• Polsat Program Polsat

  • wt. 21 marca
  • śr. 22 marca
  • czw. 23 marca
  • pt. 24 marca
  • sob. 25 marca
  • niedz. 26 marca
  • pon. 27 marca
  • dzisiaj
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
04:00

Disco gramy

Rozrywka

04:00

Disco gramy

Rozrywka

04:00

Disco gramy

Rozrywka

04:00

Disco gramy

Rozrywka

04:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

05:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

05:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

05:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

05:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:40

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(16) Serial dla

07:45

Hammy i...

Film animowany, USA 2006

07:55

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(17) Serial dla

07:45

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(17) Serial dla

07:45

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(18) Serial dla

07:00

Trudne sprawy

(578) Serial fabularno-dokumentalny

07:00

Trudne sprawy

(579) Serial fabularno-dokumentalny

07:00

Trudne sprawy

(580) Serial fabularno-dokumentalny

07:00

Trudne sprawy

(581) Serial fabularno-dokumentalny

07:10

Turbo Fast

(25) Serial animowany

07:40

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(16) Serial animowany

08:25

Turbo Fast

(26) Serial animowany

08:55

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(17) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(582) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(583) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(584) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(585) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(586) Serial fabularno-dokumentalny

08:15

Turbo Fast

(26) Serial animowany

08:45

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(17) Serial animowany

08:15

Pan Peabody i Sherman Show

Serial animowany

08:45

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(18) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(587) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Malanowski i Partnerzy

(342) Serial fabularno-dokumentalny

08:30

Malanowski i Partnerzy

(343) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Malanowski i Partnerzy

(344) Serial fabularno-dokumentalny

08:30

Malanowski i Partnerzy

(346) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Malanowski i Partnerzy

(347) Serial fabularno-dokumentalny

08:30

Malanowski i Partnerzy

(348) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Malanowski i Partnerzy

(350) Serial fabularno-dokumentalny

08:30

Malanowski i Partnerzy

(352) Serial fabularno-dokumentalny

08:10

Pan Peabody i Sherman Show

Serial animowany

08:40

Przygody Kota w butach

(14) Serial animowany

09:25

Przygody Kota w butach

(15) Serial animowany

09:00

Malanowski i Partnerzy

(353) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(354) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(355) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(356) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(357) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(358) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(360) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(361) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(362) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(363) Serial fabularno-dokumentalny

09:15

Przygody Kota w butach

(15) Serial animowany

09:45

Przygody Kota w butach

(16) Serial animowany

09:15

Przygody Kota w butach

(17) Serial animowany

09:45

SpongeBob: na suchym lądzie

Film animowany, USA 2015

09:00

Malanowski i Partnerzy

(364) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(365) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Dzień, który zmienił moje życie

(47) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Dzień, który zmienił moje życie

(48) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Dzień, który zmienił moje życie

(49) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Dzień, który zmienił moje życie

(50) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Rodzinka nie z tej ziemi

Film animowany, Kanada/USA 2013

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(51) Serial fabularno-dokumentalny

10:00
trwa

Dzień, który zmienił moje życie

(52) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(53) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(54) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(55) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(56) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dlaczego ja?

(454) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dlaczego ja?

(455) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dlaczego ja?

(456) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dlaczego ja?

(457) Serial fabularno-dokumentalny

11:55

Doktor Dolittle: W pogoni za...

Komedia, Kanada/USA 2009

11:00

Dlaczego ja?

(458) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(459) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(460) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(461) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(462) Serial fabularno-dokumentalny

11:45

Dr Dolittle i pies prezydenta

Komedia, USA/Kanada 2008

11:00

Dlaczego ja?

(463) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Oszukane

(15) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Oszukane

(16) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Oszukane

(17) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Oszukane

(18) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(20) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(21) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(22) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(23) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(24) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(25) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Trudne sprawy

(688) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Trudne sprawy

(689) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Trudne sprawy

(690) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Trudne sprawy

(691) Serial fabularno-dokumentalny

13:40

Merida Waleczna

Film animowany, USA 2012

13:00

Trudne sprawy

(692) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(693) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(694) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(695) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(696) Serial fabularno-dokumentalny

13:40

Królewna Śnieżka

Film fantastyczny, USA 2012

13:00

Trudne sprawy

(697) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Pierwsza miłość

(2463) Serial obyczajowy

13:45

Dlaczego ja?

(734) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Pierwsza miłość

(2464) Serial obyczajowy

13:45

Dlaczego ja?

(735) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Pierwsza miłość

(2465) Serial obyczajowy

13:45

Dlaczego ja?

(736) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Pierwsza miłość

(2466) Serial obyczajowy

13:45

Dlaczego ja?

(737) Serial fabularno-dokumentalny

13:15

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

14:00

Pierwsza miłość

(2467) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(738) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2468) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(739) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2469) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(740) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2470) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(741) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2471) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(742) Serial fabularno-dokumentalny

14:30

SpongeBob: na suchym lądzie

Film animowany, USA 2015

14:00

Pierwsza miłość

(2472) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(743) Serial fabularno-dokumentalny

14:50

Wydarzenia

Wiadomości

14:50

Wydarzenia

Wiadomości

14:50

Wydarzenia

Wiadomości

14:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:10

Pogoda

Pogoda

15:15

Interwencja

Magazyn reporterów

15:30

Na ratunek 112

(77) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Pogoda

Pogoda

15:15

Interwencja

Magazyn reporterów

15:30

Na ratunek 112

(78) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Pogoda

Pogoda

15:15

Interwencja

Magazyn reporterów

15:30

Na ratunek 112

(79) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Pogoda

Pogoda

15:15

Interwencja

Magazyn reporterów

15:30

Na ratunek 112

(80) Serial fabularno-dokumentalny

15:15

Daleko od noszy - reanimacja

(4) Serial komediowy

15:50

Ameryka marzeń

(4) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(81) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(82) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(83) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(84) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(85) Serial fabularno-dokumentalny

16:15

Daleko od noszy - reanimacja

(5) Serial komediowy

16:50

Ameryka marzeń

(5) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(86) Serial fabularno-dokumentalny

16:00

Gliniarze

(67) Serial fabularno-dokumentalny

16:00

Gliniarze

(68) Serial fabularno-dokumentalny

16:00

Gliniarze

(69) Serial fabularno-dokumentalny

16:00

Gliniarze

(70) Serial fabularno-dokumentalny

16:50

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:00

Gliniarze

(71) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(72) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(73) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(74) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(75) Serial fabularno-dokumentalny

17:50

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:00

Gliniarze

(76) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Pierwsza miłość

(2464) Serial obyczajowy

17:50

Wydarzenia

Wiadomości

17:00

Pierwsza miłość

(2465) Serial obyczajowy

17:50

Wydarzenia

Wiadomości

17:00

Pierwsza miłość

(2466) Serial obyczajowy

17:50

Wydarzenia

Wiadomości

17:00

Pierwsza miłość

(2467) Serial obyczajowy

17:50

Wydarzenia

Wiadomości

17:20

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2468) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2469) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2470) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2471) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2472) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:20

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2473) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:20

Sport

Wiadomości sportowe

18:25

Pogoda

Pogoda

18:30

Świat według Kiepskich

(40) Serial komediowy

18:20

Sport

Wiadomości sportowe

18:25

Pogoda

Pogoda

18:30

Świat według Kiepskich

(41) Serial komediowy

18:20

Sport

Wiadomości sportowe

18:25

Pogoda

Pogoda

18:30

Świat według Kiepskich

(42) Serial komediowy

18:20

Sport

Wiadomości sportowe

18:25

Pogoda

Pogoda

18:30

Świat według Kiepskich

(44) Serial komediowy

18:20

Sport

Wiadomości sportowe

18:25

Pogoda

Pogoda

18:30

Świat według Kiepskich

(508) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(119) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(112) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(215) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(191) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(82) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(509) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(207) Serial komediowy

19:05
Hit

The Brain. Genialny umysł

Rozrywka

19:00
Hit

Idol

Show

19:05
Hit

Nasz nowy dom

Reality show

19:05

Merida Waleczna

Film animowany, USA 2012

20:00
Na żywo

Studio Sport

Studio sport

20:35
Hit

Czarnogóra - Polska

Piłka nożna

20:10

Świat w płomieniach

Film sensacyjny, USA 2013

20:05
Hit

The Brain. Genialny umysł

Rozrywka

20:00
Hit

Idol

Show

20:05
Hit

Nasz nowy dom

Reality show

20:05

Królewna Śnieżka

Film fantastyczny, USA 2012

20:05
Hit

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

20:10

Terminator: Genisys

Film SF, USA 2015

20:35

Niania w wielkim mieście

(3) Serial obyczajowy

20:10
Hit

Przyjaciółki

(102) Serial obyczajowy

21:35

Niania w wielkim mieście

(4) Serial obyczajowy

21:10
Hit

Przyjaciółki

(103) Serial obyczajowy

21:40

Niebiańska plaża

Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania 2000

21:00

Amerykańskie ciacho

Komedia, USA 2009

21:15

Zdrady

(103) Serial fabularno-dokumentalny

21:05

Step Up: All In

Film muzyczny, USA 2014

21:05
Hit

Twoja twarz brzmi znajomo

Rozrywka

22:55

Potęga strachu

Thriller, Niemcy/USA 2006

22:45

Księżniczka i żołnierz

Film obyczajowy, USA 2001

22:00

Sekspedycja

Komedia romantyczna, USA 2008

22:15

Zdrady

(104) Serial fabularno-dokumentalny

22:05

Saga "Zmierzch" - Księżyc w nowiu

Melodramat, USA 2009

22:15
Hit

Twoja twarz brzmi znajomo

Rozrywka

22:05

Kac Wawa

Komedia, Polska 2012

22:50

12 rund II

Film sensacyjny, USA 2013

22:15

Step Up: All In

Film muzyczny, USA 2014

23:00

Studio Sport

Studio sport

23:30

Świat w płomieniach

Film sensacyjny, USA 2013

23:25

Saga "Zmierzch" - Księżyc w nowiu

Melodramat, USA 2009

23:05

Rewers

Komedia, Polska 2009

23:30

Bez litości

(4) Serial sensacyjny

00:30

Sekspedycja

Komedia romantyczna, USA 2008

00:20

Wielki rok

Komedia, USA 2011

00:55

Bez litości

(5) Serial sensacyjny

00:10

Terminator: Genisys

Film SF, USA 2015

00:50

Plan lotu

Thriller, USA 2005

00:05

Amerykańskie ciacho

Komedia, USA 2009

00:50

Tajemnice losu

Magazyn

01:35

Księżniczka i żołnierz

Film obyczajowy, USA 2001

01:25

Tajemnice losu

Magazyn

01:35

Tajemnice losu

Magazyn

02:20

Tajemnice losu

Magazyn

02:40

Tajemnice losu

Magazyn

02:20

Tajemnice losu

Magazyn

02:50

Tajemnice losu

Magazyn

02:15

Tajemnice losu

Magazyn

02:55

Tajemnice losu

Magazyn

02:55

Tajemnice losu

Magazyn

02:25

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

03:35

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv