• TVP Kultura Program TVP Kultura

  • sob. 16 sierpnia
  • niedz. 17 sierpnia
  • pon. 18 sierpnia
  • wt. 19 sierpnia
  • śr. 20 sierpnia
  • czw. 21 sierpnia
  • pt. 22 sierpnia
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:05

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

05:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

07:05

Informacje kulturalne

Wiadomości

07:30

Syzyfowe prace

(1) Serial obyczajowy

07:05

Informacje kulturalne

Wiadomości

07:30

Syzyfowe prace

(2) Serial obyczajowy

07:15

Rodzina Połanieckich

(2) Serial obyczajowy

07:15

Rodzina Połanieckich

(3) Serial obyczajowy

07:15

Rodzina Połanieckich

(4) Serial obyczajowy

07:15

Rodzina Połanieckich

(5) Serial obyczajowy

07:05

Literacki Sopot...

Reportaż

07:15

Rodzina Połanieckich

(6) Serial obyczajowy

07:05

Informacje kulturalne

Wiadomości

07:25

Literacki Sopot...

Reportaż

07:40

Syzyfowe prace

(3) Serial obyczajowy

07:05

Informacje kulturalne

Wiadomości

07:25

Literacki Sopot...

Reportaż

07:40

Syzyfowe prace

(4) Serial obyczajowy

07:05

Literacki Sopot...

Reportaż

07:15

Rodzina Połanieckich

(7) Serial obyczajowy

07:15

Ziemia obiecana

(1) Serial obyczajowy

07:15

Ziemia obiecana

(2) Serial obyczajowy

07:15

Ziemia obiecana

(3) Serial obyczajowy

07:15

Ziemia obiecana

(4) Serial obyczajowy

08:40

Hi way

Komedia, Polska 2006

08:40

Misja kadrowego

Komediodramat, Izrael/Niemcy/Francja 2010

08:50

Taniec na ekranie

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

08:50

Gry wojenne

(3) Serial dokumentalny

08:50

Themerson & Themerson

Film dokumentalny, Polska/Francja/Wielka Brytania 2011

08:50

Bon Appetit

Film dokumentalny, Polska 2010

08:55

Kiedy będę ptakiem

Film dokumentalny, Polska 2012

08:50

Złote runo

Komedia, Polska 1996

08:45

Persepolis

Film animowany, Francja/USA 2007

08:50

Wszystko w jednej ręce - Paul...

Film dokumentalny, Niemcy 2010

08:20

Gry wojenne

(4) Serial dokumentalny

08:25

Efekt Chopina

Film dokumentalny, Polska 2010

08:20

Kuracja

Film dokumentalny, Polska 2004

08:20

Planeta Kirsan

Film dokumentalny, 2010

09:50

Cudowne miejsce

Film obyczajowy, Polska 1994

09:40

Big Bang

Film obyczajowy, Polska 1986

09:30

Literacki Sopot...

Reportaż

09:40

Na odsiecz Wiedniowi

Film historyczny, Polska/Austria 1983

09:50

Literacki Sopot...

Reportaż

09:25

Historia kina w Popielawach

Film obyczajowy, Polska 1998

09:30

Prawo Archimedesa

Dramat psychologiczny, Polska 1977

09:35

Ptaszka

Film obyczajowy, Polska 1995

09:25

Wrota Europy

Dramat wojenny, Polska 1999

10:20

Informacje kulturalne

Wiadomości

10:45

Globaltica 2014

Reportaż

10:30

Informacje kulturalne

Wiadomości

10:00

Ucieczka z kina "Wolność"

Dramat obyczajowy, Polska 1990

10:00

Taekwondo

Film obyczajowy, Polska/Korea Południowa 1998

10:20

Informacje kulturalne

Wiadomości

10:40

Literacki Sopot...

Reportaż

10:50

Tauromachia

Reportaż

10:30

Informacje kulturalne

Wiadomości

10:50

Literacki Sopot...

Reportaż

10:55

Sto minut wakacji

Film przygodowy, Polska 2001

10:05

Obszar zamknięty

Dramat obyczajowy

10:55

Sopot 2003 na bis

Koncert

11:25

Dziecko wojny

Dramat wojenny, ZSRR 1962

11:00

Miki Mol i straszne płaszczydło

Film animowany, Polska 1996

11:45

The Best of Maanam

Koncert

11:40

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

11:40

Josette

Film animowany

11:55

Młoda kultura

Koncert

11:20

Folkogranie

Program muzyczny

11:50

Nad rzeką, której nie ma

Film psychologiczny, Polska 1991

11:25

Sopot 2006 na bis

Koncert

11:30

Kukułka

Dramat wojenny, Rosja 2002

11:00

Męskie granie

Koncert

11:10

Co tu jest...

Magazyn muzyczny

11:25

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

11:00

Młoda kultura

Koncert

11:40

Toccata

Dramat obyczajowy, Polska 1983

11:00

Folkogranie

Muzyka. Folklor

11:35

Kobieta poszukiwana

Film dokumentalny, Polska 2009

11:40

Zaległy urlop

Film obyczajowy, Polska 1979

12:40

Egzekucja w zoo

Dramat obyczajowy, Polska 1976

12:45

Jasne błękitne okna

Film obyczajowy, Polska 2007

12:05

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

12:35

Agnieszka

Film dla, Polska 1972

12:35

Wielki Tydzień

Dramat obyczajowy, Polska 1995

12:20

Literacki Sopot...

Reportaż

12:35

Siódmy pokój

Film biograficzny, Polska/Węgry/Francja/Włochy 1995

12:45

Tysiąc zakazanych krzaków

Komedia, Polska 2008

12:05

Gorzki romans

Dramat obyczajowy, ZSRR 1984

12:05

Ostatni blues

Dramat psychologiczny, Węgry/Polska/Włochy 2002

12:00

Chopin. Pragnienie miłości

Melodramat, Polska 2002

12:50

Prymas. Trzy lata z tysiąca

Dramat społeczny, Polska 2000

13:10

Wiek Czesława Miłosza

Film dokumentalny, Litwa 2013

13:30

Klasyczne albumy rocka

(35) Serial dokumentalny

13:40

Piosenka jest dobra na wszystko

Program artystyczny

13:35

Studio Gama

Program artystyczny

13:25

Bard

Film dokumentalny, Polska 2013

13:35

Klasyczne albumy rocka

(36) Serial dokumentalny

13:00

Zawrócony

Tragikomedia, Polska 1994

14:55

Świteź

Film animowany

14:25

Historia...

(4) Serial dokumentalny

14:35

Historia filozofii po góralsku według...

(5) Serial dokumentalny

14:55

Rodzina Połanieckich

(2) Serial obyczajowy

14:55

Rodzina Połanieckich

(3) Serial obyczajowy

14:15

Pieprz i wanilia

Cykl reportaży

14:55

Rodzina Połanieckich

(4) Serial obyczajowy

14:55

Rodzina Połanieckich

(5) Serial obyczajowy

14:55

Rodzina Połanieckich

(6) Serial obyczajowy

14:30

Historia...

(6) Serial dokumentalny

14:40

Historia filozofii po góralsku według...

(8) Serial dokumentalny

14:00

Najlepszy kolega

Film krótkometrażowy, Polska 1970

14:40

Powrót Eurydyki

Rozrywka

14:35

Pieprz i wanilia

Cykl reportaży

14:15

Studio Gama

Program artystyczny

15:30

Hi way

Komedia, Polska 2006

15:05

Chciałbym się ogolić

Film krótkometrażowy, Polska 1967

15:40

Cesarskie cięcie

Komedia, Polska 1988

15:05

Rodzina Połanieckich

(7) Serial obyczajowy

15:20

Ziemia obiecana

(1) Serial obyczajowy

15:20

Ziemia obiecana

(2) Serial obyczajowy

15:25

Ziemia obiecana

(3) Serial obyczajowy

15:25

Ziemia obiecana

(4) Serial obyczajowy

16:35

Misja kadrowego

Komediodramat, Izrael/Niemcy/Francja 2010

16:30

Sztuka czytania

Magazyn

16:30

Rozmowy po-szczególne

Talk show

16:30

Globaltica 2014

Reportaż

16:25

Sztuka czytania

Magazyn

16:30

Rozmowy o wolności

Rozmowa

16:40

Persepolis

Film animowany, Francja/USA 2007

16:30

Rozmowy po-szczególne

Talk show

16:30

Festival Ensemble

Reportaż

16:30

Sztuka czytania

Magazyn

16:30

Rozmowy o wolności

Rozmowa

17:15

Studio Kultura - Niedziela z...

Magazyn kulturalny

17:10

Taniec na ekranie

Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

17:15

Gry wojenne

(3) Serial dokumentalny

17:10

Themerson & Themerson

Film dokumentalny, Polska/Francja/Wielka Brytania 2011

17:05

Bon Appetit

Film dokumentalny, Polska 2010

17:45

Katar

Film animowany

17:50

Ptaszor

Film animowany

17:05

Literacki Sopot...

Reportaż

17:15

Kiedy będę ptakiem

Film dokumentalny, Polska 2012

17:55

Na odsiecz Wiedniowi

Film historyczny, Polska/Austria 1983

17:15
Na żywo

Studio Kultura - Niedziela z...

Magazyn kulturalny

17:40

Goniec

Komediodramat, ZSRR 1987

17:05

Literacki Sopot...

Reportaż

17:20

Wszystko w jednej ręce - Paul...

Film dokumentalny, Niemcy 2010

17:15

Gry wojenne

(4) Serial dokumentalny

17:10

Efekt Chopina

Film dokumentalny, Polska 2010

17:10

Kuracja

Film dokumentalny, Polska 2004

17:10

Planeta Kirsan

Film dokumentalny, 2010

18:25

Globaltica 2014

Reportaż

18:10

Jasne błękitne okna

Film obyczajowy, Polska 2007

18:25

Ucieczka z kina "Wolność"

Dramat obyczajowy, Polska 1990

18:15

Cudowne miejsce

Film obyczajowy, Polska 1994

18:15

Taekwondo

Film obyczajowy, Polska/Korea Południowa 1998

18:20

Big Bang

Film obyczajowy, Polska 1986

18:20

Tauromachia

Reportaż

18:55

Klasyczne albumy rocka

(36) Serial dokumentalny

18:25

Chłopcy

Dramat obyczajowy, Polska 1973

18:15

Historia kina w Popielawach

Film obyczajowy, Polska 1998

18:15

Prawo Archimedesa

Dramat psychologiczny, Polska 1977

18:10

Stomp

Film animowany

18:15

Wilki

Film animowany

18:20

Video Disk

Film animowany

18:25

Neonowa krowa

Film animowany

18:40

Ptaszka

Film obyczajowy, Polska 1995

18:15

Wrota Europy

Dramat wojenny, Polska 1999

19:05

Klasyczne albumy rocka

(35) Serial dokumentalny

19:45

Informacje...

Wiadomości

19:10
Na żywo

Studio Kultura - Niedziela z...

Magazyn kulturalny

19:50
Na żywo

Festiwal "Chopin i jego Europa"...

Koncert

19:45

Informacje kulturalne

Wiadomości

20:05

Pieśń dla Rebeki

Film obyczajowy, Polska 2005

20:00

Tato

Dramat obyczajowy, Polska 1995

20:10

Boisko bezdomnych

Film obyczajowy, Polska 2008

20:10

Skrzydlate świnie

Film obyczajowy, Polska 2010

20:10

Święty interes

Komedia, Polska 2010

20:00

Literacki Sopot...

Reportaż

20:10

Toccata

Spektakl teatralny

20:00

Literacki Sopot...

Reportaż

20:15

Wyśnione miłości

Dramat obyczajowy, Kanada 2010

20:00

Literacki Sopot...

Reportaż

20:15

Spaleni słońcem

Dramat historyczny

20:00

Literacki Sopot...

Relacja

20:15

Gorzki romans

Dramat obyczajowy, ZSRR 1984

20:10

Moja krew

Dramat obyczajowy, Polska 2009

20:10

Ki

Film obyczajowy, Polska 2011

20:10

Śmierć w najszczęśliwszym dniu

Spektakl teatralny

20:10

Control

Film biograficzny, Wielka Brytania/USA/Australia/Japonia 2007

21:50

Grobowiec świetlików

Film animowany, Japonia 1988

21:45

Mamas & Papas

Dramat obyczajowy, Czechy 2010

21:55

Ogród rozkoszy ziemskich

Dramat obyczajowy, Polska/Wielka Brytania/Włochy 2004

21:20

Gorzkie gody

Dramat obyczajowy, Francja/Wielka Brytania/USA 1992

22:05

Świeże wiśnie

Film krótkometrażowy, 2010

22:35

Arytmia

Film animowany

22:45

Lunapark

Film animowany

22:20

"Anna" i wampir

Dramat kryminalny, Polska 1981

22:00

Tetro

Dramat obyczajowy, USA 2009

22:00

Informacje kulturalne

Wiadomości

22:30

Życie wewnętrzne

Dramat psychologiczny, Polska 1987

22:50

Urga

Dramat obyczajowy, Francja/ZSRR 1991

22:50

Dom, w którym mieszkam

Film dokumentalny, USA/Wielka Brytania/Niemcy/Japonia/Australia/Holandia 2012

22:00

Zabić Sekala

Dramat wojenny, Czechy/Słowacja/Francja/Polska 1998

22:20

Przerwane objęcia

Melodramat, Hiszpania 2009

22:15

Informacje kulturalne

Wiadomości

22:35

Irina Palm

Dramat obyczajowy, Belgia/Niemcy/Luksemburg/Wielka Brytania/Francja 2007

23:05

Liban

Dramat wojenny, Francja 2009

23:30

Studio Kultura

Magazyn kulturalny

23:35

Bara Bara

Film dokumentalny, Polska 1996

23:45

Literacki Sopot...

Reportaż

23:50

Videogalerie

Program artystyczny

23:50

Chlew

Dramat obyczajowy, Włochy 1969

00:45

Niezasłane łóżka

Komediodramat, Wielka Brytania 2009

00:45

Kiedy ranne wstają zorze

Film krótkometrażowy, Polska 2012

00:05

Videogalerie

Program artystyczny

00:55

Mats Ek: Place

Balet

00:15

Wielkanoc

Film krótkometrażowy, Polska 2011

00:55

Jestem twój

Dramat psychologiczny, Polska 2009

00:55

Tak, tak

Komedia erotyczna, Francja/Polska 1991

00:00

Pornografia

Dramat obyczajowy, Francja/Polska 2003

00:05

Literacki Sopot...

Reportaż

00:20

Hiszpański cyrk

Komediodramat, Hiszpania/Francja 2010

00:55

Literacki Sopot...

Reportaż

00:20

Literacki Sopot...

Relacja

00:30

Katar

Film animowany

00:35

Ptaszor

Film animowany

00:55

Dama kameliowa

Dramat obyczajowy, Francja/Włochy 1981

00:50

Bye

Balet

00:00

Mazurek

Film krótkometrażowy, Polska 2013

00:45

Studio Kultura

Magazyn kulturalny

00:50

Stromboli, ziemia Bogów

Film psychologiczny, Włochy 1950

00:35

Studio Kultura

Magazyn kulturalny

00:40

Wszystko może się przytrafić

Film dokumentalny, Polska 1995

00:30

Made in Polska

Koncert

01:40

Boisko bezdomnych

Film obyczajowy, Polska 2008

01:10

UB40 na Avo Session

Koncert

01:30

Moja krew

Dramat obyczajowy, Polska 2009

01:20

A gdyby tak się stało

Film dokumentalny, Polska 2007

01:40

Amerykański radykał - przypadki...

Film dokumentalny, Kanada/USA/Izrael/Liban 2009

02:30

Szyb nr 8

Film dokumentalny, Ukraina/Estonia 2011

02:50

Cień pod kamieniem

Film dokumentalny, Polska 2008

02:30

Performance

Program artystyczny

02:05

Jutro

Film dokumentalny, Rosja 2012

02:15
trwa

Wyśnione miłości

Dramat obyczajowy, Kanada 2010

02:20

Rok przestępny

Dramat psychologiczny, Meksyk 2010

02:55

Wielkanoc

Film krótkometrażowy, Polska 2011

02:40

Bloody Daughter

Film dokumentalny, Francja/Szwajcaria 2012

02:15

Białe małżeństwo

Film psychologiczny, Polska 1992

02:40

Pasmo kontemplacyjne

Sztuka i kultura

02:15

Control

Film biograficzny, Wielka Brytania/USA/Australia/Japonia 2007

03:45

Pokój szybkich randek

Film obyczajowy, Polska 2007

03:25

Berlińska burleska

Film dokumentalny, Niemcy 2010

03:50

Pasmo kontemplacyjne

Sztuka i kultura

03:55

Enter Music Festival

Reportaż

03:00

Wielkanoc

Film krótkometrażowy, Polska 2011

03:40

Pasmo kontemplacyjne

Sztuka i kultura

03:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:25

Kalipso

Film obyczajowy, Polska 2000

04:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:05

Made in Polska

Koncert

04:00

No Peace Without War

Film dokumentalny, Niemcy/Włochy 2012

04:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Performance

Program artystyczny

04:45

Mazurek

Film krótkometrażowy, Polska 2013

04:25

Pasmo kontemplacyjne

Sztuka i kultura

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv