• TVP Historia Program TVP Historia

  • czw. 12 kwietnia
  • pt. 13 kwietnia
  • sob. 14 kwietnia
  • niedz. 15 kwietnia
  • pon. 16 kwietnia
  • wt. 17 kwietnia
  • śr. 18 kwietnia
  • dzisiaj
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Gorycz i chwała

Film dokumentalny, Polska 2010

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:55

Draża - czetnik. Legenda Kresów

Film dokumentalny, 2016

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

06:50

Był taki...

Felieton

07:00

Zobaczyłem zjednoczony naród

Film dokumentalny, Polska 2011

07:50

Serca polskie

Felieton

07:00

Bunt Janion

Film dokumentalny, Polska 2005

07:00

Moi Rollingstonsi

Film dokumentalny, Polska 2014

07:00

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

07:45

Szlakiem miejsc...

(55) Serial dokumentalny

07:00

Katyń. Prawda i kłamstwo o zbrodni

Film dokumentalny, Polska 2005

07:00

Legenda 27. Wołyńskiej Dywizji...

Film dokumentalny, Polska 2013

07:00

Panna Madonna, legenda tych lat

Film dokumentalny, Polska 1997

07:00

Bezcenna Dama

Film dokumentalny, 2017

07:30

Piosenki Jonasza Kofty

Film dokumentalny, 1970

07:00

Betar

Film dokumentalny, Polska 2010

07:00

Tońko, czyli legenda o ostatnim...

Film dokumentalny, 1988

07:00

Tora i miecz

Film dokumentalny, Polska 2016

08:20

Serca polskie

Felieton

08:30

Cudowny świat przyrody

(8) Serial dokumentalny

08:40

Cudowny świat przyrody

(9) Serial dokumentalny

08:05

Dziedzictwo regionów

Program krajoznawczy

08:25

Podwodna Polska

Reportaż

08:50

Żegnaj, Rockefeller

(13) Serial młodzieżowy

08:05

Święta z sąsiedztwa. Joanna Beretta...

Film dokumentalny, Polska 2012

08:50

Regiony z historią

Program dokumentalny

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:30

Ukryte skarby

Reportaż

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:05

Dziedzictwo regionów

Program krajoznawczy

08:25

Podwodna Polska

Reportaż

08:50

Pewnego razu na...

(3) Serial dokumentalny

08:05

El misionero

Film dokumentalny, Polska 2000

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:35

Ukryte skarby

Reportaż

08:40

Ukryte skarby

Reportaż

09:05

Pogranicze w ogniu

(22) Serial sensacyjny

09:15

Pogranicze w ogniu

(23) Serial sensacyjny

09:25

Do przerwy 0:1

(1) Serial młodzieżowy

09:55

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:15

Siedlisko

(4) Serial obyczajowy

09:10

Pogranicze w ogniu

(24) Serial sensacyjny

09:05

Sława i chwała

(1) Serial historyczny

09:10

Sława i chwała

(2) Serial historyczny

09:00

Szlakiem miejsc...

(21) Serial dokumentalny

09:15

Sława i chwała

(3) Serial historyczny

09:05

Sława i chwała

(4) Serial historyczny

09:00

Do przerwy 0:1

(2) Serial młodzieżowy

09:40

Do przerwy 0:1

(3) Serial młodzieżowy

09:10

Siedlisko

(5) Serial obyczajowy

09:05

Sława i chwała

(5) Serial historyczny

09:10

Sława i chwała

(6) Serial historyczny

09:15

Sława i chwała

(7) Serial historyczny

10:15

Jak było?

Program publicystyczny

10:50

Flesz historii

Magazyn

10:20

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(3) Serial dokumentalny

10:45

Podróże z historią

Program historyczny

10:35

Grecka odyseja Joanny Lumley

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

10:10

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:40

Grecka odyseja Joanny Lumley

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

10:20

Jak Oskar komunę obalał

Film dokumentalny, Polska 2016

10:00

Najmłodsi...

Film przyrodniczy, Wielka Brytania 2014

10:10

Szczęśliwa trzynastka

Komedia, Polska/USA 1938

10:15

Fotograf Solidarności

Film dokumentalny, 2014

10:20

Jak było?

Program publicystyczny

10:10

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(7) Serial dokumentalny

10:45

Podróże z historią

Program historyczny

10:10

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:05

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

10:40

Koło historii

Program historyczny

10:10

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

10:35

Złoto Jukonu

(1) Serial dokumentalny

10:20

Trójka hultajska

Komedia, Polska 1937

10:25

Doceniałam każdy przeżyty dzień

Film dokumentalny, Polska 2010

11:10

Kryptonim "Muzeum"- Szlak Armii Krajowej

Program dokumentalny

11:30

Wyprawy krzyżowe

(2) Serial dokumentalny

11:20

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

11:55

Nasz generał Franciszek Kamiński

Film dokumentalny, 1997

11:35

Najmłodsi mieszkańcy plaży

Film przyrodniczy, Wielka Brytania 2014

11:30

Szlakiem miejsc...

(5) Serial dokumentalny

11:45

Grecka odyseja Joanny Lumley

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

11:05

Szlakiem miejsc...

(52) Serial dokumentalny

11:50

Drzazgi

Komediodramat, Polska 2008

11:30

Pewnego razu na...

(1) Serial dokumentalny

11:25

Spór o historię

Program historyczny

11:00

Flesz historii

Magazyn

11:20

Kryptonim...

Program dokumentalny

11:35

Chłopak i dziewczyna

Film dokumentalny, Polska 2005

11:15

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

11:50

Karuzela

Film dokumentalny, Polska 1993

11:10

Ukryte skarby

Reportaż

11:55

To jest temat

Reportaż

11:20

Spór o historię

Program historyczny

12:25

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

12:35

Krajobraz po cudzie

Reportaż

12:35

Planeta dinozaurów

(3) Serial dokumentalny

12:45

Olbrzymy z epoki lodowcowej

(3) Serial dokumentalny

12:10

Dwa życia Rotmistrza Majchrowskiego

Film dokumentalny, 2017

12:00

Szalona miłość - Rosjanie i Putin

Film dokumentalny, Polska 2014

12:55

Sztab Generalny...

Felieton

12:40

Nie było żadnej nadziei

Film animowany, Polska 2016

12:30

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

12:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:40

Szlakiem miejsc...

(20) Serial dokumentalny

12:50

Złoto Jukonu

(1) Serial dokumentalny

12:15

Podróże z historią

Program historyczny

12:50

Afryka

(1) Serial dokumentalny

12:05

Jan Paweł II

Film biograficzny, Włochy/USA/Polska 2006

12:15

Dawno temu w PRL-u

Film dokumentalny, Polska 2007

12:45

Szlakiem miejsc...

(51) Serial dokumentalny

12:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

12:05

Święta wojna Rosjan

Film dokumentalny, Polska 2015

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:35

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:50

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:30

Cofnąć czas na Karskiego

Film dokumentalny, 2016

13:10

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:40

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:15
trwa

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:55

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:50

Szerokie tory

Cykl reportaży

13:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

13:00

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

13:30

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:00

Encyklopedia II wojny światowej

(77) Serial dokumentalny

14:35

Wyprawy krzyżowe

(3) Serial dokumentalny

14:05

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:35

Encyklopedia II wojny światowej

(78) Serial dokumentalny

14:25

Szczęśliwa 13

Magazyn

14:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:55

Encyklopedia II wojny światowej

(93) Serial dokumentalny

14:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:55

Encyklopedia II wojny światowej

(94) Serial dokumentalny

14:10

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:40

Encyklopedia II wojny światowej

(23) Serial dokumentalny

14:40

Encyklopedia II wojny światowej

(87) Serial dokumentalny

14:20

Encyklopedia II wojny światowej

(24) Serial dokumentalny

14:30

Trójka hultajska

Komedia, Polska 1937

14:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

14:30

Encyklopedia II wojny światowej

(73) Serial dokumentalny

14:25

Encyklopedia II wojny światowej

(74) Serial dokumentalny

15:40

Szalom Lejbuszewo

Reportaż

15:15

Grecka odyseja Joanny Lumley

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

15:10

Spór o historię

Program historyczny

15:50

Dr Esperanto

Film dokumentalny, Polska 2001

15:20

Spór o historię

Program historyczny

15:25

Olbrzymy z epoki lodowcowej

(3) Serial dokumentalny

15:05

Kulisy II wojny światowej

(6) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

15:35

Tajemnice początków Polski

(3) Serial dokumentalny

15:35

Spór o historię

Program historyczny

15:15

Encyklopedia II wojny światowej

(72) Serial dokumentalny

15:50

Spór o historię

Program historyczny

15:10

Afryka

(1) Serial dokumentalny

15:05

Czego nie mogliśmy wykrzyczeć

Film dokumentalny, Polska 2017

16:20

Zobaczyłem zjednoczony naród

Film dokumentalny, Polska 2011

16:10

Biało-Czerwoni...

Reportaż

16:25

Pewnego razu na...

(4) Serial dokumentalny

16:40

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

16:25

Ignacy Paderewski - zarys biografii

Film dokumentalny, Polska 1995

16:55

Wiktoria

(7) Serial biograficzny

16:40

Pre mortem

Film krótkometrażowy, Polska 2013

16:00

Planeta dinozaurów

(3) Serial dokumentalny

16:30

Legenda 27. Wołyńskiej Dywizji...

Film dokumentalny, Polska 2013

16:10

Draża - czetnik. Legenda Kresów

Film dokumentalny, 2016

16:15

Panna Madonna, legenda tych lat

Film dokumentalny, Polska 1997

16:30

Betar

Film dokumentalny, Polska 2010

16:15

Janusz Korczak

Film dokumentalny, 1971

16:55

Koło historii

Program historyczny

16:35

Afryka

(1) Serial dokumentalny

16:15

Tora i miecz

Film dokumentalny, Polska 2016

16:15

Pierwszy ułan Drugiej Rzeczypospolitej

Film dokumentalny, Polska 1994

17:15

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

17:45

Janosik

(2) Serial przygodowy

17:30

Goniec historyczny IPN

Program publicystyczny

17:50

Janosik

(3) Serial przygodowy

17:55

Wiktoria

(8) Serial biograficzny

17:15

Ex libris

Magazyn

17:45

U Pana Boga w ogródku

(1) Serial komediowy

17:05

Ex libris

Magazyn

17:30

Szlakiem miejsc...

(1) Serial dokumentalny

17:35

Flesz historii

Magazyn

17:55

Janosik

(4) Serial przygodowy

17:25

Kryptonim "Muzeum"- Szlak Armii Krajowej

Program dokumentalny

17:45

Janosik

(5) Serial przygodowy

17:10

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(7) Serial dokumentalny

17:40

Janosik

(6) Serial przygodowy

17:10

Taśmy bezpieki

Program dokumentalny

17:45

Janosik

(7) Serial przygodowy

17:30

To jest temat

Reportaż

17:55

Janosik

(8) Serial przygodowy

17:55

U Pana Boga w ogródku

(2) Serial komediowy

17:00

Dziewczyna bez twarzy

Reportaż

17:25

Ex libris

Magazyn

17:55

U Pana Boga w ogródku

(3) Serial komediowy

17:30

Flesz historii

Magazyn

17:55

Janosik

(9) Serial przygodowy

17:15

Kryptonim...

Program dokumentalny

17:30

Ex libris

Magazyn

17:55

Janosik

(10) Serial przygodowy

17:20

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

(8) Serial dokumentalny

17:55

Janosik

(11) Serial przygodowy

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:45

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:55

Pancerni pogromcy Hitlera

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

18:40

Konwój: bitwa o Atlantyk

(4) Serial dokumentalny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:35

Szlakiem miejsc...

(51) Serial dokumentalny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Dwa życia Rotmistrza Majchrowskiego

Film dokumentalny, 2017

18:50

Powrót do Heimkher

Film dokumentalny, 2010

18:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:25

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:40

Generał Nil

Film biograficzny, Polska 2009

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:50

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Jak było?

Program publicystyczny

19:00

Sensacje XX wieku

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:35

Pewnego razu na Zachodzie

(2) Serial dokumentalny

19:55

Było, nie minęło - ekstra

Program historyczny

19:50

Jan Paweł II

Film biograficzny, Włochy/USA/Polska 2006

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

19:55

Jak było?

Reportaż

19:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:25

Pancerni pogromcy Hitlera

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

20:30

Konwój: bitwa o Atlantyk

(4) Serial dokumentalny

20:00

Było, nie minęło - ekstra

Program historyczny

20:35

Ekstradycja

(9) Serial sensacyjny

20:30

Szalona miłość - Rosjanie i Putin

Film dokumentalny, Polska 2014

20:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Bezcenna Dama

Film dokumentalny, 2017

20:30

Tajemnice początków Polski

(3) Serial dokumentalny

20:30

Powrót do Heimkher

Film dokumentalny, 2010

20:35

Ekstradycja

(1) Serial sensacyjny

20:30

Święta wojna Rosjan

Film dokumentalny, Polska 2015

20:35

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

20:30

Sidła strachu

Film dokumentalny, Polska 2017

21:30

Pogranicze w ogniu

(23) Serial sensacyjny

21:35

Pogranicze w ogniu

(24) Serial sensacyjny

21:45

Dyktator: Zajęcie dla wariatów

Film dokumentalny, Francja 2012

21:35

Sława i chwała

(1) Serial historyczny

21:05

Klub profesora Tutki

(4) Serial obyczajowy

21:25

Sława i chwała

(2) Serial historyczny

21:40

Sława i chwała

(3) Serial historyczny

21:20

Szlakiem miejsc...

(32) Serial dokumentalny

21:35

Sława i chwała

(4) Serial historyczny

21:35

Sława i chwała

(5) Serial historyczny

21:45

Pole widzenia. Polskie wynalazki które...

Program dokumentalny

21:30

Sława i chwała

(6) Serial historyczny

21:15

Sława i chwała

(7) Serial historyczny

21:25

Miasto z morza

(1) Miniserial

22:40

Spór o historię

Program historyczny

22:45

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:50

Historia w postaciach zapisana

(2) Serial dokumentalny

22:40

Sen o Warszawie

Film dokumentalny, Polska 2014

22:35

Kulisy II wojny światowej

(6) Serial fabularno-dokumentalny

22:45

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

22:40

Spór o historię

Program historyczny

22:45

Szerokie tory

Cykl reportaży

22:20

Tajemnice początków Polski

(3) Serial dokumentalny

22:40

Błękitna Armia 1917-1919

Film dokumentalny, 2017

22:20

Czego nie mogliśmy wykrzyczeć

Film dokumentalny, Polska 2017

22:20

Czas Ambasadora

Film dokumentalny, 2003

23:20

Śledczak

Film dokumentalny, Polska 2004

23:25

Fritz Bauer. Sam pośród swoich

Film dokumentalny, Niemcy 2010

23:25

Wiktoria

(8) Serial biograficzny

23:40

Drzazgi

Komediodramat, Polska 2008

23:45

Podróż sentymentalna

Film dokumentalny, Polska 1981

23:25

Karuzela

Film dokumentalny, Polska 1993

23:25

Betar

Film dokumentalny, Polska 2010

23:15

Jurek

Film dokumentalny, Polska 2014

23:40

Virtuti

Dramat wojenny, Polska 1989

23:30

W cieniu nienawiści

Film wojenny, Polska 1986

23:20

Fotograf

Thriller, Polska 2014

00:20

Powrót Odysa

(9) Serial przygodowy

00:35

Powrót Odysa

(11) Serial przygodowy

00:20

Struktura kryształu

Film obyczajowy, Polska 1969

00:40

Fotograf Solidarności

Film dokumentalny, 2014

00:35

Brzezina

Dramat psychologiczny, Polska 1970

00:10

Codzienny PRL

Cykl reportaży

00:35

Miasto skarbów

(1) Serial kryminalny

00:30

Miasto skarbów

(2) Serial kryminalny

00:40

Kochankowie roku tygrysa

Melodramat, Polska/Chiny 2005

00:00

Doceniałam każdy przeżyty dzień

Film dokumentalny, Polska 2010

01:10

Powrót Odysa

(10) Serial przygodowy

01:30

Powrót Odysa

(12) Serial przygodowy

01:00

Dwa życia Rotmistrza Majchrowskiego

Film dokumentalny, 2017

01:45

Tajemnice, zamki i podziemia

Program historyczny

01:50

Dyktator: Zajęcie dla wariatów

Film dokumentalny, Francja 2012

01:40

Pole widzenia. Polskie wynalazki które...

Program dokumentalny

01:00

Przesyłka

Film dokumentalny, Polska 2015

01:50

Janosik

(11) Serial przygodowy

02:35

Janosik

(2) Serial przygodowy

02:55

Janosik

(3) Serial przygodowy

02:05

Generał Nil

Film biograficzny, Polska 2009

02:55

Bunt Janion

Film dokumentalny, Polska 2005

02:30

Janosik

(4) Serial przygodowy

02:20

Janosik

(5) Serial przygodowy

02:50

Janosik

(6) Serial przygodowy

02:05

Janosik

(7) Serial przygodowy

02:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:05

Janosik

(8) Serial przygodowy

02:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:40

Podwodna Polska

Reportaż

02:15

Bezcenna Dama

Film dokumentalny, 2017

02:40

Janosik

(9) Serial przygodowy

02:05

Janosik

(10) Serial przygodowy

02:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:50

Ukryte skarby

Reportaż

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:25

Ukryte skarby

Reportaż

03:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:20

Wojskopolskie.pl

Magazyn

03:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Wojskopolskie.pl

Magazyn

04:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv