POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Dziś, 11:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
...
Dziś, 12:20
Bear Grylls w strefie wojny
...
Oglądaj kanał
Dziś, 16:55
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 1. dzień
...
Dziś, 20:00
Męska gra
...
Oglądaj kanał
Dziś, 20:00
Wstrząsy
...
Oglądaj kanał
Dziś, 20:40
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain Handball - Barca
...
Dziś, 20:55
Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester City FC
...
Dziś, 21:00
Oldboy: Zemsta jest cierpliwa
...
Oglądaj kanał
Dziś, 21:05
Agenci NCIS: Hawaje
...
Oglądaj kanał
Dziś, 21:35
Kuchenne rewolucje
...
Dziś, 21:45
Daniel
...
Dziś, 22:10
Azyl
...
Oglądaj kanał
Jutro, 15:30
Kolarstwo: Tour de Romandie - 3. etap
...
Jutro, 17:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Warta Poznań
...
Jutro, 18:00
Rolnicy. Podlasie
...
Jutro, 18:25
Leśniczówka
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:00
Matrix Zmartwychwstania
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:15
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: ORLEN OIL Motor Lublin - KS Apator Toruń
...
Jutro, 20:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
...
Jutro, 20:50
Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
...
Jutro, 21:00
Czarodzieje z kanadyjskich złomowisk 2
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:05
Raport mniejszości
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:00
Straceni chłopcy
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:10
Dzikie żądze
...
Oglądaj kanał
Powrót
TVP Sport HD
Dzisiaj
piątek
sobota
niedziela
06:45
Strongman: Liga Mistrzów 2023
odc. 14,
06:00
Strongman: Liga Mistrzów 2023
odc. 15,
06:55
Strongman: Liga Mistrzów 2023
odc. 16,
06:00
Sportowy wieczór
Program informacyjny
06:35
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024 - mecz finałowy: Brazylia - Włochy
06:00
Sportowy wieczór
Program informacyjny
06:40
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 3. dzień
07:45
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19 - Malta 2023 - mecz finałowy: Portugalia - Włochy
07:55
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Rumunia i Gruzja 2023 - mecz finałowy: Anglia - Hiszpania
08:00
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych
Cykl reportaży
08:30
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
Film dokumentalny
08:25
Strongman: Liga Mistrzów 2023
odc. 11,
09:40
Urodzone, by grać
Film dokumentalny
09:20
Tenis stołowy: Liga Mistrzyń - mecz finałowy: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Etival ASRTT
10:00
Kamerą TVP Sport
Cykl felietonów
10:30
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa - mecz 1. rundy fazy play-off: Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno
10:15
Kamerą TVP Sport
Cykl felietonów
10:35
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Islandia - Polska
10:55
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga - mecz: AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław
11:30
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024 - 2. dzień
12:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
12:45
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Austria
13:00
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024 - 1. dzień
14:35
Boks: Gala w Tokio - podsumowanie
14:50
Oko w oko
Magazyn sportowy
15:00
Megafights - walki stulecia
odc. 28, Magazyn bokserski
15:55
Ring TVP Sport
Magazyn bokserski
15:45
Oko w oko
Magazyn sportowy
15:25
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 4. dzień
16:55
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 1. dzień
16:55
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 2. dzień
16:25
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 3. dzień
16:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - studio
17:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Cracovia
19:40
Tenis stołowy: Puchar Europy - mecz finałowy: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - KS Dekorglass Działdowo
19:25
Tenis stołowy: Liga Mistrzyń - mecz finałowy: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Etival ASRTT
19:05
Droga do EURO 2024
odc. 7, Magazyn piłkarski
19:40
Piłka nożna: 2. liga - mecz: Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
20:10
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024 - 2. dzień
21:45
Sportowy wieczór
Program informacyjny
21:45
Sportowy wieczór
Program informacyjny
22:25
Sportowy wieczór
Program informacyjny
22:30
Sportowy wieczór
Program informacyjny
22:30
Legendy KSW
odc. 7, Magazyn sportów walki
22:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Cracovia
23:05
Ring TVP Sport
Magazyn bokserski
23:15
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 2. dzień
00:05
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024 - 1. dzień
00:50
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas - waga lekka: Edwin De Los Santos - Shakur Stevenson
00:55
Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas - waga superpiórkowa: Robson Conceicao - Emanuel Navarrete
00:40
Boks: Gala w Shawnee - podsumowanie
01:40
Boks - waga supermusza: Ricardo Malajika - Kevin Luis Munoz
02:35
Boks - waga piórkowa: Francesco Grandelli - Stefan Voda
02:00
Boks: Gala w Las Vegas - podsumowanie
02:00
Boks: Gala w Kempton Park - podsumowanie
03:35
Boks: Gala w Pembroke Pines - podsumowanie
03:05
Legendy KSW
odc. 7, Magazyn sportów walki
04:20
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas - waga kogucia: Nonito Donaire - Alexandro Santiago
04:20
Boks: Gala w Broadbeach - waga superkogucia: Sam Goodman - Ra'eese Aleem
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin