Film dokumentalny

23:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

23:00

Tabu

Serial dokumentalny

23:00

Uzależnieni

Serial dokumentalny

23:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

23:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

23:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

23:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

23:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

23:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

23:00

Tabu

Serial dokumentalny

23:00

Uzależnieni

Serial dokumentalny

23:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

23:00

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

23:30

Wytapiacze fortuny

Serial dokumentalny

23:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy

Serial dokumentalny

23:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

00:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

00:00

Uzależnieni

Serial dokumentalny

00:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

00:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

00:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

00:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

00:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

00:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

00:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

00:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

00:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

00:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

00:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

00:00

Katastrofa w przestworzach

Serial dokumentalny

00:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

00:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

01:00

Tabu

Serial dokumentalny

01:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

01:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

01:00

Kosmos

Serial dokumentalny

01:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

01:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

01:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

01:00

Tabu

Serial dokumentalny

01:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

01:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

01:00

Autostrada przez piekło

Serial dokumentalny

01:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

01:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

01:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

02:00

Poza kosmosem

Serial dokumentalny

02:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

02:00

Apokalipsa: II wojna światowa

Serial dokumentalny

02:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

02:00

Kosmos

Serial dokumentalny

02:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

02:00

Brudny biznes

Serial dokumentalny

02:00

Poza kosmosem

Serial dokumentalny

02:00

Tabu Polska

Serial dokumentalny

02:00

Apokalipsa: II wojna światowa

Serial dokumentalny

02:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

02:00

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

02:30

Pułapki umysłu

Serial dokumentalny

02:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

02:00

Brudny biznes

Film dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Poszukiwacze złota

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

03:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Poszukiwacze złota

(2) Serial dokumentalny

03:00

Kosmos

Serial dokumentalny

03:00

Apokalipsa: I wojna światowa

Serial dokumentalny

03:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

04:00

Ewakuacja Ziemi

Film dokumentalny

04:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Wielkie operacje II wojny światowej

Serial dokumentalny

04:00

Przetrwać na Alasce

Serial dokumentalny

04:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Narkotyki

Serial dokumentalny

04:00

Zjawiska paranormalne

Serial dokumentalny

04:00

Autostrada przez piekło

Serial dokumentalny

04:00

Kosmos

Serial dokumentalny

04:00

Plemienna szkoła przetrwania

Serial dokumentalny

04:00

Przetrwać na Alasce

Film dokumentalny

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv