• TVP Historia Program TVP Historia

  • niedz. 15 stycznia
  • pon. 16 stycznia
  • wt. 17 stycznia
  • śr. 18 stycznia
  • czw. 19 stycznia
  • pt. 20 stycznia
  • sob. 21 stycznia
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:25

Ginące cywilizacje

(19) Serial dokumentalny

06:25

Eugeniusz Bodo - za winy niepopełnione

Film dokumentalny, Polska 1997

06:25

Humer i inni

Film dokumentalny, Polska 1994

06:25

Legenda 27. Wołyńskiej Dywizji...

Film dokumentalny, Polska 2013

06:25

Powstanie wielkopolskie

(1) Serial dokumentalny

06:25

Dowódcy AK

(5) Serial dokumentalny

06:25

Ginące cywilizacje

(20) Serial dokumentalny

06:25

Ginące cywilizacje

(21) Serial dokumentalny

06:30

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

06:50

Człowiek świętego imienia

Film dokumentalny, Polska 2009

06:25

Apteka pod Orłem

Film dokumentalny, Polska 2006

06:25

Republika, czyli epitafium dla...

Film dokumentalny, Polska 1993

06:25

Ewangelia i bunt

Film dokumentalny, 2010

06:25

Tu byłem

Film dokumentalny, Polska 2006

06:25

Ginące cywilizacje

(22) Serial dokumentalny

07:30

Kryptonim X-2

Film dokumentalny, Polska 2008

07:30

Dzikie Chiny

(2) Serial dokumentalny

07:25

Opowieść o Indiach

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2007

07:25

Dziedzictwo i tajemnice morskiego...

Film przyrodniczy, Francja 2013

07:25

Dziedzictwo i tajemnice morskiego...

Film przyrodniczy, Francja 2013

07:00

Ewuśka, wróciłaś!

Reportaż

07:30

Piasek jest drapieżnikiem - Słowiński...

Film dokumentalny, Polska 2004

07:30

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

07:30

Proboszcz Majdanka

Film dokumentalny, Polska 2006

07:25

Dzikie Chiny

(3) Serial dokumentalny

07:25

Opowieść o Indiach

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2007

07:30

Dziedzictwo i tajemnice morskiego...

Film przyrodniczy, Francja 2013

07:30

Dziedzictwo i tajemnice morskiego...

Film przyrodniczy, Francja 2013

07:30

Prace na wysokościach

Film dokumentalny, 2016

07:25

Jak to działa?

(126) Serial dokumentalny

08:35

Znak orła

(1) Serial przygodowy

08:30

Była sobie Ziemia

(5) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(6) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(7) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(8) Serial animowany

08:25

Była sobie Ziemia

(9) Serial animowany

08:05

Była sobie Ziemia

(10) Serial animowany

08:35

Awantura o Basię

(8) Serial dla

08:35
trwa

Znak orła

(3) Serial przygodowy

08:20

Była sobie Ziemia

(11) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(12) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(13) Serial animowany

08:30

Była sobie Ziemia

(14) Serial animowany

08:50

Była sobie Ziemia

(15) Serial animowany

08:00

Była sobie Ziemia

(16) Serial animowany

08:35

Awantura o Basię

(10) Serial dla

09:10

Znak orła

(2) Serial przygodowy

09:45

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:35

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:30

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:10

Awantura o Basię

(9) Serial dla

09:45

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:10

Znak orła

(4) Serial przygodowy

09:45

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:30

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:10

Awantura o Basię

(11) Serial dla

09:40

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:20

Kleopatra: portret morderczyni

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

10:05

Hotel Polski

Film dokumentalny, Polska 2009

10:10

Ludzie rzeki

Film dokumentalny, Francja 2014

10:10

Piasek jest drapieżnikiem - Słowiński...

Film dokumentalny, Polska 2004

10:05

Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy...

Program popularnonaukowy

10:35

Kobiety z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2004

10:05

W poszukiwaniu Joanny d'Arc

Film dokumentalny, Francja 2007

10:15

Powrót do przeszłości. 1944

(5) Serial dokumentalny

10:50

Powrót do przeszłości. 1944

(6) Serial dokumentalny

10:20

Wyprawa do Wielkiego Rowu. Woda...

Film dokumentalny, Francja 2012

10:10

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

10:10

Wyprawa do Wielkiego Rowu. Woda...

Film dokumentalny, Francja 2012

10:10

Prace na wysokościach

Film dokumentalny, 2016

10:05

Śladami ucieczki

Reportaż

10:35

Auschwitz-Birkenau - anatomia zbrodni

Program dokumentalny

10:30

Ocaleni

Film dokumentalny, Szwecja/Polska 2011

10:20

Powrót do przeszłości. 1944

(7) Serial dokumentalny

10:50

Powrót do przeszłości. 1944

(8) Serial dokumentalny

11:30

Ludzie rzeki

Film dokumentalny, Francja 2014

11:05

Czwarta dzielnica

Film dokumentalny, USA 2013

11:20

Przesyłka

Film dokumentalny, Polska 2015

11:10

Ambasador Spasowski

Film dokumentalny, Polska 2009

11:15

Serca polskie

Felieton

11:30

Profesor od serca - Zbigniew Religa

Film dokumentalny, Polska 2010

11:15

Mój pierwszy dzień

Felieton

11:45

Zniszczyć elity

Film dokumentalny, 2016

11:35

Egipt

(3) Serial przygodowy

11:30

W poszukiwaniu Joanny d'Arc

Film dokumentalny, Francja 2007

11:20

August Kowalczyk - numer obozowy 6804

Film dokumentalny, Polska 2012

11:30

Ewangelia i bunt

Film dokumentalny, 2010

11:20

Dotknięcie anioła

Film dokumentalny, Polska 2015

11:40

Mój pierwszy dzień

Felieton

11:30

Egipt

(4) Serial przygodowy

12:35

Przewodnik historyczny Bogusława...

Program historyczny

12:15

Nieposłuszeństwo - Aristides de Sousa...

Film dokumentalny, Francja 2008

12:10

Polska z...

Reportaż

12:25

Koło historii

Program historyczny

12:10

Spór o historię

Program historyczny

12:45

8 maja 1945 roku. Szczególny dzień

Film dokumentalny, Francja 2013

12:30

Codzienny PRL

Cykl reportaży

12:20

Rajd Podkowy

Film dokumentalny, Polska 2008

12:35

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

12:40

Przewodnik historyczny Bogusława...

Program historyczny

12:20

Les Milles

Dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska 1995

12:20

Koło historii

Program historyczny

12:20

Spór o historię

Program historyczny

12:30

Kapela oświęcimska

Film dokumentalny, 1981

12:10

Anus mundi

Reportaż

12:45

Z archiwum IPN

Magazyn

12:25

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

13:10

Serca polskie

Felieton

13:20

Opowieść o Indiach

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2007

13:00

Wielka ucieczka. Drugie starcie

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

13:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Groźny. Czeczeński tygrys Putina

Film dokumentalny, Polska 2015

13:05

Nefertiti i zaginiona dynastia

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2006

13:20

Dzikie Chiny

(3) Serial dokumentalny

13:15

Opowieść o Indiach

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2007

13:00

Serca polskie

Felieton

13:10

Pierwsza wojna światowa

(1) Serial dokumentalny

13:00

Dyktator: Zajęcie dla wariatów

Film dokumentalny, Francja 2012

13:05

GoodBye America

Film dokumentalny, Polska 2015

13:25

Arka Noego

Film dokumentalny, Niemcy 2009

13:00

Dzikie Chiny

(4) Serial dokumentalny

14:20

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:50

Strachy

(3) Serial obyczajowy

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:55

Encyklopedia II wojny światowej

(71) Serial dokumentalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:20

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:45

Strachy

(4) Serial obyczajowy

14:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:50

Encyklopedia II wojny światowej

(54) Serial dokumentalny

14:10

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:40

Sensacje XX wieku

Program historyczny

15:05

(Nie) zapomniana tragedia

Reportaż

15:30

Spór o historię

Program historyczny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(70) Serial dokumentalny

15:40

Na krawędzi wojny

(5) Serial dokumentalny

15:35

Na krawędzi wojny

(6) Serial dokumentalny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(40) Serial dokumentalny

15:30

Hitler i wiedza tajemna

Film dokumentalny, Wielka Brytania 1999

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(33) Serial dokumentalny

15:30

Polska i świat...

Cykl reportaży

15:45

Podróże z historią

Program historyczny

15:45

Spór o historię

Program historyczny

15:05

Janek, palec historii czyli historia...

Film dokumentalny, 1992

15:40

Spór o historię

Program historyczny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(25) Serial dokumentalny

15:30

Ostatni korespondent

Film dokumentalny, 2014

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(46) Serial dokumentalny

15:35

Andreas Baader. Wróg publiczny

Film dokumentalny, Niemcy 2002

15:20

Agfa 1939. Podróż w czasy wojny

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2014

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(34) Serial dokumentalny

15:30

Koło historii

Program historyczny

15:30

Spór o historię

Program historyczny

16:15

Islam i Zachód

Film dokumentalny, Niemcy 2009

16:40

Legenda 27. Wołyńskiej Dywizji...

Film dokumentalny, Polska 2013

16:35

Powstanie wielkopolskie

(1) Serial dokumentalny

16:35

Dowódcy AK

(5) Serial dokumentalny

16:25

Rok 1863

Film dokumentalny, Polska 2012

16:30

Prządki złota

Film dokumentalny, Estonia 2014

16:20

Islam i Zachód

Film dokumentalny, Niemcy 2009

16:35

A potem nazwali go bandytą

Film dokumentalny, Polska 2002

16:45

Ukryte protokoły - czyli oszustwo...

Film dokumentalny, 2016

16:45

Apteka pod Orłem

Film dokumentalny, Polska 2006

16:05

Podróże z historią

Program historyczny

16:40

Uciekinier

Film dokumentalny, Polska 2006

16:10

Legenda Wieży Eiffla

Film dokumentalny, Francja 2005

17:20

Pamięć...

Reportaż

17:30

Ex libris

Magazyn

17:15

Ex libris

Magazyn

17:45

Wspaniałe stulecie

(253) Telenowela

17:40

Wspaniałe stulecie

(254) Telenowela

17:25

Lekcja pierwsza

Film dokumentalny, Polska 1987

17:45

Wspaniałe stulecie

(255) Telenowela

17:05

Ostatnia...

Film dokumentalny, Polska 2007

17:20

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

17:45

Wspaniałe stulecie

(256) Telenowela

17:45

Wspaniałe stulecie

(257) Telenowela

17:10

Życiorysy

Reportaż

17:30

Ex libris

Magazyn

17:20

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

17:40

Wspaniałe stulecie

(258) Telenowela

17:40

Wspaniałe stulecie

(259) Telenowela

17:30

Z pola

Magazyn

17:45

Wspaniałe stulecie

(260) Telenowela

17:40

Wspaniałe stulecie

(261) Telenowela

17:45

Wspaniałe stulecie

(262) Telenowela

18:00

Bodo

(2) Serial obyczajowy

18:45

Flesz historii

Magazyn

18:40

Klub profesora...

(4) Serial obyczajowy

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:35

Flesz historii

Magazyn

18:40

Klub profesora Tutki

(5) Serial obyczajowy

18:00

Kuchnia polska

(3) Serial obyczajowy

18:00

Nad Niemnem

(1) Serial obyczajowy

18:40

Flesz historii

Magazyn

18:35

Klub profesora Tutki

(3) Serial obyczajowy

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:35

Flesz historii

Magazyn

18:40

Klub profesora Tutki

(13) Serial obyczajowy

18:00

Kuchnia polska

(4) Serial obyczajowy

19:05

Islam i Zachód

Film dokumentalny, Niemcy 2009

19:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:10

Egipt

(3) Serial przygodowy

19:10

Islam i Zachód

Film dokumentalny, Niemcy 2009

19:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

19:15

Egipt

(4) Serial przygodowy

20:10

Siedem czerwonych róż, czyli Benek...

Komedia, Polska 1972

20:10

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:40

Wielka ucieczka. Drugie starcie

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

20:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

8 maja 1945 roku. Szczególny dzień

Film dokumentalny, Francja 2013

20:30
Na żywo

Nowe Ateny

Cykl publicystyczny

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Nefertiti i zaginiona dynastia

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2006

20:00

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

20:35

Armia Hitlera na podsłuchu

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

20:15

Daleko od szosy

(2) Serial obyczajowy

20:10

Chichot Pana Boga

Film obyczajowy, Polska 1988

20:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Pierwsza wojna światowa

(1) Serial dokumentalny

20:35

Dyktator: Zajęcie dla wariatów

Film dokumentalny, Francja 2012

20:30

Nowe Ateny

Cykl publicystyczny

20:25

Powstrzymać Holocaust

Film dokumentalny, Francja 2014

20:35

Heinrich Himmler - anatomia zagłady

Film dokumentalny, Niemcy 2008

20:20

Daleko od szosy

(3) Serial obyczajowy

21:25

Kartki z PRL-u

Cykl reportaży

21:40

Tajemnica twierdzy szyfrów

(11) Serial sensacyjny

21:40

Tajemnica twierdzy szyfrów

(12) Serial sensacyjny

21:20

Flesz historii

Magazyn

21:45

Tajemnica twierdzy szyfrów

(13) Serial sensacyjny

21:35

Sprawiedliwi

(1) Serial wojenny

21:35

Sprawiedliwi

(2) Serial wojenny

21:40

Draża - czetnik. Legenda Kresów

Film dokumentalny, 2016

21:40

Nocna zmiana

Film dokumentalny, Polska 1996

21:30

Sprawiedliwi

(3) Serial wojenny

21:45

Sprawiedliwi

(4) Serial wojenny

21:20

Flesz historii

Magazyn

21:45

Sprawiedliwi

(5) Serial wojenny

21:35

Sprawiedliwi

(6) Serial wojenny

21:35

Sprawiedliwi

(7) Serial wojenny

21:45

Dotknięcie anioła

Film dokumentalny, Polska 2015

22:00

Kim Ki Dok

Film dokumentalny, Polska 2006

22:55

Nowe Ateny

Cykl publicystyczny

22:35

Na krawędzi wojny

(5) Serial dokumentalny

22:35

Na krawędzi wojny

(6) Serial dokumentalny

22:40

Hitler i wiedza tajemna

Film dokumentalny, Wielka Brytania 1999

22:35

Spór o historię

Program historyczny

22:30

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:45

Polska 1050

Film dokumentalny, Polska 2016

22:25

Norymberga. Naziści wobec swoich...

Film dokumentalny, Francja 2006

22:45

Norymberga. Naziści wobec swoich...

Film dokumentalny, Francja 2006

22:40

Agfa 1939. Podróż w czasy wojny

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2014

22:35

Spór o historię

Program historyczny

22:35

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:55

Polska 1050

Film dokumentalny, Polska 2016

23:55

Znieważona ziemia

Dramat obyczajowy, Francja/Ukraina/Polska/Niemcy 2011

23:35

Dziwny jest ten świat

Cykl reportaży

23:35

Virtuti

Dramat wojenny, Polska 1989

23:45

Ojciec żołnierza

Dramat wojenny, ZSRR 1964

23:15

Listy gończe

Cykl reportaży

23:40

Listy gończe

Cykl reportaży

23:05

Listy gończe

Cykl reportaży

23:35

Listy gończe

Cykl reportaży

23:20

Komandoria

(3) Serial przygodowy

23:00

Nowe Ateny

Cykl publicystyczny

23:55

Śmierć prezydenta

Dramat historyczny

23:15

Dziwny jest ten świat

Cykl reportaży

23:45

Archiwum...

(43) Serial dokumentalny

23:45

Śmierć prezydenta

Dramat historyczny

23:50

Swój wśród obcych, obcy wśród...

Dramat obyczajowy, ZSRR 1974

23:15

Listy gończe

Cykl reportaży

23:40

Listy gończe

Cykl reportaży

23:15

Listy gończe

Cykl reportaży

23:40

Listy gończe

Cykl reportaży

23:30

Komandoria

(4) Serial przygodowy

00:15

Archiwum...

(27) Serial dokumentalny

00:30

Archiwum...

(29) Serial dokumentalny

00:45

Zagadki tamtych lat

Cykl reportaży

00:10

Po całym ciele

Film dokumentalny, 1999

00:20

Armia Hitlera na podsłuchu

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

00:00

Kryminalna Polska. Archiwum Zbrodni

Magazyn kryminalny

00:20

Zagadki tamtych lat

Cykl reportaży

00:15

Wokół Ostrej Bramy

Film dokumentalny, Polska 1996

00:15

Młodsi od swoich wyroków

Film dokumentalny, Polska 1994

00:35

Heinrich Himmler - anatomia zagłady

Film dokumentalny, Niemcy 2008

01:50

Byli żołnierzami Jodły

Film dokumentalny

01:50

Tajemnica twierdzy szyfrów

(11) Serial sensacyjny

01:50

Tajemnica twierdzy szyfrów

(13) Serial sensacyjny

01:50

Sprawiedliwi

(1) Serial wojenny

01:35

Sprawiedliwi

(2) Serial wojenny

01:15

Chichot Pana Boga

Film obyczajowy, Polska 1988

01:25

Sprawiedliwi

(3) Serial wojenny

01:45

Sprawiedliwi

(6) Serial wojenny

01:45

Sprawiedliwi

(7) Serial wojenny

01:40

Chichot Pana Boga

Film obyczajowy, Polska 1988

02:55

Humer i inni

Film dokumentalny, Polska 1994

02:45

Wspaniałe stulecie

(253) Telenowela

02:15

Tajemnica twierdzy szyfrów

(12) Serial sensacyjny

02:50

Wspaniałe stulecie

(255) Telenowela

02:45

Wspaniałe stulecie

(256) Telenowela

02:35

Wspaniałe stulecie

(257) Telenowela

02:45

Kuchnia polska

(3) Serial obyczajowy

02:25

Wspaniałe stulecie

(258) Telenowela

02:40

Sprawiedliwi

(4) Serial wojenny

02:10

Sprawiedliwi

(5) Serial wojenny

02:40

Wspaniałe stulecie

(261) Telenowela

02:45

Wspaniałe stulecie

(262) Telenowela

03:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:10

Wspaniałe stulecie

(254) Telenowela

03:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w...

Przerwa w emisji

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w...

Przerwa w emisji

03:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Nad Niemnem

(1) Serial obyczajowy

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:40

Wspaniałe stulecie

(259) Telenowela

03:05

Wspaniałe stulecie

(260) Telenowela

03:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:05

Kuchnia polska

(4) Serial obyczajowy

04:00

Bodo

(2) Serial obyczajowy

04:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv