• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • czw. 25 września
  • pt. 26 września
  • sob. 27 września
  • niedz. 28 września
  • pon. 29 września
  • wt. 30 września
  • śr. 1 października
  • dzisiaj
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
05:40

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Informacje kulturalne

Wiadomości

05:40

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

05:45

Portrety wojenne

(4) Serial dokumentalny

05:35

Od ucha do ucha

Rozrywka

05:45

Informacje...

Wiadomości

05:55

Zapiski...

Felieton

05:35

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Informacje...

Wiadomości

05:40

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

05:40

Portrety wojenne

(2) Serial dokumentalny

05:40

Informacje kulturalne

Wiadomości

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:35

Złotopolscy

(1034) Telenowela

06:00

Galeria

(171) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(97) Serial obyczajowy

06:50

Dwie strony medalu

(98) Serial obyczajowy

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:00

Carpathia Festiwal

Koncert

06:35

Złotopolscy

(1039) Telenowela

06:00

Galeria

(172) Serial obyczajowy

06:25

Dwie strony medalu

(101) Serial obyczajowy

06:50

Dwie strony medalu

(102) Serial obyczajowy

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:00

Streetworkerzy Pana Boga

Film dokumentalny, 2014

07:25

Żegnaj, Rockefeller

(12) Serial młodzieżowy

07:05

Las story

Magazyn

07:30

Między nami bocianami

(4) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1035) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1036) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(1037) Telenowela

07:15

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

07:05

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

07:25

Karino

(4) Serial obyczajowy

07:25

Rozalka Olaboga

(5) Serial przygodowy

07:05

Ex libris

Magazyn

07:20

Stawiam na Tolka Banana

(5) Serial młodzieżowy

07:00

Z korporacji do Kościoła

Film dokumentalny, Polska 2014

07:25

Żegnaj, Rockefeller

(13) Serial młodzieżowy

07:05

Las story

Magazyn

07:30

Między nami bocianami

(5) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1040) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1041) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1042) Telenowela

07:15

Dwie strony medalu

(103) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(104) Serial obyczajowy

07:05

W stronę piękna

Magazyn poradnikowy

07:25

Karino

(5) Serial obyczajowy

07:25

Rozalka Olaboga

(6) Serial przygodowy

07:05

Ex libris

Magazyn

07:25

Stawiam na Tolka Banana

(6) Serial młodzieżowy

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1038) Telenowela

08:50

KFPP Opole...

Koncert

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
trwa
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1043) Telenowela

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Mama - nic

(1) Serial dla

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Mama - nic

(2) Serial dla

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:10

Noce i dnie

(12) Serial obyczajowy

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:10

Alternatywy 4

(1) Serial komediowy

11:40

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

11:00

Crimen

(6) Serial przygodowy

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(172) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Dwie strony medalu

(101) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(102) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(103) Serial obyczajowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(104) Serial obyczajowy

11:00

Przyłbice i kaptury

(1) Serial przygodowy

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(173) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Dwie strony medalu

(105) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(106) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1066) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1067) Serial obyczajowy

12:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(137) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:00

Barwy szczęścia

(1102) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(95) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1103) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(4) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1104) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ja wam pokażę!

(13) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1105) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1068) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(27) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1069) Serial obyczajowy

12:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(138) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:00

Barwy szczęścia

(1106) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(96) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1107) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(5) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1108) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Dom nad rozlewiskiem

(1) Serial obyczajowy

13:45

Pogoda na piątek

(13) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

13:30

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:00

Msza św. z kościoła pw...

Transmisja

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Ocalony świat

(4) Serial dokumentalny

13:45

Pogoda na piątek

(14) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(57) Serial kryminalny

13:30

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

13:00

Msza św. z kościoła pw...

Transmisja

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Ocalony świat

(5) Serial dokumentalny

13:45

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Naturalnie zakręceni

Magazyn

14:00

Na dobre i na złe

(560) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Martyrologia leśników. Katyń, Sybir...

Film dokumentalny, Polska 2010

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Naturalnie zakręceni

Magazyn

14:00

Na dobre i na złe

(561) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

14:50

Operacja "Życie"

(32) Serial dokumentalny

15:45

Złotopolscy

(1037) Telenowela

15:20

Złotopolscy

(1038) Telenowela

15:50

Mała Polska w Indiach

Film dokumentalny, Polska 2013

15:00

Poleski Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2004

15:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia zdrowia i urody

Magazyn

15:45

Złotopolscy

(1039) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1040) Telenowela

15:20

Las story

Magazyn

15:45

Złotopolscy

(1041) Telenowela

15:30

Notacje

(105) Serial dokumentalny

15:45

Złotopolscy

(1042) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1043) Telenowela

15:55

Exodus Warszawy 1944

Film dokumentalny, Polska 2004

15:00

Roztoczański Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2006

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:45

Złotopolscy

(1044) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1045) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1046) Telenowela

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:10
Na żywo

Skarby...

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(4) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:15

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Galeria

(172) Serial obyczajowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(101) Serial obyczajowy

16:10

WOK - wszystko o kulturze

Magazyn kulturalny

16:30

Laskowik & Malicki

Rozrywka

16:55

Dwie strony medalu

(102) Serial obyczajowy

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(103) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(104) Serial obyczajowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(5) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:15

Carpathia Festiwal

Koncert

16:55

Galeria

(173) Serial obyczajowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(105) Serial obyczajowy

16:55

Dwie strony medalu

(106) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(26) Serial dokumentalny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Encyklopedia II wojny światowej

(81) Serial dokumentalny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1068) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1069) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1070) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1071) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:25

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1102) Serial obyczajowy

18:25

Portrety wojenne

(4) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1103) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1104) Serial obyczajowy

18:25

Makłowicz w podróży

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1105) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(27) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1106) Serial obyczajowy

18:25

Portrety wojenne

(2) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1107) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1108) Serial obyczajowy

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(3) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Przygody Bolka...

(62) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(9) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(15) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(47) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Plastusiowy...

(4) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Jeż Kleofas

(6) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(4) Serial animowany

19:25

W stronę piękna

Magazyn poradnikowy

19:45

Przygody Bolka...

(63) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(10) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(16) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(57) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Plastusiowy...

(5) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Bajka o bajkach

(1) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(560) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(4) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(95) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ja wam pokażę!

(13) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(138) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(14) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(57) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(561) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(5) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(96) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Dom nad rozlewiskiem

(1) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(139) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(15) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(3) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Weiser

Dramat psychologiczny, Polska/Szwajcaria/Niemcy/Dania 2001

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Komornik

Dramat obyczajowy, Polska 2005

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:30

Od ucha do ucha

Rozrywka

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Co nam w duszy gra

Rozrywka

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(4) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Duże zwierzę

Film obyczajowy, Polska 2000

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Mój Nikifor

Film obyczajowy, Polska 2004

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

23:35

Przyjaciele na 33 obroty

Film dokumentalny, Polska 2013

23:00

Noce i dnie

(12) Serial obyczajowy

23:45

Portrety wojenne

(4) Serial dokumentalny

23:40

Martyrologia leśników. Katyń, Sybir...

Film dokumentalny, Polska 2010

23:35

Exodus Warszawy 1944

Film dokumentalny, Polska 2004

23:40

Pierwsi Polacy w Ameryce

Film dokumentalny, Polska 2014

23:55

Lato Zet i Dwójki

Koncert

23:00

Alternatywy 4

(1) Serial komediowy

23:45

Portrety wojenne

(2) Serial dokumentalny

23:40

Operacja "Życie"

(32) Serial dokumentalny

23:35

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

00:45

Dwie strony medalu

(99) Serial obyczajowy

00:20

Opole 2008 na bis

Koncert

00:45

Dwie strony medalu

(100) Serial obyczajowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1068) Serial obyczajowy

00:05

Ocalony świat

(4) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1069) Serial obyczajowy

00:15

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(172) Serial obyczajowy

00:15

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(101) Serial obyczajowy

00:30

Notacje

(682) Serial dokumentalny

00:45

Dwie strony medalu

(102) Serial obyczajowy

00:25

Laskowik & Malicki

Rozrywka

00:45

Dwie strony medalu

(103) Serial obyczajowy

00:45

Dwie strony medalu

(104) Serial obyczajowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1070) Serial obyczajowy

00:05

Ocalony świat

(5) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1071) Serial obyczajowy

00:20

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(173) Serial obyczajowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(105) Serial obyczajowy

00:15

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

00:45

Dwie strony medalu

(106) Serial obyczajowy

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(26) Serial dokumentalny

01:45

Lis Leon

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Encyklopedia II wojny światowej

(81) Serial dokumentalny

01:40

Notatnik...

(13) Serial animowany

01:45

Przygody Bolka...

(62) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(9) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(15) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(47) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Plastusiowy...

(4) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Jeż Kleofas

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Lis Leon

(4) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygody Bolka...

(63) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(10) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(16) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(57) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Plastusiowy...

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Bajka o bajkach

(1) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(56) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(560) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(95) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ja wam pokażę!

(13) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(138) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(14) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(57) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(561) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(96) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(1) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(139) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(15) Serial obyczajowy

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1100) Serial obyczajowy

04:50

Przyjaciele na 33 obroty

Film dokumentalny, Polska 2013

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1101) Serial obyczajowy

04:55

Weiser

Dramat psychologiczny, Polska/Szwajcaria/Niemcy/Dania 2001

04:25

Komornik

Dramat obyczajowy, Polska 2005

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1102) Serial obyczajowy

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1103) Serial obyczajowy

04:55

Co nam w duszy gra

Rozrywka

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1104) Serial obyczajowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1105) Serial obyczajowy

04:55

Pierwsi Polacy w Ameryce

Film dokumentalny, Polska 2014

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Na sygnale

(27) Serial obyczajowy

04:50

Duże zwierzę

Film obyczajowy, Polska 2000

04:20

Mój Nikifor

Film obyczajowy, Polska 2004

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1106) Serial obyczajowy

04:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1107) Serial obyczajowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1108) Serial obyczajowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv