• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • pt. 23 stycznia
  • sob. 24 stycznia
  • niedz. 25 stycznia
  • pon. 26 stycznia
  • wt. 27 stycznia
  • śr. 28 stycznia
  • czw. 29 stycznia
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

L jak Laskowik, T jak TEY

Kabaret i satyra

05:40

Las pełen wody

Film dokumentalny, Polska 2011

05:40

Polska i świat...

Cykl reportaży

05:55

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:40

Lasy naturalne

Film dokumentalny, Polska 2010

05:40

Dar serca

Reportaż

05:40

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

06:05

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaret i satyra

06:35

Złotopolscy

(1117) Telenowela

06:00

Barwy szczęścia

(1165) Serial obyczajowy

06:25

Barwy szczęścia

(1166) Serial obyczajowy

06:50

Barwy szczęścia

(1167) Serial obyczajowy

06:40

Szlakiem Kolberga - Gaba Kulka

Program artystyczny

06:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:55

Wielkopolskie...

Program przyrodniczy

06:10

To jest show!

Magazyn kulturalny

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

06:05

? la show

Rozrywka

06:05

Rewia gwiazd

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1169) Serial obyczajowy

06:10

51. KFPP Opole 2014

Koncert

06:50

Biesiada włoska

Koncert

06:10

Dolina Kreatywna, czyli czego szuka...

Magazyn kulturalny

06:40

Szlakiem Kolberga - Krzesimir Dębski

Program artystyczny

06:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:00

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

06:25

Zapiski...

Felieton

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Karrypel kontra groszki

(7) Serial animowany

07:00

Złotopolscy

(1118) Telenowela

07:25

Złotopolscy

(1119) Telenowela

07:50

Złotopolscy

(1120) Telenowela

07:20

Barwy szczęścia

(1168) Serial obyczajowy

07:45

Na sygnale

(16) Serial obyczajowy

07:25

Janka

(8) Serial przygodowy

07:25

Urwisy z Doliny...

(19) Serial dla

07:40

Urwisy z Doliny Młynów

(20) Serial dla

07:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:20

Podróż za jeden uśmiech

(7) Serial przygodowy

07:00

Wychowanie dzieci

Reportaż

07:25

Słoneczna włócznia

(3) Serial przygodowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Karrypel kontra groszki

(8) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1170) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1171) Serial obyczajowy

07:50

Barwy szczęścia

(1172) Serial obyczajowy

07:50

1200 Muzeów

(1) Serial dokumentalny

07:05

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

07:25

Janka

(9) Serial przygodowy

07:20

Urwisy z Doliny Młynów

(21) Serial dla

07:40

Urwisy z Doliny Młynów

(22) Serial dla

07:00

Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody

Program przyrodniczy

07:25

Gruby

(1) Serial młodzieżowy

07:00

Projekt "Monaster"

Reportaż

07:25

Słoneczna włócznia

(4) Serial przygodowy

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:15

Złotopolscy

(1121) Telenowela

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Na sygnale

(17) Serial obyczajowy

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:50

W karnawałowym rytmie

Rozrywka

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

Załoga Eko

Magazyn

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40
Na żywo

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:45

Informacje...

Wiadomości

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Komediantka

(1) Serial obyczajowy

10:50

Cafe Historia

Program publicystyczny

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:50

Zapiski...

Felieton

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Komediantka

(2) Serial obyczajowy

10:55

Cafe Historia

Program publicystyczny

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(16) Telenowela

11:00

Czarne chmury

(8) Serial przygodowy

11:55

Regiony z...

Program dokumentalny

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Wielkopolskie...

Program przyrodniczy

11:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:50
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(14) Serial komediowy

11:00

Racja stanu

Program publicystyczny

11:40

Sprawa na dziś

(17) Telenowela

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(18) Telenowela

11:05

Dzika Polska

(87) Serial dokumentalny

11:40

Sprawa na dziś

(19) Telenowela

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(20) Telenowela

11:00

Czarne chmury

(9) Serial przygodowy

11:55

Regiony z...

Program dokumentalny

11:15

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:30

Wielkopolskie...

Program przyrodniczy

11:45
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(15) Serial komediowy

11:05

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

11:40

Sprawa na dziś

(21) Telenowela

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(22) Telenowela

11:05

Dzika Polska

(89) Serial dokumentalny

11:40

Sprawa na dziś

(23) Telenowela

12:05

Na sygnale

(16) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1099) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(102) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:30

Notacje

(442) Serial dokumentalny

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1169) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Chichot losu

(8) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1170) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Czas honoru. Powstanie

(5) Serial wojenny

12:05

Barwy szczęścia

(1171) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Miłość nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1172) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1100) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(17) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1101) Serial obyczajowy

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(103) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1173) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Chichot losu

(9) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1174) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Czas honoru. Powstanie

(6) Serial wojenny

12:05

Barwy szczęścia

(1175) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Miłość nad rozlewiskiem

(5) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1176) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1102) Serial obyczajowy

13:50

Paradoks

(6) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

13:50

Kariera Alfa Omegi

Spektakl teatralny

13:45

Egzamin z życia

(4) Serial obyczajowy

13:50

Paradoks

(7) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Lasy naturalne

Film dokumentalny, Polska 2010

13:50

Przygoda

Spektakl teatralny

13:45

Egzamin z życia

(5) Serial obyczajowy

14:40

Zapiski...

Felieton

14:50

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(3) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(576) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:15

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:55
trwa

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(4) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(577) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

15:25

Złotopolscy

(1121) Telenowela

15:00

Po co ci te chłopy? Rzecz o Karolu...

Film dokumentalny, Polska 2011

15:25

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:55

Alchemia...

Magazyn

15:45

Notacje

(732) Serial dokumentalny

15:20
Na żywo

Transmisja obchodów 70. rocznicy...

Transmisja

15:40

1200 Muzeów

(1) Serial dokumentalny

15:45

Regiony z historią

Program dokumentalny

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:00

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Notacje

(551) Serial dokumentalny

15:30

Dar serca

Reportaż

15:10

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:35

1200 Muzeów

(2) Serial dokumentalny

15:00

Archimandryta

Film dokumentalny, 2012

16:00

Hala odlotów

Talk show

16:55

Sprawa na dziś

(16) Telenowela

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:10

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:30

Las pełen wody

Film dokumentalny, Polska 2011

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

Szlakiem Kolberga - Gaba Kulka

Program artystyczny

16:55

Baron 24

(14) Serial komediowy

16:55

Sprawa na dziś

(17) Telenowela

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Sprawa na dziś

(18) Telenowela

16:05

To jest show!

Magazyn kulturalny

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Sprawa na dziś

(19) Telenowela

16:05

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Sprawa na dziś

(20) Telenowela

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Lasy naturalne

Film dokumentalny, Polska 2010

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

Szlakiem Kolberga - Krzesimir Dębski

Program artystyczny

16:55

Baron 24

(15) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Sprawa na dziś

(21) Telenowela

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Sprawa na dziś

(22) Telenowela

16:00

Dolina Kreatywna, czyli czego szuka...

Magazyn kulturalny

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Sprawa na dziś

(23) Telenowela

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1100) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1101) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:40

Znachor...

Reportaż

17:55

M jak miłość

(1102) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1103) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Na sygnale

(16) Serial obyczajowy

18:50

Kabaretowa scena Dwójki

Kabaret i satyra

18:45

Chłopaki z Sosnowca

Koncert

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1169) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1170) Serial obyczajowy

18:25

Załoga Eko

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1171) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1172) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(17) Serial obyczajowy

18:50

Historia świata według Kabaretu...

Kabaret i satyra

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1173) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1174) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1175) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1176) Serial obyczajowy

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(2) Serial dla

19:40

Baśnie i bajki polskie

(13) Serial animowany

19:35

Muzeum polskiej...

Rozrywka

19:45

Przypadki...

(5) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(4) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(13) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Proszę słonia

(2) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(1) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(3) Serial dla

19:55

Bąblandia

(2) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(14) Serial animowany

19:45

Przypadki...

(6) Serial animowany

19:25

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

19:45

Miś Uszatek

(5) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(14) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Proszę słonia

(3) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(2) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(576) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Czas honoru. Powstanie

(5) Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Chichot losu

(8) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Miłość nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:40

Sport

Wiadomości sportowe

20:45

Pogoda

Pogoda

20:50

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Kariera Alfa Omegi

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Paradoks

(7) Serial kryminalny

20:05

Wiadomości

Wiadomości

20:35

Sport

Wiadomości sportowe

20:45

Pogoda

Pogoda

20:50

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Na dobre i na złe

(577) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Czas honoru. Powstanie

(6) Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Chichot losu

(9) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Miłość nad rozlewiskiem

(5) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(104) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Przygoda

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Paradoks

(8) Serial kryminalny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:00

Ojciec Mateusz

(103) Serial kryminalny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Musisz żyć

Dramat obyczajowy, Polska 1997

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:35

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Racja stanu

Program publicystyczny

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:50

Egzamin z życia

(4) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Instynkt

(7) Serial kryminalny

22:00

Dolina Issy

Film psychologiczny, Polska 1982

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Pajęczarki

Komedia, Polska 1993

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:25

Flesz historii

Magazyn

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Odjazdy '95 - Hey

Koncert

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(5) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Instynkt

(8) Serial kryminalny

23:40

Arie ze śmiechem

Koncert

23:10

Krugerandy

Film obyczajowy, Polska 1999

23:00

Komediantka

(1) Serial obyczajowy

23:40

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(4) Serial dokumentalny

23:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

23:50

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:40

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

23:55

W karnawałowym rytmie

Rozrywka

23:00

Komediantka

(2) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:40

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(5) Serial dokumentalny

23:45

Nieznana Białoruś

Film dokumentalny, Polska 2012

23:40

Rejs 1989

Film dokumentalny, Polska 2014

00:45

Sprawa na dziś

(16) Telenowela

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1100) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1101) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(14) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Sprawa na dziś

(17) Telenowela

00:25

Notacje

(134) Serial dokumentalny

00:45

Sprawa na dziś

(18) Telenowela

00:45

Sprawa na dziś

(19) Telenowela

00:45

Sprawa na dziś

(20) Telenowela

00:25

Przebojowa noc

Rozrywka

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1102) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1103) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(15) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Sprawa na dziś

(21) Telenowela

00:45

Sprawa na dziś

(22) Telenowela

00:45

Sprawa na dziś

(23) Telenowela

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(2) Serial dla

01:40

Baśnie i bajki polskie

(13) Serial animowany

01:40

Przypadki...

(5) Serial animowany

01:45

Notatnik...

(26) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(4) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(13) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Proszę słonia

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(1) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(3) Serial dla

01:40

Baśnie i bajki polskie

(14) Serial animowany

01:45

Przypadki...

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(14) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Proszę słonia

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(2) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(576) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Czas honoru. Powstanie

(5) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Chichot losu

(8) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Miłość nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:40

Sport

Wiadomości sportowe

02:44

Pogoda

Pogoda

02:55

Ojciec Mateusz

(103) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Paradoks

(7) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(577) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Czas honoru. Powstanie

(6) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Chichot losu

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Miłość nad rozlewiskiem

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(104) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Paradoks

(8) Serial kryminalny

03:45

Na sygnale

(16) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1169) Serial obyczajowy

03:45

Barwy szczęścia

(1170) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1171) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1172) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(17) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1173) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1174) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1175) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1176) Serial obyczajowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Musisz żyć

Dramat obyczajowy, Polska 1997

04:25

Krugerandy

Film obyczajowy, Polska 1999

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:20

Racja stanu

Program publicystyczny

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Halo Polonia

Magazyn

04:20

Kariera Alfa Omegi

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Dziewczęta z Auschwitz

Film dokumentalny, Polska 2011

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Dolina Issy

Film psychologiczny, Polska 1982

04:20

Pajęczarki

Komedia, Polska 1993

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:20

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Odjazdy '95 - Hey

Koncert

04:20

Przygoda

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Rejs 1989

Film dokumentalny, Polska 2014

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv