• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • sob. 13 grudnia
  • niedz. 14 grudnia
  • pon. 15 grudnia
  • wt. 16 grudnia
  • śr. 17 grudnia
  • czw. 18 grudnia
  • pt. 19 grudnia
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:20

47. KFPP Opole 2010

Koncert

05:40

Bieszczadzka kolejka leśna - podróż...

Film dokumentalny, Polska 2007

05:40

Jacky od zadań specjalnych

Film dokumentalny, Polska 2008

05:30

Notacje

(61) Serial dokumentalny

05:40

Nad Niemnem...

Magazyn

05:55

Zapiski...

Felieton

05:55

Zapiski...

Felieton

05:35

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:40

Racja stanu

Program publicystyczny

05:40

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

05:10

Mała Moskwa

(2) Serial obyczajowy

06:35

Złotopolscy

(1089) Telenowela

06:15

Barwy szczęścia

(1142) Serial obyczajowy

06:45

Barwy szczęścia

(1143) Serial obyczajowy

06:10

Kabaret Dudek na bis

Program artystyczny

06:05

Przerwa w...

Przerwa w emisji

06:10

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Las story

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:35

Złotopolscy

(1094) Telenowela

06:25

Barwy szczęścia

(1146) Serial obyczajowy

06:50

Barwy szczęścia

(1147) Serial obyczajowy

06:10

L jak Laskowik, T jak TEY

Kabaret i satyra

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Świat się kręci

Magazyn

06:55

Las story

Magazyn

07:00

Złotopolscy

(1090) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1091) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1092) Telenowela

07:10

Barwy szczęścia

(1144) Serial obyczajowy

07:35

Barwy szczęścia

(1145) Serial obyczajowy

07:25

Janka

(2) Serial przygodowy

07:25

Urwisy z Doliny Młynów

(7) Serial dla

07:45

Urwisy z Doliny...

(8) Serial dla

07:25

Podróż za jeden uśmiech

(2) Serial przygodowy

07:00

Sukcesja apostolska

Reportaż

07:25

Klasa na obcasach

(11) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Karrypel kontra groszki

(3) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1095) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1096) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1097) Telenowela

07:20

Barwy szczęścia

(1148) Serial obyczajowy

07:45

Barwy szczęścia

(1149) Serial obyczajowy

07:05

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

07:25

Janka

(3) Serial przygodowy

07:25

Urwisy z Doliny...

(9) Serial dla

07:40

Urwisy z Doliny Młynów

(10) Serial dla

07:25

O krasnalach i Wigilii

Film animowany, Polska 2003

07:50

Bąblandia

(21) Serial animowany

07:00

Święty Augustyn

(1) Serial biograficzny

07:00

Święty Augustyn

(2) Serial biograficzny

07:50

KucinAlina

Magazyn kulinarny

08:20

Złotopolscy

(1093) Telenowela

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:00

Na sygnale

(11) Serial obyczajowy

08:30

Polacy tu i tam

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Złotopolscy

(1098) Telenowela

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:10

Na sygnale

(12) Serial obyczajowy

08:40

Polacy tu i tam

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:10

Gwiazdy na gwiazdkę

Rozrywka

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Załoga Eko

Magazyn

09:15

Łamigłówka

Rozrywka

09:50

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:00

Magiczne drzewo

(8) Serial dla

09:30

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

09:55

Łamigłówka

Rozrywka

09:00

Magiczne drzewo

(9) Serial dla

09:30

Klops i Drops

Rozrywka

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:10

Dylematu 5

(2) Serial komediowy

10:10

Świat się kręci

Magazyn

10:20

Dylematu 5

(3) Serial komediowy

10:05

Niespotykanie spokojny człowiek

Komedia, Polska 1975

10:05

Halo Polonia

Magazyn

10:40

Noc świętego Mikołaja

Komedia, Polska 2000

11:00

Czarne chmury

(2) Serial przygodowy

11:55

Notacje

(61) Serial dokumentalny

11:00

Zapiski...

Felieton

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Las story

Magazyn

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(8) Serial komediowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Gorący temat

(14) Serial sensacyjny

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Gorący temat

(15) Serial sensacyjny

11:05

Dzika Polska

(97) Serial dokumentalny

11:40

Gorący temat

(16) Serial sensacyjny

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(1) Telenowela

11:00

Czarne chmury

(3) Serial przygodowy

11:55

Regiony z...

Program dokumentalny

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Las story

Magazyn

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(9) Serial komediowy

11:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:40

Sprawa na dziś

(2) Telenowela

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Królewski karp

Film dokumentalny, Polska 2006

11:40

M jak miłość

(1093) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(96) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1146) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Chichot losu

(2) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1147) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(15) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1148) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Dom nad rozlewiskiem

(11) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1149) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1090) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(38) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1091) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(97) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1150) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Chichot losu

(3) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1151) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Londyńczycy

(16) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1152) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:30

Notacje

(304) Serial dokumentalny

12:45

Dom nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

12:30

M jak miłość

(1092) Serial obyczajowy

12:35

Polacy w oczach świata

Reportaż

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:45

Bieszczadzka kolejka leśna - podróż...

Film dokumentalny, Polska 2007

13:50

Igraszki z diabłem

Spektakl teatralny

13:45

Pogoda na piątek

(25) Serial obyczajowy

13:50

Paradoks

(3) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:45

Ballada o drewnie

Reportaż

13:30

Załoga Eko

Magazyn

13:25

Laskowik & Malicki

Rozrywka

14:00

Na dobre i na złe

(571) Serial obyczajowy

14:55

Łowiecki testament

Film dokumentalny, 2013

14:35

Kabaret Dudek na bis

Program artystyczny

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:15

Zapiski...

Felieton

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Operacja "Życie"

(42) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(572) Serial obyczajowy

14:20

L jak Laskowik, T jak TEY

Kabaret i satyra

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:00

Pastorałka

Spektakl teatralny

14:15

Mała Moskwa

(1) Serial obyczajowy

15:35

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Złotopolscy

(1094) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1095) Telenowela

15:25

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:50

Złotopolscy

(1096) Telenowela

15:45

Złotopolscy

(1097) Telenowela

15:25

Złotopolscy

(1098) Telenowela

15:00

Pancerne relikty puszcz

Film dokumentalny, Polska 2014

15:05

Polonia w Komie

Cykl reportaży

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Racja stanu

Program publicystyczny

15:50

Złotopolscy

(1099) Telenowela

15:35

Złotopolscy

(1100) Telenowela

15:35

Klops i Drops

Rozrywka

15:10

Mała Moskwa

(2) Serial obyczajowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Bieszczadzka kolejka leśna - podróż...

Film dokumentalny, Polska 2007

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:55

Baron 24

(8) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Gorący temat

(14) Serial sensacyjny

16:15

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:55

Gorący temat

(15) Serial sensacyjny

16:15

Racja stanu

Program publicystyczny

16:55

Gorący temat

(16) Serial sensacyjny

16:00

Hala odlotów

Talk show

16:55

Sprawa na dziś

(1) Telenowela

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:25

Ballada o drewnie

Reportaż

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:55

Baron 24

(9) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Sprawa na dziś

(2) Telenowela

16:05

Złotopolscy

(1101) Telenowela

16:10

Gwiazdy na gwiazdkę

Rozrywka

16:05

Agata Młynarska rozmawia

Program publicystyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:40

Muzeum Polskiej...

Rozrywka

17:55

M jak miłość

(1090) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1091) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Studio Wschód

Program publicystyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1092) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1093) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Święty Augustyn

(1) Serial biograficzny

17:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Święty Augustyn

(2) Serial biograficzny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Święty Augustyn

(3) Serial biograficzny

18:50

Kazimierz Kowalski zaprasza...

Program muzyczny

18:50

Bez prądu

Koncert

18:30

Barwy szczęścia

(1146) Serial obyczajowy

18:55

Cafe Historia

Program publicystyczny

18:25

Jacky od zadań specjalnych

Film dokumentalny, Polska 2008

18:55

Barwy szczęścia

(1147) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1148) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1149) Serial obyczajowy

18:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(38) Serial obyczajowy

18:45

Opole na bis

Koncert

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1150) Serial obyczajowy

18:55

Barwy szczęścia

(1151) Serial obyczajowy

18:55

Barwy szczęścia

(1152) Serial obyczajowy

19:40

Baśnie i bajki polskie

(7) Serial animowany

19:40

Król Maciuś Pierwszy

(26) Serial animowany

19:15

Miś Uszatek

(101) Serial animowany

19:30

Wiadomości

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(7) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Bajki zza okna

(5) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(16) Serial animowany

19:25

Skarby prowincji

Cykl reportaży

19:45

Marceli Szpak...

(9) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(8) Serial animowany

19:45

Przypadki...

(8) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Miś Uszatek

(69) Serial animowany

19:25

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

19:45

Przygód kilka...

(8) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Gwiazdka z...

Film animowany, 1996

19:30

Stąd do ratuszowej wieży

Film animowany, Polska 1998

19:45

Lis Leon

(12) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(15) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Chichot losu

(2) Serial obyczajowy

20:00

Sport

Wiadomości sportowe

20:05

Łamigłówka

Rozrywka

20:10

Pogoda

Pogoda

20:25

Serce dla dzieci

Koncert

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(97) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Igraszki z diabłem

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Paradoks

(3) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(572) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Londyńczycy

(16) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Chichot losu

(3) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Dom nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Ojciec Mateusz

(98) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Orędzie na...

Przemówienie

20:55

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:44

Łamigłówka

Rozrywka

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:35

Muzeum Polskiej...

Rozrywka

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:00

Pastorałka

Spektakl teatralny

21:50

Cały Gruza

Film dokumentalny, Polska 2012

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Śmierć jak kromka chleba

Dramat historyczny

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:15

Dom nad rozlewiskiem

(11) Serial obyczajowy

22:25

Racja stanu

Program publicystyczny

22:55

Pogoda na piątek

(25) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Instynkt

(2) Serial kryminalny

22:00

Skarga

Film psychologiczny, Polska 1991

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Pułkownik Kwiatkowski

Komediodramat, Polska 1995

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Kołysz mnie...

Koncert

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Mała Moskwa

(1) Serial obyczajowy

22:45

Mała Moskwa

(3) Serial obyczajowy

23:00

Dylematu 5

(2) Serial komediowy

23:10

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

23:20

Notacje

(61) Serial dokumentalny

23:40

Operacja "Życie"

(42) Serial dokumentalny

23:50

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:40

Siódma pieczęć Grzegorza...

Film dokumentalny, 2002

23:00

Dylematu 5

(3) Serial komediowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:40

Operacja "Życie"

(43) Serial dokumentalny

23:40

Mała Moskwa

(2) Serial obyczajowy

23:45

Mała Moskwa

(4) Serial obyczajowy

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1090) Serial obyczajowy

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1091) Serial obyczajowy

00:00

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:40

Gorący temat

(14) Serial sensacyjny

00:45

Gorący temat

(15) Serial sensacyjny

00:30

Zapiski...

Felieton

00:45

Gorący temat

(16) Serial sensacyjny

00:45

Sprawa na dziś

(1) Telenowela

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1092) Serial obyczajowy

00:30

Skarby...

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1093) Serial obyczajowy

00:45

Baron 24

(9) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Sprawa na dziś

(2) Telenowela

00:30

Łamigłówka

Rozrywka

00:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

00:35

Łamigłówka

Rozrywka

00:45

Agata Młynarska rozmawia

Program publicystyczny

01:40

Baśnie i bajki polskie

(7) Serial animowany

01:40

Król Maciuś Pierwszy

(26) Serial animowany

01:00

Baron 24

(8) Serial komediowy

01:30

Łamigłówka

Rozrywka

01:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

01:45

Miś Uszatek

(101) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Bajki zza okna

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Lis Leon

(16) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Marceli Szpak...

(9) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(8) Serial animowany

01:45

Przypadki...

(8) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(69) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(8) Serial animowany

01:30

Stąd do ratuszowej wieży

Film animowany, Polska 1998

01:10

Klops i Drops

Rozrywka

01:45

Lis Leon

(12) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(15) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Chichot losu

(2) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Pogoda

Pogoda

02:35

Sport

Wiadomości sportowe

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(11) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(97) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Pogoda na piątek

(25) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Paradoks

(3) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(572) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:35

Londyńczycy

(16) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Chichot losu

(3) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Dom nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(98) Serial kryminalny

02:00

Łamigłówka

Rozrywka

02:05

Gwiazdka z...

Film animowany, 1996

02:20

Wiadomości

Wiadomości

02:45

Sport

Wiadomości sportowe

02:55

Pogoda

Pogoda

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1146) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1147) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1148) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1149) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(38) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1150) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1151) Serial obyczajowy

03:00

Orędzie na...

Przemówienie

03:40

Halo Polonia

Magazyn

03:40

Mała Moskwa

(3) Serial obyczajowy

04:20

Śmierć jak kromka chleba

Dramat historyczny

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:20

Igraszki z diabłem

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Siódma pieczęć Grzegorza...

Film dokumentalny, 2002

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Skarga

Film psychologiczny, Polska 1991

04:20

Pułkownik Kwiatkowski

Komediodramat, Polska 1995

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Kołysz mnie...

Koncert

04:10

Barwy szczęścia

(1152) Serial obyczajowy

04:40

Pastorałka

Spektakl teatralny

04:15

Mała Moskwa

(1) Serial obyczajowy

04:35

Mała Moskwa

(4) Serial obyczajowy

Hit online

Lucy

najbardziej zaskakujący film sci-fi ostatnich lat!

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv