• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • sob. 11 kwietnia
  • niedz. 12 kwietnia
  • pon. 13 kwietnia
  • wt. 14 kwietnia
  • śr. 15 kwietnia
  • czw. 16 kwietnia
  • pt. 17 kwietnia
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:40

Natury dzieła wybrane

(6) Serial dokumentalny

05:40

Śladami Podlasian

Reportaż

05:00

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

05:45

Wilnoteka

Felieton

05:50

42. KFPP Opole 2005

Koncert

05:40

Natury dzieła wybrane

(7) Serial dokumentalny

05:40

Śladami Podlasian

Reportaż

05:40

Nad Niemnem...

Magazyn

05:55

Zapiski...

Felieton

05:50

Wilnoteka

Felieton

06:35

Barwy szczęścia

(1209) Serial obyczajowy

06:20

Mariolka prawdę ci powie

Kabaret i satyra

06:55

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:10

Informacje...

Wiadomości

06:10

Magazyn kulturalny

Magazyn kulturalny

06:25

Informacje...

Wiadomości

06:40

To nie tak

Program publicystyczny

06:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

06:05

? la show

Rozrywka

06:35

Barwy szczęścia

(1213) Serial obyczajowy

06:15

51. KFPP Opole 2014

Koncert

06:50

Co nam w duszy gra

Rozrywka

06:00

Polonia w Komie

Cykl reportaży

06:40

To nie tak

Program publicystyczny

06:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

06:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

06:05

Hala odlotów

Talk show

06:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

06:40

Skarby prowincji

Cykl reportaży

06:10

? la show

Rozrywka

07:00

Barwy szczęścia

(1210) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1211) Serial obyczajowy

07:50

Barwy szczęścia

(1212) Serial obyczajowy

07:55

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

07:10

Historia dla...

Magazyn

07:25

Pierścień i róża

(4) Serial młodzieżowy

07:25

Rozalka Olaboga

(2) Serial przygodowy

07:00

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

07:15

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:25

Niewiarygodne przygody Marka Piegusa

(4) Serial młodzieżowy

07:00

Prawosławna kuchnia

Reportaż

07:25

Trzy szalone zera

(1) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

07:35

Powrót do Wiklinowej Zatoki

(3) Serial animowany

07:00

Barwy szczęścia

(1214) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1215) Serial obyczajowy

07:50

Barwy szczęścia

(1216) Serial obyczajowy

07:55

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

07:25

Pierścień i róża

(5) Serial młodzieżowy

07:25

Rozalka Olaboga

(3) Serial przygodowy

07:00

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn poradnikowy

07:25

Niewiarygodne przygody Marka Piegusa

(5) Serial młodzieżowy

07:25

Trzy szalone zera

(2) Serial młodzieżowy

07:00

KucinAlina

Magazyn kulinarny

07:35

Powrót do Wiklinowej Zatoki

(4) Serial animowany

08:20

Na sygnale

(1) Serial obyczajowy

08:50

Życie jezior

Program edukacyjny

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Na sygnale

(2) Serial obyczajowy

08:50

Życie jezior

Program edukacyjny

08:20

Polacy tu i tam

Magazyn

08:50

Zapiski...

Felieton

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:05

Kulturanek

Program studyjny

09:35

ABC wszystko wie

Program dla dzieci

09:55

I kudłate i...

Program dla dzieci

09:00

Łamigłówka

Rozrywka

09:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

09:40

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:10

Jan Serce

(2) Serial obyczajowy

10:10

Dlaczego? Po...

Magazyn

10:25

Szperacze.tv

Rozrywka

10:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

10:10

Jan Serce

(3) Serial obyczajowy

11:00

Janosik

(6) Serial przygodowy

11:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

11:15

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

11:35

Mój pies i...

Magazyn poradnikowy

11:45

Papieskie okno. Franciszkańska 3

Film dokumentalny, Polska 2013

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(24) Serial komediowy

11:05

Racja stanu

Program publicystyczny

11:40

Wszystko przed nami

(5) Serial obyczajowy

11:10

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Wszystko przed nami

(6) Serial obyczajowy

11:10

Dzika Polska

(99) Serial dokumentalny

11:40

Wszystko przed nami

(7) Serial obyczajowy

11:00

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Wszystko przed nami

(8) Serial obyczajowy

11:00

Janosik

(7) Serial przygodowy

11:30

Pamiętaj o...

Program muzyczny

11:45
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:10

Made in Poland

Teleturniej

11:40

Baron 24

(25) Serial komediowy

11:10

Reporter Polski

Magazyn reporterów

11:40

Wszystko przed nami

(9) Serial obyczajowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Wszystko przed nami

(10) Serial obyczajowy

11:10

Dzika Polska

(15) Serial dokumentalny

11:40

Wszystko przed nami

(11) Serial obyczajowy

11:05

Halo Polonia

Magazyn

11:40

Wszystko przed nami

(12) Serial obyczajowy

12:00

Legendy...

Reportaż

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(152) Serial kryminalny

12:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1213) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Blondynka

(6) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1214) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

1920. Wojna i miłość

(4) Serial historyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1215) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Życie nad rozlewiskiem

(2) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1216) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1122) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(2) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1123) Serial obyczajowy

12:00

Legendy...

Reportaż

12:10

Łamigłówka

Rozrywka

12:20

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

12:40

Ojciec Mateusz

(153) Serial kryminalny

12:00

Regina Coeli

Transmisja

12:10
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:45

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1217) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Blondynka

(7) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1218) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

1920. Wojna i miłość

(5) Serial historyczny

12:05

Barwy szczęścia

(1219) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Życie nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

12:05

Barwy szczęścia

(1220) Serial obyczajowy

12:30

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1124) Serial obyczajowy

12:05

Na sygnale

(3) Serial obyczajowy

12:25

Łamigłówka

Rozrywka

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

M jak miłość

(1125) Serial obyczajowy

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:50

Natury dzieła wybrane

(6) Serial dokumentalny

13:50

Daily Soup

Spektakl teatralny

13:45

Egzamin z życia

(15) Serial obyczajowy

13:50

Defekt

(5) Serial sensacyjny

13:30

KucinAlina

Magazyn kulinarny

13:45

Tygodnik.pl

Magazyn

13:55

Natury dzieła wybrane

(7) Serial dokumentalny

13:50

Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu

Spektakl teatralny

13:45

Egzamin z życia

(16) Serial obyczajowy

13:50

Defekt

(6) Serial sensacyjny

14:00

Na dobre i na złe

(586) Serial obyczajowy

14:35

Ratownik, Monika i Rudi

Rozrywka

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:10

Janosik, jakiego nie znacie

Program dokumentalny

14:30

Smoleńsk 2010 - na własne oczy

Film dokumentalny, Polska 2012

14:35

Wilnoteka

Felieton

14:55

Rozkaz sumienia

(5) Serial dokumentalny

14:00

Na dobre i na złe

(587) Serial obyczajowy

14:40

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

14:30

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

14:35
Na żywo

Wilnoteka

Felieton

15:00

Wisła od źródła do ujścia

(1) Serial dokumentalny

15:35

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Notacje

(634) Serial dokumentalny

15:35

Śladami Podlasian

Reportaż

15:30

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:50

Zapiski...

Felieton

15:00

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

15:50

Legendy...

Reportaż

15:20

Zapiski...

Felieton

15:30

Szperacze.tv

Rozrywka

15:00
trwa

Wisła od źródła do ujścia

(2) Serial dokumentalny

15:55
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

15:20

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:50

Alchemia...

Magazyn

15:50

Notacje

(669) Serial dokumentalny

15:35

Śladami Podlasian

Reportaż

15:20

Sztuka życia

Magazyn poradnikowy

15:40

Rozkaz sumienia

(6) Serial dokumentalny

15:00

Kiriat Białystok. Szkice do sagi...

Film dokumentalny, Polska 2008

15:50

Legendy...

Reportaż

16:00
Na żywo

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Natury dzieła wybrane

(6) Serial dokumentalny

16:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

To nie tak

Program publicystyczny

16:55

Baron 24

(24) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Wszystko przed nami

(5) Serial obyczajowy

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Wszystko przed nami

(6) Serial obyczajowy

16:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Wszystko przed nami

(7) Serial obyczajowy

16:00

Ex libris

Magazyn

16:20

? la show

Rozrywka

16:55

Wszystko przed nami

(8) Serial obyczajowy

16:55

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

16:05

Skarby prowincji

Cykl reportaży

16:25

Natury dzieła wybrane

(7) Serial dokumentalny

16:55
Na żywo

Made in Poland

Teleturniej

16:05

To nie tak

Program publicystyczny

16:55

Baron 24

(25) Serial komediowy

16:05

Tygodnik kulturalny

Magazyn kulturalny

16:55

Wszystko przed nami

(9) Serial obyczajowy

16:05

Hala odlotów

Talk show

16:55

Wszystko przed nami

(10) Serial obyczajowy

16:05

Kocham kino

Magazyn filmowy

16:35

Flesz historii

Magazyn

16:55

Wszystko przed nami

(11) Serial obyczajowy

16:55

Wszystko przed nami

(12) Serial obyczajowy

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

17:40

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1122) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1123) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1124) Serial obyczajowy

17:25

Łamigłówka

Rozrywka

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

M jak miłość

(1125) Serial obyczajowy

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:45

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

17:20

Polonia w Komie

Cykl reportaży

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:50

Łamigłówka

Rozrywka

17:55

Sensacje XX wieku

Program historyczny

18:50

Dumka na dwa serca

Rozrywka

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1213) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1214) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1215) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1216) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(2) Serial obyczajowy

18:20

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1217) Serial obyczajowy

18:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

18:55

Barwy szczęścia

(1218) Serial obyczajowy

18:25

I kudłate i...

Program dla dzieci

18:35

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1219) Serial obyczajowy

18:25

KucinAlina

Magazyn kulinarny

18:55

Barwy szczęścia

(1220) Serial obyczajowy

18:25

Kulturanek

Program studyjny

18:55

Na sygnale

(3) Serial obyczajowy

19:40

Baśnie i bajki polskie

(24) Serial animowany

19:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

19:45

Maurycy i...

(5) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(42) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(24) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(6) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(12) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Przygody kota...

(2) Serial animowany

19:40

Baśnie i bajki polskie

(25) Serial animowany

19:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

19:45

Maurycy i...

(6) Serial animowany

19:45

Miś Uszatek

(82) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Przygód kilka...

(25) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(7) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Dziwne przygody...

(13) Serial animowany

19:25

Cafe Historia

Program publicystyczny

19:45

Przygody kota...

(3) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

1920. Wojna i miłość

(4) Serial historyczny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(6) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Życie nad rozlewiskiem

(2) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(153) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Daily Soup

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Defekt

(5) Serial sensacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(587) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

1920. Wojna i miłość

(5) Serial historyczny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:30

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(7) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Życie nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:40

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Ojciec Mateusz

(154) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu

Spektakl teatralny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:25

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:55

Defekt

(6) Serial sensacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Łamigłówka

Rozrywka

20:50

Na dobre i na złe

(588) Serial obyczajowy

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:35

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:40

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

21:45

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Mała wielka miłość

Komedia romantyczna, Polska 2008

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Racja stanu

Program publicystyczny

22:40

Smoleńsk 2010 - na własne oczy

Film dokumentalny, Polska 2012

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

DAAB - to co najlepsze

Koncert

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(15) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Kabaret śmierci

Dokument fabularyzowany, Polska 2013

22:00

Wielki Tydzień

Dramat obyczajowy, Polska 1995

22:00

Polacy tu i tam

Magazyn

22:40

Pokłosie

Thriller, Polska 2012

22:00
Na żywo

Tygodnik.pl

Magazyn

22:00

Reporter Polski

Magazyn reporterów

22:45

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:40

Polonia w Komie

Cykl reportaży

22:50

Egzamin z życia

(16) Serial obyczajowy

22:00

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Pitbull

(5) Serial sensacyjny

22:00

Doskonałe popołudnie

Dramat obyczajowy, Polska 2005

23:00

Jan Serce

(2) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:45

Rozkaz sumienia

(5) Serial dokumentalny

23:50

Poświęcając życie prawdzie

Film dokumentalny, Polska 2014

23:45

50. KFPP Opole 2013

Koncert

23:00

Jan Serce

(3) Serial obyczajowy

23:45

Naszaarmia.pl

Magazyn

23:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

23:45

Rozkaz sumienia

(6) Serial dokumentalny

23:50

Kiriat Białystok. Szkice do sagi...

Film dokumentalny, Polska 2008

23:30

Polonia w Komie

Cykl reportaży

23:40

Ojciec i syn

Film dokumentalny, Polska 2013

00:30

"Jan Serce"...

Reportaż

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1122) Serial obyczajowy

00:05

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:35

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1123) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(24) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Wszystko przed nami

(5) Serial obyczajowy

00:45

Wszystko przed nami

(6) Serial obyczajowy

00:25

Polonia w Komie

Cykl reportaży

00:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

00:45

Wszystko przed nami

(7) Serial obyczajowy

00:45

Wszystko przed nami

(8) Serial obyczajowy

00:30

Muzeum polskiej...

Rozrywka

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1124) Serial obyczajowy

00:15

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

00:45

Łamigłówka

Rozrywka

00:50

M jak miłość

(1125) Serial obyczajowy

00:10

I kudłate i...

Program dla dzieci

00:25

Dlaczego? Po co? Jak?

Magazyn

00:45

Baron 24

(25) Serial komediowy

00:10

Made in Poland

Teleturniej

00:45

Wszystko przed nami

(9) Serial obyczajowy

00:45

Wszystko przed nami

(10) Serial obyczajowy

00:45

Wszystko przed nami

(11) Serial obyczajowy

00:45

Wszystko przed nami

(12) Serial obyczajowy

01:40

Baśnie i bajki polskie

(24) Serial animowany

01:45

Maurycy i...

(5) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(42) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(24) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Wyprawa...

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(12) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygody kota...

(2) Serial animowany

01:40

Baśnie i bajki polskie

(25) Serial animowany

01:45

Maurycy i...

(6) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Miś Uszatek

(82) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygód kilka...

(25) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Wyprawa...

(7) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Dziwne przygody...

(13) Serial animowany

01:10

Łamigłówka

Rozrywka

01:15

Sensacje XX wieku

Program historyczny

01:45

Przygody kota...

(3) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

1920. Wojna i miłość

(4) Serial historyczny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:40

Blondynka

(6) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Życie nad rozlewiskiem

(2) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(153) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(15) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Defekt

(5) Serial sensacyjny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(587) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

1920. Wojna i miłość

(5) Serial historyczny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:20

Sport

Wiadomości sportowe

02:25

Pogoda

Pogoda

02:40

Blondynka

(7) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Życie nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:30

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(154) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Egzamin z życia

(16) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Defekt

(6) Serial sensacyjny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:25

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(588) Serial obyczajowy

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1213) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1214) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1215) Serial obyczajowy

03:45

Barwy szczęścia

(1216) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(54) Serial obyczajowy

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Polacy tu i tam

Magazyn

03:30

Pamiętaj o mnie

Program muzyczny

03:50

Tygodnik.pl

Magazyn

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1217) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1218) Serial obyczajowy

03:35

Polonia w Komie

Cykl reportaży

03:45

Barwy szczęścia

(1219) Serial obyczajowy

03:45

Barwy szczęścia

(1220) Serial obyczajowy

03:45

Na sygnale

(3) Serial obyczajowy

04:30

Mała wielka miłość

Komedia romantyczna, Polska 2008

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:15

Racja stanu

Program publicystyczny

04:50

Smoleńsk 2010 - na własne oczy

Film dokumentalny, Polska 2012

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

DAAB - to co najlepsze

Koncert

04:20

Daily Soup

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:50

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:20

Wielki Tydzień

Dramat obyczajowy, Polska 1995

04:25

Pokłosie

Thriller, Polska 2012

04:45

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

04:20

Reporter Polski

Magazyn reporterów

04:50

Tomasz Lis na żywo

Program publicystyczny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:20

Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu

Spektakl teatralny

04:15

Halo Polonia

Magazyn

04:55

Ojciec i syn

Film dokumentalny, Polska 2013

04:10

Polonia w Komie

Cykl reportaży

04:25

Doskonałe popołudnie

Dramat obyczajowy, Polska 2005

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv