• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • śr. 23 lipca
  • czw. 24 lipca
  • pt. 25 lipca
  • sob. 26 lipca
  • niedz. 27 lipca
  • pon. 28 lipca
  • wt. 29 lipca
  • dzisiaj
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

05:45

Chłopi...

Reportaż

05:05

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

05:40

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

05:45

Polskie wakacje

Program edukacyjny

05:15

N jak Neo-Nówka

Kabaret i satyra

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:35

Polskie wakacje...

Magazyn

05:50

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

05:05

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

05:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

05:45

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

06:05

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:10

Kazimierz Kowalski zaprasza...

Program muzyczny

06:10

Opole 2008 na bis

Koncert

06:35

Złotopolscy

(990) Telenowela

06:00

Galeria

(162) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(61) Serial obyczajowy

06:50

Dwie strony medalu

(62) Serial obyczajowy

06:10

Narwiański Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2003

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

06:05

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:10

Latoteka

Rozrywka

06:50

Gwiazdy opolskich kabaretonów

Kabaret i satyra

06:35

Złotopolscy

(995) Telenowela

06:00

Galeria

(163) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(65) Serial obyczajowy

06:55

Dwie strony medalu

(66) Serial obyczajowy

06:05

Przerwa w...

Przerwa w emisji

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

07:10

Szlakiem gwiazd

Rozrywka

07:40

Ojciec Mateusz

(35) Serial kryminalny

07:05

Postylla kobiet

Film dokumentalny, Polska 2014

07:25

Chłopi...

Reportaż

07:40

Ojciec Mateusz

(37) Serial kryminalny

07:10

Wilnoteka

Felieton

07:25

Zapiski...

Felieton

07:40

Ojciec Mateusz

(39) Serial kryminalny

07:00

Złotopolscy

(991) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(992) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(993) Telenowela

07:15

Dwie strony medalu

(63) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(64) Serial obyczajowy

07:10

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

07:40

Ojciec Mateusz

(41) Serial kryminalny

07:05

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

07:40

Ojciec Mateusz

(43) Serial kryminalny

07:10

Szlakiem gwiazd

Rozrywka

07:40

Ojciec Mateusz

(45) Serial kryminalny

07:05

Festiwal nadziei

Relacja

07:25

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

07:40

Ojciec Mateusz

(47) Serial kryminalny

07:10

Wilnoteka

Felieton

07:25

Zapiski...

Felieton

07:40

Ojciec Mateusz

(49) Serial kryminalny

07:00

Złotopolscy

(996) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(997) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(998) Telenowela

07:20

Dwie strony medalu

(67) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(68) Serial obyczajowy

07:10

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

07:40

Ojciec Mateusz

(51) Serial kryminalny

07:05

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

07:40

Ojciec Mateusz

(53) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(36) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(38) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(40) Serial kryminalny

08:20

Złotopolscy

(994) Telenowela

08:55

Polonia 24

Magazyn

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:55

Łamigłówka

Rozrywka

08:25

Ojciec Mateusz

(42) Serial kryminalny

08:25

Ojciec Mateusz

(44) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(46) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(48) Serial kryminalny

08:35

Ojciec Mateusz

(50) Serial kryminalny

08:20

Złotopolscy

(999) Telenowela

08:55

Polonia 24

Magazyn

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:55

Łamigłówka

Rozrywka

08:30

Ojciec Mateusz

(52) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(54) Serial kryminalny

09:25

Mistrz grilla...

Rozrywka

09:30

Baśnie i bajki polskie

(18) Serial animowany

09:55

Do przerwy 0:1

(3) Serial młodzieżowy

09:20

Mistrz grilla...

Rozrywka

09:30

Baśnie i bajki...

(19) Serial animowany

09:40

Bąblandia

(10) Serial animowany

09:50

Żegnaj, Rockefeller

(3) Serial młodzieżowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki...

(20) Serial animowany

09:45

Bąblandia

(6) Serial animowany

09:50

Bajki pana Bałagana

(2) Serial animowany

09:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:45

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

09:00

Naszaarmia.pl

Magazyn

09:25

Tajemnica Sagali

(6) Serial przygodowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki...

(21) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(7) Serial animowany

09:50

Dom na głowie

(2) Serial dla

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki...

(22) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(21) Serial animowany

09:50

Rodzina Leśniewskich

(3) Serial obyczajowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki polskie

(23) Serial animowany

09:50

Do przerwy 0:1

(4) Serial młodzieżowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki polskie

(24) Serial animowany

09:50

Żegnaj, Rockefeller

(4) Serial młodzieżowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki polskie

(25) Serial animowany

09:50

Bajki pana Bałagana

(3) Serial animowany

09:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:45

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

09:00

Naszaarmia.pl

Magazyn

09:25

Tajemnica Sagali

(7) Serial przygodowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Baśnie i bajki...

(26) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(14) Serial animowany

09:50

Dom na głowie

(3) Serial dla

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś...

(1) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(20) Serial animowany

09:50

Rodzina Leśniewskich

(4) Serial obyczajowy

10:25

Dzika Polska

(26) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(27) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(28) Serial dokumentalny

10:10

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem

(6) Serial obyczajowy

10:00

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:30

Noce i dnie

(3) Serial obyczajowy

10:25

Naturalnie zakręceni

Magazyn

10:25

Dzika Polska

(56) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(57) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(58) Serial dokumentalny

10:15

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

10:25

Dzika Polska

Film dokumentalny, Polska 2008

10:10

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem

(7) Serial obyczajowy

10:00

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:30

Noce i dnie

(4) Serial obyczajowy

10:25

Naturalnie zakręceni

Magazyn

10:25

Dzika Polska

(61) Serial dokumentalny

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(62) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(63) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(64) Serial obyczajowy

11:00

Zaklęty dwór

(4) Serial przygodowy

11:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:00

Made in Poland

Teleturniej

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Galeria

(163) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(65) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(66) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(67) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(68) Serial obyczajowy

11:00

Zaklęty dwór

(5) Serial przygodowy

11:35

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:50
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:00

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(164) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(69) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(38) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(3) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(39) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1048) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(40) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1049) Serial obyczajowy

12:05

Łamigłówka

Rozrywka

12:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:35

Bank nie z tej ziemi

(10) Serial komediowy

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Bulionerzy

(41) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(81) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(42) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(8) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(43) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(4) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(44) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1050) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(45) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1051) Serial obyczajowy

12:05

Łamigłówka

Rozrywka

12:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:35

Bank nie z tej ziemi

(11) Serial komediowy

12:00
Na żywo

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Bulionerzy

(46) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(83) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(47) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(9) Serial obyczajowy

13:50

Studio Wschód

Program publicystyczny

13:45

Pogoda na piątek

(4) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(47) Serial kryminalny

13:30

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:45

Ranczo

(82) Serial obyczajowy

13:50

Nieznana Białoruś

Film dokumentalny, 2014

13:50

Studio Wschód

Program publicystyczny

13:45

Pogoda na piątek

(5) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(48) Serial kryminalny

13:30

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:40

Ranczo

(84) Serial obyczajowy

13:50

Honor miasta

Film dokumentalny, Polska 2013

14:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

14:45

Kazimierz Kowalski zaprasza...

Program muzyczny

14:00

Na dobre i na złe

(552) Serial obyczajowy

14:20

Gala piosenki biesiadnej

Rozrywka

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

14:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

14:45

Roznosiciele radości

Film dokumentalny, Polska 2009

14:00

Umrzeć za Warszawę

Film dokumentalny, Polska/Francja 2013

14:20

Biesiada pod żaglami

Rozrywka

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:00

Narwiański Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2003

15:20

Lalka

(6) Serial obyczajowy

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:20

Lalka

(7) Serial obyczajowy

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

16:00

Złotopolscy

(992) Telenowela

16:30

Wilnoteka

Felieton

16:55

Dwie strony medalu

(62) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(993) Telenowela

16:30

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

16:55

Dwie strony medalu

(63) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(994) Telenowela

16:30

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

16:55

Dwie strony medalu

(64) Serial obyczajowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:00

Złotopolscy

(995) Telenowela

16:30

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

16:55

Galeria

(163) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(996) Telenowela

16:30
Na żywo

Polskie wakacje

Program edukacyjny

16:55

Dwie strony medalu

(65) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(997) Telenowela

16:30

Wilnoteka

Felieton

16:55

Dwie strony medalu

(66) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(998) Telenowela

16:30

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

16:55

Dwie strony medalu

(67) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(999) Telenowela

16:30

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

16:55

Dwie strony medalu

(68) Serial obyczajowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:00

Złotopolscy

(1000) Telenowela

16:30

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

16:55

Galeria

(164) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(1001) Telenowela

16:30

W stronę piękna

Magazyn poradnikowy

16:55

Dwie strony medalu

(69) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(38) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(39) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(40) Serial komediowy

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1050) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1051) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(41) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(42) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(43) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(44) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(45) Serial komediowy

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1052) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1053) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(46) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(47) Serial komediowy

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(5) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(28) Serial wojenny

18:30

Encyklopedia II wojny światowej

(6) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(29) Serial wojenny

18:30

Encyklopedia II wojny światowej

(41) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(30) Serial wojenny

18:50

Londyńczycy

(8) Serial obyczajowy

18:45

Groźny czerwony kur

Film przyrodniczy, Polska 2012

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(55) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(31) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(56) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(32) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(20) Serial dokumentalny

18:55
trwa

Czas honoru

(33) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(21) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(34) Serial wojenny

18:25

Listy z barykady

Film dokumentalny, Polska 2008

18:55

Czas honoru

(35) Serial wojenny

18:50

Londyńczycy

(9) Serial obyczajowy

18:50

Brama na wciąż otwarta

Film dokumentalny, Polska 2008

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(70) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(36) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(71) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(37) Serial wojenny

19:45

Pomysłowy...

(6) Serial animowany

19:45

Kolorowy świat...

(9) Serial animowany

19:45

Olimpiada Bolka...

(5) Serial animowany

19:40

Sceny z życia smoków

(7) Serial animowany

19:15

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(6) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(17) Serial animowany

19:45

Dixie

(2) Serial dla

19:45

Pomysłowy...

(7) Serial animowany

19:45

Kolorowy świat...

(10) Serial animowany

19:45

Olimpiada Bolka...

(6) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(1) Serial animowany

19:15

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(7) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(14) Serial animowany

19:45

Dixie

(3) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(4) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(47) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Na dobre i na złe

(552) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Laskowik & Malicki

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(81) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(4) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Nowa

(12) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(5) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(48) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Czas honoru. Powstanie

Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(83) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(5) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Nowa

(13) Serial kryminalny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:35

Ranczo

(82) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:35

Ranczo

(84) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Oficer

(11) Serial sensacyjny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Glina

(23) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Lalka

(6) Serial obyczajowy

22:30

Pamiętaj o...

Program muzyczny

22:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Komisarz Alex

(19) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Fałszerze. Powrót sfory

(4) Serial sensacyjny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Oficer

(13) Serial sensacyjny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Glina

(24) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Godzina "W"

Dramat wojenny, Polska 1979

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Lalka

(7) Serial obyczajowy

22:30

Pamiętaj o...

Program muzyczny

22:45

Kronika 71...

Kolarstwo

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Komisarz Alex

(21) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Fałszerze. Powrót sfory

(6) Serial sensacyjny

23:45

Oficer

(12) Serial sensacyjny

23:40

Nieznana Białoruś

Film dokumentalny, 2014

23:00

Noce i dnie

(3) Serial obyczajowy

23:40

Komisarz Alex

(20) Serial kryminalny

23:35

Fałszerze. Powrót sfory

(5) Serial sensacyjny

23:40

Oficerowie

(1) Serial kryminalny

23:35

Zejść na ziemię

Film dokumentalny, Polska 2012

23:00

Noce i dnie

(4) Serial obyczajowy

23:40

Honor miasta

Film dokumentalny, Polska 2013

23:35

Fałszerze. Powrót sfory

(7) Serial sensacyjny

00:45

Dwie strony medalu

(62) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(63) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(64) Serial obyczajowy

00:00

Chłopi...

Reportaż

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1050) Serial obyczajowy

00:05

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

00:30

Polskie wakacje...

Magazyn

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1051) Serial obyczajowy

00:30

Zapiski...

Felieton

00:45

Galeria

(163) Serial obyczajowy

00:20

Tylko hity! Opole 2012

Rozrywka

00:45

Dwie strony medalu

(65) Serial obyczajowy

00:30

Muzeum Polskiej...

Rozrywka

00:45

Dwie strony medalu

(66) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(67) Serial obyczajowy

00:35

Notacje

(49) Serial dokumentalny

00:45

Dwie strony medalu

(68) Serial obyczajowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1052) Serial obyczajowy

00:05

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

00:30

Polskie wakacje

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1053) Serial obyczajowy

00:45

Galeria

(164) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(69) Serial obyczajowy

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Do przerwy 0:1

(3) Serial młodzieżowy

01:40

Pomysłowy wnuczek

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Żegnaj, Rockefeller

(3) Serial młodzieżowy

01:45

Kolorowy świat...

(9) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Bajki pana Bałagana

(2) Serial animowany

01:45

Olimpiada Bolka...

(5) Serial animowany

01:40

Sceny z życia smoków

(7) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Dom na głowie

(2) Serial dla

01:45

Miś Uszatek

(17) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Rodzina Leśniewskich

(3) Serial obyczajowy

01:40

Dixie

(2) Serial dla

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Do przerwy 0:1

(4) Serial młodzieżowy

01:45

Pomysłowy...

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Żegnaj, Rockefeller

(4) Serial młodzieżowy

01:45

Kolorowy świat...

(10) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Bajki pana Bałagana

(3) Serial animowany

01:40

Notatnik...

(14) Serial animowany

01:45

Olimpiada Bolka...

(6) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(1) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Dom na głowie

(3) Serial dla

01:45

Miś Uszatek

(14) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Rodzina Leśniewskich

(4) Serial obyczajowy

01:40

Dixie

(3) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(47) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(552) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Laskowik & Malicki

Rozrywka

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(81) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Nowa

(12) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(48) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Czas honoru. Powstanie

Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(83) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Nowa

(13) Serial kryminalny

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:40

Polonia 24

Magazyn

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Ranczo

(82) Serial obyczajowy

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Ranczo

(84) Serial obyczajowy

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(38) Serial komediowy

04:50

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(39) Serial komediowy

04:55

Nieznana Białoruś

Film dokumentalny, 2014

04:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:25

Bulionerzy

(40) Serial komediowy

04:25

Lalka

(6) Serial obyczajowy

04:25

Pamiętaj o...

Program muzyczny

04:40

Made in Poland

Teleturniej

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(41) Serial komediowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(42) Serial komediowy

04:50

Gala piosenki biesiadnej

Rozrywka

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(43) Serial komediowy

04:50

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(44) Serial komediowy

04:50

Zejść na ziemię

Film dokumentalny, Polska 2012

04:20

Bulionerzy

(45) Serial komediowy

04:50

Godzina "W"

Dramat wojenny, Polska 1979

04:30

Lalka

(7) Serial obyczajowy

04:25

Pamiętaj o...

Program muzyczny

04:40

Made in Poland

Teleturniej

04:20

Bulionerzy

(46) Serial komediowy

04:20

Bulionerzy

(47) Serial komediowy

04:50

Biesiada pod żaglami

Rozrywka

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv