• TVP Historia Program TVP Historia

  • pt. 12 stycznia
  • sob. 13 stycznia
  • niedz. 14 stycznia
  • pon. 15 stycznia
  • wt. 16 stycznia
  • śr. 17 stycznia
  • czw. 18 stycznia
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Bieszczadzki Park Narodowy

Film przyrodniczy, Polska 2005

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Wszystko, co nasze

Film dokumentalny, Polska 2004

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Tatrzański Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2007

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

A potem nazwali go bandytą

Film dokumentalny, Polska 2002

07:00

New Poland

Film dokumentalny, Polska 2010

07:00

Saga prastarej puszczy

(2) Serial dokumentalny

07:45

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

07:00

Bitwa pod Warną

Film dokumentalny, Polska 1979

07:00

Zapomniany generał Tadeusz Jordan...

Film dokumentalny, Polska 2011

07:00

Gorzkie zwycięstwo

Film dokumentalny, Polska 2014

07:00

Saga prastarej puszczy

(3) Serial dokumentalny

07:00

Królowa Panoram

Film dokumentalny, 2012

07:00

List biskupów

Film dokumentalny, Polska 2015

07:00

Rok 1863

Film dokumentalny, Polska 2012

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

08:05

Dziedzictwo regionów

Program krajoznawczy

08:25

Pewnego razu na...

(3) Serial dokumentalny

08:40

Skarby czeskiego dziedzictwa narodowego

(3) Serial dokumentalny

08:10

Nasz profesor papieżem

Film dokumentalny, Polska 2013

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

08:25

Ukryte skarby

Reportaż

08:05

Dziedzictwo regionów

Program krajoznawczy

08:25

Pewnego razu na...

(1) Serial dokumentalny

08:40

Skarby czeskiego dziedzictwa narodowego

(4) Serial dokumentalny

08:05

Świat Józefa

Film dokumentalny, Polska 2008

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

09:15

Czas honoru

(65) Serial wojenny

09:20

Siedem życzeń

(1) Serial młodzieżowy

09:15

Parada oszustów

(4) Serial sensacyjny

09:10

Czas honoru

(66) Serial wojenny

09:15

Czas honoru

(67) Serial wojenny

09:15

Czas honoru

(68) Serial wojenny

09:15

Czas honoru

(69) Serial wojenny

09:00

Czas honoru

(70) Serial wojenny

09:55

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

09:20

Siedem życzeń

(2) Serial młodzieżowy

09:05

Rodzina Leśniewskich

(1) Serial obyczajowy

09:40

Rodzina Leśniewskich

(2) Serial obyczajowy

09:10

Czas honoru

(71) Serial wojenny

09:10

Czas honoru

(72) Serial wojenny

09:15

Czas honoru

(73) Serial wojenny

09:15

Czas honoru

(74) Serial wojenny

10:00

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

10:25

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(12) Serial dokumentalny

10:50

Podróże z historią

Program historyczny

10:10

Szlakiem miejsc...

(20) Serial dokumentalny

10:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:50

Ziemia. Podwodny świat

(8) Serial dokumentalny

10:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:55

Ziemia. Podwodny świat

(9) Serial dokumentalny

10:05

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

10:30

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

10:05

Filmoteka Małopolska

Program dokumentalny

10:40

Dzikie Chiny

(2) Serial dokumentalny

10:05

Solny skarb...

Reportaż

10:20

Matecznik

Film dokumentalny, Polska 2016

10:05

Solny skarb UNESCO

Reportaż

10:25

Nowe Ateny

Program publicystyczny

10:20

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(14) Serial dokumentalny

10:50

Podróże z historią

Program historyczny

10:15

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:50

Ziemia. Podwodny świat

(10) Serial dokumentalny

10:10

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:45

Ziemia. Podwodny świat

(11) Serial dokumentalny

10:05

1200 muzeów

(1) Serial dokumentalny

10:35

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

10:00

Szlakiem miejsc niezwykłych

(41) Serial dokumentalny

10:25

Dzikie Chiny

(3) Serial dokumentalny

10:05

Piastowie...

(3) Serial dokumentalny

10:20

Solidarność według Krzysztofa...

Film dokumentalny, Polska 2016

10:05

Polska 1050

(1) Serial dokumentalny

10:35

Nowe Ateny

Program publicystyczny

11:25

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

11:50

Dzikie Chiny

(2) Serial dokumentalny

11:50

Odkryć tajemnicę

(6) Serial dokumentalny

11:55

Constans

Film psychologiczny, Polska 1980

11:40

Goniec historyczny IPN

Program publicystyczny

11:25

Spór o historię

Program historyczny

11:15

Flesz historii

Magazyn

11:35

Polska i świat...

Cykl reportaży

11:25

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

11:45

Dzikie Chiny

(3) Serial dokumentalny

11:40

Śladami czarnych faraonów

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

11:55

Ryś

Dramat obyczajowy, Polska 1982

11:20

Szpiedzy

(2) Serial dokumentalny

11:55

Ziemia. Podwodny świat

(10) Serial dokumentalny

11:30

Spór o historię

Program historyczny

11:30

Flesz historii

Magazyn

11:50

Kryptonim "Muzeum"- Szlak Armii Krajowej

Program dokumentalny

12:00

Nieznana Białoruś

Film dokumentalny, Polska 2014

12:50

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

12:50

Historia świata według Andrew Marra

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

12:00

Ziemia. Podwodny świat

(8) Serial dokumentalny

12:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:05

Ziemia. Podwodny świat

(9) Serial dokumentalny

12:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:00

Historia pewnej przyjaźni

Film dokumentalny, Polska 2007

12:45

Amerykańska broń

Film dokumentalny, Kanada 2013

12:50

Rok 1863

Film dokumentalny, Polska 2012

12:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:15

Ziemia. Podwodny świat

(11) Serial dokumentalny

12:15

Obława

Film dokumentalny, Polska 2015

13:00

Szlakiem miejsc...

(4) Serial dokumentalny

13:10

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:40

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:50

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:55

Polska i świat...

Cykl reportaży

13:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:45

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:25

Pamięć...

Program popularnonaukowy

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:35

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:15

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:10

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:40

Encyklopedia II wojny światowej

(69) Serial dokumentalny

14:10

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:45

Pani minister tańczy

Komedia, Polska 1937

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(86) Serial dokumentalny

14:55

Wyśpiewana...

Magazyn kulturalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(13) Serial dokumentalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(1) Serial dokumentalny

14:10

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:45

Encyklopedia II wojny światowej

(2) Serial dokumentalny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Encyklopedia II wojny światowej

(8) Serial dokumentalny

14:05

Szerokie tory

Cykl reportaży

14:35

Czarne diamenty

Dramat obyczajowy, Polska 1939

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:40

Encyklopedia II wojny światowej

(12) Serial dokumentalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(61) Serial dokumentalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(62) Serial dokumentalny

14:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:45

Encyklopedia II wojny światowej

(64) Serial dokumentalny

15:15

Odkryć tajemnicę

(6) Serial dokumentalny

15:30

Spór o historię

Program historyczny

15:10

Spór o historię

Program historyczny

15:50

Historia świata według Andrew Marra

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

15:10

Najdziwniejsza broń na świecie

(2) Serial dokumentalny

15:10

Na krawędzi wojny

(3) Serial dokumentalny

15:20

Źródła naszej cywilizacji

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2010

15:00

Śladami czarnych faraonów

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

15:20

Spór o historię

Program historyczny

15:55

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

15:10

Spór o historię

Program historyczny

15:50

Historia świata według Andrew Marra

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

15:15

Niezwykła broń

(3) Serial dokumentalny

15:10

Na krawędzi wojny

(4) Serial dokumentalny

15:20

Źródła naszej cywilizacji

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2010

16:15

Bitwa pod Warną

Film dokumentalny, Polska 1979

16:10

Roman Dmowski

Film dokumentalny, Polska 1995

16:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

16:05

Flesz historii

Magazyn

16:30

Zapomniany generał Tadeusz Jordan...

Film dokumentalny, Polska 2011

16:10

Wszystko, co nasze

Film dokumentalny, Polska 2004

16:25

Gorzkie zwycięstwo

Film dokumentalny, Polska 2014

16:10

List biskupów

Film dokumentalny, Polska 2015

16:05

W pogardzie i chwale - Wojciech Korfanty

Film dokumentalny, Polska 2009

16:50

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

16:55

Ex libris

Magazyn

16:15

Rok 1863

Film dokumentalny, Polska 2012

16:10

A potem nazwali go bandytą

Film dokumentalny, Polska 2002

16:25

Sen o morzach i koloniach

Film dokumentalny, 2011

17:20

Goniec historyczny IPN

Program publicystyczny

17:40

Czas honoru

(66) Serial wojenny

17:10

Mój dom - wspomnienia hrabiny Renaty...

Film dokumentalny, 1999

17:45

Córka kapitana

(2) Miniserial

17:15

Ex libris

Magazyn

17:45

Córka kapitana

(3) Miniserial

17:20

Flesz historii

Magazyn

17:45

Czas honoru

(67) Serial wojenny

17:30

Kryptonim...

Program dokumentalny

17:45

Czas honoru

(68) Serial wojenny

17:15

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(14) Serial dokumentalny

17:45

Czas honoru

(69) Serial wojenny

17:15

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

17:45

Czas honoru

(70) Serial wojenny

17:05

Szpiedzy

(2) Serial dokumentalny

17:40

Czas honoru

(71) Serial wojenny

17:45

Córka kapitana

(4) Miniserial

17:15

Ex libris

Magazyn

17:40

Sprawiedliwi

(1) Serial wojenny

17:20

Flesz historii

Magazyn

17:45

Czas honoru

(72) Serial wojenny

17:25

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

17:45

Czas honoru

(73) Serial wojenny

17:15

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(4) Serial dokumentalny

17:45

Czas honoru

(74) Serial wojenny

17:10

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

17:45

Czas honoru

(75) Serial wojenny

18:35

Szlakiem miejsc...

(50) Serial dokumentalny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Pacyfik w ogniu

Film dokumentalny, Niemcy 2015

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:40

Pamięć...

Program popularnonaukowy

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:40

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:45

Piastowie...

(2) Serial dokumentalny

18:55

Generałowie Hitlera

(3) Serial dokumentalny

18:30

Solny skarb UNESCO

Reportaż

18:50

Pacyfik w ogniu

Film dokumentalny, Niemcy 2015

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:40

Szlakiem miejsc...

(50) Serial dokumentalny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:35

Piastowie...

(4) Serial dokumentalny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:00

Generałowie Hitlera

(2) Serial dokumentalny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55
Na żywo

Nowe Ateny

Program publicystyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:05

Piastowie...

(1) Serial dokumentalny

19:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Nowe Ateny

Program publicystyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Pacyfik w ogniu

Film dokumentalny, Niemcy 2015

20:30

Ekstradycja

(2) Serial sensacyjny

20:30

Karbala

Film wojenny, Polska/Bułgaria 2015

20:30

Najdziwniejsza broń na świecie

(2) Serial dokumentalny

20:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Źródła naszej cywilizacji

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2010

20:30

Generałowie Hitlera

(3) Serial dokumentalny

20:30

Pacyfik w ogniu

Film dokumentalny, Niemcy 2015

20:30

Ekstradycja

(3) Serial sensacyjny

20:30

Nadzór

Dramat psychologiczny, Polska 1985

20:30

Niezwykła broń

(3) Serial dokumentalny

20:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Źródła naszej cywilizacji

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2010

20:30

Generałowie Hitlera

(4) Serial dokumentalny

21:35

Piwna historia

Film dokumentalny, Polska 2016

21:35

Mała Moskwa

(1) Serial obyczajowy

21:25

Mała Moskwa

(2) Serial obyczajowy

21:35

Mała Moskwa

(3) Serial obyczajowy

21:35

Czas leśnych kurierów

Film dokumentalny, 2016

21:35

Mała Moskwa

(4) Serial obyczajowy

21:30

Aminata - siła miłości

(1) Miniserial

21:35

Aminata - siła miłości

(2) Miniserial

21:30

Aminata - siła miłości

(3) Miniserial

22:35

Nadzy wśród wilków

Dramat wojenny, Niemcy 2015

22:20

Jedwabny szlak

(2) Serial dokumentalny

22:30

Matecznik

Film dokumentalny, Polska 2016

22:30

Na krawędzi wojny

(3) Serial dokumentalny

22:20

Spór o historię

Program historyczny

22:35

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:20

Jedwabny szlak

(3) Serial dokumentalny

22:30

Solidarność według Krzysztofa...

Film dokumentalny, Polska 2016

22:25

Na krawędzi wojny

(4) Serial dokumentalny

22:30

Obława

Film dokumentalny, Polska 2015

22:15

Spór o historię

Program historyczny

22:55

Szpiedzy

(4) Serial dokumentalny

23:25

Bitwa wrocławska

Film dokumentalny, Polska 2016

23:30

Kurs na lewo

Film obyczajowy, Polska 1986

23:35

Powstanie warszawskie

Film dokumentalny, Polska 2014

23:30

Hubal

Dramat historyczny

23:40

Pianista

Dramat wojenny, Francja/Polska/Niemcy/Wielka Brytania/Holandia 2002

23:00

Szpiedzy

(2) Serial dokumentalny

23:35

Szwadrony śmierci

Film dokumentalny, 1993

23:15

Tajemnica Hitlera

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

23:25

Dziennik dr. Hansa Franka

Film dokumentalny, Polska 1970

23:30

Polskie bitwy

Program dokumentalny

23:40

Dziennik dr. Hansa Franka

Film dokumentalny, Polska 1970

23:25

Stepy

Dramat obyczajowy, Polska/Belgia 2010

23:35

Podzielony kontynent

Thriller, Niemcy/Szwecja 2012

23:30

Ośmiornica

(64) Serial kryminalny

00:30

Ośmiornica

(61) Serial kryminalny

00:55

Jedwabny szlak

(2) Serial dokumentalny

00:10

Ośmiornica

(62) Serial kryminalny

00:10

Ośmiornica

(63) Serial kryminalny

00:30

Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy

Film obyczajowy, Polska 1973

01:20

Karbala

Film wojenny, Polska/Bułgaria 2015

01:45

Mała Moskwa

(2) Serial obyczajowy

01:50

Mała Moskwa

(3) Serial obyczajowy

01:05

W objęciach węża

Dramat obyczajowy, Kolumbia/Wenezuela/Argentyna 2015

01:35

Jedwabny szlak

(3) Serial dokumentalny

01:45

Mała Moskwa

(4) Serial obyczajowy

01:30

Aminata - siła miłości

(1) Miniserial

01:15

Aminata - siła miłości

(3) Miniserial

02:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:45

Mała Moskwa

(1) Serial obyczajowy

02:40
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:05

Aminata - siła miłości

(2) Miniserial

02:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:15

Szerokie tory

Cykl reportaży

03:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:20

Piastowie, chrzest Polski i początki...

(1) Serial dokumentalny

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Solny skarb...

Reportaż

03:40

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

04:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv