• TVP Polonia Program TVP Polonia

  • pon. 13 listopada
  • wt. 14 listopada
  • śr. 15 listopada
  • czw. 16 listopada
  • pt. 17 listopada
  • sob. 18 listopada
  • niedz. 19 listopada
  • dzisiaj
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
05:35

Magazyn Kanada

Magazyn

05:50

Wolny ekran

Program publicystyczny

05:35

Magazyn z Wysp

Magazyn

05:50

Szlakiem miejsc...

(56) Serial dokumentalny

05:35

Szczęście i przypadki

Film dokumentalny, Polska 2016

05:35

Racja stanu

Program publicystyczny

05:35

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

05:40

Barwy szczęścia

(1699) Serial obyczajowy

05:05

Paranienormalni Tonight

Kabaret i satyra

05:55

Dom

(8) Serial obyczajowy

05:35

Magazyn z...

Magazyn

05:50

Wolny ekran

Program publicystyczny

05:35

ZUS bez granic

Magazyn

05:50

Szlakiem miejsc...

(53) Serial dokumentalny

05:35

Racja stanu

Program publicystyczny

05:30

Historia Polski według Kabaretu...

Kabaret i satyra

05:05

Paranienormalni Tonight

Felieton

05:55

Szczęśliwy brzeg

Film obyczajowy, Polska 1983

06:05

O mnie się nie martw

(33) Serial komediowy

06:05

O mnie się nie martw

(34) Serial komediowy

06:05

O mnie się nie martw

(35) Serial komediowy

06:55

Wilnoteka

Felieton

06:05

Barwy szczęścia

(1700) Serial obyczajowy

06:30

Barwy szczęścia

(1701) Serial obyczajowy

06:05

O mnie się nie martw

(36) Serial komediowy

06:05

O mnie się nie martw

(37) Serial komediowy

06:05

O mnie się nie martw

(38) Serial komediowy

06:55

Wilnoteka

Felieton

06:10

Barwy szczęścia

(1703) Serial obyczajowy

06:35

Barwy szczęścia

(1704) Serial obyczajowy

07:10

Moliki...

Magazyn

07:25

Supełkowe ABC

Magazyn

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:05

Pożyteczni.pl

Program publicystyczny

07:35

Margolcia i...

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Weekend reformacyjny

Reportaż

07:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Studio Wschód

Program publicystyczny

07:30

Las story

Magazyn

07:10

Turystyczna...

Program krajoznawczy

07:25

Domisie

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Barwy szczęścia

(1702) Serial obyczajowy

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

07:25

Polska z...

Program edukacyjny

07:35

Saga rodów

Magazyn

07:55

Dona i Fred

Reportaż

07:10

Moliki...

Magazyn

07:25

Supełkowe ABC

Magazyn

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:35

Margolcia i...

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Żyć z wiarą na co dzień

Film dokumentalny, 2017

07:25

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Studio Wschód

Program publicystyczny

07:30

Las story

Magazyn

07:10

Turystyczna...

Program krajoznawczy

07:25

Domisie

Program dla dzieci

07:50

Przepis dnia

Magazyn kulinarny

07:00

Barwy szczęścia

(1705) Serial obyczajowy

07:25

Barwy szczęścia

(1706) Serial obyczajowy

07:40

Wolny ekran

Program publicystyczny

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:20

Opole 2017 na...

Koncert

08:35

Magazyn z Wysp

Magazyn

08:55

Wolny ekran

Program publicystyczny

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

Magazyn

08:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

09:15

Teleranek

Program dla dzieci

09:50

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

09:25

ZUS bez granic

Magazyn

09:50

Teleranek

Program dla dzieci

10:50

Niezwyciężeni

Reportaż

10:55

Polonia 24

Magazyn

10:20

Baw się...

Program dla dzieci

10:30

Baw się słowami

Program dla dzieci

10:50

Gwiezdny pirat

(5) Serial przygodowy

10:15

Historia Polski według Kabaretu...

Kabaret i satyra

10:55

Polonia 24

Magazyn

10:20

Ziarno

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

10:50

Baw się...

Program dla dzieci

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:15

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:30

Halo Polonia

Magazyn

11:20

Gwiezdny pirat

(6) Serial przygodowy

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Krótka...

Program dokumentalny

11:10

Polonia 24

Magazyn

11:30

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:45

Halo Polonia

Magazyn

11:15

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

11:30

Halo Polonia

Magazyn

11:00

Baw się słowami

Program dla dzieci

11:20

Gwiezdny pirat

(7) Serial przygodowy

11:55
Na żywo

Między ziemią...

Magazyn

12:05

Racja stanu

Program publicystyczny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1699) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1700) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1701) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1702) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Na sygnale

(147) Serial obyczajowy

12:20

Ojciec Mateusz

(217) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:15
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

12:05

Racja stanu

Program publicystyczny

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1703) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1704) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1705) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Barwy szczęścia

(1706) Serial obyczajowy

12:35

Wiadomości

Wiadomości

12:50

Na sygnale

(148) Serial obyczajowy

12:20

Ojciec Mateusz

(218) Serial kryminalny

12:00

Anioł Pański

Transmisja

12:15
Na żywo

Między ziemią a niebem

Magazyn

13:25

Blondynka

(62) Serial obyczajowy

13:25

Wojenne dziewczyny

(10) Serial wojenny

13:25

O mnie się nie martw

(63) Serial komediowy

13:25

M jak miłość

(1317) Serial obyczajowy

13:25

M jak miłość

(1318) Serial obyczajowy

13:15

Na dobre i na złe

(680) Serial obyczajowy

13:25

Blondynka

(63) Serial obyczajowy

13:25

Wojenne dziewczyny

(11) Serial wojenny

13:25

O mnie się nie martw

(64) Serial komediowy

13:25

M jak miłość

(1319) Serial obyczajowy

13:25

M jak miłość

(1320) Serial obyczajowy

13:15

Na dobre i na złe

(681) Serial obyczajowy

14:10

Polska z...

Program edukacyjny

14:20

Oczy w oczy

Program publicystyczny

14:50

Dona i Fred

Reportaż

14:15

Paderewski. Człowiek czynu, sukcesu i...

Film dokumentalny, Polska 2013

14:55

Wielkie kreacje Ignacego Jana...

Film dokumentalny, 1995

14:20

Matecznik

Film dokumentalny, Polska 2016

14:20

Głęboka woda

(8) Serial obyczajowy

14:20

Ratownicy

(9) Serial obyczajowy

14:20

Turystyczna Jazda

Program krajoznawczy

14:40

Dom

(8) Serial obyczajowy

14:20

Oczy w oczy

Program publicystyczny

14:50

Świat według Łukasza

Film dokumentalny, 2017

14:20

Sienkiewicz mniej znany

Reportaż

14:20

AWACS - samolot, który widzi wszystko

Film dokumentalny, Polska 2017

14:20

Głęboka woda

(9) Serial obyczajowy

14:20

Ratownicy

(10) Serial obyczajowy

14:20

Turystyczna...

Program krajoznawczy

14:35

Opole 2017 na bis

Koncert

14:55

Rodzinka.pl

(177) Serial komediowy

15:25

Turystyczna Jazda

Program krajoznawczy

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(40) Serial fabularno-dokumentalny

15:25

Łap start-up

Magazyn

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(41) Serial fabularno-dokumentalny

15:25

Łap start-up

Magazyn

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(42) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

15:25

Wilnoteka

Felieton

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(43) Serial fabularno-dokumentalny

15:15

Warto rozmawiać

Program publicystyczny

15:00

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:30

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

15:25

Turystyczna...

Program krajoznawczy

15:35

Polska z...

Program edukacyjny

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(44) Serial fabularno-dokumentalny

15:25

Łap start-up

Magazyn

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(45) Serial fabularno-dokumentalny

15:25

Łap start-up

Magazyn

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(46) Serial fabularno-dokumentalny

15:10

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

15:25

Wilnoteka

Felieton

15:45

Wiadomości

Wiadomości

15:55

Komisariat

(47) Serial fabularno-dokumentalny

15:15

Warto rozmawiać

Program publicystyczny

15:00

Okrasa łamie przepisy

Magazyn kulinarny

15:25

Rodzinka.pl

(178) Serial komediowy

16:25

Ukryte skarby

Reportaż

16:55

Supełkowe ABC

Magazyn

16:25

Sonda II

Program popularnonaukowy

16:55

Margolcia i...

Program dla dzieci

16:25

Astronarium

Magazyn

16:55

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

16:25

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

16:55

Las story

Magazyn

16:20

Wiadomości

Wiadomości

16:30

Solny skarb...

Reportaż

16:45

Baw się...

Program dla dzieci

16:55

Domisie

Program dla dzieci

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:30

Rodzinka.pl

(175) Serial komediowy

16:25

Ukryte skarby

Reportaż

16:55

Supełkowe ABC

Magazyn

16:25

Sonda II

Program popularnonaukowy

16:55

Margolcia i...

Program dla dzieci

16:25

Astronarium

Magazyn

16:55

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

16:25

Jak to działa?

Program popularnonaukowy

16:55

Las story

Magazyn

16:20

Wiadomości

Wiadomości

16:30

Solny skarb...

Reportaż

16:45

Baw się...

Program dla dzieci

16:55

Domisie

Program dla dzieci

16:00

Kulturalni PL

Magazyn kulturalny

16:00

Junior Eurowizja 2017

Rozrywka

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Studio Kultura - niedziela z...

Magazyn kulturalny

17:10

Przyjaciele...

Program dla dzieci

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Chuligan literacki

Program publicystyczny

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Wojownicy czasu

Program dokumentalny

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Podróże z historią

Program historyczny

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Vistuliada

Cykl reportaży

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:35

Opole 2017 na bis

Koncert

17:55

M jak miłość

(1319) Serial obyczajowy

17:00

Rodzinka.pl

(176) Serial komediowy

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:35

Opole 2017 na bis

Koncert

17:55

M jak miłość

(1320) Serial obyczajowy

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Studio Kultura - niedziela z...

Magazyn kulturalny

17:10

Przyjaciele...

Program dla dzieci

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Chuligan literacki

Program publicystyczny

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Studio Raban

Program redakcji katolickiej dla młodzieży

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Podróże z historią

Program historyczny

17:20

Krótka...

Program dokumentalny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

Vistuliada

Cykl reportaży

17:00

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

17:30

Teleexpress

Wiadomości

17:55

M jak miłość

(1321) Serial obyczajowy

18:40

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1699) Serial obyczajowy

18:25

Naszaarmia.pl

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1700) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1701) Serial obyczajowy

18:25

Racja stanu

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1702) Serial obyczajowy

18:25

Kwartet - magazyn regionów Czwórki...

Magazyn regionalny

18:55

Na sygnale

(147) Serial obyczajowy

18:50

Paranienormalni Tonight

Kabaret i satyra

18:50

Oczy w oczy

Program publicystyczny

18:40

Pod Tatrami

Magazyn turystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1703) Serial obyczajowy

18:25

Naszaarmia.pl

Magazyn

18:55

Barwy szczęścia

(1704) Serial obyczajowy

18:25

Studio Wschód

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1705) Serial obyczajowy

18:25

Racja stanu

Program publicystyczny

18:55

Barwy szczęścia

(1706) Serial obyczajowy

18:25

Baltic Sea

Cykl reportaży

18:55

Na sygnale

(148) Serial obyczajowy

18:50

Paranienormalni Tonight

Felieton

18:20

M jak miłość

(1322) Serial obyczajowy

19:45

Miś Uszatek

(61) Serial animowany

19:25

Magazyn z Wysp

Magazyn

19:45

Mały pingwin...

(6) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(2) Serial animowany

19:25

Magazyn z Ameryki

Magazyn

19:45

Bardzo...

(1) Serial animowany

19:25

Wolny ekran

Program publicystyczny

19:45

Olimpiada Bolka...

(7) Serial animowany

19:45

Rodzina...

(10) Serial animowany

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:25

Baw się...

Program dla dzieci

19:40

Pamiętnik...

(6) Serial animowany

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:45

Miś Uszatek

(64) Serial animowany

19:25

ZUS bez granic

Magazyn

19:45

Mały pingwin...

(7) Serial animowany

19:25

Wilnoteka

Felieton

19:45

Wyprawa...

(3) Serial animowany

19:25

Magazyn

Magazyn

19:45

Bardzo...

(2) Serial animowany

19:25

Wolny ekran

Program publicystyczny

19:45

Olimpiada Bolka...

(8) Serial animowany

19:45

Rodzina...

(11) Serial animowany

19:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

19:15

Oczy w oczy

Program publicystyczny

19:45

Pamiętnik...

(7) Serial animowany

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

O mnie się nie martw

(63) Serial komediowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ojciec Mateusz

(217) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Głęboka woda

(8) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Instynkt

(9) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Na dobre i na złe

(680) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wojenne dziewczyny

(11) Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(63) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:40

Pogoda

Pogoda

20:45

O mnie się nie martw

(64) Serial komediowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Ojciec Mateusz

(218) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Głęboka woda

(9) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Instynkt

(10) Serial kryminalny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Na dobre i na złe

(681) Serial obyczajowy

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Wojenne dziewczyny

(12) Serial wojenny

20:00

Wiadomości

Wiadomości

20:30

Sport

Wiadomości sportowe

20:35

Pogoda

Pogoda

20:45

Blondynka

(64) Serial obyczajowy

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:35

Niezwyciężeni

Reportaż

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:40

1920 Bitwa Warszawska

Dramat historyczny

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:45
Na żywo

Polonia 24

Magazyn

21:40

Długi weekend

Film obyczajowy, Polska 2004

21:45

Lekcja polskiego

Spektakl teatralny

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

22:20
Na żywo

Halo Polonia

Magazyn

23:10

Paderewski. Człowiek czynu, sukcesu i...

Film dokumentalny, Polska 2013

23:50

Wielkie kreacje Ignacego Jana...

Film dokumentalny, 1995

23:10

Dona i Fred

Reportaż

23:40

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Program publicystyczny

23:10

Matecznik

Film dokumentalny, Polska 2016

23:05

Szczęście i przypadki

Film dokumentalny, Polska 2016

23:40

Warto rozmawiać

Program publicystyczny

23:15

Hit dekady

Rozrywka

23:40

Eska Music...

Koncert

23:55

Zakochaj się w Polsce

Magazyn

23:10

Sienkiewicz mniej znany

Reportaż

23:10

Świat według Łukasza

Film dokumentalny, 2017

23:40

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Program publicystyczny

23:10

AWACS - samolot, który widzi wszystko

Film dokumentalny, Polska 2017

23:40

Warto rozmawiać

Program publicystyczny

23:15

Hit dekady

Rozrywka

00:20

Ukryte skarby

Reportaż

00:45

Komisariat

(40) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

Sonda II

Program popularnonaukowy

00:45

Komisariat

(41) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

Studio Wschód

Program publicystyczny

00:45

Komisariat

(42) Serial fabularno-dokumentalny

00:45

Komisariat

(43) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

51. KFPP Opole 2014

Koncert

00:50

Magazyn z Ameryki

Magazyn

00:00

Muzeum polskiej...

Rozrywka

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:50

M jak miłość

(1319) Serial obyczajowy

00:30
trwa

M jak miłość

(1320) Serial obyczajowy

00:15

Ukryte skarby

Reportaż

00:45

Komisariat

(44) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

Sonda II

Program popularnonaukowy

00:45

Komisariat

(45) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

Studio Wschód

Program publicystyczny

00:45

Komisariat

(46) Serial fabularno-dokumentalny

00:45

Komisariat

(47) Serial fabularno-dokumentalny

00:15

Historia Polski według Kabaretu...

Kabaret i satyra

00:50

Magazyn

Magazyn

00:15

Słownik polsko@polski

Program edukacyjny

00:50

M jak miłość

(1321) Serial obyczajowy

00:30

M jak miłość

(1322) Serial obyczajowy

01:15

Supełkowe ABC

Magazyn

01:45

Miś Uszatek

(61) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Margolcia i...

Program dla dzieci

01:30

Przyjaciele...

Program dla dzieci

01:45

Mały pingwin...

(6) Serial animowany

01:55

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

01:45

Wyprawa...

(2) Serial animowany

01:15

Las story

Magazyn

01:45

Bardzo...

(1) Serial animowany

01:50

Czytanie przed...

Program edukacyjny

01:15

Domisie

Program dla dzieci

01:45

Olimpiada Bolka...

(7) Serial animowany

01:45

Rodzina...

(10) Serial animowany

01:20

Baw się...

Program dla dzieci

01:30

Baw się...

Program dla dzieci

01:45

Pamiętnik...

(6) Serial animowany

01:15

Supełkowe ABC

Magazyn

01:45

Miś Uszatek

(64) Serial animowany

01:15

Margolcia i...

Program dla dzieci

01:30

Przyjaciele...

Program dla dzieci

01:45

Mały pingwin...

(7) Serial animowany

01:15

Petersburski Music Show

Program dla dzieci

01:40

Notatnik...

(24) Serial animowany

01:45

Wyprawa...

(3) Serial animowany

01:15

Las story

Magazyn

01:45

Bardzo...

(2) Serial animowany

01:15

Domisie

Program dla dzieci

01:45

Olimpiada Bolka...

(8) Serial animowany

01:45

Rodzina...

(11) Serial animowany

01:20

Baw się...

Program dla dzieci

01:30

Baw się...

Program dla dzieci

01:45

Pamiętnik...

(7) Serial animowany

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:40

Niezwyciężeni

Reportaż

02:45

O mnie się nie martw

(63) Serial komediowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(217) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Głęboka woda

(8) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Instynkt

(9) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(680) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Wojenne dziewczyny

(11) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Blondynka

(63) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

O mnie się nie martw

(64) Serial komediowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Ojciec Mateusz

(218) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Głęboka woda

(9) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Instynkt

(10) Serial kryminalny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Na dobre i na złe

(681) Serial obyczajowy

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Wojenne dziewczyny

(12) Serial wojenny

02:00

Wiadomości

Wiadomości

02:30

Sport

Wiadomości sportowe

02:35

Pogoda

Pogoda

02:45

Blondynka

(64) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1699) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1700) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1701) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1702) Serial obyczajowy

03:40

Na sygnale

(147) Serial obyczajowy

03:35

Oczy w oczy

Program publicystyczny

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1703) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1704) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1705) Serial obyczajowy

03:30

Krótka...

Program dokumentalny

03:40

Barwy szczęścia

(1706) Serial obyczajowy

03:40

Na sygnale

(148) Serial obyczajowy

03:40

Długi weekend

Film obyczajowy, Polska 2004

03:35

Oczy w oczy

Program publicystyczny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:05

Krótka...

Program dokumentalny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:10

Niezwyciężeni

Reportaż

04:20

1920 Bitwa Warszawska

Dramat historyczny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:05

Krótka...

Program dokumentalny

04:15

Polonia 24

Magazyn

04:35

Rozmowa Polonii

Program publicystyczny

04:50

Halo Polonia

Magazyn

04:15

Lekcja polskiego

Spektakl teatralny

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv