• Polsat Program Polsat

  • niedz. 18 września
  • pon. 19 września
  • wt. 20 września
  • śr. 21 września
  • czw. 22 września
  • pt. 23 września
  • sob. 24 września
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

07:40

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(10) Serial dla

07:45

Jeźdźcy smoków

(10) Serial dla

07:35

Jeźdźcy smoków

(11) Serial dla

07:50

Koń wodny: Legenda głębin

Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2007

08:10

Turbo Fast

(25) Serial animowany

08:40

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(16) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(335) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(336) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(337) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(338) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(339) Serial fabularno-dokumentalny

08:15

Turbo Fast

(25) Serial animowany

08:45

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(16) Serial animowany

08:05

Turbo Fast

(26) Serial animowany

08:35

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(17) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(340) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(341) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(342) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(343) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(344) Serial fabularno-dokumentalny

09:10

Przygody Kota w butach

(14) Serial animowany

09:40

Teen Beach Movie

Film przygodowy, USA 2013

09:00

Malanowski i Partnerzy

(707) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(708) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(709) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(710) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(711) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(712) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(713) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(714) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(715) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(716) Serial fabularno-dokumentalny

09:15

Pan Peabody i Sherman Show

(3) Serial animowany

09:45

Przygody Kota w butach

(14) Serial animowany

09:05

Przygody Kota w butach

(15) Serial animowany

09:35

Lilo i Stitch

Film animowany, USA 2002

09:00

Malanowski i Partnerzy

(717) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(718) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(719) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(720) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(721) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(722) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(723) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(724) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(725) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(726) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(70) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(71) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(72) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(73) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(74) Serial fabularno-dokumentalny

10:15

Ewa gotuje

Magazyn kulinarny

10:45

Wysmakowani

Magazyn kulinarny

10:55

Magicy z ulicy

Rozrywka

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(75) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(76) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(77) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(78) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(79) Serial fabularno-dokumentalny

10:10

Ewa gotuje

Magazyn kulinarny

10:40

Wysmakowani

Magazyn kulinarny

10:50

Magicy z ulicy

Rozrywka

11:45

Wspólna chata

Komedia, USA 2012

11:00

Dlaczego ja?

(267) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(268) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(269) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(270) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(271) Serial fabularno-dokumentalny

11:15

Magicy z ulicy

Rozrywka

11:45

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Magazyn kulinarny

11:25

Ramona i Beezus

Film familijny, USA 2010

11:00

Dlaczego ja?

(272) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(273) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(274) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(275) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(276) Serial fabularno-dokumentalny

11:15

Magicy z ulicy

Rozrywka

11:45

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Magazyn kulinarny

12:00

Pielęgniarki

(266) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(267) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(268) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(269) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(270) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(271) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(272) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(273) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(274) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Pielęgniarki

(275) Serial fabularno-dokumentalny

13:55

Epoka lodowcowa IV: Wędrówka...

Film animowany, USA 2012

13:00

Trudne sprawy

(647) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(648) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(649) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(650) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(651) Serial fabularno-dokumentalny

13:40

Tarzan. Król dżungli

Film animowany, Niemcy 2013

13:00

Trudne sprawy

(652) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(653) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(654) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(655) Serial fabularno-dokumentalny

13:55

Dwoje we troje

(31) Serial komediowy

13:00

Trudne sprawy

(656) Serial fabularno-dokumentalny

13:55

Dwoje we troje

(32) Serial komediowy

14:00

Pierwsza miłość

(2333) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(693) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2334) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(694) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2335) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(695) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Dwoje we troje

Serial komediowy

14:05

Pierwsza miłość

(2336) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(696) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Dwoje we troje

Serial komediowy

14:05

Pierwsza miłość

(2337) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(697) Serial fabularno-dokumentalny

14:45

Dlaczego ja?

(383) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2338) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(698) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2339) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(699) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2340) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(700) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2341) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(701) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2342) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(702) Serial fabularno-dokumentalny

14:45

Dlaczego ja?

(384) Serial fabularno-dokumentalny

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(16) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(17) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(18) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(19) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(20) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(21) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(22) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(23) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(24) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(25) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(16) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(17) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(18) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(19) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(20) Serial fabularno-dokumentalny

17:45

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:00

Gliniarze

(21) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(22) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(23) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(24) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(25) Serial fabularno-dokumentalny

17:45

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

18:40

Dwoje we troje

Serial komediowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2334) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2335) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2336) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2337) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2338) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:15

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

18:40

Dwoje we troje

Serial komediowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:40

Dwoje we troje

Serial komediowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2339) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2340) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2341) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2342) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2343) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:15

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

18:40

Dwoje we troje

(33) Serial komediowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(254) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(427) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(227) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(428) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(429) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(90) Serial komediowy

19:20
trwa

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(255) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(430) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(229) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(432) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(433) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(434) Serial komediowy

20:05
Hit

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

20:00
Hit

Wysmakowani

Magazyn kulinarny

20:10

Niezniszczalni II

Film sensacyjny, USA 2012

20:05
Hit

Hell's Kitchen - piekielna kuchnia

Reality show

20:05
Hit

Świat według Kiepskich

(495) Serial komediowy

20:40

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Magazyn kulinarny

20:05
Hit

Nasz nowy dom

Reality show

20:05
Hit

Roztańczony PGE Narodowy

Koncert

20:05
Hit

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

20:00
Hit

Wysmakowani

Magazyn kulinarny

20:10

Niezniszczalni III

Film sensacyjny, USA/Francja 2014

20:05
Hit

Świat według Kiepskich

(496) Serial komediowy

20:40
Hit

Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Magazyn kulinarny

20:05
Hit

Nasz nowy dom

Reality show

21:35

Transporter III

Film sensacyjny, Francja/USA/Wielka Brytania 2008

21:10

Przyjaciółki

(90) Serial obyczajowy

21:35

Szklana pułapka

Film sensacyjny, USA 1988

21:10

Przyjaciółki

(91) Serial obyczajowy

22:05

CSI: Cyber

(5) Serial kryminalny

22:15

Porwanie

Thriller, USA 2011

22:05

Rinke za kratami

Telenowela dokumentalna

22:15

Zdrady

(91) Serial fabularno-dokumentalny

22:05

X-Men: Pierwsza klasa

Film SF, USA 2011

22:05
Hit

Twoja twarz brzmi znajomo

Rozrywka

22:05

CSI: Cyber

(7) Serial kryminalny

22:55

Hanna

Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2011

22:05

Rinke za kratami

Telenowela dokumentalna

22:15

Zdrady

(92) Serial fabularno-dokumentalny

22:05

Wolverine

Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 2013

23:05

CSI: Cyber

(6) Serial kryminalny

23:50

Snajper: Dziedzictwo

Thriller, USA 2014

23:05

28 dni

Komedia, USA 2000

23:20

X-Men: Pierwsza klasa

Film SF, USA 2011

23:00

CSI: Cyber

(8) Serial kryminalny

23:05

Erin Brockovich

Dramat obyczajowy, USA 2000

23:20

Wolverine

Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 2013

23:05

Tylko jeden

Film sensacyjny, USA 2001

00:05

Siła strachu

Thriller, USA/Niemcy 2005

00:45

Transporter III

Film sensacyjny, Francja/USA/Wielka Brytania 2008

00:55

Honor wojownika

Film sensacyjny, Nowa Zelandia/Korea Południowa 2010

00:00

Goodbye Bafana

Film biograficzny, Niemcy/Francja/Belgia/RPA/Włochy/Wielka Brytania/Luksemburg 2007

00:15

Grzech

Film kryminalny, USA 2003

00:50

Północna ściana

Dramat obyczajowy, Niemcy/Austria/Szwajcaria 2008

01:35

Tajemnice losu

Magazyn

01:30

Szklana pułapka

Film sensacyjny, USA 1988

02:00

Tajemnice losu

Magazyn

02:00

Tajemnice losu

Magazyn

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:25

Tajemnice losu

Magazyn

02:45

Tajemnice losu

Magazyn

02:45

Tajemnice losu

Magazyn

02:00

Tajemnice losu

Magazyn

02:00

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

03:15

Tajemnice losu

Magazyn

03:20

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

04:15

Kabaretowa ekstraklasa

Kabaret i satyra

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv