• TVP Sport Program TVP Sport

  • czw. 22 stycznia
  • pt. 23 stycznia
  • sob. 24 stycznia
  • niedz. 25 stycznia
  • pon. 26 stycznia
  • wt. 27 stycznia
  • śr. 28 stycznia
  • dzisiaj
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
07:50

Słowenia - Brazylia

Piłka ręczna

07:50

Słowenia - Francja

Piłka ręczna

07:50

Sevilla FC - RCD Espanyol

Piłka nożna

08:00

Polska - Arabia Saudyjska

Piłka ręczna

08:00

Chorwacja - Bośnia i Hercegowina

Piłka ręczna

08:00

Polska - Dania

Piłka ręczna

08:00

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

08:00

Francja - Argentyna

Piłka ręczna

08:55
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Skeleton

08:55
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Skeleton

08:50

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

08:00

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

08:00

Mistrzostwa Świata w Vail/Beaver Creek

Narciarstwo alpejskie

09:35

Macedonia - Chorwacja

Piłka ręczna

09:55
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Skeleton

09:35

Mój najcenniejszy medal

Magazyn sportowy

09:55
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Bobsleje

09:55
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Bobsleje

09:45

Katar - Niemcy

Piłka ręczna

09:55
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

09:30

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

10:00

Mini Euro 2014

Reportaż

10:25
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Skeleton

10:05

Mini Euro 2014

Reportaż

10:25
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Skeleton

10:35

X-Games

Sporty ekstremalne

11:05

Biegajmy razem

Magazyn sportowy

11:25
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Skeleton

11:05

Biegajmy razem

Magazyn sportowy

11:25
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Bobsleje

11:00

Mini Euro 2014

Reportaż

11:25
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Bobsleje

11:50

Rafał Wilk - człowiek ze stali

Film dokumentalny

11:45

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

11:30

Brazylijski fenomen

Reportaż

11:05

Biegajmy razem

Magazyn sportowy

11:25
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

11:55

X-Games

Sporty ekstremalne

11:15

Arsenal FC - Aston Villa

Piłka nożna

12:20

Málaga CF - Athletic Bilbao

Piłka nożna

12:55
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Skeleton

12:20

Najpiękniejsza gra

Magazyn sportowy

12:55
Na żywo

Puchar Świata w Sankt Moritz

Bobsleje

12:30

Złote chwile polskiego sportu

Magazyn sportowy

12:20

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

12:00

Biegajmy razem

Magazyn sportowy

12:25
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

12:25
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

12:40

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

12:00

Bieg Rzeźnika

Reportaż

13:45

Mój najcenniejszy medal

Magazyn sportowy

13:45
Na żywo

Puchar Polski kobiet w Bydgoszczy

Koszykówka

13:00

FC Barcelona - Atlético Madryt

Piłka nożna

13:20

Atlético Madryt - FC Barcelona

Piłka nożna

13:35

Mój najcenniejszy medal

Magazyn sportowy

13:55
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

13:35

Z archiwum TVP

Magazyn sportowy

13:55
Na żywo

Puchar Świata w La Plagne

Bobsleje

13:15

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

13:20

Arsenal FC TV

Piłka nożna

13:50

Arsenal FC TV

Piłka nożna

14:25

FC Barcelona - Atlético Madryt

Piłka nożna

14:00

Biegajmy razem

Magazyn sportowy

14:15

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

14:50
Na żywo

Hiszpania - Słowenia

Piłka ręczna

14:05
Na żywo

ASPS Avia Świdnik - Espadon Szczecin

Siatkówka

14:25

Polska - Szwecja

Piłka ręczna

14:20
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

14:25

Mistrzostwa Świata w Vail/Beaver Creek

Narciarstwo alpejskie

15:15

Arsenal FC TV

Piłka nożna

15:20

Rafał Wilk - człowiek ze stali

Film dokumentalny

15:05

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

15:05

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

15:20

Arsenal FC - Aston Villa

Piłka nożna

15:50

Halowy mityng w Toruniu

Lekkoatletyka

16:30
Na żywo

Polska - Arabia Saudyjska

Piłka ręczna

16:50
Na żywo

Chorwacja - Bośnia i Hercegowina

Piłka ręczna

16:25

Mój...

Magazyn sportowy

16:40
Na żywo

Rosja - Argentyna

Piłka ręczna

16:20
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

16:25
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

16:25
Na żywo

Polska - Chorwacja

Piłka ręczna

16:20

VfL Bochum - Bayern Monachium

Piłka nożna

16:00

Mój najcenniejszy medal

Magazyn sportowy

16:20
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

17:50
Na żywo

SMS Spała - Stal AZS PWSZ Nysa

Siatkówka

17:05
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

17:25

Arsenal FC TV

Piłka nożna

17:50

Arsenal FC TV

Piłka nożna

17:45

Borussia Dortmund TV

Piłka nożna

18:50
Na żywo

Rosja - Dania

Piłka ręczna

18:45
Na żywo

Polska - Dania

Piłka ręczna

18:50
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

18:20

Polacy w blasku olimpijskiego złota

Magazyn sportowy

18:55
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

18:10

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

18:20

Polacy w blasku olimpijskiego złota

Magazyn sportowy

18:50
Na żywo

Dania - Hiszpania

Piłka ręczna

18:15

Bayern Monachium TV

Piłka nożna

18:20

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

18:50
Na żywo

Mistrzostwa Świata mężczyzn w Katarze

Piłka ręczna

18:10

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

18:30
Na żywo

Halowy mityng w Toruniu

Lekkoatletyka

18:50
Na żywo

Mistrzostwa Świata w Vail/Beaver Creek

Narciarstwo alpejskie

19:50

Polacy w blasku olimpijskiego złota

Magazyn sportowy

19:55
Na żywo

Getafe CF - Villarreal CF

Piłka nożna

19:45

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

19:50

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

20:15

Był taki mecz

Piłka nożna

20:55

Bayern Monachium TV

Piłka nożna

20:50

Arsenal FC TV

Piłka nożna

20:10

Z archiwum TVP

Magazyn sportowy

20:55

Mistrzostwa Świata w Vail/Beaver Creek

Narciarstwo alpejskie

21:55
Na żywo

RCD Espanyol - Sevilla FC

Piłka nożna

21:55

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

21:00

Atlético Madryt - FC Barcelona

Piłka nożna

21:55

Sevilla FC - RCD Espanyol

Piłka nożna

21:00

Athletic Bilbao - Málaga CF

Piłka nożna

22:45

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

22:45

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

22:15

X-Games Heroes

Sporty ekstremalne

23:05

Sportowy...

Wiadomości sportowe

23:00

Sportowa sobota

Wiadomości sportowe

23:00

Echa stadionów

Magazyn sportowy

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:20

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

23:05

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:05

Sportowa sobota

Wiadomości sportowe

23:00

Echa stadionów

Magazyn sportowy

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:25

Halowy mityng w Toruniu

Lekkoatletyka

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

00:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

00:20

Polska - Arabia Saudyjska

Piłka ręczna

00:00

Polska - Dania

Piłka ręczna

00:20

Arsenal FC TV

Piłka nożna

00:05

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

00:25

Rafał Wilk - człowiek ze stali

Film dokumentalny

00:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

00:20

Winter X Games w Aspen

Sporty ekstremalne

00:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:45

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:30

Z archiwum TVP

Magazyn sportowy

01:40

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:25
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Mój...

Magazyn sportowy

01:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:15

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv