• Polsat Program Polsat

  • pt. 19 maja
  • sob. 20 maja
  • niedz. 21 maja
  • pon. 22 maja
  • wt. 23 maja
  • śr. 24 maja
  • czw. 25 maja
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

05:00

Disco gramy

Rozrywka

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00
trwa

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

06:00

Nowy dzień z Polsat News

Magazyn informacyjny

07:40

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(4) Serial dla

07:30

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(5) Serial dla

07:40

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(5) Serial dla

07:45

Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk

(6) Serial dla

08:00

Trudne sprawy

(618) Serial fabularno-dokumentalny

08:10

Pan Peabody i Sherman Show

(33) Serial animowany

08:40

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(24) Serial animowany

08:00

Pan Peabody i Sherman Show

(34) Serial animowany

08:30

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(25) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(619) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(620) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(621) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(622) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(623) Serial fabularno-dokumentalny

08:10

Pan Peabody i Sherman Show

(34) Serial animowany

08:40

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(25) Serial animowany

08:15

Pan Peabody i Sherman Show

(35) Serial animowany

08:45

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

(26) Serial animowany

08:00

Trudne sprawy

(624) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(625) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(626) Serial fabularno-dokumentalny

08:00

Trudne sprawy

(627) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(436) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(437) Serial fabularno-dokumentalny

09:10

Przygody Kota w butach

(28) Serial animowany

09:40

Przygody Kota w butach

(29) Serial animowany

09:00

Przygody Tintina

Film animowany, USA/Belgia/Nowa Zelandia 2011

09:00

Malanowski i Partnerzy

(438) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(439) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(441) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(442) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(443) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(444) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(447) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(448) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(449) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(450) Serial fabularno-dokumentalny

09:10

Przygody Kota w butach

Serial animowany

09:40

Przygody Kota w butach

(30) Serial animowany

09:25

Wędrówki z dinozaurami

Film animowany, USA/Wielka Brytania/Australia 2013

09:00

Malanowski i Partnerzy

(451) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(452) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(453) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(454) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(455) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(458) Serial fabularno-dokumentalny

09:00

Malanowski i Partnerzy

(459) Serial fabularno-dokumentalny

09:30

Malanowski i Partnerzy

(462) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(87) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(88) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(89) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(90) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(91) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(92) Serial fabularno-dokumentalny

10:10

Ewa gotuje

Magazyn kulinarny

10:45

Moja macocha jest kosmitką

Komedia, USA 1988

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(93) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(94) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(95) Serial fabularno-dokumentalny

10:00

Dzień, który zmienił moje życie

(96) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(494) Serial fabularno-dokumentalny

11:25

Artur i zemsta Maltazara

Film fantastyczny, Francja 2009

11:00

Dlaczego ja?

(495) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(496) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(497) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(498) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(499) Serial fabularno-dokumentalny

11:20

Artur i Minimki III. Dwa światy

Film animowany, Francja 2010

11:00

Dlaczego ja?

(500) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(501) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(502) Serial fabularno-dokumentalny

11:00

Dlaczego ja?

(503) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(25) Serial fabularno-dokumentalny

12:50

Mąż idealny

Komedia romantyczna, USA 1997

12:00

Oszukane

(26) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(27) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(28) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(29) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(30) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(31) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(32) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(1) Serial fabularno-dokumentalny

12:00

Oszukane

(2) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(648) Serial fabularno-dokumentalny

13:25

Shrek

Film animowany, USA 2001

13:00

Trudne sprawy

(649) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(650) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(651) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(652) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(653) Serial fabularno-dokumentalny

13:05

Król Artur

Film przygodowy, USA/Wielka Brytania/Irlandia 2004

13:25

Gdzie jest Nemo?

Film animowany, USA 2003

13:00

Trudne sprawy

(654) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(655) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(656) Serial fabularno-dokumentalny

13:00

Trudne sprawy

(657) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2502) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(654) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2503) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(655) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2504) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(656) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2505) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(657) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2506) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(658) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2507) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(659) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2508) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(660) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2509) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(661) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2510) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(662) Serial fabularno-dokumentalny

14:00

Pierwsza miłość

(2511) Serial obyczajowy

14:45

Dlaczego ja?

(663) Serial fabularno-dokumentalny

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:05

Jaś Fasola

(2) Serial komediowy

15:45

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

15:25

Liga niezwykłych dżentelmenów

Film fantastyczny, USA/Niemcy/Czechy/Wielka Brytania 2003

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

15:35

Jumanji

Film fantastyczny, USA 1995

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

15:50

Wydarzenia

Wiadomości

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(116) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(117) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(118) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(119) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(120) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(61) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(62) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(63) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(64) Serial fabularno-dokumentalny

16:10

Pogoda

Pogoda

16:15

Interwencja

Magazyn reporterów

16:30

Na ratunek 112

(65) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(106) Serial fabularno-dokumentalny

17:50

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:00

Gliniarze

(107) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(108) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(109) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(110) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(51) Serial fabularno-dokumentalny

17:50

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

17:00

Gliniarze

(52) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(53) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(54) Serial fabularno-dokumentalny

17:00

Gliniarze

(55) Serial fabularno-dokumentalny

18:00

Pierwsza miłość

(2503) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:20

Chłopaki do wzięcia

Telenowela dokumentalna

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2504) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2505) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2506) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2507) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2508) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:20

Chłopaki do wzięcia

Komedia, USA 2014

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2509) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2510) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2511) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

18:00

Pierwsza miłość

(2512) Serial obyczajowy

18:50

Wydarzenia

Wiadomości

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(248) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(515) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(249) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(250) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(251) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(252) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(253) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(516) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Państwo w państwie

Program publicystyczny

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(254) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(255) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(256) Serial komediowy

19:20

Sport

Wiadomości sportowe

19:25

Pogoda

Pogoda

19:30

Świat według Kiepskich

(257) Serial komediowy

20:05

Faceci w czerni III

Film SF, USA 2012

20:10

Shrek

Film animowany, USA 2001

20:00
Hit

Kabaret na żywo

Kabaret i satyra

20:05

Szklana pułapka 5

Film sensacyjny, USA 2013

20:05

Transporter III

Film sensacyjny, Francja/USA/Wielka Brytania 2008

20:05

Duże dzieci

Komedia, USA 2010

20:05

Magic Mike

Komediodramat, USA 2012

20:05
Na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017

Koncert

20:05

Elizjum

Film SF, USA 2013

20:10

John Rambo

Film sensacyjny, USA/Niemcy 2008

20:05

Jeszcze większe dzieci

Komedia, USA 2013

20:05

Pamiętnik księżniczki II: Królewskie...

Komedia romantyczna, USA 2004

22:15

Dzień, w którym zatrzymała się...

Film SF, USA/Kanada 2008

22:00

Liga niezwykłych dżentelmenów

Film fantastyczny, USA/Niemcy/Czechy/Wielka Brytania 2003

22:00

Dzień dobry, kocham Cię!

Komedia romantyczna, Polska 2014

22:15

22 kule

Film sensacyjny, Francja 2010

22:25

Niania w wielkim mieście

(12) Serial obyczajowy

22:15

Wieczny student III

Komedia, USA 2009

22:20

Skąd wiesz?

Komedia romantyczna, USA 2010

22:00
Na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017

Koncert

22:20

Zabójca

Film sensacyjny, USA/Kanada 2007

22:00

Blitz

Film kryminalny, Wielka Brytania/Francja/USA 2011

22:05

Głupi i głupszy bardziej

Komedia, USA 2014

22:30

Zdrady

(52) Serial fabularno-dokumentalny

23:25

Amerykanin

Thriller, USA 2010

23:00
Na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017

Koncert

23:30

Postrach nocy II: Nowa krew

Horror, USA 2013

23:00
Na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017

Koncert

23:40

Faceci w czerni

Film SF, USA 1997

00:25

Za linią wroga IV

Film sensacyjny, USA 2014

00:35

Diabelskie nasienie

Thriller, USA 2014

00:00

Szklana pułapka 5

Film sensacyjny, USA 2013

00:55

Transporter III

Film sensacyjny, Francja/USA/Wielka Brytania 2008

00:25

Serce nie sługa

Komedia romantyczna, USA 2001

00:05

Sala samobójców

Dramat obyczajowy, Polska 2011

00:05

Elizjum

Film SF, USA 2013

00:45

John Rambo

Film sensacyjny, USA/Niemcy 2008

00:05

Kung Fu szał

Komedia sensacyjna, Hongkong/Chiny 2004

00:20

Skazani na siebie

Komedia, USA 2003

01:45

Wieczny student III

Komedia, USA 2009

01:00

Współlokatorka

Thriller, USA 2011

01:45

Tajemnice losu

Magazyn

01:45

Tajemnice losu

Magazyn

02:30

Tajemnice losu

Magazyn

02:30

Tajemnice losu

Magazyn

02:15

Tajemnice losu

Magazyn

02:45

Tajemnice losu

Magazyn

02:45

Tajemnice losu

Magazyn

02:30

Tajemnice losu

Magazyn

02:40

Tajemnice losu

Magazyn

02:25

Tajemnice losu

Magazyn

03:05

Tajemnice losu

Magazyn

03:55

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

03:00

Tajemnice losu

Magazyn

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv