POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Powrót
Eurosport 1 HD
Dzisiaj
sobota
niedziela
poniedziałek
05:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - zjazd kobiet
05:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
05:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu kobiet
06:30
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
06:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
06:30
Formuła E: ePrix Japonii
06:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu mężczyzn
06:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy
06:30
La Vie Sportive
Magazyn sportowy
07:30
La Vie Sportive
Magazyn sportowy
08:30
Chasing Glory
Magazyn sportowy
08:15
Snooker: Turniej Players Championship - mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
08:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
08:45
Monumental Cobbles
Magazyn sportowy
08:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
09:30
The Olympians
Magazyn sportowy
09:40
trwa
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
…
09:45
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
10:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
10:00
Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
11:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu kobiet
11:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu mężczyzn
11:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
12:00
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
12:00
Monumental Cobbles
Magazyn sportowy
13:00
Monumental Cobbles
Magazyn sportowy
13:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
13:15
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
13:30
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
14:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
15:30
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
15:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków - 1. etap
16:45
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
17:00
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
17:30
Monumental Cobbles
Magazyn sportowy
17:45
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
18:00
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
18:30
Snooker: Turniej Players Championship - mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
18:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:00
Judo Show
Magazyn sportowy
19:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy
19:00
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024 - mecz: Włochy - Korea Południowa
20:00
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
21:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu kobiet
21:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - 2. przejazd slalomu mężczyzn
21:00
Monumental Cobbles
Magazyn sportowy
21:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
22:00
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne - snowcross
22:30
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
22:00
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
22:00
The Minute
Magazyn sportowy
22:05
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków - 1. etap
23:30
Snooker: Turniej Players Championship - mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
23:00
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
23:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
00:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
00:00
Snooker: Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy
01:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - supergigant kobiet
01:30
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
01:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
01:30
Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
02:15
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - supergigant mężczyzn
03:00
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
03:05
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
03:00
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
03:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków - 1. etap
04:30
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne - snowcross
04:30
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre - skicross
04:30
Snooker: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
04:30
Snooker: Turniej World Grand Prix - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin