• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • niedz. 16 lipca
  • pon. 17 lipca
  • wt. 18 lipca
  • śr. 19 lipca
  • czw. 20 lipca
  • pt. 21 lipca
  • sob. 22 lipca
  • dzisiaj
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
05:10

Flesz historii

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(27) Serial dokumentalny

05:50

Nożem i...

Magazyn kulinarny

05:10

Nad Niemnem...

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(28) Serial dokumentalny

05:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:55

Jest okazja

Rozrywka

05:10

Wilnoteka

Felieton

05:25

Moja rzeka

Film dokumentalny, Polska 2014

05:55

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:10

Magazyn z...

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(29) Serial dokumentalny

05:50

Zapiski...

Felieton

05:10

Oko w oko

Magazyn sportowy

05:35

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:40

Barwy szczęścia

(1631) Serial obyczajowy

05:10

Flesz historii

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(31) Serial dokumentalny

05:50

Nożem i...

Magazyn kulinarny

05:10

Nad Niemnem...

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(32) Serial dokumentalny

05:50

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

05:10

Wilnoteka

Felieton

05:25

Dzika Polska

(33) Serial dokumentalny

05:50

Zapiski...

Felieton

05:55

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:10

Magazyn z Wysp

Magazyn

05:25

Dzika Polska

(36) Serial dokumentalny

05:50

Zapiski...

Felieton

05:10

Dzika Polska

(115) Serial dokumentalny

05:35

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:40

Barwy szczęścia

(1635) Serial obyczajowy

06:15

Królowa Bona

(5) Serial historyczny

06:15

Polski grill

Magazyn kulinarny

06:05

Rodzina sama w domu

Rozrywka

06:55

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

06:05

Cisza nad rozlewiskiem

(3) Serial obyczajowy

06:00

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

06:05

Cisza nad rozlewiskiem

(4) Serial obyczajowy

06:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

06:05

Barwy szczęścia

(1632) Serial obyczajowy

06:30

Barwy szczęścia

(1633) Serial obyczajowy

06:15

Królowa Bona

(6) Serial historyczny

06:15

Polski grill

Magazyn kulinarny

06:40

KabareTOP...

Rozrywka

06:05

Rodzina sama w domu

Rozrywka

06:55

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

06:05

Przybliżenie

Magazyn

06:05

Cisza nad rozlewiskiem

(5) Serial obyczajowy

06:00

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

06:05

Cisza nad rozlewiskiem

(6) Serial obyczajowy

06:55

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

06:05

Barwy szczęścia

(1636) Serial obyczajowy

06:30

Barwy szczęścia

(1637) Serial obyczajowy

07:15

Szlakiem miejsc...

(43) Serial dokumentalny

07:25

Saga rodów

Magazyn

07:50

Chiny kraj możliwości

Reportaż

07:15

Moliki...

Magazyn

07:30

Supełkowe ABC

Magazyn

07:20

Bąblandia

(18) Serial animowany

07:30

W krainie baśni

Program dla dzieci

07:30

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

07:00

Studio Wschód

Program publicystyczny

07:35

Załoga Eko

Magazyn

07:30

Domisie

Program dla dzieci

07:00

Barwy szczęścia

(1634) Serial obyczajowy

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:25

Saga rodów

Magazyn

07:50

Kolekcjoner z...

Reportaż

07:15

Moliki...

Magazyn

07:30

Supełkowe ABC

Magazyn

07:30

W krainie baśni

Program dla dzieci

07:50

Notatnik...

(8) Serial animowany

07:05

Program ekumeniczny

Program religijny

07:30

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

07:00

Studio Wschód

Program publicystyczny

07:35

Załoga Eko

Magazyn

07:30

Domisie

Program dla dzieci

07:00

Barwy szczęścia

(1638) Serial obyczajowy

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Magazyn z Wysp

Magazyn

08:40

Polska z...

Program edukacyjny

08:45

Baśnie i bajki...

(3) Serial animowany

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Maciaszkowo

Reportaż

08:25

Magazyn z...

Magazyn

08:40

Polska z...

Program edukacyjny

08:45

Baśnie i bajki...

(4) Serial animowany

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:00

Teleranek

Program dla dzieci

09:20

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:50

Baw się...

Program dla dzieci

09:00

Teleranek

Program dla dzieci

09:25

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:55

Baw się...

Program dla dzieci

10:05

Baw się...

Program dla dzieci

10:15

W krainie baśni

Program dla dzieci

10:50

Trzy szalone zera

(11) Serial młodzieżowy

10:50

Solny skarb...

Reportaż

10:55

Krótka...

Program dokumentalny

10:55

Krótka...

Program dokumentalny

10:55

Krótka...

Program dokumentalny

10:35

Muzeum polskiej...

Rozrywka

10:50

Polonia 24

Magazyn

10:05

W krainie baśni

Program dla dzieci

10:30

Trzy szalone zera

(13) Serial młodzieżowy

10:50

Solny skarb...

Reportaż

10:55

Krótka...

Program dokumentalny

10:55

Krótka...

Program dokumentalny

10:35

Muzeum polskiej...

Rozrywka

10:50

Polonia 24

Magazyn

11:20

Trzy szalone zera

(12) Serial młodzieżowy

11:45
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

11:55

Podróże z historią

Program historyczny

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:10

Halo Polonia

Magazyn

11:45

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

11:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

11:55

Podróże z historią

Program historyczny

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:05

Polonia 24

Magazyn

11:25

Halo Polonia

Magazyn

11:10

Halo Polonia

Magazyn

11:45

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:15
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:55

Pamięć Polski...

Film dokumentalny, 2017

12:25

Krótka...

Program dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1631) Serial obyczajowy

12:00

Ukryte skarby

Reportaż

12:25

Krótka...

Program dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1632) Serial obyczajowy

12:05

Zawody w zawody

Reportaż

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1633) Serial obyczajowy

12:05

Przez granice

Magazyn

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1634) Serial obyczajowy

12:05

Zasmakuj w Sienkiewiczu

(6) Serial dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Pokój 107

(6) Serial komediowy

12:15

Ojciec Mateusz

(162) Serial kryminalny

12:25

Krótka...

Program dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1635) Serial obyczajowy

12:00

Ukryte skarby

Reportaż

12:25

Krótka...

Program dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1636) Serial obyczajowy

12:00

Zawody w zawody

Reportaż

12:25

Krótka...

Program dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1637) Serial obyczajowy

12:05

Przez granice

Magazyn

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1638) Serial obyczajowy

12:05

Zasmakuj w Sienkiewiczu

(7) Serial dokumentalny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Pokój 107

(7) Serial komediowy

12:15

Ojciec Mateusz

(163) Serial kryminalny

13:25

Wiedźmy

(7) Serial obyczajowy

13:25

Noce i dnie

(8) Serial obyczajowy

13:25

Przeprowadzki

(4) Serial obyczajowy

13:25

Siła wyższa

(9) Serial komediowy

13:25

Siła wyższa

(10) Serial komediowy

13:10

Wiedźmin

(6) Serial fantastyczny

13:25

Wiedźmy

(8) Serial obyczajowy

13:25

Noce i dnie

(9) Serial obyczajowy

13:25

Przeprowadzki

(5) Serial obyczajowy

13:25

Siła wyższa

(11) Serial komediowy

13:25

Siła wyższa

(12) Serial komediowy

13:10

Wiedźmin

(7) Serial fantastyczny

14:25

Muzeum polskiej...

Rozrywka

14:40

Królowa Bona

(5) Serial historyczny

14:20

Oczy w oczy

Program publicystyczny

14:50

Kolekcjoner z...

Reportaż

14:20

Sidła strachu

Film dokumentalny, Polska 2017

14:25

Zdzisław Wardejn - bez tajemnic

Film dokumentalny, 2016

14:20

Królowie śródmieścia

(12) Serial obyczajowy

14:20

Komisarz Alex

(96) Serial kryminalny

14:05

Rodzina sama w domu

Rozrywka

14:55

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

14:20

Turystyczna Jazda

Program krajoznawczy

14:40
trwa

Królowa Bona

(6) Serial historyczny

14:10

Polska z...

Program edukacyjny

14:20

Oczy w oczy

Program publicystyczny

14:50

Jesteśmy w raju

Reportaż

14:20

Mrożek i Baltazar

Film dokumentalny, Polska 2010

14:25

Jan Englert - bez tajemnic

Program dokumentalny

14:20

Królowie śródmieścia

(13) Serial obyczajowy

14:20

Komisarz Alex

(97) Serial kryminalny

14:05

Rodzina sama w domu

Rozrywka

14:55

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:45

Herbatka z kabaretem

Kabaret i satyra

15:05

Maciaszkowo

Reportaż

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Nożem i...

Magazyn kulinarny

15:55

Apetyt na miłość

(13) Serial obyczajowy

15:05

Młoda Kultura

Koncert

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Notacje

(369) Serial dokumentalny

15:55

Baron 24

(1) Serial komediowy

15:15

Zapiski...

Felieton

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Posmakuj...

Magazyn

15:55

Baron 24

(2) Serial komediowy

15:10

Szlakiem miejsc...

(35) Serial dokumentalny

15:15

Polska z...

Program edukacyjny

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Wilnoteka

Felieton

15:55

Baron 24

(3) Serial komediowy

15:10

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:25

Poznaj swoją naturę

(2) Serial dokumentalny

15:50

Herbatka z kabaretem

Kabaret i satyra

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Nożem i...

Magazyn kulinarny

15:55

Baron 24

(4) Serial komediowy

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Smaki polskie

Magazyn kulinarny

15:55

Baron 24

(5) Serial komediowy

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Posmakuj...

Magazyn

15:55

Baron 24

(6) Serial komediowy

15:10

Szlakiem miejsc...

(52) Serial dokumentalny

15:15

Polska z...

Program edukacyjny

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:40

Wilnoteka

Felieton

15:55

Baron 24

(7) Serial komediowy

15:10

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

15:25

Wiadomości

Wiadomości

15:30

Błękitne wakacje

Magazyn żeglarski

16:15

Turystyczna...

Program krajoznawczy

16:30

Rodzinka.pl

(139) Serial komediowy

16:30

Znak orła

(8) Serial przygodowy

16:30

Znak orła

(9) Serial przygodowy

16:30

Znak orła

(10) Serial przygodowy

16:30

Znak orła

(11) Serial przygodowy

16:45

Baw się...

Program dla dzieci

16:55

Domisie

Program dla dzieci

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:15

Muzeum polskiej...

Rozrywka

16:30

Rodzinka.pl

(141) Serial komediowy

16:30

Znak orła

(12) Serial przygodowy

16:30

Znak orła

(13) Serial przygodowy

16:30

Znak orła

(14) Serial przygodowy

16:30

Do przerwy 0:1

(1) Serial młodzieżowy

16:45

Baw się...

Program dla dzieci

16:55

Domisie

Program dla dzieci

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

17:00

Rodzinka.pl

(140) Serial komediowy

17:25

Polska z...

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Siła wyższa

(10) Serial komediowy

17:00

Mój...

Magazyn

17:10

Podwodne ABC

Magazyn

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Ukryte skarby

Reportaż

17:00

Przygody Dordo

(6) Serial dla

17:15

Bąblandia

(18) Serial animowany

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Zawody w zawody

Reportaż

17:00

Margolcia i Miś zapraszają dziś

Program dla dzieci

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Przez granice

Magazyn

17:00

Borówka skrzat wyrusza w świat

(6) Serial dla

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Polski grill

Magazyn kulinarny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Siła wyższa

(11) Serial komediowy

17:00

Rodzinka.pl

(142) Serial komediowy

17:25

Polska z...

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Siła wyższa

(12) Serial komediowy

17:00

Mój...

Magazyn

17:10

Podwodne ABC

Magazyn

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Ukryte skarby

Reportaż

17:00

Moliki...

Magazyn

17:10

Notatnik...

(8) Serial animowany

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Zawody w zawody

Reportaż

17:00

Margolcia i Miś zapraszają dziś

Program dla dzieci

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Przez granice

Magazyn

17:00

Borówka skrzat wyrusza w świat

(7) Serial dla

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Z Andrusem po Galicji

Cykl reportaży

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Polski grill

Magazyn kulinarny

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Siła wyższa

(13) Serial komediowy

18:50

Oczy w oczy

Program publicystyczny

18:20

Podróże z historią

Program historyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1631) Serial obyczajowy

18:20

Zasmakuj w Sienkiewiczu

(6) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1632) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1633) Serial obyczajowy

18:25

Naszaarmia.pl

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1634) Serial obyczajowy

18:25

Oko w oko

Magazyn sportowy

18:55

Pokój 107

(6) Serial komediowy

18:50

Jan Englert - bez tajemnic

Program dokumentalny

18:50

Oczy w oczy

Program publicystyczny

18:20

Podróże z historią

Program historyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1635) Serial obyczajowy

18:20

Zasmakuj w Sienkiewiczu

(7) Serial dokumentalny

18:55

Barwy szczęścia

(1636) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1637) Serial obyczajowy

18:35

Naszaarmia.pl

Magazyn

18:25

Było, nie minęło - kronika...

Program historyczny

18:55

Pokój 107

(7) Serial komediowy

18:50

Ranczo na urodzinach

Reportaż

19:25

Baw się...

Program dla dzieci

19:40

Baśnie i bajki...

(14) Serial animowany

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:45

Miś Uszatek

(99) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(7) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Proszę słonia

(2) Serial animowany

19:25

Magazyn z Ameryki

Magazyn

19:45

Kulfon, co z...

(10) Serial dla

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:25

Flesz historii

Magazyn

19:45

Pomysłowy...

(6) Serial animowany

19:40

Marceli Szpak...

(4) Serial animowany

19:45

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:25

Baw się...

Program dla dzieci

19:40

Baśnie i bajki...

(15) Serial animowany

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:45

Miś Uszatek

(89) Serial animowany

19:25

Informacje kulturalne

Wiadomości

19:45

Lis Leon

(8) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Proszę słonia

(3) Serial animowany

19:00

Barwy szczęścia

(1638) Serial obyczajowy

19:30

Magazyn z Wysp

Magazyn

19:50

Kulfon, co z...

(11) Serial dla

19:25

Flesz historii

Magazyn

19:45

Pomysłowy...

(7) Serial animowany

19:40

Marceli Szpak...

(5) Serial animowany

19:45

Czytanie przed...

Program edukacyjny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wiedźmy

(7) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Przeprowadzki

(4) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ojciec Mateusz

(162) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Królowie śródmieścia

(12) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Komisarz Alex

(96) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wiedźmin

(6) Serial fantastyczny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Noce i dnie

(9) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wiedźmy

(8) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Przeprowadzki

(5) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ojciec Mateusz

(163) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Królowie śródmieścia

(13) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

Komisarz Alex

(97) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wiedźmin

(7) Serial fantastyczny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45
Na żywo

XVIII Światowe Letnie Igrzyska...

Transmisja

21:40

S@motność w sieci

Melodramat, Polska 2006

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:30

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:30

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:50

Daleko od okna

Dramat obyczajowy, Polska 2000

21:40

Cudownie ocalony

Komedia, Polska 2004

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:30

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:30

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Sidła strachu

Film dokumentalny, Polska 2017

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Jest okazja

Rozrywka

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:45

35. KFPP Opole '98

Koncert

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Mrożek i Baltazar

Film dokumentalny, Polska 2010

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05

Halo Polonia

Magazyn

22:45

Przybliżenie

Magazyn

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:50

35. KFPP Opole '98

Koncert

22:20

73. Tour de...

Kolarstwo

22:25

Pornografia

Dramat obyczajowy, Polska 2003

23:10

Herbatka z kabaretem

Kabaret i satyra

23:40

Muzeum polskiej...

Rozrywka

23:55

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

23:35

Solny skarb...

Reportaż

23:45

Dzika Polska

(27) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(28) Serial dokumentalny

23:55

Regiony z historią

Program dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(29) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(30) Serial dokumentalny

23:50

Herbatka z kabaretem

Kabaret i satyra

23:20

Herbatka z kabaretem

Kabaret i satyra

23:45

Muzeum polskiej...

Rozrywka

23:55

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

23:45

Dzika Polska

(31) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(32) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(33) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(36) Serial dokumentalny

23:45

Dzika Polska

(115) Serial dokumentalny

00:20

Polska z...

Program edukacyjny

00:30

Siła wyższa

(10) Serial komediowy

00:15

Apetyt na miłość

(13) Serial obyczajowy

00:45

Znak orła

(8) Serial przygodowy

00:15

Baron 24

(1) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(9) Serial przygodowy

00:15

Baron 24

(2) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(10) Serial przygodowy

00:15

Baron 24

(3) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(11) Serial przygodowy

00:20

Polski grill

Magazyn kulinarny

00:50

Magazyn z Ameryki

Magazyn

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:50

Siła wyższa

(11) Serial komediowy

00:30

Siła wyższa

(12) Serial komediowy

00:15

Baron 24

(4) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(12) Serial przygodowy

00:20

Baron 24

(5) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(13) Serial przygodowy

00:15

Baron 24

(6) Serial komediowy

00:45

Znak orła

(14) Serial przygodowy

00:15

Baron 24

(7) Serial komediowy

00:45

Do przerwy 0:1

(1) Serial młodzieżowy

00:20

Polski grill

Magazyn kulinarny

00:50

Magazyn z Wysp

Magazyn

00:50

Siła wyższa

(13) Serial komediowy

01:20

Baw się...

Program dla dzieci

01:30

Baw się...

Program dla dzieci

01:45

Baśnie i bajki...

(14) Serial animowany

01:15

Supełkowe ABC

Magazyn

01:45

Miś Uszatek

(99) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

W krainie baśni

Program dla dzieci

01:35

Bąblandia

(18) Serial animowany

01:45

Lis Leon

(7) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

01:45

Proszę słonia

(2) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Załoga Eko

Magazyn

01:45

Kulfon, co z...

(10) Serial dla

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:10

Domisie

Program dla dzieci

01:40

Pomysłowy...

(6) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:45

Marceli Szpak...

(4) Serial animowany

01:20

Baw się...

Program dla dzieci

01:30

Baw się...

Program dla dzieci

01:45

Baśnie i bajki...

(15) Serial animowany

01:15

Supełkowe ABC

Magazyn

01:45

Miś Uszatek

(89) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

W krainie baśni

Program dla dzieci

01:45

Lis Leon

(8) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

01:45

Proszę słonia

(3) Serial animowany

01:55

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Załoga Eko

Magazyn

01:45

Kulfon, co z...

(11) Serial dla

01:10

Domisie

Program dla dzieci

01:40

Pomysłowy...

(7) Serial animowany

01:45

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:45

Marceli Szpak...

(5) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Wiedźmy

(7) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Przeprowadzki

(4) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Ojciec Mateusz

(162) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Królowie śródmieścia

(12) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Komisarz Alex

(96) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Wiedźmin

(6) Serial fantastyczny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Noce i dnie

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Wiedźmy

(8) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Przeprowadzki

(5) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Ojciec Mateusz

(163) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Królowie śródmieścia

(13) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Komisarz Alex

(97) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Wiedźmin

(7) Serial fantastyczny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

73. Tour de...

Kolarstwo

02:37

Pogoda

Pogoda

03:35

Oczy w oczy

Program publicystyczny

03:40

Barwy szczęścia

(1631) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1632) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1633) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1634) Serial obyczajowy

03:40

Pokój 107

(6) Serial komediowy

03:45

Daleko od okna

Dramat obyczajowy, Polska 2000

03:35

Oczy w oczy

Program publicystyczny

03:40

Barwy szczęścia

(1635) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1636) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1637) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1638) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Pokój 107

(7) Serial komediowy

04:15

S@motność w sieci

Melodramat, Polska 2006

04:05

Krótka...

Program dokumentalny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:05

Krótka...

Program dokumentalny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:10

Cudownie ocalony

Komedia, Polska 2004

04:05

Krótka...

Program dokumentalny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:30

Halo Polonia

Magazyn

04:25

Pornografia

Dramat obyczajowy, Polska 2003

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv