• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • czw. 26 lutego
  • pt. 27 lutego
  • sob. 28 lutego
  • niedz. 1 marca
  • pon. 2 marca
  • wt. 3 marca
  • śr. 4 marca
  • dzisiaj
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
05:50

Wilnoteka

Felieton

05:40

Natury dzieła wybrane

(1) Serial dokumentalny

05:40

Polacy na Syberii

(2) Serial dokumentalny

05:40

Po obu stronach...

Program edukacyjny

05:55

Zapiski...

Felieton

05:35

Opole 2008 na bis

Koncert

05:55

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:40

Natury dzieła wybrane

(2) Serial dokumentalny

05:45

Diamentowy Amsterdam

Reportaż

05:40

Nad Niemnem...

Magazyn

05:55

Zapiski...

Felieton

06:00

Zapiski...

Felieton

06:10

Rozmowy po-szczególne

Talk show

06:45

Muzeum polskiej...

Rozrywka

06:10

? la show

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1185) Serial obyczajowy

06:15

Piosenka biesiadna

Rozrywka

06:10

Dolina Kreatywna, czyli czego szuka...

Magazyn kulturalny

06:40

Szlakiem Kolberga - Anna Maria Jopek

Program artystyczny

06:10

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:05

Rozmowy po-szczególne

Talk show

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

06:05

? la show

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1189) Serial obyczajowy

06:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:40

Szlakiem Kolberga - Mela Koteluk

Program artystyczny

06:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

07:00

W codziennej służbie

Reportaż

07:25

Słoneczna włócznia

(7) Serial przygodowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Tajemnice Wiklinowej Zatoki

(3) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1186) Serial obyczajowy

07:30

Barwy szczęścia

(1187) Serial obyczajowy

07:55

Barwy szczęścia

(1188) Serial obyczajowy

07:25

Kabaretowy alfabet Dwójki

Kabaret i satyra

07:50

1200 muzeów

(5) Serial dokumentalny

07:05

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

07:25

Janka

(13) Serial przygodowy

07:25

Klementynka i...

(5) Serial animowany

07:40

Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny...

(6) Serial animowany

07:00

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

07:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:25

Gruby

(5) Serial młodzieżowy

07:00

Dwie godziny

Reportaż

07:25

Słoneczna włócznia

(8) Serial przygodowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Tajemnice Wiklinowej Zatoki

(4) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1190) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1191) Serial obyczajowy

07:55

Barwy szczęścia

(1192) Serial obyczajowy

07:50

1200 muzeów

(6) Serial dokumentalny

07:25

Janka

(14) Serial przygodowy

07:25

Klementynka i...

(7) Serial animowany

07:40

Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny...

(8) Serial animowany

07:00

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn poradnikowy

07:25

Gruby

(6) Serial młodzieżowy

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:25

Na sygnale

(47) Serial obyczajowy

08:55

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:55

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Na sygnale

(22) Serial obyczajowy

08:50

Przyjaciele...

Program dla dzieci

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:10

Kulturanek

Program studyjny

09:40

I kudłate i łaciate

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:45

Ex libris

Magazyn

10:00

39. Bieg...

Biegi narciarskie

10:15

Szperacze.tv

Rozrywka

10:45

Kopernik

(3) Serial historyczny

10:10

Komediantka

(6) Serial obyczajowy

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Komediantka

(7) Serial obyczajowy

11:05

Dzika Polska

(93) Serial dokumentalny

11:40

Sprawa na dziś

(35) Telenowela

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Sprawa na dziś

(36) Telenowela

11:45

39. Bieg...

Biegi narciarskie

11:55

Łamigłówka

Rozrywka

11:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:35

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

11:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(19) Serial komediowy

11:00

Racja stanu

Program publicystyczny

11:40

Sprawa na dziś

(37) Telenowela

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(1) Serial komediowy

11:10

Dzika Polska

(94) Serial dokumentalny

11:40

Okazja

(2) Serial komediowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(3) Serial komediowy

11:00

Janosik

(1) Serial przygodowy

11:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:35

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

11:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:50
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(20) Serial komediowy

11:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Okazja

(4) Serial komediowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(5) Serial komediowy

12:05

Barwy szczęścia

(1188) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1108) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(21) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1109) Serial obyczajowy

12:05

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:25

Ojciec Mateusz

(107) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1189) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Chichot losu

(13) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1190) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Czas honoru. Powstanie

(10) Serial wojenny

12:05

Barwy szczęścia

(1191) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Miłość nad rozlewiskiem

(9) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1192) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1110) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(22) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1111) Serial obyczajowy

12:00

Legendy...

Reportaż

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(108) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:30

Notacje

(129) Serial dokumentalny

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1193) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Blondynka

(1) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1194) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Czas honoru. Powstanie

(11) Serial wojenny

12:05

Barwy szczęścia

(1195) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Miłość nad rozlewiskiem

(10) Serial obyczajowy

13:45

Egzamin z życia

(8) Serial obyczajowy

13:50

Paradoks

(11) Serial kryminalny

13:15

39. Bieg...

Biegi narciarskie

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Natury dzieła wybrane

(1) Serial dokumentalny

13:45

Egzamin z życia

(9) Serial obyczajowy

13:50

Paradoks

(12) Serial kryminalny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Natury dzieła wybrane

(2) Serial dokumentalny

13:50

Next-Ex

Spektakl teatralny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Bezpieczne rezerwy. Historia polskiego...

Film dokumentalny, 2015

14:40

Zapiski...

Felieton

14:55

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(8) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(581) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

14:40

Zapiski...

Felieton

14:55

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(9) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(582) Serial obyczajowy

14:20

Piknik Mrągowo 2005

Koncert

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

15:45

Regiony z historią

Program dokumentalny

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:00

39. Bieg Piastów

Biegi narciarskie

15:20

Polska i świat z historią w tle

Cykl reportaży

15:50

W biegu za życiem

Film dokumentalny, Polska 2011

15:10

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:35

1200 muzeów

(6) Serial dokumentalny

15:45

Muzeum polskiej...

Rozrywka

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:00

Rachela na Dworcu Gdańskim

Film dokumentalny, Polska 2006

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Notacje

(761) Serial dokumentalny

15:30

Diamentowy Amsterdam

Reportaż

15:50

Zapiski...

Felieton

15:20

Notacje

(568) Serial dokumentalny

15:35

1200 muzeów

(7) Serial dokumentalny

16:05

Rozmowy po-szczególne

Talk show

16:40

Flesz historii

Magazyn

16:00

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Sprawa na dziś

(36) Telenowela

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Natury dzieła wybrane

(1) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:55

Baron 24

(19) Serial komediowy

16:55

Sprawa na dziś

(37) Telenowela

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Okazja

(1) Serial komediowy

16:00

Rozmowy po-szczególne

Talk show

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Okazja

(2) Serial komediowy

16:00

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Okazja

(3) Serial komediowy

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Natury dzieła wybrane

(2) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

Szlakiem Kolberga - Mela Koteluk

Program artystyczny

16:55

Baron 24

(20) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Okazja

(4) Serial komediowy

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Okazja

(5) Serial komediowy

17:00

Sprawa na dziś

(35) Telenowela

17:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:35

Muzeum polskiej...

Rozrywka

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

M jak miłość

(1110) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1111) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1112) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1113) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1188) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(21) Serial obyczajowy

18:50

Łowcy śmiechu

Talk show

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1189) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1190) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1191) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1192) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(22) Serial obyczajowy

18:50

Łowcy śmiechu

Talk show

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1193) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1194) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1195) Serial obyczajowy

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(5) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(7) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(18) Serial animowany

19:45

Przypadki...

(12) Serial animowany

19:25

Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod...

Program edukacyjny

19:45

Miś Uszatek

(7) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(18) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Proszę słonia

(7) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(6) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(8) Serial animowany

19:45

Baśnie i bajki polskie

(19) Serial animowany

19:45

Przypadki...

(13) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(10) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(19) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(1) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Paradoks

(11) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(581) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Czas honoru. Powstanie

(10) Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Chichot losu

(13) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Miłość nad rozlewiskiem

(9) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(108) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55
trwa

Paradoks

(12) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(582) Serial obyczajowy

20:05

Czas honoru. Powstanie

(11) Serial wojenny

20:55

Przebojowa noc

Rozrywka

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(1) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Miłość nad rozlewiskiem

(10) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(148) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Next-Ex

Spektakl teatralny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:40

Muzeum polskiej...

Rozrywka

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:10

Wiadomości

Wiadomości

21:30

Sport

Wiadomości sportowe

21:40

Pogoda

Pogoda

21:43

Pamiętaj o...

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Instynkt

(11) Serial kryminalny

22:00

Gnoje

Dramat obyczajowy, Polska 1995

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Pornografia

Dramat obyczajowy, Polska 2003

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Racja stanu

Program publicystyczny

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

T. Love - Prymityw

Koncert

22:20

Opole 2008 na bis

Koncert

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(9) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Instynkt

(12) Serial kryminalny

22:00

Polacy w oczach świata

Film dokumentalny, Polska 2014

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Boisko bezdomnych

Film obyczajowy, Polska 2008

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Kazik na żywo

Koncert

22:25

Laskowik &...

Rozrywka

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(10) Serial obyczajowy

23:35

Co ja tu robię? Tadeusz Konwicki

Film dokumentalny, Polska 2010

23:00

Komediantka

(6) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:40

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(9) Serial dokumentalny

23:50

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:40

Rachela na Dworcu Gdańskim

Film dokumentalny, Polska 2006

23:00

Komediantka

(7) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:40

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

(10) Serial dokumentalny

23:45

...bo jestem stąd

Film dokumentalny, Polska 2014

00:45

Sprawa na dziś

(35) Telenowela

00:25

Laskowik & Malicki

Rozrywka

00:45

Sprawa na dziś

(36) Telenowela

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1110) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1111) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(19) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Sprawa na dziś

(37) Telenowela

00:45

Okazja

(1) Serial komediowy

00:40

Okazja

(2) Serial komediowy

00:45

Okazja

(3) Serial komediowy

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1112) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1113) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(20) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Okazja

(4) Serial komediowy

00:45

Okazja

(5) Serial komediowy

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(7) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(18) Serial animowany

01:45

Przypadki...

(12) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(18) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Proszę słonia

(7) Serial animowany

01:05

Łamigłówka

Rozrywka

01:10

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(8) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(19) Serial animowany

01:40

Przypadki zwierzojeża

(13) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(10) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(19) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Wyprawa...

(1) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Paradoks

(11) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(581) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Czas honoru. Powstanie

(10) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Chichot losu

(13) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Miłość nad rozlewiskiem

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(108) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Paradoks

(12) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(582) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:15

Sport

Wiadomości sportowe

02:17

Pogoda

Pogoda

02:40

Czas honoru. Powstanie

(11) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Blondynka

(1) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Miłość nad rozlewiskiem

(10) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(148) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(10) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1188) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(21) Serial obyczajowy

03:25

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:45

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1189) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1190) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1191) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1192) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(22) Serial obyczajowy

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1193) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1194) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1195) Serial obyczajowy

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Co ja tu robię? Tadeusz Konwicki

Film dokumentalny, Polska 2010

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Gnoje

Dramat obyczajowy, Polska 1995

04:20

Pornografia

Dramat obyczajowy, Polska 2003

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Racja stanu

Program publicystyczny

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

T. Love - Prymityw

Koncert

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Rachela na Dworcu Gdańskim

Film dokumentalny, Polska 2006

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Polacy w oczach świata

Film dokumentalny, Polska 2014

04:25

Boisko bezdomnych

Film obyczajowy, Polska 2008

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:20

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Kazik na żywo

Koncert

04:20

Next-Ex

Spektakl teatralny

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv