• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • pon. 25 sierpnia
  • wt. 26 sierpnia
  • śr. 27 sierpnia
  • czw. 28 sierpnia
  • pt. 29 sierpnia
  • sob. 30 sierpnia
  • niedz. 31 sierpnia
  • dzisiaj
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
05:05

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

05:45

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

05:50

Polskie wakacje

Program edukacyjny

05:15

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

05:05

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

05:00

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

05:55

Zapiski...

Felieton

05:50

Zmiennicy - tak...

Reportaż

05:35

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Sen o Królowym Moście

Reportaż

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

06:05

Lato Zet i Dwójki

Koncert

06:05

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:10

Latoteka

Rozrywka

06:55

Przyjaciele...

Program dla dzieci

06:15

Gwiazdy na 60 lat TVP

Rozrywka

06:35

Złotopolscy

(1014) Telenowela

06:15

Galeria

(167) Serial obyczajowy

06:45

Dwie strony medalu

(81) Serial obyczajowy

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:40

Złotopolscy

(1019) Telenowela

06:00

Galeria

(168) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(85) Serial obyczajowy

06:55

Dwie strony medalu

(86) Serial obyczajowy

07:10

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

07:40

Ojciec Mateusz

(81) Serial kryminalny

07:05

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

07:40

Ojciec Mateusz

(83) Serial kryminalny

07:10

Szlakiem gwiazd

Rozrywka

07:40

Ojciec Mateusz

(85) Serial kryminalny

07:30

Zapiski...

Felieton

07:40

Ojciec Mateusz

(87) Serial kryminalny

07:10

Wilnoteka

Felieton

07:25

Zapiski...

Felieton

07:40

Ojciec Mateusz

(89) Serial kryminalny

07:00

Złotopolscy

(1015) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1016) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(1017) Telenowela

07:10

Dwie strony medalu

(82) Serial obyczajowy

07:35

Dwie strony medalu

(83) Serial obyczajowy

07:05

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

07:25

Dom na głowie

(7) Serial dla

07:25

Rozalka Olaboga

(1) Serial przygodowy

07:05

Ex libris

Magazyn

07:25

Stawiam na Tolka Banana

(1) Serial młodzieżowy

07:00

Kobieta ksiądz

Film dokumentalny, 2014

07:25

Żegnaj, Rockefeller

(9) Serial młodzieżowy

07:00

Przyjaciele...

Program dla dzieci

07:15

Przyjaciele...

Program dla dzieci

07:30

Między nami bocianami

(1) Serial animowany

07:05

Złotopolscy

(1020) Telenowela

07:35

Złotopolscy

(1021) Telenowela

07:20

Dwie strony medalu

(87) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(88) Serial obyczajowy

08:30

Ojciec Mateusz

(82) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(84) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(86) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(88) Serial kryminalny

08:30

Ojciec Mateusz

(90) Serial kryminalny

08:20

Złotopolscy

(1018) Telenowela

08:55

Polonia 24

Magazyn

08:05

Dwie strony medalu

(84) Serial obyczajowy

08:35

Polacy tu i tam

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Złotopolscy

(1022) Telenowela

08:25

Złotopolscy

(1023) Telenowela

08:10

Zapiski...

Felieton

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:55

Łamigłówka

Rozrywka

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś...

(15) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(5) Serial animowany

09:50

Dom na głowie

(6) Serial dla

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś...

(16) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(8) Serial animowany

09:50

Rodzina Leśniewskich

(7) Serial obyczajowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś Pierwszy

(17) Serial animowany

09:50

Jabłka

Film dla, Polska 1974

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś Pierwszy

(18) Serial animowany

09:50

Żegnaj, Rockefeller

(8) Serial młodzieżowy

09:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:30

Król Maciuś...

(19) Serial animowany

09:40

Notatnik...

(3) Serial animowany

09:50

Bajki pana Bałagana

(7) Serial animowany

09:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:45

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem

(11) Serial obyczajowy

09:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

09:20

Tajemnica Sagali

(11) Serial przygodowy

09:55

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Tajemnica Sagali

(12) Serial przygodowy

09:35

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:25

Naturalnie zakręceni

Magazyn

10:25

Dzika Polska

(99) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(110) Serial dokumentalny

10:25

Dzika Polska

(111) Serial dokumentalny

10:15

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

10:25

Dzika Polska

(112) Serial dokumentalny

10:30

Łamigłówka

Rozrywka

10:35

Crimen

(2) Serial przygodowy

10:30

Pamiętaj o...

Program muzyczny

10:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

10:10

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem

(12) Serial obyczajowy

10:05

Noce i dnie

(9) Serial obyczajowy

11:00

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(167) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(81) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(82) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(83) Serial obyczajowy

11:00

Polonia 24

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(84) Serial obyczajowy

11:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:40

Galeria

(168) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Dwie strony medalu

(85) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(86) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(87) Serial obyczajowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(88) Serial obyczajowy

11:00

Crimen

(3) Serial przygodowy

11:00
Na żywo

Święto dziękczynienia za plony na...

Transmisja

12:05

Bulionerzy

(61) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(89) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(62) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(12) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(63) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(8) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(64) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1058) Serial obyczajowy

12:05

Bulionerzy

(65) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1059) Serial obyczajowy

12:00
Na żywo

Gwiazdy TVP - Komenda Główna Policji

Piłka nożna

12:50

Bezpieczne...

Magazyn

12:00

Bulionerzy

(66) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(91) Serial obyczajowy

12:00

Bulionerzy

(67) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(13) Serial obyczajowy

12:00

Bulionerzy

(68) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(9) Serial obyczajowy

12:00

Bulionerzy

(69) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1060) Serial obyczajowy

12:00

Bulionerzy

(70) Serial komediowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1061) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Małopole, czyli świat

(3) Serial obyczajowy

13:45

Ranczo

(90) Serial obyczajowy

13:45

Spisane z natury

Film dokumentalny, Polska 2007

13:50

Studio Wschód

Program publicystyczny

13:45

Pogoda na piątek

(9) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(52) Serial kryminalny

13:20

Noce i dnie

(8) Serial obyczajowy

13:45

Atak Hitlera na Polskę - jak...

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2009

13:45

Zupa na puentach

Film dokumentalny, Polska 2013

13:45

Pogoda na piątek

(10) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(53) Serial kryminalny

13:35

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:35

Pamiętaj o...

Program muzyczny

13:50

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

14:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

14:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

14:45

Latoteka

Rozrywka

14:00

Na dobre i na złe

(556) Serial obyczajowy

14:50

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Naturalnie zakręceni

Magazyn

14:05

Na dobre i na złe

(557) Serial obyczajowy

14:20

Szalom na Szerokiej

Koncert

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:30

Przyjaciele...

Program dla dzieci

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:00

Małopole, czyli świat

(2) Serial obyczajowy

15:00

Niemcy

Dramat wojenny, Polska/USA 1996

15:25

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

15:15

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:40

Złotopolscy

(1021) Telenowela

15:00

Adam Loret. Szkic do portretu

Film dokumentalny, Polska 2006

15:35

Złotopolscy

(1022) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1023) Telenowela

15:05

Kampinoski Park Narodowy - z łosiem w...

Film dokumentalny, Polska 2006

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

16:00

Złotopolscy

(1014) Telenowela

16:30

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

16:55

Galeria

(167) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(1015) Telenowela

16:30

Polskie wakacje

Program edukacyjny

16:55

Dwie strony medalu

(81) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(1016) Telenowela

16:30

Wilnoteka

Felieton

16:55

Dwie strony medalu

(82) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(1017) Telenowela

16:30

Klimaty i smaki

Magazyn poradnikowy

16:55

Dwie strony medalu

(83) Serial obyczajowy

16:00

Złotopolscy

(1018) Telenowela

16:30

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

16:55

Dwie strony medalu

(84) Serial obyczajowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:00

Złotopolscy

(1019) Telenowela

16:30

Notacje

(486) Serial dokumentalny

16:55

Galeria

(168) Serial obyczajowy

16:20

Złotopolscy

(1020) Telenowela

16:55

Dwie strony medalu

(85) Serial obyczajowy

16:15

Początek

Film dokumentalny, 2013

16:55

Dwie strony medalu

(86) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(87) Serial obyczajowy

16:00

Latoteka

Rozrywka

16:35

Notacje

(107) Serial dokumentalny

16:55

Dwie strony medalu

(88) Serial obyczajowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(1) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(61) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(62) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(63) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(64) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Bulionerzy

(65) Serial komediowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1060) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1061) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(12) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(46) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(47) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(1) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(2) Serial dokumentalny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1062) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1063) Serial obyczajowy

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(54) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(51) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(48) Serial dokumentalny

18:55

Czas honoru

(52) Serial wojenny

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(49) Serial dokumentalny

18:55

Odjazd

(1) Serial obyczajowy

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(9) Serial dokumentalny

18:55

Odjazd

(2) Serial obyczajowy

18:25

Encyklopedia II wojny światowej

(10) Serial dokumentalny

18:55

Odjazd

(3) Serial obyczajowy

18:50

Londyńczycy

(13) Serial obyczajowy

18:45

Adam Loret. Szkic do portretu

Film dokumentalny, Polska 2006

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Bulionerzy

(66) Serial komediowy

18:55

Bulionerzy

(67) Serial komediowy

18:55

Bulionerzy

(68) Serial komediowy

18:25

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

18:55

Bulionerzy

(69) Serial komediowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Bulionerzy

(70) Serial komediowy

19:45

Miś Uszatek

(31) Serial animowany

19:45

Dixie

(6) Serial dla

19:45

Jeż Kleofas

(1) Serial animowany

19:45

Kolorowy świat...

(14) Serial animowany

19:45

Olimpiada Bolka...

(10) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(5) Serial animowany

19:15

Załoga Eko

Magazyn

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(11) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(50) Serial animowany

19:25

Franek Dolas powraca

Felieton

19:45

Dixie

(7) Serial dla

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Jeż Kleofas

(2) Serial animowany

19:25

Sen o Królowym Moście

Reportaż

19:45

Kolorowy świat...

(15) Serial animowany

19:25

W stronę piękna

Magazyn poradnikowy

19:45

Olimpiada Bolka...

(11) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(6) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(12) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(8) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Czwarta władza

(3) Serial sensacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(9) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Komisarz Alex

(52) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(556) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Laskowik & Malicki

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(91) Serial obyczajowy

20:00
trwa

Wiadomości

Wiadomości

20:45

Sport

Wiadomości sportowe

20:50

Pogoda

Pogoda

20:55

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Czwarta władza

(4) Serial sensacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(10) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(53) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Na dobre i na złe

(557) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(1) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(92) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Moja nowa droga

Film obyczajowy, Polska 2009

21:05

Ja wam pokażę!

(9) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Komisarz Alex

(25) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Fałszerze. Powrót sfory

(12) Serial sensacyjny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Oficerowie

(10) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Oficerowie

(12) Serial kryminalny

22:00
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:45

Operacja Himmler

Dramat obyczajowy, Polska 1979

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Niemcy

Dramat wojenny, Polska/USA 1996

22:30

Pamiętaj o...

Program muzyczny

22:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:30

Muzeum Polskiej...

Rozrywka

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Fałszerze. Powrót sfory

(14) Serial sensacyjny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Oficerowie

(13) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Virtuti

Dramat wojenny, Polska 1989

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Daleko od siebie

Dramat psychologiczny, Polska 1995

22:00

Tygodnik.pl

Magazyn

23:35

Komisarz Alex

(26) Serial kryminalny

23:35

Fałszerze. Powrót sfory

(13) Serial sensacyjny

23:35

Oficerowie

(11) Serial kryminalny

23:40

Atak Hitlera na Polskę - jak...

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2009

23:00

Noce i dnie

(8) Serial obyczajowy

23:45

Wieluń 4.40

Film dokumentalny, Polska 2004

23:40

Początek

Film dokumentalny, 2013

23:40

Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939

Film dokumentalny, Polska 2009

23:00

Noce i dnie

(9) Serial obyczajowy

00:30

Zapiski...

Felieton

00:45

Galeria

(167) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(81) Serial obyczajowy

00:20

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

00:45

Dwie strony medalu

(82) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(83) Serial obyczajowy

00:10

Gwiazdy na 60 lat TVP

Rozrywka

00:45

Dwie strony medalu

(84) Serial obyczajowy

00:30

Muzeum Polskiej...

Rozrywka

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1060) Serial obyczajowy

00:30

Polskie wakacje

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1061) Serial obyczajowy

00:20

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(168) Serial obyczajowy

00:15

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(85) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(86) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(87) Serial obyczajowy

00:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

00:45

Dwie strony medalu

(88) Serial obyczajowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1062) Serial obyczajowy

00:05

Ocalony świat

(1) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1063) Serial obyczajowy

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Dom na głowie

(6) Serial dla

01:45

Miś Uszatek

(31) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Rodzina Leśniewskich

(7) Serial obyczajowy

01:45

Dixie

(6) Serial dla

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Jabłka

Film dla, Polska 1974

01:45

Jeż Kleofas

(1) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Żegnaj, Rockefeller

(8) Serial młodzieżowy

01:45

Kolorowy świat...

(14) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Bajki pana Bałagana

(7) Serial animowany

01:40

Notatnik...

(3) Serial animowany

01:45

Olimpiada Bolka...

(10) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(5) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(11) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(12) Serial dokumentalny

01:45

Miś Uszatek

(50) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(46) Serial dokumentalny

01:45

Dixie

(7) Serial dla

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(47) Serial dokumentalny

01:45

Jeż Kleofas

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(1) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(16) Serial animowany

01:45

Kolorowy świat...

(15) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Zapiski łazęgi

Felieton

01:45

Olimpiada Bolka...

(11) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(6) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(12) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(8) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Czwarta władza

(3) Serial sensacyjny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(52) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(556) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Laskowik & Malicki

Rozrywka

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(91) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:45

Sport

Wiadomości sportowe

02:49

Pogoda

Pogoda

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Czwarta władza

(4) Serial sensacyjny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(10) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(53) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(557) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Londyńczycy

(1) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(92) Serial obyczajowy

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:35

Polonia 24

Magazyn

03:40

Polonia 24

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:35

Moja nowa droga

Film obyczajowy, Polska 2009

03:00

Ja wam pokażę!

(9) Serial obyczajowy

03:50

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:40

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(61) Serial komediowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(62) Serial komediowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(63) Serial komediowy

04:50

Co tu jest grane?

Magazyn muzyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(64) Serial komediowy

04:50

Atak Hitlera na Polskę - jak...

Film dokumentalny, Polska/Niemcy 2009

04:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(65) Serial komediowy

04:55

Operacja Himmler

Dramat obyczajowy, Polska 1979

04:30

Niemcy

Dramat wojenny, Polska/USA 1996

04:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:25

Pamiętaj o...

Program muzyczny

04:40

Made in Poland

Teleturniej

04:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:30

Bulionerzy

(66) Serial komediowy

04:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(67) Serial komediowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(68) Serial komediowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(69) Serial komediowy

04:55

Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939

Film dokumentalny, Polska 2009

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Bulionerzy

(70) Serial komediowy

04:55

Virtuti

Dramat wojenny, Polska 1989

04:20

Daleko od siebie

Dramat psychologiczny, Polska 1995

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv