• TVP Sport Program TVP Sport

  • pt. 26 czerwca
  • sob. 27 czerwca
  • niedz. 28 czerwca
  • pon. 29 czerwca
  • wt. 30 czerwca
  • śr. 1 lipca
  • czw. 2 lipca
  • dzisiaj
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
07:45

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

07:40

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

08:00

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

08:00

Sea Master Sailing

Magazyn żeglarski

08:30

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

08:00

Zwarcie

Magazyn sportowy

08:00

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

08:00

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

08:00

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

08:00

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

08:30

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

08:45

Chile - Peru

Piłka nożna

08:00

Zwarcie

Magazyn sportowy

08:35

Peru - Paragwaj

Piłka nożna

08:15

Przez Sycylię do Rio

Reportaż

08:50

Niemcy - Anglia

Piłka nożna

08:15

USA - Japonia

Piłka nożna

08:00

Chile - Argentyna

Piłka nożna

08:00

Brazylia - Polska

Piłka nożna

08:00

Mistrzostwa Polski w Białymstoku

Siatkówka plażowa

09:00

Boliwia - Peru

Piłka nożna

09:00

Argentyna - Kolumbia

Piłka nożna

09:05

Brazylia - Paragwaj

Piłka nożna

09:05

Chile - Peru

Piłka nożna

09:00

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

09:55

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

09:05

Japonia - Anglia

Piłka nożna

09:50

Chile - Peru

Piłka nożna

09:35

Peru - Paragwaj

Piłka nożna

09:50

Niemcy - Anglia

Piłka nożna

09:55

Puchar Narodów CSIO w Sopocie

Konkurs skoków

10:50

Rallycross Cup w Klettwitz

Wyścigi samochodowe

10:05

Japonia - Anglia

Piłka nożna

10:45

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

11:30

Sea Master Sailing

Magazyn żeglarski

11:55

Skandia Maraton Lang Team

Kolarstwo górskie

11:05
Na żywo

Puchar Świata WKKW w Strzegomiu

Konkurs skoków

11:10

Plaża Gotyku w Toruniu

Siatkówka plażowa

11:00

Ostróda Cup

Piłka nożna

11:30

Mistrz drugiego planu

Reportaż

11:10

Jak przychodzi zbawienie

Film dokumentalny, Polska 1982

11:25
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Warce

Konkurs skoków

11:00
Na żywo

Tauron Lang Team Race w Krokowej

Kolarstwo

11:20

Chile - Argentyna

Piłka nożna

11:25

Niemcy - Anglia

Piłka nożna

11:50

Magazyn jeździecki

Magazyn jeździecki

12:15

Tour de Suisse

Kolarstwo

12:00

Ostróda Cup

Piłka nożna

12:20
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Sobótce

Kolarstwo

12:45

Australia - Japonia

Piłka nożna

12:15

Plaża Open w Legionowie

Siatkówka plażowa

12:25

Chile - Argentyna

Piłka nożna

12:15

Lubelskie Cup

Piłka nożna

12:15

Lubelskie Cup

Piłka nożna

12:25

Mistrzostwa Polski w Warce

Konkurs skoków

13:30

Zwarcie

Magazyn sportowy

13:40
Na żywo

Mistrzostwa...

Kolarstwo

13:55

Australia - Japonia

Piłka nożna

13:50

Maja Włoszczowska Trophy

Kolarstwo górskie

13:30

Mój...

Magazyn sportowy

13:45

Sea Master Sailing

Magazyn żeglarski

13:35

Mistrzostwa Polski w Białymstoku

Siatkówka plażowa

13:55
Na żywo

Włochy - Kostaryka

Piłka plażowa

14:00
Na żywo

Turniej WTA w Eastbourne

Tenis

14:30
Na żywo

Turniej WTA w Eastbourne

Tenis

14:10

Puchar Świata WKKW w Strzegomiu

Konkurs skoków

14:10

Liga Mistrzów w Olszy

Jeździectwo

14:15

Przez Sycylię do Rio

Reportaż

14:45

Jak przychodzi zbawienie

Film dokumentalny, Polska 1982

14:30

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

14:30

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

15:05
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Sobótce

Kolarstwo

15:55

Plaża Gotyku w Toruniu

Siatkówka plażowa

15:40

Niemcy - Francja

Piłka nożna

15:40

Plaża Open w Legionowie

Siatkówka plażowa

15:50

Japonia - Anglia

Piłka nożna

15:55
Na żywo

Mistrzostwa Polski w Białymstoku

Siatkówka plażowa

15:25

Peru - Paragwaj

Piłka nożna

15:30

Magazyn jeździecki

Magazyn jeździecki

15:25
Na żywo

Portugalia - Japonia

Piłka plażowa

16:10
Na żywo

Turniej WTA w Eastbourne

Tenis

16:40

Skandia Maraton Lang Team

Kolarstwo górskie

16:30
Na żywo

Plaża Open w Legionowie

Siatkówka plażowa

16:00

Chile - Peru

Piłka nożna

16:55

Japonia - Anglia

Piłka nożna

16:10
Na żywo

Lechia Gdańsk - Szachtar Donieck

Piłka nożna

16:05

Mistrzostwa Polski w Warce

Konkurs skoków

16:55
Na żywo

Argentyna - Senegal

Piłka plażowa

17:05
Na żywo

Memoriał Janusza Sidły w Sopocie

Lekkoatletyka

17:05

Brazylia - Paragwaj

Piłka nożna

17:35

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

17:35

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

17:15
Na żywo

Lechia Gdańsk - Szachtar Donieck

Piłka nożna

17:35

Magazyn jeździecki

Magazyn jeździecki

17:35

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

18:45

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

18:15

Chile - Peru

Piłka nożna

18:05

USA - Niemcy

Piłka nożna

18:10

Japonia - Anglia

Piłka nożna

18:00

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

18:25

Brazylijski fenomen

Reportaż

18:10
Na żywo

Dzień na wyścigach

Wyścigi konne

18:05

USA - Japonia

Piłka nożna

18:10

Mistrzostwa Polski w Białymstoku

Siatkówka plażowa

18:20

Złote transmisje

Magazyn sportowy

19:40

Plaża Gotyku w Toruniu

Siatkówka plażowa

19:05

USA - Niemcy

Piłka nożna

19:05

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

19:00
Na żywo

AS Monaco - Hannover 96

Piłka nożna

19:10

Lubelskie Cup

Piłka nożna

20:15

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

20:05

Pełnosprawni

Magazyn sportowy

20:30

7. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz...

Wyścigi samochodowe

20:50

Polska - Szwecja

Piłka nożna

20:10

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

20:45

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

20:20

X Games Summer w Austin

Sporty ekstremalne

20:15
Na żywo

AS Monaco - Hannover 96

Piłka nożna

20:10

Lubelskie Cup

Piłka nożna

20:20

Chile - Argentyna

Piłka nożna

20:05

Strongman

Zawody siłaczy

20:10

Hiszpania - Brazylia

Piłka plażowa

20:10

Włochy - Kostaryka

Piłka plażowa

21:50
Na żywo

Niemcy - Francja

Piłka nożna

21:45

Argentyna - Paragwaj

Piłka nożna

21:20

Polska - RFN

Piłka nożna

21:10

Przez Sycylię do Rio

Reportaż

21:50
Na żywo

Niemcy - Anglia

Piłka nożna

21:05

Brazylia - Polska

Piłka nożna

21:20

Portugalia - Japonia

Piłka plażowa

22:30

Brazylijski fenomen

Reportaż

22:45

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

22:20

Wspomnienia Złotej Eli

Magazyn sportowy

22:30

Mistrz drugiego planu

Reportaż

22:50

Międzynarodowy...

Kolarstwo

22:45

Sportowa niedziela

Wiadomości sportowe

22:30

Dzień na wyścigach

Wyścigi konne

22:30

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka

23:20
Na żywo

Brazylia - Paragwaj

Piłka nożna

23:00

Echa stadionów

Magazyn sportowy

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:20

Puchar Świata WKKW w Strzegomiu

Konkurs skoków

23:05

Sportowy...

Wiadomości sportowe

23:20

Międzynarodowy...

Kolarstwo

23:30

Niezapomniane mecze w TVP

Magazyn sportowy

23:00

Sportowy...

Wiadomości sportowe

23:15

Międzynarodowy...

Kolarstwo

23:00
Na żywo

Niemcy - Anglia

Piłka nożna

23:25

Jak przychodzi zbawienie

Film dokumentalny, Polska 1982

23:00

Echa stadionów

Magazyn sportowy

23:25

Mistrzostwa Polski w Białymstoku

Siatkówka plażowa

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:25

Chile - Argentyna

Piłka nożna

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:25

USA - Japonia

Piłka nożna

23:00

Sportowy wieczór

Wiadomości sportowe

23:20

Argentyna - Senegal

Piłka plażowa

00:10

Sportowy...

Wiadomości sportowe

00:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

00:50
Na żywo

USA - Niemcy

Piłka nożna

00:50
Na żywo

Japonia - Anglia

Piłka nożna

00:05

Sportowa sobota

Wiadomości sportowe

00:20

Międzynarodowy...

Kolarstwo

00:30

Chile - Argentyna

Piłka nożna

00:50
Na żywo

USA - Japonia

Piłka nożna

00:30

X-Games

Sporty ekstremalne

01:00
Na żywo

Argentyna - Kolumbia

Piłka nożna

01:20
Na żywo

Argentyna - Kolumbia

Piłka nożna

01:35

Sportowa sobota

Wiadomości sportowe

01:50

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:00

Maja...

Kolarstwo górskie

01:15
Na żywo

Chile - Peru

Piłka nożna

01:20

7. Wyścig...

Wyścigi samochodowe

01:35
trwa

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:25
Na żywo

Peru - Paragwaj

Piłka nożna

01:35

Chile - Argentyna

Piłka nożna

01:10

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:25

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

01:20

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:30
Na żywo

Argentyna - Kolumbia

Piłka nożna

02:55

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00
Na żywo

Japonia - Anglia

Piłka nożna

02:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:00
Na żywo

USA - Japonia

Piłka nożna

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:35

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv