• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • sob. 13 września
  • niedz. 14 września
  • pon. 15 września
  • wt. 16 września
  • śr. 17 września
  • czw. 18 września
  • pt. 19 września
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:40

Portrety wojenne

(5) Serial dokumentalny

05:45

Od ucha do ucha

Kabaret i satyra

05:35
Na żywo

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Od ucha do ucha

Rozrywka

05:40

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

05:45

Portrety wojenne

(3) Serial dokumentalny

05:45

Informacje...

Wiadomości

05:55

Zapiski...

Felieton

05:40

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Informacje kulturalne

Wiadomości

06:40

Złotopolscy

(1024) Telenowela

06:40

Galeria

(169) Serial obyczajowy

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:50

Klasyki...

Reportaż

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:35

Złotopolscy

(1029) Telenowela

06:00

Galeria

(170) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(93) Serial obyczajowy

06:50

Dwie strony medalu

(94) Serial obyczajowy

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:10

Świat się kręci

Magazyn

07:10

Złotopolscy

(1025) Telenowela

07:35

Złotopolscy

(1026) Telenowela

07:05

Dwie strony medalu

(89) Serial obyczajowy

07:35

Dwie strony medalu

(90) Serial obyczajowy

07:05

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

07:25

Karino

(2) Serial obyczajowy

07:25

Rozalka Olaboga

(3) Serial przygodowy

07:05

Ex libris

Magazyn

07:25

Stawiam na Tolka Banana

(3) Serial młodzieżowy

07:00

Służyli Bogu i ojczyźnie

Reportaż

07:25

Żegnaj, Rockefeller

(11) Serial młodzieżowy

07:05

Las story

Magazyn

07:30

Między nami bocianami

(3) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1030) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1031) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(1032) Telenowela

07:20

Dwie strony medalu

(95) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(96) Serial obyczajowy

07:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:10

Nożem i...

Magazyn kulinarny

07:25

Karino

(3) Serial obyczajowy

07:25

Rozalka Olaboga

(4) Serial przygodowy

07:05

Ex libris

Magazyn

07:25

Stawiam na Tolka Banana

(4) Serial młodzieżowy

07:00

Streetworkerzy Pana Boga

Film dokumentalny, 2014

07:25

Żegnaj, Rockefeller

(12) Serial młodzieżowy

07:05

Las story

Magazyn

07:30

Między nami bocianami

(4) Serial animowany

08:00

Złotopolscy

(1027) Telenowela

08:25

Złotopolscy

(1028) Telenowela

08:00

Dwie strony medalu

(91) Serial obyczajowy

08:25

Dwie strony medalu

(92) Serial obyczajowy

08:55

Łamigłówka

Rozrywka

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1033) Telenowela

08:45

51. KFPP Opole...

Rozrywka

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:05

Polacy tu i tam

Magazyn

09:40

Tajemnica Sagali

(13) Serial przygodowy

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Tajemnica Sagali

(14) Serial przygodowy

09:35

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:10

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem

(13) Serial obyczajowy

10:10

Noce i dnie

(10) Serial obyczajowy

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:10

Noce i dnie

(11) Serial obyczajowy

11:00

Crimen

(4) Serial przygodowy

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(170) Serial obyczajowy

11:10

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(93) Serial obyczajowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(94) Serial obyczajowy

11:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(95) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(96) Serial obyczajowy

11:00

Crimen

(5) Serial przygodowy

11:10

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:50
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(171) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(97) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(98) Serial obyczajowy

11:40

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

12:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(135) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:00

Barwy szczęścia

(1092) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(93) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1093) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(2) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1094) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(11) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1095) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1064) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1096) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1065) Serial obyczajowy

12:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(136) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

12:00

Barwy szczęścia

(1097) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(94) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1098) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(3) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1099) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(12) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1066) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1067) Serial obyczajowy

13:30

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Ocalony świat

(2) Serial dokumentalny

13:45

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

13:45

Pogoda na piątek

(12) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(55) Serial kryminalny

13:30
trwa

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Ocalony świat

(3) Serial dokumentalny

13:45

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

13:45

Pogoda na piątek

(13) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

14:00

Na dobre i na złe

(558) Serial obyczajowy

14:35

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie

Program artystyczny

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

14:40

Zapiski...

Felieton

14:55

Gra o wolność - ocalone taśmy

Film dokumentalny, Polska 2014

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Polskie Termopile

Film dokumentalny, Polska 2009

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Naturalnie zakręceni

Magazyn

14:00

Na dobre i na złe

(559) Serial obyczajowy

14:10

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

14:30
Na żywo

Dożynki prezydenckie w Spale

Transmisja

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

14:40

Zapiski...

Felieton

14:55

Gra o wolność - ocalone taśmy

Film dokumentalny, Polska 2014

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Naturalnie zakręceni

Magazyn

15:00

Rok w puszczy - Białowieski Park...

Film dokumentalny, Polska 2006

15:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:35

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Złotopolscy

(1029) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1030) Telenowela

15:25

Notacje

(726) Serial dokumentalny

15:45

Złotopolscy

(1031) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1032) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1033) Telenowela

15:00

Świętokrzyski Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2005

15:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:50

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Złotopolscy

(1034) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1035) Telenowela

15:30

Notacje

(483) Serial dokumentalny

15:45

Złotopolscy

(1036) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1037) Telenowela

15:20

Złotopolscy

(1038) Telenowela

15:50

Mała Polska w Indiach

Film dokumentalny, Polska 2013

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

16:25

Ocalony świat

(2) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:20

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Galeria

(170) Serial obyczajowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(93) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(94) Serial obyczajowy

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(95) Serial obyczajowy

16:00

Latoteka

Rozrywka

16:55

Dwie strony medalu

(96) Serial obyczajowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:25

Ocalony świat

(3) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:20

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Galeria

(171) Serial obyczajowy

16:05

Cyrograf

Film dokumentalny, Polska 2012

16:55

Dwie strony medalu

(97) Serial obyczajowy

16:10

WOK - wszystko o kulturze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(98) Serial obyczajowy

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1064) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1065) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(90) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(4) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(82) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(28) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(79) Serial dokumentalny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1066) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1067) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(7) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(8) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(23) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(26) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(81) Serial dokumentalny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1092) Serial obyczajowy

18:25

Portrety wojenne

(5) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1093) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1094) Serial obyczajowy

18:25

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1095) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1096) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1097) Serial obyczajowy

18:25

Portrety wojenne

(3) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1098) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1099) Serial obyczajowy

18:25

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

19:40

Miś Fantazy

(7) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(13) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(55) Serial animowany

19:45

Plastusiowy...

(2) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Jeż Kleofas

(4) Serial animowany

19:45

Lis Leon

(2) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Olimpiada Bolka...

(13) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(8) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(14) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(48) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Plastusiowy...

(3) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Jeż Kleofas

(5) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(3) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Przygody Bolka...

(62) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(2) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(93) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(11) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(136) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(55) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(559) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(3) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(94) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(137) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(13) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(560) Serial obyczajowy

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Od ucha do ucha

Kabaret i satyra

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Pianista

Dramat wojenny, Francja/Polska/Niemcy/Wielka Brytania 2002

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:30

Od ucha do ucha

Kabaret i satyra

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:00
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(2) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Deborah

Dramat psychologiczny, Polska 1995

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

38. Sopot Festiwal 2001

Koncert

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:30

51. KFPP Opole...

Rozrywka

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Co nam w duszy gra

Rozrywka

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(3) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Weiser

Dramat psychologiczny, Polska/Szwajcaria/Niemcy/Dania 2001

23:00

Noce i dnie

(10) Serial obyczajowy

23:45

Portrety wojenne

(5) Serial dokumentalny

23:40

Gra o wolność - ocalone taśmy

Film dokumentalny, Polska 2014

23:40

Mała Polska w Indiach

Film dokumentalny, Polska 2013

23:00

Noce i dnie

(11) Serial obyczajowy

23:45

Portrety wojenne

(3) Serial dokumentalny

23:45

Gra o wolność - ocalone taśmy

Film dokumentalny, Polska 2014

23:35

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:35

Przyjaciele na 33 obroty

Film dokumentalny, Polska 2013

00:05

Ocalony świat

(2) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1065) Serial obyczajowy

00:15

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(170) Serial obyczajowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(93) Serial obyczajowy

00:15

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

00:45

Dwie strony medalu

(94) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(95) Serial obyczajowy

00:25

Od ucha do ucha

Kabaret i satyra

00:45

Dwie strony medalu

(96) Serial obyczajowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1066) Serial obyczajowy

00:05

Ocalony świat

(3) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1067) Serial obyczajowy

00:15

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(171) Serial obyczajowy

00:15

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(97) Serial obyczajowy

00:15

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

00:45

Dwie strony medalu

(98) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

01:05

Łamigłówka

Rozrywka

01:10

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

01:40

Miś Fantazy

(7) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(13) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(90) Serial dokumentalny

01:45

Miś Uszatek

(55) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(4) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(9) Serial animowany

01:45

Plastusiowy...

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(82) Serial dokumentalny

01:45

Jeż Kleofas

(4) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(28) Serial dokumentalny

01:45

Lis Leon

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(79) Serial dokumentalny

01:45

Olimpiada Bolka...

(13) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(8) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(14) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(7) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(17) Serial animowany

01:45

Miś Uszatek

(48) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(8) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(4) Serial animowany

01:45

Plastusiowy...

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(23) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(2) Serial animowany

01:45

Jeż Kleofas

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(26) Serial dokumentalny

01:45

Lis Leon

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(81) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(13) Serial animowany

01:45

Przygody Bolka...

(62) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(2) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(93) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(11) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(136) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(55) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(559) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(3) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(94) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(137) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(13) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(560) Serial obyczajowy

03:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:40

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:15

Pianista

Dramat wojenny, Francja/Polska/Niemcy/Wielka Brytania 2002

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1092) Serial obyczajowy

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1093) Serial obyczajowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1094) Serial obyczajowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1095) Serial obyczajowy

04:55

Mała Polska w Indiach

Film dokumentalny, Polska 2013

04:10

Barwy szczęścia

(1096) Serial obyczajowy

04:45

Deborah

Dramat psychologiczny, Polska 1995

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1097) Serial obyczajowy

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1098) Serial obyczajowy

04:55

Co nam w duszy gra

Rozrywka

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1099) Serial obyczajowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

04:50

Przyjaciele na 33 obroty

Film dokumentalny, Polska 2013

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

04:55

Weiser

Dramat psychologiczny, Polska/Szwajcaria/Niemcy/Dania 2001

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv