• Polsat Sport Program Polsat Sport

  • śr. 17 października
  • czw. 18 października
  • pt. 19 października
  • sob. 20 października
  • niedz. 21 października
  • pon. 22 października
  • wt. 23 października
  • dzisiaj
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

08:30

Polska - Gruzja

Piłka nożna

08:30

Atleci

Magazyn sportowy

08:10

ATP World Tour Uncovered

Magazyn tenisowy

08:00

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

08:10

Atleci

Magazyn sportowy

08:40

GKS Tychy - Raków Częstochowa

Piłka nożna

08:00

KOTV Classics

Magazyn bokserski

07:30

Atleci

Magazyn sportowy

07:30

Atleci

Magazyn sportowy

10:30

Polska - Portugalia

Piłka nożna

10:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

10:20

Stal Mielec - GKS Katowice

Piłka nożna

10:30

Atleci

Magazyn sportowy

09:30

Wojna domowa

Magazyn bokserski

11:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

11:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:30

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:40

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

10:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

10:00
Na żywo

Turniej ATP w Paryżu

Tenis

10:00
Na żywo

Turniej ATP w Paryżu

Tenis

12:30

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

12:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

12:10
Na żywo

Japonia - USA

Siatkówka

12:30
Na żywo

Trefl Sopot - Anwil Włocławek

Koszykówka

12:30
Na żywo

King Szczecin - Rosa Radom

Koszykówka

12:30
Na żywo

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń

Koszykówka

11:30
Na żywo

GTK Gliwice - Polpharma Stargard...

Koszykówka

13:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

12:00
Na żywo

Turniej ATP w Paryżu

Tenis

12:00
Na żywo

Turniej ATP w Paryżu

Tenis

14:00

Francja - Niemcy

Piłka nożna

14:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

14:30

7. strefa

Magazyn siatkarski

14:45
Na żywo

PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Siatkówka

14:45
Na żywo

PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS...

Siatkówka

13:45
Na żywo

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

Siatkówka

13:45
Na żywo

Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław

Piłka nożna

15:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

14:00
Na żywo

Turniej ATP w Paryżu

Tenis

16:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

16:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

17:00
Na żywo

7. strefa

Magazyn siatkarski

17:30
Na żywo

GKS Tychy - Raków Częstochowa

Piłka nożna

17:30
Na żywo

Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom

Siatkówka

17:10

Atleci

Magazyn sportowy

17:00
Na żywo

7. strefa

Magazyn siatkarski

17:30
Na żywo

GKS Katowice - Warta Poznań

Piłka nożna

16:30
Na żywo

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy

Piłka nożna

16:30
Na żywo

Raków Częstochowa - Lech Poznań

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Stocznia Szczecin - ZAKSA...

Siatkówka

18:30
Na żywo

APP Krispol Września - Kielce...

Siatkówka

18:00
Na żywo

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik...

Siatkówka

18:00
Na żywo

Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice

Siatkówka

18:00
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

18:30
Na żywo

Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia...

Siatkówka

18:00
Na żywo

GKS Katowice - Cuprum Lubin

Siatkówka

17:00
Na żywo

MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel

Siatkówka

20:30
Na żywo

Stal Mielec - GKS Katowice

Piłka nożna

20:00
Na żywo

Onico Warszawa - Aluron Virtu Zawiercie

Siatkówka

20:30
Na żywo

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

20:30
Na żywo

Ewa Brodnicka - Nozipho Bell

Boks

20:00
Na żywo

Robert Talarek - John Rene

Boks

19:00
Na żywo

Stocznia Szczecin - Asseco Resovia...

Siatkówka

19:30
Na żywo

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

19:15
Na żywo

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Piłka nożna

22:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

21:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

23:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

23:30

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

22:00

Wojna domowa

Magazyn bokserski

22:00

Magazyn koszykarski

Magazyn koszykarski

00:30

Polska - Portugalia

Piłka nożna

00:30

KSW

MMA

00:30

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

00:30

7. strefa

Magazyn siatkarski

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

KSW

MMA

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

KSW

MMA

01:00

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

00:00

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

02:30

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

02:30
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

01:30

KSW

MMA

01:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30
Na żywo

Ryota Murata - Rob Brant

Boks

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv