• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • pt. 20 marca
  • sob. 21 marca
  • niedz. 22 marca
  • pon. 23 marca
  • wt. 24 marca
  • śr. 25 marca
  • czw. 26 marca
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
05:45

Wilnoteka

Felieton

05:45

Natury dzieła wybrane

(4) Serial dokumentalny

05:40

Śladami Podlasian

Reportaż

05:40

Nad Niemnem...

Magazyn

05:55

Zapiski...

Felieton

05:55

Zapiski...

Felieton

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:45

Bitwa tenorów na róże

Festiwal

06:25

Dwie miłości

Dramat obyczajowy, Polska/Niemcy 2002

06:40

Natury dzieła wybrane

(5) Serial dokumentalny

06:40

Śladami Podlasian

Reportaż

06:40

Po obu stronach...

Program przyrodniczy

06:50

Notacje

(747) Serial dokumentalny

06:55

Zapiski...

Felieton

06:05

? la show

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1197) Serial obyczajowy

06:50

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:10

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

Cykl reportaży

06:40

To nie tak

Program publicystyczny

06:10

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

06:05

? la show

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1201) Serial obyczajowy

07:10

Dolina Kreatywna, czyli czego szuka...

Magazyn kulturalny

07:40

To nie tak

Program publicystyczny

07:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

07:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

07:05

Hala odlotów

Talk show

07:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

07:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Tajemnice Wiklinowej Zatoki

(6) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1198) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1199) Serial obyczajowy

07:55

Barwy szczęścia

(1200) Serial obyczajowy

07:50

1200 muzeów

(8) Serial dokumentalny

07:25

Pierścień i róża

(1) Serial młodzieżowy

07:25

Klementynka i...

(11) Serial animowany

07:40

Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny...

(12) Serial animowany

07:00

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

07:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:25

Niewiarygodne przygody Marka Piegusa

(1) Serial młodzieżowy

07:00

Wróć i czyń dobro

Reportaż

07:25

Słoneczna włócznia

(11) Serial przygodowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:30

Tajemnice Wiklinowej Zatoki

(7) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1202) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1203) Serial obyczajowy

07:55

Barwy szczęścia

(1204) Serial obyczajowy

08:00

Co nam w duszy gra

Rozrywka

08:05

Po obu stronach Bałtyku

Program przyrodniczy

08:25

Pierścień i róża

(2) Serial młodzieżowy

08:25

Klementynka i...

(13) Serial animowany

08:00

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

08:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

08:25

Niewiarygodne przygody Marka Piegusa

(2) Serial młodzieżowy

08:00

Dom, droga, diecezja

Reportaż

08:25

Słoneczna włócznia

(12) Serial przygodowy

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Na sygnale

(24) Serial obyczajowy

08:50

Życie jezior

Program edukacyjny

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Na sygnale

(25) Serial obyczajowy

08:50

Życie jezior

Program edukacyjny

09:20

Polacy tu i tam

Magazyn

09:55

Zapiski...

Felieton

09:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

10:00

Łamigłówka

Rozrywka

10:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

10:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Komediantka

(9) Serial obyczajowy

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

11:10

Jan Serce

(1) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(11) Serial komediowy

11:00

Janosik

(3) Serial przygodowy

11:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:35

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

11:45

Strażnik poranka

Film dokumentalny, Polska 2012

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(22) Serial komediowy

11:05

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Okazja

(12) Serial komediowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(13) Serial komediowy

11:05

Dzika Polska

(85) Serial dokumentalny

11:40

Okazja

(14) Serial komediowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Okazja

(15) Serial komediowy

11:00

Janosik

(4) Serial przygodowy

11:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

12:55

Między ziemią...

Magazyn

12:10

Made in Poland

Teleturniej

12:40

Baron 24

(23) Serial komediowy

12:05

Racja stanu

Program publicystyczny

12:40

Okazja

(16) Serial komediowy

12:00

Halo Polonia

Magazyn

12:40

Okazja

(17) Serial komediowy

12:10

Dzika Polska

(11) Serial dokumentalny

12:40

Okazja

(18) Serial komediowy

12:05

Na sygnale

(24) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Notacje

(589) Serial dokumentalny

12:50

M jak miłość

(1115) Serial obyczajowy

12:00

Legendy...

Reportaż

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(149) Serial kryminalny

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1201) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Blondynka

(29) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1202) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

1920. Wojna i miłość

(1) Serial historyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1203) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Miłość nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1204) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1116) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(51) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1117) Serial obyczajowy

12:00

Legendy...

Reportaż

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(150) Serial kryminalny

13:00

Anioł Pański

Transmisja

13:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

13:05

Barwy szczęścia

(1205) Serial obyczajowy

13:30

Łamigłówka

Rozrywka

13:35

Wiadomości

Wiadomości

13:50

Blondynka

(4) Serial obyczajowy

13:05

Barwy szczęścia

(1206) Serial obyczajowy

13:30

Łamigłówka

Rozrywka

13:35

Wiadomości

Wiadomości

13:50

1920. Wojna i miłość

(2) Serial historyczny

13:05

Barwy szczęścia

(1207) Serial obyczajowy

13:30

Łamigłówka

Rozrywka

13:35

Wiadomości

Wiadomości

13:50

Miłość nad rozlewiskiem

(13) Serial obyczajowy

13:05

Barwy szczęścia

(1208) Serial obyczajowy

13:30

Łamigłówka

Rozrywka

13:35

Wiadomości

Wiadomości

13:50

M jak miłość

(1118) Serial obyczajowy

13:50

Defekt

(1) Serial sensacyjny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Natury dzieła wybrane

(8) Serial dokumentalny

13:50

Kolacja na cztery ręce

Spektakl teatralny

13:45

Egzamin z życia

(12) Serial obyczajowy

13:50

Defekt

(2) Serial sensacyjny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

14:45

Tygodnik.pl

Magazyn

14:50

Natury dzieła wybrane

(5) Serial dokumentalny

14:50

Amazonia

Spektakl teatralny

14:45

Egzamin z życia

(13) Serial obyczajowy

14:55

Rozkaz sumienia

(1) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(584) Serial obyczajowy

14:20

Kazimierz Kowalski zaprasza...

Program muzyczny

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:15

Opole 2013...

Rozrywka

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Rozkaz sumienia

(2) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(585) Serial obyczajowy

15:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

15:25

Wiktory 2014

Reportaż

15:35

Wilnoteka

Felieton

15:55

Lolek

Film dokumentalny, Polska 2008

15:15

Zapiski...

Felieton

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:00

Ostatni Mazurzy

Film dokumentalny, Polska 2010

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Notacje

(586) Serial dokumentalny

15:35

Śladami Podlasian

Reportaż

15:35

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:00

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

15:50

Legendy...

Reportaż

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:55

Zapiski...

Felieton

15:00

Zielona Ziemia

Film dokumentalny, Argentyna 2011

16:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

16:50

Alchemia...

Magazyn

16:50

Notacje

(747) Serial dokumentalny

16:35

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

16:50

Legendy...

Reportaż

16:00

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Okazja

(11) Serial komediowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Natury dzieła wybrane

(4) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

To nie tak

Program publicystyczny

16:55

Baron 24

(22) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Okazja

(12) Serial komediowy

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Okazja

(13) Serial komediowy

16:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Okazja

(14) Serial komediowy

16:00

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Okazja

(15) Serial komediowy

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

17:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

17:25

Natury dzieła wybrane

(5) Serial dokumentalny

17:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

17:05

To nie tak

Program publicystyczny

17:55

Baron 24

(23) Serial komediowy

17:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

17:55

Okazja

(16) Serial komediowy

17:05

Hala odlotów

Talk show

17:55

Okazja

(17) Serial komediowy

17:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

17:35

Flesz historii

Magazyn

17:55

Okazja

(18) Serial komediowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:40

Łamigłówka

Rozrywka

17:50

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1116) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1117) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55
Na żywo

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1118) Serial obyczajowy

18:25

Łamigłówka

Rozrywka

18:30

Teleexpress

Wiadomości

18:50

M jak miłość

(1119) Serial obyczajowy

18:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

18:30

Teleexpress

Wiadomości

18:50

Łamigłówka

Rozrywka

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

18:30

Teleexpress

Wiadomości

18:50

Łamigłówka

Rozrywka

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

18:30

Teleexpress

Wiadomości

18:45

Łamigłówka

Rozrywka

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

18:30

Teleexpress

Wiadomości

18:45

Łamigłówka

Rozrywka

18:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(24) Serial obyczajowy

18:50

Łowcy śmiechu

Talk show

18:50

Czterdziecha - recital jubileuszowy...

Program artystyczny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1201) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1202) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1203) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1204) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(51) Serial obyczajowy

18:50

Łowcy śmiechu

Talk show

19:30

Studio Wschód

Program publicystyczny

19:55

Barwy szczęścia

(1205) Serial obyczajowy

19:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

19:55

Barwy szczęścia

(1206) Serial obyczajowy

19:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

19:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

19:55

Barwy szczęścia

(1207) Serial obyczajowy

19:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

19:55

Barwy szczęścia

(1208) Serial obyczajowy

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(10) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(21) Serial animowany

19:45

Maurycy i...

(2) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(8) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(21) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(3) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(9) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Dziwny świat...

(11) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(22) Serial animowany

20:45

Maurycy i...

(3) Serial animowany

20:30

Po obu stronach...

Program przyrodniczy

20:45

Miś Uszatek

(11) Serial animowany

20:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

20:45

Przygód kilka...

(22) Serial animowany

20:25

Wilnoteka

Felieton

20:45

Wyprawa...

(4) Serial animowany

20:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

20:45

Dziwne przygody...

(10) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(584) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

1920. Wojna i miłość

(1) Serial historyczny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(29) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Miłość nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(150) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Kolacja na cztery ręce

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Defekt

(2) Serial sensacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(585) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

1920. Wojna i miłość

(2) Serial historyczny

21:00

Wiadomości

Wiadomości

21:25

Sport

Wiadomości sportowe

21:30

Pogoda

Pogoda

21:45

Blondynka

(4) Serial obyczajowy

21:00

Wiadomości

Wiadomości

21:25

Sport

Wiadomości sportowe

21:35

Pogoda

Pogoda

21:40

Łamigłówka

Rozrywka

21:50

Miłość nad rozlewiskiem

(13) Serial obyczajowy

21:00

Wiadomości

Wiadomości

21:25

Sport

Wiadomości sportowe

21:35

Pogoda

Pogoda

21:40

Łamigłówka

Rozrywka

21:50

Ojciec Mateusz

(151) Serial kryminalny

21:00

Wiadomości

Wiadomości

21:30

Sport

Wiadomości sportowe

21:35

Pogoda

Pogoda

21:40

Łamigłówka

Rozrywka

21:50

Amazonia

Spektakl teatralny

21:00

Wiadomości

Wiadomości

21:25

Sport

Wiadomości sportowe

21:40

Pogoda

Pogoda

21:45

Łamigłówka

Rozrywka

21:50

Defekt

(3) Serial sensacyjny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Opole 2010 na...

Koncert

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45
trwa

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:55

Bitwa tenorów na róże

Festiwal

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

22:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

22:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Biała sukienka

Film obyczajowy, Polska 2003

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

U Pana Boga za miedzą

Komedia, Polska 2009

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Easy Rider live '92

Koncert

22:25

Muzeum polskiej...

Rozrywka

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(12) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Pitbull

(2) Serial sensacyjny

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Dwie miłości

Dramat obyczajowy, Polska/Niemcy 2002

23:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

23:00

Racja stanu

Program publicystyczny

23:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

23:00

Halo Polonia

Magazyn

23:45

De Press

Koncert

23:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

23:50

Egzamin z życia

(13) Serial obyczajowy

23:00

Halo Polonia

Magazyn

23:45

Pitbull

(3) Serial sensacyjny

23:00

Komediantka

(9) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:45

Rozkaz sumienia

(2) Serial dokumentalny

23:50

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego

Program publicystyczny

23:40

Zielona Ziemia

Film dokumentalny, Argentyna 2011

23:00

Ciemna strona Wenus

Dramat psychologiczny, Polska 1997

00:00

Jan Serce

(1) Serial obyczajowy

00:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

00:45

Rozkaz sumienia

(3) Serial dokumentalny

00:45

Cud na Kostaryce

Film dokumentalny, Polska 2014

00:40

Lolek

Film dokumentalny, Polska 2008

00:45

Okazja

(11) Serial komediowy

00:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1116) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1117) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(22) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Okazja

(12) Serial komediowy

00:45

Okazja

(13) Serial komediowy

00:45

Okazja

(14) Serial komediowy

00:45

Okazja

(15) Serial komediowy

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1118) Serial obyczajowy

01:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

01:35

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

01:45

Łamigłówka

Rozrywka

01:50

M jak miłość

(1119) Serial obyczajowy

01:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

01:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

01:45

Baron 24

(23) Serial komediowy

01:10

Made in Poland

Teleturniej

01:45

Okazja

(16) Serial komediowy

01:25

Notacje

(353) Serial dokumentalny

01:45

Okazja

(17) Serial komediowy

01:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

01:45

Okazja

(18) Serial komediowy

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(10) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(21) Serial animowany

01:45

Maurycy i...

(2) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(8) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(21) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Wyprawa...

(3) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(9) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:20

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwny świat...

(11) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(22) Serial animowany

02:40

Maurycy i Hawranek

(3) Serial animowany

02:10

Łamigłówka

Rozrywka

02:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

02:45

Miś Uszatek

(11) Serial animowany

02:10

Łamigłówka

Rozrywka

02:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

02:45

Przygód kilka...

(22) Serial animowany

02:10

Łamigłówka

Rozrywka

02:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

02:45

Wyprawa...

(4) Serial animowany

02:10

Łamigłówka

Rozrywka

02:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

02:45

Dziwne przygody...

(10) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(584) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

1920. Wojna i miłość

(1) Serial historyczny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Blondynka

(29) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Miłość nad rozlewiskiem

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(150) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Defekt

(2) Serial sensacyjny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(585) Serial obyczajowy

04:00

Wiadomości

Wiadomości

04:20

Sport

Wiadomości sportowe

04:30

Pogoda

Pogoda

04:40

1920. Wojna i miłość

(2) Serial historyczny

04:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

04:50

Tygodnik.pl

Magazyn

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1205) Serial obyczajowy

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1206) Serial obyczajowy

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1207) Serial obyczajowy

04:50

Barwy szczęścia

(1208) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(24) Serial obyczajowy

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1201) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1202) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1203) Serial obyczajowy

03:45

Barwy szczęścia

(1204) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(51) Serial obyczajowy

04:00

Wiadomości

Wiadomości

04:20

Sport

Wiadomości sportowe

04:30

Pogoda

Pogoda

04:40

1920. Wojna i miłość

(2) Serial historyczny

04:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

04:50

Tygodnik.pl

Magazyn

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1205) Serial obyczajowy

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1206) Serial obyczajowy

04:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:45

Barwy szczęścia

(1207) Serial obyczajowy

04:50

Barwy szczęścia

(1208) Serial obyczajowy

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Biała sukienka

Film obyczajowy, Polska 2003

04:30

U Pana Boga za miedzą

Komedia, Polska 2009

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:20

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Easy Rider live '92

Koncert

04:20

Kolacja na cztery ręce

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Zielona Ziemia

Film dokumentalny, Argentyna 2011

04:15

Ciemna strona Wenus

Dramat psychologiczny, Polska 1997

05:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

05:50

Polacy tu i tam

Magazyn

05:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

05:15

Racja stanu

Program publicystyczny

05:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

05:15

Halo Polonia

Magazyn

05:55

De Press

Koncert

05:20

Amazonia

Spektakl teatralny

05:15

Halo Polonia

Magazyn

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv