• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • sob. 18 października
  • niedz. 19 października
  • pon. 20 października
  • wt. 21 października
  • śr. 22 października
  • czw. 23 października
  • pt. 24 października
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:45

Dolny Śląsk...

Cykl reportaży

05:35

Młodzi naukowcy 2014

Magazyn

05:40

Informacje...

Wiadomości

05:50

Od ucha do ucha

Rozrywka

05:35

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

Informacje...

Wiadomości

04:45

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

04:40

Informacje...

Wiadomości

04:50

Notacje

(58) Serial dokumentalny

04:35

Zapiski...

Felieton

04:45

Wilnoteka

Felieton

04:50

Informacje...

Wiadomości

06:20

U młynarza w...

Reportaż

06:35

Złotopolscy

(1049) Telenowela

06:05

Galeria

(174) Serial obyczajowy

06:30

Dwie strony medalu

(109) Serial obyczajowy

06:55

Dwie strony medalu

(110) Serial obyczajowy

06:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Las story

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:50

Zapiski...

Felieton

06:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:35

Złotopolscy

(1054) Telenowela

05:05

Galeria

(175) Serial obyczajowy

05:30

Dwie strony medalu

(113) Serial obyczajowy

05:55

Dwie strony medalu

(114) Serial obyczajowy

05:05

Świat się kręci

Magazyn

05:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

05:05

Świat się kręci

Magazyn

05:55

Las story

Magazyn

05:05

Świat się kręci

Magazyn

05:05

Świat się kręci

Magazyn

07:00

Złotopolscy

(1050) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1051) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1052) Telenowela

07:20

Dwie strony medalu

(111) Serial obyczajowy

07:45

Dwie strony medalu

(112) Serial obyczajowy

07:05

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

07:25

Karino

(7) Serial obyczajowy

07:25

Paziowie

(1) Serial historyczny

07:25

Wakacje z duchami

(1) Serial przygodowy

07:00

Dla przyszłych pokoleń

Reportaż

07:25

Klasa na obcasach

(3) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Między nami bocianami

(8) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1055) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1056) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1057) Telenowela

06:20

Na sygnale

(3) Serial obyczajowy

06:45

Na sygnale

(4) Serial obyczajowy

06:05

Nożem i widelcem

Magazyn kulinarny

06:25

Karino

(8) Serial obyczajowy

06:25

Paziowie

(2) Serial historyczny

06:25

Wakacje z duchami

(2) Serial przygodowy

06:00

Bliżej Boga, bliżej ludzi

Reportaż

06:25

Klasa na obcasach

(4) Serial młodzieżowy

06:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

06:30

Między nami bocianami

(9) Serial animowany

08:20

Złotopolscy

(1053) Telenowela

08:45

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1058) Telenowela

08:45

Przyjaciele...

Program dla dzieci

07:20

Polacy tu i tam

Magazyn

07:50

Zapiski...

Felieton

07:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Mama - nic

(4) Serial dla

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

08:00

Łamigłówka

Rozrywka

08:05

Sto minut wakacji

(1) Serial przygodowy

08:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:10

Alternatywy 4

(3) Serial komediowy

10:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Świat się kręci

Magazyn

09:10

Alternatywy 4

(4) Serial komediowy

11:00

Przyłbice i kaptury

(3) Serial przygodowy

11:05

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

11:50

Nasz profesor papieżem

Film dokumentalny, Polska 2013

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Galeria

(175) Serial obyczajowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Dwie strony medalu

(113) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Dwie strony medalu

(114) Serial obyczajowy

11:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Tak miało być

(1) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Tak miało być

(2) Serial obyczajowy

11:00

Przyłbice i kaptury

(4) Serial przygodowy

11:55

Laskowik &...

Rozrywka

10:10

Pamiętaj o...

Program muzyczny

10:25

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

10:45
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

10:10

Made in Poland

Teleturniej

10:40

Baron 24

(1) Serial komediowy

10:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

10:40

Tak miało być

(3) Serial obyczajowy

10:00

Halo Polonia

Magazyn

10:40

Tak miało być

(4) Serial obyczajowy

10:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

10:40

Tak miało być

(5) Serial obyczajowy

10:00

Halo Polonia

Magazyn

10:40

Tak miało być

(6) Serial obyczajowy

12:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(140) Serial kryminalny

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:00

Barwy szczęścia

(1114) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(98) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1115) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(7) Serial obyczajowy

12:00

Barwy szczęścia

(1116) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Dom nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1117) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1074) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(4) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1075) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(141) Serial kryminalny

11:00

Anioł Pański

Transmisja

11:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

11:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

11:05

Barwy szczęścia

(1118) Serial obyczajowy

11:30

Łamigłówka

Rozrywka

11:35

Wiadomości

Wiadomości

11:50

Ranczo

(99) Serial obyczajowy

11:05

Barwy szczęścia

(1119) Serial obyczajowy

11:25

Łamigłówka

Rozrywka

11:35

Wiadomości

Wiadomości

11:50

Londyńczycy

(8) Serial obyczajowy

11:05

Barwy szczęścia

(1120) Serial obyczajowy

11:25

Łamigłówka

Rozrywka

11:35

Wiadomości

Wiadomości

11:50

Dom nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

11:05

Barwy szczęścia

(1121) Serial obyczajowy

11:30

Łamigłówka

Rozrywka

11:35

Wiadomości

Wiadomości

11:50

M jak miłość

(1076) Serial obyczajowy

11:05

Na sygnale

(5) Serial obyczajowy

11:25

Łamigłówka

Rozrywka

11:35

Wiadomości

Wiadomości

11:50

M jak miłość

(1077) Serial obyczajowy

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Ocalony świat

(7) Serial dokumentalny

13:45

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

13:45

Pogoda na piątek

(17) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(60) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

12:45

Tygodnik.pl

Magazyn

12:45

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

12:45

Pogoda na piątek

(18) Serial obyczajowy

12:50

Komisarz Alex

(61) Serial kryminalny

14:00

Na dobre i na złe

(563) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

14:50

Operacja "Życie"

(34) Serial dokumentalny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Kres podróży

Film dokumentalny, Polska 2007

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Dzika Polska

(126) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(564) Serial obyczajowy

13:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

13:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

13:50

Operacja "Życie"

(35) Serial dokumentalny

13:35

Wilnoteka

Felieton

13:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

13:40

Zapiski...

Felieton

13:50

Dzika Polska

(127) Serial dokumentalny

15:00

Ojcowski Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2006

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Złotopolscy

(1054) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1055) Telenowela

15:20

Las story

Magazyn

15:45

Złotopolscy

(1056) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1057) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1058) Telenowela

15:00

Na piętrach Babiej Góry

Film dokumentalny, Polska 2005

15:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

14:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

14:50

Alchemia...

Magazyn

14:50

Złotopolscy

(1059) Telenowela

14:00

Ocalony świat

(8) Serial dokumentalny

14:35

Złotopolscy

(1060) Telenowela

14:20

Las story

Magazyn

14:45

Złotopolscy

(1061) Telenowela

14:45

Złotopolscy

(1062) Telenowela

14:25

Złotopolscy

(1063) Telenowela

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(7) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:20

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Galeria

(175) Serial obyczajowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(113) Serial obyczajowy

16:10

WOK - wszystko o kulturze

Magazyn kulturalny

16:55

Dwie strony medalu

(114) Serial obyczajowy

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Tak miało być

(1) Serial obyczajowy

16:00

Hala odlotów

Talk show

16:55

Tak miało być

(2) Serial obyczajowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

15:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

15:25

Ocalony świat

(8) Serial dokumentalny

15:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

15:20

Kocham kino

Magazyn filmowy

15:55

Baron 24

(1) Serial komediowy

15:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

15:55

Tak miało być

(3) Serial obyczajowy

15:10

WOK - wszystko o kulturze

Magazyn kulturalny

15:55

Tak miało być

(4) Serial obyczajowy

15:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

15:55

Tak miało być

(5) Serial obyczajowy

15:00

Hala odlotów

Talk show

15:55

Tak miało być

(6) Serial obyczajowy

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1074) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1075) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:40

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1076) Serial obyczajowy

16:25

Łamigłówka

Rozrywka

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:50

M jak miłość

(1077) Serial obyczajowy

16:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:50

Łamigłówka

Rozrywka

16:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

16:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:50

Łamigłówka

Rozrywka

16:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

16:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:50

Łamigłówka

Rozrywka

16:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

16:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:45

Łamigłówka

Rozrywka

16:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

16:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:30

Teleexpress

Wiadomości

16:50

Łamigłówka

Rozrywka

16:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Czterdziecha - recital jubileuszowy...

Program artystyczny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1114) Serial obyczajowy

18:25

Młodzi naukowcy 2014

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1115) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1116) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1117) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(4) Serial obyczajowy

18:50

Czterdziecha - recital jubileuszowy...

Program artystyczny

17:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

17:55

Barwy szczęścia

(1118) Serial obyczajowy

17:55

Barwy szczęścia

(1119) Serial obyczajowy

17:25

Załoga Eko

Magazyn

17:55

Barwy szczęścia

(1120) Serial obyczajowy

17:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

17:55

Barwy szczęścia

(1121) Serial obyczajowy

17:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

17:55

Na sygnale

(5) Serial obyczajowy

19:40

Miś Fantazy

(12) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(18) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(59) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Plastusiowy...

(7) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Bajka o bajkach

(3) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(7) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Marceli Szpak...

(1) Serial animowany

19:40

Miś Fantazy

(13) Serial animowany

18:40

Król Maciuś Pierwszy

(19) Serial animowany

18:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

18:45

Miś Uszatek

(60) Serial animowany

18:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

18:45

Plastusiowy...

(8) Serial animowany

18:25

Wilnoteka

Felieton

18:45

Bajka o bajkach

(4) Serial animowany

18:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

18:45

Lis Leon

(8) Serial animowany

18:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

18:45

Marceli Szpak...

(2) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(7) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(98) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Dom nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(141) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Pogoda na piątek

(17) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(60) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(564) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(8) Serial obyczajowy

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:25

Sport

Wiadomości sportowe

19:35

Pogoda

Pogoda

19:45

Ranczo

(99) Serial obyczajowy

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:25

Sport

Wiadomości sportowe

19:35

Pogoda

Pogoda

19:45

Łamigłówka

Rozrywka

19:50

Dom nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:25

Sport

Wiadomości sportowe

19:35

Pogoda

Pogoda

19:40

Łamigłówka

Rozrywka

19:50

Ojciec Mateusz

(142) Serial kryminalny

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:30

Sport

Wiadomości sportowe

19:40

Pogoda

Pogoda

19:45

Łamigłówka

Rozrywka

19:50

Pogoda na piątek

(18) Serial obyczajowy

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:25

Sport

Wiadomości sportowe

19:40

Pogoda

Pogoda

19:45

Łamigłówka

Rozrywka

19:55

Komisarz Alex

(61) Serial kryminalny

19:00

Wiadomości

Wiadomości

19:30

Sport

Wiadomości sportowe

19:35

Pogoda

Pogoda

19:40

Łamigłówka

Rozrywka

19:50

Na dobre i na złe

(565) Serial obyczajowy

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Od ucha do ucha

Kabaret i satyra

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

20:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

20:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

20:35

Notacje

(58) Serial dokumentalny

20:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

20:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

20:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

20:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Wesele

Komediodramat, Polska 2004

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:30

Od ucha do ucha

Rozrywka

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(7) Serial kryminalny

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:40

Z odzysku

Dramat obyczajowy, Polska 2005

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Jasminum

Film obyczajowy, Polska 2006

21:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

21:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

21:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

21:00

Halo Polonia

Magazyn

21:45

Siebie dam po ślubie

Festiwal

21:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

21:40
Na żywo

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

21:00

Halo Polonia

Magazyn

21:45

Trzeci oficer

(8) Serial kryminalny

21:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

21:40

Ostatni blues

Dramat psychologiczny, Węgry/Polska/Włochy 2002

23:00

Alternatywy 4

(3) Serial komediowy

23:45

Młodzi naukowcy 2014

Magazyn

23:40

Operacja "Życie"

(34) Serial dokumentalny

23:35

Kres podróży

Film dokumentalny, Polska 2007

23:40

Nie tylko Gustlik

Film dokumentalny, Polska 2013

22:00

Alternatywy 4

(4) Serial komediowy

22:40

Operacja "Życie"

(35) Serial dokumentalny

22:35

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

22:40

Dzieci Kwatery Ł

Film dokumentalny, Polska 2013

00:25

Opole 2009 na bis

Koncert

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1074) Serial obyczajowy

00:05

Ocalony świat

(7) Serial dokumentalny

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1075) Serial obyczajowy

00:20

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Galeria

(175) Serial obyczajowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Dwie strony medalu

(113) Serial obyczajowy

00:15

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

00:45

Dwie strony medalu

(114) Serial obyczajowy

00:45

Tak miało być

(1) Serial obyczajowy

00:30

Laskowik &...

Rozrywka

00:45
trwa

Tak miało być

(2) Serial obyczajowy

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1076) Serial obyczajowy

23:05

Ocalony świat

(8) Serial dokumentalny

23:30

Skarby...

Cykl reportaży

23:45

Łamigłówka

Rozrywka

23:50

M jak miłość

(1077) Serial obyczajowy

23:20

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:45

Baron 24

(1) Serial komediowy

23:10

Made in Poland

Teleturniej

23:45

Tak miało być

(3) Serial obyczajowy

23:15

Nie ma jak Polska

Program krajoznawczy

23:45

Tak miało być

(4) Serial obyczajowy

23:45

Tak miało być

(5) Serial obyczajowy

23:25

Opole 2009 na bis

Koncert

23:45

Tak miało być

(6) Serial obyczajowy

01:40

Miś Fantazy

(12) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(18) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:40

Notatnik...

(3) Serial animowany

01:45

Miś Uszatek

(59) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:40

Notatnik...

(10) Serial animowany

01:45

Plastusiowy...

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:40

Notatnik...

(11) Serial animowany

01:45

Bajka o bajkach

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:40

Notatnik...

(20) Serial animowany

01:45

Lis Leon

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Marceli Szpak...

(1) Serial animowany

01:40

Miś Fantazy

(13) Serial animowany

00:40

Król Maciuś Pierwszy

(19) Serial animowany

00:10

Łamigłówka

Rozrywka

00:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

00:45

Miś Uszatek

(60) Serial animowany

00:10

Łamigłówka

Rozrywka

00:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

00:45

Plastusiowy...

(8) Serial animowany

00:10

Łamigłówka

Rozrywka

00:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

00:45

Bajka o bajkach

(4) Serial animowany

00:10

Łamigłówka

Rozrywka

00:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

00:45

Lis Leon

(8) Serial animowany

00:10

Łamigłówka

Rozrywka

00:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

00:45

Marceli Szpak...

(2) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(7) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(98) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(141) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(17) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(60) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(564) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(8) Serial obyczajowy

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:20

Sport

Wiadomości sportowe

01:30

Pogoda

Pogoda

01:40

Ranczo

(99) Serial obyczajowy

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:25

Sport

Wiadomości sportowe

01:30

Pogoda

Pogoda

01:45

Dom nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:25

Sport

Wiadomości sportowe

01:30

Pogoda

Pogoda

01:45

Ojciec Mateusz

(142) Serial kryminalny

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:25

Sport

Wiadomości sportowe

01:35

Pogoda

Pogoda

01:45

Pogoda na piątek

(18) Serial obyczajowy

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:25

Sport

Wiadomości sportowe

01:35

Pogoda

Pogoda

01:45

Komisarz Alex

(61) Serial kryminalny

01:00

Wiadomości

Wiadomości

01:25

Sport

Wiadomości sportowe

01:30

Pogoda

Pogoda

01:45

Na dobre i na złe

(565) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

03:35

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

02:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

02:45

Polacy tu i tam

Magazyn

02:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

02:50

Tygodnik.pl

Magazyn

02:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

02:35

Halo Polonia

Magazyn

02:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

02:35

Halo Polonia

Magazyn

02:40

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:20

Wesele

Komediodramat, Polska 2004

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:05

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:15

Barwy szczęścia

(1114) Serial obyczajowy

04:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1115) Serial obyczajowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1116) Serial obyczajowy

04:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Barwy szczęścia

(1117) Serial obyczajowy

04:55

Nie tylko Gustlik

Film dokumentalny, Polska 2013

04:10

Na sygnale

(4) Serial obyczajowy

04:40

Z odzysku

Dramat obyczajowy, Polska 2005

03:20

Jasminum

Film obyczajowy, Polska 2006

03:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

03:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:20

Barwy szczęścia

(1118) Serial obyczajowy

03:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

03:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:20

Barwy szczęścia

(1119) Serial obyczajowy

03:55

Siebie dam po ślubie

Festiwal

03:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:20

Barwy szczęścia

(1120) Serial obyczajowy

03:50

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

03:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:20

Barwy szczęścia

(1121) Serial obyczajowy

03:55

Dzieci Kwatery Ł

Film dokumentalny, Polska 2013

03:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:20

Na sygnale

(5) Serial obyczajowy

03:50

Ostatni blues

Dramat psychologiczny, Węgry/Polska/Włochy 2002

Hit online

Czarownica

Angelina Jolie jako zjawiskowa Diabolina

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv