• TVP Historia Program TVP Historia

  • niedz. 18 czerwca
  • pon. 19 czerwca
  • wt. 20 czerwca
  • śr. 21 czerwca
  • czw. 22 czerwca
  • pt. 23 czerwca
  • sob. 24 czerwca
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

06:55

Był taki...

Felieton

07:00

Ginące cywilizacje

(1) Serial dokumentalny

07:00

Ostatnia droga komendanta Ponurego

Film dokumentalny, 1988

07:00

Klamra

Film dokumentalny, 2012

07:00

Gorycz i chwała

Film dokumentalny, Polska 2010

07:45

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

07:00

Powstanie zamojskie 1944

Film dokumentalny, Polska 2008

07:00

Odnaleziony walc

Film dokumentalny, Polska 2016

07:05

Ginące cywilizacje

(2) Serial dokumentalny

07:05
trwa

Ginące cywilizacje

(3) Serial dokumentalny

07:00

Odnaleziony walc

Film dokumentalny, Polska 2016

07:00

Humer i inni

Film dokumentalny, Polska 1994

07:00

Miasto z wyrokiem

(2) Serial dokumentalny

07:00

Miasto z wyrokiem

Film dokumentalny, Polska 1997

07:00

Ostatnie powstanie

Film dokumentalny, Polska 1995

07:05

Ginące cywilizacje

(4) Serial dokumentalny

08:35

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:40

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:40

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:35

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:35

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:55

Kryptonim Amerykan

Film dokumentalny, Polska 1999

08:00

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

08:30

Był sobie człowiek

(17) Serial animowany

08:05

My wszyscy z Niego

Film dokumentalny, Polska 2017

08:35

Tajemnice...

Program historyczny

08:50

Chichot historii

Reportaż

08:30

Tajemnice...

Program historyczny

08:45

Eki z Małeki na ubeki

Reportaż

08:30

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:30

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

08:35

Uwikłany w historię

Film dokumentalny, Polska 2008

08:05

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

08:35

Był sobie człowiek

(18) Serial animowany

09:05

Wojna domowa

(6) Serial komediowy

09:30

Wojna domowa

(7) Serial komediowy

09:05

W labiryncie

(6) Telenowela

09:40

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:05

W labiryncie

(7) Telenowela

09:40

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:05

W labiryncie

(8) Telenowela

09:40

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:05

W labiryncie

(9) Telenowela

09:40

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:20

W labiryncie

(10) Telenowela

09:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:10

Wojna domowa

(8) Serial komediowy

09:05

Wojna domowa

(9) Serial komediowy

09:50

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:15

W labiryncie

(11) Telenowela

09:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:15

W labiryncie

(12) Telenowela

09:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:15

W labiryncie

(13) Telenowela

09:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:15

W labiryncie

(14) Telenowela

09:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:15

W labiryncie

(15) Telenowela

09:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

09:15

Wojna domowa

(10) Serial komediowy

10:05

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:35

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

10:15

Egipt

(1) Serial dokumentalny

10:15

Mocarz

Film dokumentalny, 2015

10:10

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

10:30

Defilada zwycięzców

Film dokumentalny, Polska 2007

10:30

Proroczy żywot Eliasza

Reportaż

10:55

Proroczy Żywot Eliasza

Reportaż

10:05

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:40

Ujek - Józef Krzeptowski

Reportaż

10:20

Podróżnik

Magazyn turystyczny

10:40

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

10:25

Egipt

(2) Serial przygodowy

10:25

13 lat, 13 minut

Film dokumentalny, Polska 2006

10:30

Pomorskie iluzje

Film dokumentalny, Polska 2010

10:25

Dokumentaliści

Film dokumentalny, 2010

10:25

Wszystko jest możliwe

Film dokumentalny, Polska 2011

10:15

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:45

Polacy

Reportaż

11:00

Tajemnice...

Program historyczny

11:15

Był taki...

Felieton

11:20

Największe oblężenia średniowiecza

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

11:15

Najdziksze wyspy świata

(2) Serial dokumentalny

11:20

Wojna mrówek

Film dokumentalny, Niemcy 2012

11:35

Ewangelia i bunt

Film dokumentalny, Polska 2010

11:30

Akcja "Wisła"

Film dokumentalny, Polska 1992

11:30

Gdzie rosną poziomki?

Film dokumentalny, Polska 2006

11:20

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

11:10

Największe oblężenia średniowiecza

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

11:25

Najdziksze wyspy świata

(3) Serial dokumentalny

11:25

Nosorożce. Klątwa magicznego rogu

Film dokumentalny, Hiszpania 2012

11:35

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

11:25

Ostatni powrót Stanisława...

Film dokumentalny, 2000

11:35

Andreas Baader. Wróg publiczny

Film dokumentalny, Niemcy 2002

11:25

Gdybyś przyszedł pod tę ścianę

Film dokumentalny, 1985

11:50

Egipt

(3) Serial przygodowy

12:20

Pod władzą sułtanów

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

12:20

Akcja pod Arsenałem

Dramat wojenny, Polska 1978

12:20

Koło historii

Program historyczny

12:25

Spór o historię

Program historyczny

12:20

Lata przełomu

(1) Serial dokumentalny

12:35

Fotograf partyzantów

Film dokumentalny, Polska 2010

12:00

Egipt

(2) Serial przygodowy

12:10

Ludzie rzeki

Film dokumentalny, Francja 2014

12:30

Constans

Film psychologiczny, Polska 1980

12:25

Koło historii

Program historyczny

12:25

Spór o historię

Program historyczny

12:20

Lata przełomu

Film dokumentalny, 2009

12:35

Moje akwarele

Reportaż

12:55

Ludzie rzeki

Film dokumentalny, Francja 2014

12:55

Najdziksze wyspy świata

(4) Serial dokumentalny

13:25

Wojna mrówek

Film dokumentalny, Niemcy 2012

13:00

Ferdynand Ruszczyc

Film dokumentalny, Białoruś 2015

13:25

Ferdynand Ruszczyc

Film dokumentalny, Białoruś 2015

13:05

Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni...

(1) Serial dokumentalny

13:00

Zaproszenie

Program krajoznawczy

13:30

Zaproszenie

Program krajoznawczy

13:50

Muzeum polskiej...

Rozrywka

13:20

Ludzie rzeki

Film dokumentalny, Francja 2014

13:00

Najdziksze wyspy świata

(3) Serial dokumentalny

13:15

Nosorożce. Klątwa magicznego rogu

Film dokumentalny, Hiszpania 2012

13:00

Cyrk po sowiecku

Film dokumentalny, Białoruś 2016

13:30

Cyrk po sowiecku

Film dokumentalny, Białoruś 2016

13:05

Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni...

(2) Serial dokumentalny

13:00

Zaproszenie

Program krajoznawczy

13:35

Zaproszenie

Program krajoznawczy

14:25

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:55

Z biegiem lat, z biegiem dni

(3) Serial obyczajowy

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:15

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:45

Z biegiem lat, z biegiem dni

(4) Serial obyczajowy

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(39) Serial dokumentalny

15:30

Spór o historię

Program historyczny

15:00

Encyklopedia II wojny światowej

(42) Serial dokumentalny

15:25

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(87) Serial dokumentalny

15:35

Dlaczego demokracja?

Film dokumentalny, Chiny/Dania 2007

15:00

Encyklopedia II wojny światowej

(64) Serial dokumentalny

15:30

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

15:15

Encyklopedia II wojny światowej

(79) Serial dokumentalny

15:40

Z archiwum IPN

Magazyn

15:40

Spór o historię

Program historyczny

15:55

Ludzie na torach. Ursus czerwiec '76

Film dokumentalny, 2011

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(92) Serial dokumentalny

15:40

Spór o historię

Program historyczny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(65) Serial dokumentalny

15:40

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(66) Serial dokumentalny

15:40

Krwawe rubiny Czerwonych Khmerów

Film dokumentalny, Francja 2010

15:00

Encyklopedia II wojny światowej

(67) Serial dokumentalny

15:35

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

15:05

Encyklopedia II wojny światowej

(7) Serial dokumentalny

15:30

Z archiwum IPN

Magazyn

15:40

Spór o historię

Program historyczny

16:15

Kamienna cisza

Film dokumentalny, Polska 2007

16:30

Gorycz i chwała

Film dokumentalny, Polska 2010

16:40

Powstanie zamojskie 1944

Film dokumentalny, Polska 2008

16:00

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(4) Serial dokumentalny

16:25

Muzeum polskiej...

Rozrywka

16:35

Odnaleziony walc

Film dokumentalny, Polska 2016

16:15

Podróże z historią

Program historyczny

16:50

Miasto z wyrokiem

Film dokumentalny, Polska 1996

16:30

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

16:20

Henryk Sławik. Polski Wallenberg

Film dokumentalny, Polska 2004

16:40

Miasto z wyrokiem

(2) Serial dokumentalny

16:45

Miasto z wyrokiem

Film dokumentalny, Polska 1997

16:10

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(5) Serial dokumentalny

16:35

Ostatnie powstanie

Film dokumentalny, Polska 1995

16:05

Podróże z historią

Program historyczny

16:40

Poznańskie Powstanie 1956

Program dokumentalny

16:25

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

17:30

Ex libris

Magazyn

17:15

Ex libris

Magazyn

17:45

Imperium miłości

(10) Telenowela

17:15

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

17:40

Imperium miłości

(11) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(12) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(13) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(14) Telenowela

17:15

Uwikłany w historię

Film dokumentalny, Polska 2008

17:30

Ex libris

Magazyn

17:55

Czterdziestolatek - 20 lat później

(6) Serial komediowy

17:15

Ex libris

Magazyn

17:45

Imperium miłości

(15) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(16) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(17) Telenowela

17:45

Imperium miłości

(18) Telenowela

17:10

Kobiety 76

Film dokumentalny, 2006

17:45

Imperium miłości

(19) Telenowela

17:20

Epitafium dla orłów

Film dokumentalny, Polska 2008

18:00

Czterdziestolatek - 20 lat później

(4) Serial komediowy

18:35

Flesz historii

Magazyn

18:35

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:35

Regiony z historią

Program dokumentalny

18:35

Flesz historii

Magazyn

18:35

Moje akwarele

Reportaż

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:00

Czterdziestolatek - 20 lat później

(5) Serial komediowy

18:40

Flesz historii

Magazyn

18:40

Regiony z historią

Program dokumentalny

18:35

Regiony z historią

Program dokumentalny

18:35

Flesz historii

Magazyn

18:35

Jak to z podkową było

Felieton

18:00

Czterdziestolatek - 20 lat później

(7) Serial komediowy

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:10

Dzieci Hitlera

(3) Serial dokumentalny

19:05

Pomorskie iluzje

Film dokumentalny, Polska 2010

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:10

Dzieci Hitlera

(4) Serial dokumentalny

20:15

Hydrozagadka

Komedia sensacyjna, Polska 1971

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Ferdynand Ruszczyc

Film dokumentalny, Białoruś 2015

20:55

Ferdynand Ruszczyc

Film dokumentalny, Białoruś 2015

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni...

(1) Serial dokumentalny

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Dzieci Hitlera

(3) Serial dokumentalny

20:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Największe oblężenia średniowiecza

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

20:15

Dom

(17) Serial obyczajowy

20:10

Big Bang

Film obyczajowy, Polska 1986

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Cyrk po sowiecku

Film dokumentalny, Białoruś 2016

20:55

Cyrk po sowiecku

Film dokumentalny, Białoruś 2016

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni...

(2) Serial dokumentalny

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

20:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:35

Dzieci Hitlera

(4) Serial dokumentalny

20:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Jugosławia: dramat historii

Film dokumentalny, Francja 2015

20:15

Dom

(18) Serial obyczajowy

21:40

Sidła strachu

Film dokumentalny, Polska 2017

21:35

Chłopi

(6) Serial obyczajowy

21:30

Chłopi

(7) Serial obyczajowy

21:00

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(4) Serial dokumentalny

21:30

Chłopi

(8) Serial obyczajowy

21:40

Chłopi

(9) Serial obyczajowy

21:35

Chłopi

(10) Serial obyczajowy

21:50

Złoty pociąg

Film dokumentalny, Polska 2015

21:55

Paradoks o konduktorze

Film dokumentalny, Polska 1997

21:35
Na żywo

Chłopi

(11) Serial obyczajowy

21:35

Chłopi

(12) Serial obyczajowy

21:05

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(5) Serial dokumentalny

21:30

Chłopi

(13) Serial obyczajowy

21:40

Królewskie sny

(1) Serial historyczny

21:45

Królewskie sny

(2) Serial historyczny

21:50

Jugosławia: dramat historii

Film dokumentalny, Francja 2015

22:40

Akcja pod Arsenałem

Dramat wojenny, Polska 1978

22:40

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

22:35

Dlaczego demokracja?

Film dokumentalny, Chiny/Dania 2007

22:35

Defilada zwycięzców

Film dokumentalny, Polska 2007

22:40

Ściśle tajne - rzecz o wojskowych...

Film dokumentalny

22:35

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:50

Kobiety 76

Film dokumentalny, 2006

22:55

Constans

Film psychologiczny, Polska 1980

22:40

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

22:35

Krwawe rubiny Czerwonych Khmerów

Film dokumentalny, Francja 2010

22:35

Koło historii

Program historyczny

23:45

Klamra

Film dokumentalny, 2012

23:40

Papusza

Film biograficzny, Polska 2013

23:35

Swój wśród obcych, obcy wśród...

Dramat obyczajowy, ZSRR 1974

23:35

Ośmiornica

(3) Serial kryminalny

23:15

Ośmiornica

(4) Serial kryminalny

23:30

Ja, Klaudiusz

(1) Serial historyczny

23:35

Humer i inni

Film dokumentalny, Polska 1994

23:40

Podzielony kontynent

Thriller, Niemcy/Szwecja 2012

23:35

Śmierć jak kromka chleba

Dramat historyczny

23:00

Spór o historię

Program historyczny

23:40

Ośmiornica

(5) Serial historyczny

23:05

Szerokie tory

Cykl reportaży

23:40

Ośmiornica

(6) Serial kryminalny

23:00

Codzienny PRL

Cykl reportaży

23:40

Ja, Klaudiusz

(2) Serial historyczny

00:25

August Kowalczyk - numer obozowy 6804

Film dokumentalny, Polska 2012

00:55

Widziałam

Reportaż

00:50

Listy gończe

Cykl reportaży

00:35

A potem nazwali go bandytą

Film dokumentalny, Polska 2002

00:30

Dwie strony barykady radomskiego czerwca

Film dokumentalny, Polska 2016

00:35

Krótki dzień pracy

Dramat obyczajowy, Polska 1981

00:40

Widziałam

Reportaż

00:45

Kiniarze z Kalkuty

Film dokumentalny, Polska 1998

01:30

W rogatywce i tygrysiej skórze

Film dokumentalny, 2007

01:50

Chłopi

(8) Serial obyczajowy

01:15

Listy gończe

Cykl reportaży

01:30

Big Bang

Film obyczajowy, Polska 1986

01:45

Chłopi

(11) Serial obyczajowy

01:00

Listy gończe

Cykl reportaży

01:25

Listy gończe

Cykl reportaży

01:55

Stacja

Film obyczajowy, Polska 1981

02:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:10

Chłopi

(6) Serial obyczajowy

02:35

Chłopi

(7) Serial obyczajowy

02:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:30

Chłopi

(9) Serial obyczajowy

02:25

Chłopi

(10) Serial obyczajowy

02:00

A potem nazwali go bandytą

Film dokumentalny, Polska 2002

02:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:15

Chłopi

(12) Serial obyczajowy

02:20

Chłopi

(13) Serial obyczajowy

02:30

Królewskie sny

(1) Serial historyczny

02:10

Królewskie sny

(2) Serial historyczny

03:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv