POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Dziś, 22:00
Otchłań: Powstanie i upadek nazizmu
...
Oglądaj kanał
Dziś, 22:10
Bracia
...
Jutro, 13:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Xiamenie
...
Jutro, 18:00
Jamie Oliver nad Morzem Śródziemnym
...
Jutro, 18:10
Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz półfinałowy: Manchester City FC - Chelsea FC
...
Oglądaj kanał
Jutro, 19:00
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
...
Jutro, 19:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
...
Jutro, 20:00
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:00
Londyn w ogniu
...
Jutro, 20:00
The Voice Kids 7
...
Jutro, 20:20
Komisarz Alex 21
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:00
Ruch oporu: Żydzi przeciwko nazistom
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:20
Teoria wszystkiego
...
Jutro, 22:20
Kryptonim Polska
...
Oglądaj kanał
Pojutrze, 14:50
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet - mecz: MKS FunFloor Lublin - KGHM MKS Zagłębie Lubin
...
Pojutrze, 14:55
Megakonstrukcje przeszłości
...
Oglądaj kanał
Pojutrze, 16:00
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: TAURON Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
...
Pojutrze, 17:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
...
Oglądaj kanał
Pojutrze, 20:00
Uprowadzona 3
...
Oglądaj kanał
Pojutrze, 20:00
Diuna
...
Pojutrze, 20:00
Człowiek ze stali
...
Pojutrze, 20:00
Kamienne Pięści
...
Pojutrze, 20:00
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
...
Pojutrze, 20:10
Miłość i śmierć
...
Pojutrze, 20:55
Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
...
Oglądaj kanał
Powrót
Belsat TV
Dzisiaj
sobota
niedziela
poniedziałek
06:00
Obiektyw
Program informacyjny
06:25
Studio Belsat
Program informacyjny
06:00
Obiektyw
Program informacyjny
06:25
Studio Belsat
Program informacyjny
06:00
Obiektyw
Program informacyjny
06:20
My i świat
odc. 550, Program publicystyczny
06:00
Tydzień z
Program informacyjny
07:35
Wąsy Skaryny
odc. 85, Serial dokumentalny
07:30
The Kokoska family on the road
odc. 2, Serial animowany
07:35
Wyprawy i przygody
odc. 8, Serial animowany
07:50
Awantura o Basię
odc. 2/12, Serial przygodowy
07:05
Szczerze mówiąc
odc. 111, Magazyn
07:30
Białoruski świat
odc. 236, Magazyn
07:50
Annie and Joey
odc. 2, Serial animowany
07:35
Hardcorowa kreskówka
Magazyn
08:00
Wot tak
Program informacyjny
08:20
Mova Nanova
odc. 361, Magazyn
08:35
Białorusin Białorusinowi
odc. 110, Magazyn
08:55
Bezwiz
Program publicystyczny
08:05
Billy the Cowboy Hamster
odc. 15, Serial animowany
08:20
Billy the Cowboy Hamster
odc. 16, Serial animowany
08:30
Alpejska przygoda
Film familijny
08:00
Wot tak
Program informacyjny
09:00
My i świat
Program publicystyczny
09:40
Nad Niemnem
odc. 533, Magazyn Polaków na Białorusi
09:40
Pojedynek z Vitaliom Cygankowym
odc. 69, Program publicystyczny
09:00
Pojedynek z Vitaliom Cygankowym
odc. 69, Program publicystyczny
09:45
Wojownicy
Program publicystyczny
10:00
Wot tak
Program informacyjny
10:20
Tok myśli
odc. 68, Magazyn
10:55
My i świat
odc. 550, Program publicystyczny
10:10
Chaj Tak TV
odc. 221, Magazyn
10:40
Łukawyje nowosti
odc. 177, Magazyn
10:55
Wieczernij szpil
odc. 207, Magazyn
10:00
Wot tak
Program informacyjny
11:00
Studio Belsat
Program informacyjny
11:35
Hardcorowa kreskówka
odc. 148, Magazyn
11:15
Rosyjski akcent w Izraelu
Film dokumentalny
11:00
Studio Belsat
Program informacyjny
12:00
Korona królów. Jagiellonowie
odc. 33, Telenowela historyczna
12:25
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia
odc. 33, Serial dokumentalny
12:50
The Chosen 2
odc. 9, Serial religijny
12:05
Plan B
odc. 84, Program publicystyczny
13:00
Młody Piłsudski
odc. 9, Serial historyczny
13:45
Święta, święta i po świętach
Film obyczajowy
14:00
Obiektyw Flesz
Program informacyjny
14:05
Wot tak flesz
Program informacyjny
14:15
Młody Piłsudski
odc. 8, Serial historyczny
14:00
Stulecie Winnych 4
odc. 46, Serial obyczajowy
14:45
Projektantka
Komediodramat
14:00
Obiektyw Flesz
Program informacyjny
14:05
Wot tak flesz
Program informacyjny
14:15
The Chosen 2
odc. 9, Serial religijny
15:05
Kim był Jerzy Giedroyć?
odc. 1, Film dokumentalny
15:15
Ukraina. Powrót swojej historii
odc. 2, Film dokumentalny
15:20
Oprawcy z Katynia
odc. 2, Film dokumentalny
16:00
My i świat
Program publicystyczny
16:45
Plan B
Program publicystyczny
16:40
Oprawcy z Katynia
odc. 2, Film dokumentalny
16:10
Tales of Soviet Repressions
odc. 8, Cykl reportaży
16:20
Tok myśli
Magazyn
16:50
Łukawyje nowosti
Magazyn
17:35
Białorusin Białorusinowi
Magazyn
17:30
Chaj Tak TV
odc. 221, Magazyn
17:05
Mova Nanova
odc. 362, Magazyn
17:25
Hardcorowa kreskówka
odc. 149, Magazyn
17:45
Wojownicy
odc. 77, Program publicystyczny
17:10
Szczerze mówiąc
odc. 111, Magazyn
17:35
Wąsy Skaryny
Serial dokumentalny
18:00
Wot tak
Program informacyjny
18:00
Wot tak
Program informacyjny
18:00
Wot tak
Program informacyjny
18:00
Wot tak
Program informacyjny
19:00
Obiektyw
Program informacyjny
19:25
Studio Belsat
Program informacyjny
19:00
Obiektyw
Program informacyjny
19:20
Wieczernij szpil
odc. 207, Magazyn
19:40
Szczerze mówiąc
odc. 111, Magazyn
19:00
Tydzień z
Program informacyjny
19:00
Obiektyw
Program informacyjny
19:25
Studio Belsat
Program informacyjny
20:30
Łukawyje nowosti
Magazyn
20:45
Tok myśli
Magazyn
20:05
Święta, święta i po świętach
Film obyczajowy
20:35
Opowieść o trzech siostrach
Film obyczajowy
20:30
Plan B
Program publicystyczny
21:20
trwa
Podejrzenie
…
odc. 2, Film kryminalny
…
21:40
Furia
odc. 22, Serial kryminalny
21:20
Kim był Jerzy Giedroyć?
odc. 2, Film dokumentalny
22:15
Projektantka
Komediodramat
22:45
Rosyjski akcent w Izraelu
Film dokumentalny
22:20
Podejrzenie
odc. 2, Film kryminalny
22:20
Święta, święta i po świętach
Film obyczajowy
23:35
Wot tak
Program informacyjny
23:15
Wot tak
Program informacyjny
23:55
Wot tak
Program informacyjny
00:10
Wot tak
Program informacyjny
00:30
Obiektyw
Program informacyjny
00:50
Zakończenie programu
00:10
Tydzień z
Program informacyjny
00:50
Obiektyw
Program informacyjny
01:05
Obiektyw
Program informacyjny
01:30
Studio Belsat
Program informacyjny
01:45
Zakończenie programu
01:15
Studio Belsat
Program informacyjny
02:35
Zakończenie programu
02:20
Trzeci oficer
odc. 5, Serial sensacyjny
03:10
Zakończenie programu
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin