• RTR Planeta Program RTR Planeta

  • pt. 24 października
  • sob. 25 października
  • niedz. 26 października
  • pon. 27 października
  • wt. 28 października
  • śr. 29 października
  • czw. 30 października
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
06:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

06:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

05:45

Proshlogodnyaya Kadril'

Hudozhestvennyj fil'm

05:10

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

07:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

07:00

Vesti

Novosti

07:10

Vesti-Moskva

Novosti

07:20

Nikudyshnaya

Hudozhestvennyj fil'm

06:00

Malen'koe Odolzhenie

Hudozhestvennyj fil'm

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Vesti

Novosti

06:10

Vesti-Moskva

Novosti

06:20

Poka Ne Vypal Sneg...

Hudozhestvennyj fil'm

06:10

Poezdka Cherez Gorod

Hudozhestvennyj fil'm

06:00

Starshij Syn

Hudozhestvennyj fil'm

06:55

Kak Zhe Byt' Serdcu

Hudozhestvennyj fil'm

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

06:00

Utro Rossii

Informacionnyj zhurnal

07:20

Pryanichnyj Domik

Dokumental'noe kino

07:50

Sam Sebe Rezhisser

Razvlecheniya

07:45

Masha I Medved'

Mul'tiplikacionnyj fil'm

07:20

Pryanichnyj Domik

Dokumental'noe kino

07:50

Sam Sebe Rezhisser

Razvlecheniya

09:00

Planeta Sobak

Zveri

09:25

Subbotnik

Razvlecheniya

08:30

Smehopanorama Evgeniya Petrosyana

Razvlecheniya

08:00

Planeta Sobak

Zveri

08:25

Subbotnik

Razvlecheniya

08:30

Smehopanorama Evgeniya Petrosyana

Razvlecheniya

08:15

Budem Zhdat', Vozvrashchajsya

Hudozhestvennyj fil'm

08:30

Pover', Vse Budet Horosho

Hudozhestvennyj fil'm

10:00

Vesti

Novosti

10:10

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Put' Domoj

Dokumental'noe kino

09:00

Vesti

Novosti

09:10

Vesti-Moskva

Novosti

09:45

Rossiya - Lyubov' Moya!

Dokumental'noe kino

09:00

Vesti

Novosti

09:10

Vesti-Moskva

Novosti

09:20

Put' Domoj

Dokumental'noe kino

09:00

Vesti

Novosti

09:10

Vesti-Moskva

Novosti

09:45

Put' Domoj

Dokumental'noe kino

09:40

Masha I Medved'

Mul'tiplikacionnyj fil'm

11:00

Vesti-Moskva

Novosti

11:20

Zheleznyj Shurik

Dokumental'noe kino

11:30

More Po Koleno

Hudozhestvennyj fil'm

10:10

V Mire Zhivotnyh

Dokumental'noe kino

10:40

Utrennyaya Pochta

Informacionnyj zhurnal

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Kuz'kina Mat'. Itogi. Bam Molodec!

Dokumental'noe kino

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Poslednee Delo Majora Pronina

Dokumental'noe kino

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Nevidimaya Vlast' Mikrobov

Dokumental'noe kino

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Russkaya Riv'era

Dokumental'noe kino

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Rodovoe Proklyatie Gandi

Dokumental'noe kino

10:30

More Po Koleno

Hudozhestvennyj fil'm

10:10

V Mire Zhivotnyh

Dokumental'noe kino

10:40

Utrennyaya Pochta

Informacionnyj zhurnal

10:25

Molodozheny

Hudozhestvennyj fil'm

10:10

Snezhnaya Koroleva

Hudozhestvennyj fil'm

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Proval Kanarisa

Dokumental'noe kino

10:00

Vesti-Moskva

Novosti

10:20

Parazity. Bitva Za Telo

Dokumental'noe kino

12:15

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:15

Krym. Priyatnoe Svidanie

Dokumental'noe kino

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:15

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:15

Ne Zhizn', A Prazdnik

Dokumental'noe kino

11:30

Penelopa

Hudozhestvennyj fil'm

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

11:05

O Samom Glavnom

Informacionnyj zhurnal

13:00

Vesti

Novosti

13:25

Vesti-Moskva

Novosti

13:40

Sati. Neskuchnaya Klassika...

Razvlecheniya

13:00

Vesti

Novosti

13:20

Vesti-Moskva

Novosti

13:25

Bol'shaya Sem'ya. Sergej Snezhkin

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:20

Vesti-Moskva

Novosti

12:25

Peshkom...

Portret goroda

12:55

Bol'she, CHem Lyubov'

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Bol'she, CHem Lyubov'

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

"Tem Vremenem" S Aleksandrom...

Informacionnyj zhurnal

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Kul'turnaya Revolyuciya

Tok-shou

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Sati. Neskuchnaya Klassika...

Razvlecheniya

12:00

Vesti

Novosti

12:20

Vesti-Moskva

Novosti

12:25

Vsya Rossiya

Informacionnyj zhurnal

12:45

Iskateli

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:20

Vesti-Moskva

Novosti

12:25

Peshkom...

Portret goroda

12:55

Bol'she, CHem Lyubov'

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:15

Odinokie Serdca

Hudozhestvennyj fil'm

12:00

Vesti

Novosti

12:15

Penelopa

Hudozhestvennyj fil'm

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Bol'she, CHem Lyubov'

Dokumental'noe kino

12:00

Vesti

Novosti

12:25

Vesti-Moskva

Novosti

12:40

Iskusstvennyj Otbor

Dokumental'noe kino

14:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

14:20

Starshaya Sestra

Hudozhestvennyj fil'm

13:35

Vlast' Fakta

Istoriya

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:35

"Bol'shaya Sem'ya". Sergej Puskepalis

Dokumental'noe kino

13:35

Vlast' Fakta

Istoriya

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

13:25

Tajny Sledstviya-9

Bytovoj serial

15:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:15

Vokzal Mechty

Razvlecheniya

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:35

Krivoe Zerkalo

Razvlecheniya

14:15

Bilet V Bol'shoj

ZHurnal o kul'ture

14:55

Smeyat'sya Razreshaetsya

Razvlecheniya

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

14:10

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

16:00

Vesti

Novosti

16:10

Vesti-Moskva

Novosti

16:30

Zapechatlennoe Vremya

Dokumental'noe kino

15:00

Smeyat'sya Razreshaetsya

Razvlecheniya

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Tainstvennaya Povest'

Dokumental'noe kino

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Tainstvennaya Povest'

Dokumental'noe kino

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Tainstvennaya Povest'

Dokumental'noe kino

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Tainstvennaya Povest'

Dokumental'noe kino

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Pyatoe Izmerenie

ZHurnal o kul'ture

15:30

Klyuchi Ot Proshlogo

Hudozhestvennyj fil'm

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Te, S Kotorymi Ya... Professiya...

Dokumental'noe kino

15:00

Vesti

Novosti

15:10

Vesti-Moskva

Novosti

15:30

Te, S Kotorymi Ya... Professiya...

Dokumental'noe kino

17:00

Serdce Zvezdy

Dokumental'noe kino

17:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

17:25

Subbotnij Vecher

Razvlecheniya

16:30

Nash Vyhod!

Razvlecheniya

16:00

Serdce Zvezdy

Dokumental'noe kino

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:00

Serdce Zvezdy

Dokumental'noe kino

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:00

Serdce Zvezdy

Bytovoj serial

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:00

Serdce Zvezdy

Bytovoj serial

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:00

Serdce Zvezdy

Bytovoj serial

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:25

Subbotnij Vecher

Razvlecheniya

16:20

Ozherel'e

Hudozhestvennyj fil'm

16:00

Serdce Zvezdy

Bytovoj serial

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

16:00

Serdce Zvezdy

Bytovoj serial

16:50

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

18:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

17:35

Vesti-Moskva

Novosti

19:00

Vesti V 20:00

Novosti

19:00

Vesti V Subbotu

Novosti

19:45

Ebola. Epidemiya Iz Probirki

Dokumental'noe kino

18:00

Vesti Nedeli

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V Subbotu

Novosti

18:50

Derevenshchina

Hudozhestvennyj fil'm

18:00

Vesti Nedeli

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:30

Klyuchi Ot Proshlogo

Hudozhestvennyj fil'm

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:30

Petrosyan-shou

Razvlecheniya

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

18:00

Vesti V 20:00

Novosti

20:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

20:30

Lyubov' Nezhdannaya Nagryanet

Hudozhestvennyj fil'm

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

19:00

Pryamoj Efir

Tok-shou

21:00

Koroleva Banditov-2

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Vecher S Vladimirom Solov'evym

Informacionnyj zhurnal

20:00

Ujti, Chtoby Vernut'sya

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Ujti, Chtoby Vernut'sya

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Ujti, Chtoby Vernut'sya

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Ujti, Chtoby Vernut'sya

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Ujti, Chtoby Vernut'sya

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Vecher S Vladimirom Solov'evym

Informacionnyj zhurnal

20:20

Poddubnyj

Hudozhestvennyj fil'm

20:00

Poiski Ulik

Bytovoj serial

20:00

Poiski Ulik

Bytovoj serial

22:40

Special'nyj Korrespondent

Dokumental'noe kino

21:45

Solncekrug

Hudozhestvennyj fil'm

21:40

Vecher S Vladimirom Solov'evym

Informacionnyj zhurnal

21:45

Shest' Sotok Schast'ya

Hudozhestvennyj fil'm

23:40

Belaya Studiya. Stanislav Govoruhin

Dokumental'noe kino

22:25

Evgenij Primakov. 85

Dokumental'noe kino

22:30

Special'nyj Korrespondent

Dokumental'noe kino

22:05

"Belaya Studiya". Lior Sushard

Razvlecheniya

22:45

Romantika Romansa

Razvlecheniya

22:30

Trava Pod Snegom

Hudozhestvennyj fil'm

22:30

Yashchik Pandory

Hudozhestvennyj fil'm

00:20

Liniya Zhizni. Viktor Suhorukov

Dokumental'noe kino

23:20

Pyat' Let I Odin Den'

Hudozhestvennyj fil'm

23:10

V Oktyabre 44-go. Osvobozhdenie Ukrainy

Dokumental'noe kino

23:55

"Tem Vremenem" S Aleksandrom...

Informacionnyj zhurnal

23:10

My Rodom Iz Mul'tikov

Dokumental'noe kino

23:10

Zagadki Civilizacii. Russkaya Versiya...

Dokumental'noe kino

23:55

Kul'turnaya Revolyuciya

Tok-shou

23:10

Sekretnye Materialy: Klyuchi Ot...

Dokumental'noe kino

23:55
trwa

Sati. Neskuchnaya Klassika...

Razvlecheniya

23:40

Buket

Hudozhestvennyj fil'm

23:20

Lyubov' Iz Probirki

Hudozhestvennyj fil'm

23:15

Dezhurnyj Po Strane

Diskussiya

23:15

Zabytyj Vozhd'. Aleksandr Kerenskij

Dokumental'noe kino

01:15

Varen'ka

Hudozhestvennyj fil'm

01:25

Romantika Romansa

Razvlecheniya

00:45

Aniskin I Fantomas

Hudozhestvennyj fil'm

00:45

Aniskin I Fantomas

Hudozhestvennyj fil'm

00:45

Ishchite Zhenshchinu

Hudozhestvennyj fil'm

00:45

Ishchite Zhenshchinu

Hudozhestvennyj fil'm

00:05

Lyubvi Celitel'naya Sila

Hudozhestvennyj fil'm

00:00

Iskusstvennyj Otbor

Dokumental'noe kino

00:50

Kvartet Gvarneri

Hudozhestvennyj fil'm

00:00

Sati. Neskuchnaya Klassika...

Razvlecheniya

00:50

Kvartet Gvarneri

Hudozhestvennyj fil'm

02:50

Vtorzhenie

Hudozhestvennyj fil'm

02:20

Primeta Na Schast'e

Hudozhestvennyj fil'm

01:00

S Privetom, Kozanostra

Hudozhestvennyj fil'm

01:35

Polyn' - Trava Okayannaya

Hudozhestvennyj fil'm

01:20

Poka Ne Vypal Sneg...

Hudozhestvennyj fil'm

01:05

Mama Naprokat

Hudozhestvennyj fil'm

01:40

Molodozheny

Hudozhestvennyj fil'm

01:45

Proshlogodnyaya Kadril'

Hudozhestvennyj fil'm

02:00

Subbotnij Vecher

Razvlecheniya

02:35

Starshaya Sestra

Hudozhestvennyj fil'm

02:35

Malen'koe Odolzhenie

Hudozhestvennyj fil'm

02:55

Kuz'kina Mat'. Itogi. Bam Molodec!

Dokumental'noe kino

02:55

Poslednee Delo Majora Pronina

Dokumental'noe kino

02:55

Nevidimaya Vlast' Mikrobov

Dokumental'noe kino

02:55

Russkaya Riv'era

Dokumental'noe kino

02:35

Krivoe Zerkalo

Razvlecheniya

02:40

Poezdka Cherez Gorod

Hudozhestvennyj fil'm

02:25

Te, S Kotorymi Ya... Professiya...

Dokumental'noe kino

02:55

Proval Kanarisa

Dokumental'noe kino

02:25

Te, S Kotorymi Ya... Professiya...

Dokumental'noe kino

02:55

Parazity. Bitva Za Telo

Dokumental'noe kino

04:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:55

Smeyat'sya Razreshaetsya

Razvlecheniya

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:45

Smeyat'sya Razreshaetsya

Razvlecheniya

03:10

Budem Zhdat', Vozvrashchajsya

Hudozhestvennyj fil'm

03:00

Petrosyan-shou

Razvlecheniya

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

03:40

Osobyj Sluchaj

Dokumental'nyj fil'm

05:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:20

Subbotnij Vecher

Razvlecheniya

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

04:25

Poka Stanica Spit

Bytovoj serial

Hit online

Czarownica

Angelina Jolie jako zjawiskowa Diabolina

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv