• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • niedz. 16 listopada
  • pon. 17 listopada
  • wt. 18 listopada
  • śr. 19 listopada
  • czw. 20 listopada
  • pt. 21 listopada
  • sob. 22 listopada
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
05:40

Ocalony świat

(10) Serial dokumentalny

05:25

Zapiski...

Felieton

05:35

Nad Niemnem...

Magazyn

05:50

Fizyka czyni...

Program edukacyjny

05:55

Zapiski...

Felieton

05:40

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:40

Ocalony świat

(11) Serial dokumentalny

05:45

Legenda Złotego Ułana

Reportaż

05:25

Notacje

(85) Serial dokumentalny

05:35

Po obu stronach...

Program publicystyczny

05:50

Fizyka czyni...

Program edukacyjny

05:55

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:35

Pancerne relikty puszcz

Film dokumentalny, Polska 2014

06:00

Barwy szczęścia

(1126) Serial obyczajowy

06:25

Barwy szczęścia

(1127) Serial obyczajowy

06:55

Barwy szczęścia

(1128) Serial obyczajowy

06:10

Ewa Bem - koncert

Koncert

06:55

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Las story

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:00

51. KFPP Opole...

Rozrywka

06:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:35

Złotopolscy

(1074) Telenowela

06:00

Barwy szczęścia

(1130) Serial obyczajowy

06:30

Barwy szczęścia

(1131) Serial obyczajowy

06:55

Barwy szczęścia

(1132) Serial obyczajowy

06:10

Ewa Bem - koncert

Koncert

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Las story

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:35

Złotopolscy

(1079) Telenowela

07:20

Barwy szczęścia

(1129) Serial obyczajowy

07:45

Na sygnale

(7) Serial obyczajowy

07:25

Karino

(11) Serial obyczajowy

07:25

Paziowie

(5) Serial historyczny

07:25

Wakacje z duchami

(5) Serial przygodowy

07:00

Spotkanie

Reportaż

07:25

Klasa na obcasach

(7) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Między nami bocianami

(12) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1075) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1076) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(1077) Telenowela

07:20

Barwy szczęścia

(1133) Serial obyczajowy

07:45

Na sygnale

(8) Serial obyczajowy

07:05

Po obu stronach Odry

Program publicystyczny

07:25

Karino

(12) Serial obyczajowy

07:25

Urwisy z Doliny...

(1) Serial dla

07:40

Urwisy z Doliny Młynów

(2) Serial dla

07:25

Wakacje z duchami

(6) Serial przygodowy

07:00

Czesi w Polsce

Film dokumentalny, Polska 2014

07:25

Klasa na obcasach

(8) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Między nami bocianami

(13) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1080) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1081) Telenowela

07:55

Złotopolscy

(1082) Telenowela

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1078) Telenowela

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1083) Telenowela

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:35

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:35

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:35

Załoga Eko

Magazyn

10:05

Alternatywy 4

(7) Serial komediowy

10:05

Świat się kręci

Magazyn

10:55

Przyłbice i kaptury

(8) Serial przygodowy

10:10

Alternatywy 4

(8) Serial komediowy

10:55

Przyłbice i kaptury

(9) Serial przygodowy

11:10

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:25

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

11:45
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(4) Serial komediowy

11:00

Racja stanu

Program publicystyczny

11:40

Tak miało być

(15) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Tak miało być

(16) Serial obyczajowy

11:05

Dzika Polska

(140) Serial dokumentalny

11:40

Tak miało być

(17) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Gorący temat

(1) Serial sensacyjny

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Las story

Magazyn

11:55

Jan XXIII

Film dokumentalny, Polska 2014

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(5) Serial komediowy

11:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Gorący temat

(2) Serial sensacyjny

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Gorący temat

(3) Serial sensacyjny

11:05

Dzika Polska

(122) Serial dokumentalny

11:40

Gorący temat

(4) Serial sensacyjny

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Gorący temat

(5) Serial sensacyjny

12:00
Na żywo

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1130) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(102) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1131) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(11) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1132) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Dom nad rozlewiskiem

(7) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1133) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1082) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(34) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1083) Serial obyczajowy

12:00

Fizyka czyni...

Program edukacyjny

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(145) Serial kryminalny

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1134) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Ranczo

(103) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1135) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(12) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1136) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Dom nad rozlewiskiem

(8) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1137) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1084) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(9) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1085) Serial obyczajowy

12:00

Fizyka czyni...

Program edukacyjny

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(146) Serial kryminalny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:35

Zapiski...

Felieton

13:50

Ocalony świat

(10) Serial dokumentalny

13:50

Skutki uboczne

Spektakl teatralny

13:45

Pogoda na piątek

(21) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(64) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:35

Zapiski...

Felieton

13:50

Ocalony świat

(11) Serial dokumentalny

13:50

Ożenek

Spektakl teatralny

13:45

Pogoda na piątek

(22) Serial obyczajowy

13:50

Komisarz Alex

(65) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

14:20

Ewa Bem - koncert

Koncert

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Operacja "Życie"

(38) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(568) Serial obyczajowy

14:20

Ewa Bem - koncert

Koncert

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Urszula Dudziak: Życie jest piękne

Film dokumentalny, Polska 2008

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Operacja "Życie"

(39) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(569) Serial obyczajowy

15:05

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Złotopolscy

(1074) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1075) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1076) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1077) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1078) Telenowela

15:00

Tatrzański Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2007

15:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Złotopolscy

(1079) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1080) Telenowela

15:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:45

Złotopolscy

(1081) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1082) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1083) Telenowela

15:00

Magurski Park Narodowy

Film dokumentalny, Polska 2005

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(10) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:55

Baron 24

(4) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Tak miało być

(15) Serial obyczajowy

16:15

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Tak miało być

(16) Serial obyczajowy

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Tak miało być

(17) Serial obyczajowy

16:00

Hala odlotów

Talk show

16:55

Gorący temat

(1) Serial sensacyjny

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Ocalony świat

(11) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:55

Baron 24

(5) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Gorący temat

(2) Serial sensacyjny

16:15

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Gorący temat

(3) Serial sensacyjny

16:15

Kultura, głupcze

Magazyn kulturalny

16:55

Gorący temat

(4) Serial sensacyjny

16:00

Hala odlotów

Talk show

16:55

Gorący temat

(5) Serial sensacyjny

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1083) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:55

M jak miłość

(1084) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1085) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Kabaretowe kawałki z przeglądarki

Kabaret i satyra

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1086) Serial obyczajowy

18:50

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1130) Serial obyczajowy

18:55

Barwy szczęścia

(1131) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1132) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1133) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(34) Serial obyczajowy

18:40

Benefis Jacka Cygana

Program artystyczny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1134) Serial obyczajowy

18:25

Legenda Złotego Ułana

Reportaż

18:55

Barwy szczęścia

(1135) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1136) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1137) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(9) Serial obyczajowy

19:10

Król Maciuś Pierwszy

(22) Serial animowany

19:30

Wiadomości

Wiadomości

19:50

Sport

Wiadomości sportowe

19:55

Pogoda

Pogoda

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(64) Serial animowany

19:45

Przygód kilka...

(3) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Bajki zza okna

(1) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(11) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Marceli Szpak...

(5) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(4) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(23) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(45) Serial animowany

19:25

Po obu stronach Odry

Program publicystyczny

19:45

Przygód kilka...

(4) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Bajki zza okna

(2) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(13) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Marceli Szpak...

(6) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(5) Serial animowany

20:05

Ranczo

(102) Serial obyczajowy

20:55

Wieczór wyborczy

Polityka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Dom nad rozlewiskiem

(7) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Ojciec Mateusz

(145) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Skutki uboczne

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(64) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(568) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ranczo

(103) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Dom nad rozlewiskiem

(8) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(146) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ożenek

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Komisarz Alex

(65) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(569) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(13) Serial obyczajowy

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Racja stanu

Program publicystyczny

22:30

Opole 2010 na...

Koncert

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Oddział Zamknięty

Koncert

22:25

33. Lidzbarskie...

Kabaret i satyra

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Pogoda na piątek

(21) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(11) Serial kryminalny

22:00

Obywatel Piszczyk

Komediodramat, Polska 1988

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Rajska jabłoń

Film obyczajowy, Polska 1986

22:00
trwa
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Oddział Zamknięty

Koncert

22:25

"Noce i dnie"...

Reportaż

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Pogoda na piątek

(22) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Trzeci oficer

(12) Serial kryminalny

22:00

Moje pieczone kurczaki

Film obyczajowy, Polska 2002

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Szwadron

Dramat wojenny, Polska/Ukraina/Francja/Belgia 1992

23:00

Alternatywy 4

(7) Serial komediowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:25

Zapiski...

Felieton

23:40

Operacja "Życie"

(38) Serial dokumentalny

23:50

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:40

Polskie ślady w Argentynie

Film dokumentalny, Argentyna 2010

23:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

23:00

Alternatywy 4

(8) Serial komediowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:20

Notacje

(85) Serial dokumentalny

23:40

Operacja "Życie"

(39) Serial dokumentalny

23:45

Urszula Dudziak: Życie jest piękne

Film dokumentalny, Polska 2008

23:15

Tylko hity! Opole 2012

Rozrywka

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1083) Serial obyczajowy

00:45

Baron 24

(4) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Tak miało być

(15) Serial obyczajowy

00:45

Tak miało być

(16) Serial obyczajowy

00:45

Tak miało być

(17) Serial obyczajowy

00:45

Gorący temat

(1) Serial sensacyjny

00:25

Opole 2009 na bis

Koncert

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1084) Serial obyczajowy

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1085) Serial obyczajowy

00:45

Baron 24

(5) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Gorący temat

(2) Serial sensacyjny

00:45

Gorący temat

(3) Serial sensacyjny

00:45

Gorący temat

(4) Serial sensacyjny

00:45

Gorący temat

(5) Serial sensacyjny

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1086) Serial obyczajowy

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(22) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(64) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Bajki zza okna

(1) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Lis Leon

(11) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Marceli Szpak...

(5) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(4) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(23) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(45) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(4) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Bajki zza okna

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Lis Leon

(13) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Marceli Szpak...

(6) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(5) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:15

Sport

Wiadomości sportowe

02:19

Pogoda

Pogoda

02:20

Opole 2009 na bis

Koncert

02:40

Ranczo

(102) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(7) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(145) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(21) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(64) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(568) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Ranczo

(103) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(8) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(146) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(22) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Komisarz Alex

(65) Serial kryminalny

02:45

Na dobre i na złe

(569) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(13) Serial obyczajowy

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1130) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1131) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1132) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1133) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(34) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1134) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1135) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1136) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1137) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(9) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Racja stanu

Program publicystyczny

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:50

Oddział Zamknięty

Koncert

04:20

Skutki uboczne

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Polskie ślady w Argentynie

Film dokumentalny, Argentyna 2010

04:05

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Obywatel Piszczyk

Komediodramat, Polska 1988

04:20

Rajska jabłoń

Film obyczajowy, Polska 1986

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:50

Oddział Zamknięty

Koncert

04:20

Ożenek

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:25

Moje pieczone kurczaki

Film obyczajowy, Polska 2002

04:20

Szwadron

Dramat wojenny, Polska/Ukraina/Francja/Belgia 1992

Hit online
Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv