POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Dziś, 11:00
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
...
Dziś, 13:35
Kolarstwo: Tour of the Alps - 4. etap
...
Dziś, 17:20
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin
...
Dziś, 17:55
Hokej - mecz towarzyski: Polska - Słowenia
...
Dziś, 20:00
Sok z żuka
...
Oglądaj kanał
Dziś, 20:05
Nasz nowy dom
...
Oglądaj kanał
Dziś, 20:10
Pasażerowie nocy
...
Dziś, 20:35
Ojciec Mateusz 31
...
Oglądaj kanał
Dziś, 21:00
Showtime
...
Dziś, 21:50
Brioni. Prywatna wyspa Tito
...
Dziś, 22:00
Szyfry wojny
...
Oglądaj kanał
Dziś, 22:30
Dwie flagi
...
Oglądaj kanał
Jutro, 10:00
Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
...
Jutro, 20:00
Król rozrywki
...
Jutro, 20:00
Narodziny gwiazdy
...
Jutro, 20:00
Joker
...
Jutro, 20:15
Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: Orlen Oil Motor Lublin - Ebut.pl Stal Gorzów
...
Oglądaj kanał
Jutro, 20:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
...
Jutro, 20:30
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28 w Łomży
...
Jutro, 20:50
IRA na dobry wieczór
...
Jutro, 21:00
Wyprawa po skarby z Bettany Hughes 3
...
Oglądaj kanał
Jutro, 21:05
Mission: Impossible 3
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:00
Otchłań: Powstanie i upadek nazizmu
...
Oglądaj kanał
Jutro, 22:10
Bracia
...
Powrót
TVP Wilno
Dzisiaj
piątek
sobota
niedziela
05:10
Zakończenie programu
06:00
Żubr Pompik
odc. 11, Serial animowany
06:05
Ugotuj nam bajkę
Program dla dzieci
06:25
Stacyjkowo
odc. 104, Serial animowany
06:35
Kuchenne recepty
odc. 8, Magazyn
06:00
Żubr Pompik
odc. 12, Serial animowany
06:05
Supełkowe ABC
odc. 77, Program dla dzieci
06:30
Licz na Wiktora
odc. 8, Program edukacyjny
06:35
Tajemnice sal operacyjnych
Serial dokumentalny
06:00
Świat od świtu do zmierzchu
Serial dokumentalny
06:35
Anna Dymna - spotkajmy się
Talk-show
06:00
Info Wilno
odc. 1211, Program informacyjny
06:15
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
06:25
Zapomniani, odzyskani
odc. 5, Magazyn kulturalny
06:30
Aktor Pana Boga
Film dokumentalny
07:00
Info Wilno
odc. 1208, Program informacyjny
07:15
Studio Wilno
odc. 878, Program publicystyczny
07:35
Rozmowy niesymetryczne
Program publicystyczny
07:00
Info Wilno
odc. 1209, Program informacyjny
07:15
Studio Wilno
odc. 879, Program publicystyczny
07:35
Polonia 24
Magazyn informacyjny
07:00
Rok w ogrodzie
Magazyn
07:20
Rok w ogrodzie extra
Magazyn
07:30
Z przytupem
Widowisko
07:50
Polskie drogi
odc. 5/11, Serial wojenny
07:00
Wilno na dzień dobry
odc. 18, Magazyn
08:20
Notacje
Cykl dokumentalny
08:35
Sześć sióstr
odc. 161, Serial obyczajowy
08:05
Jak żyje las
odc. 1, Magazyn przyrodniczy
08:30
Języczek u wagi
odc. 19, Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
08:35
Sześć sióstr
odc. 162, Serial obyczajowy
08:00
Imbir i Cytryna
odc. 46, Magazyn
08:25
Detektyw Literka
odc. 70, Magazyn edukacyjny
08:40
The Voice Kids 7
odc. 15, Widowisko
09:30
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
09:55
Gra słów. Krzyżówka
odc. 808, Teleturniej
09:35
Okrasa łamie przepisy
Magazyn kulinarny
09:05
Przyjaciele
Widowisko
09:15
Ugotuj nam bajkę
Program dla dzieci
09:35
Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem
odc. 12/13, Serial obyczajowy
10:15
Ugotuj nam bajkę
Program dla dzieci
10:35
Żubr Pompik
odc. 11, Serial animowany
10:40
Nauka literek z Żużu
Program edukacyjny
10:45
Ukryte skarby
Cykl reportaży
10:00
Gra słów. Krzyżówka
odc. 809, Teleturniej
10:20
Supełkowe ABC
odc. 77, Program dla dzieci
10:45
Lena na Kaukazie
Cykl reportaży
10:20
Zwierzaki Czytaki
odc. 7, Program edukacyjny
10:35
Imbir i Cytryna
odc. 45, Magazyn
10:00
The Voice Kids 7
odc. 15, Widowisko
10:30
Zwierzaki Czytaki
odc. 96, Program edukacyjny
10:45
Studio Raban
Magazyn dla młodzieży
11:10
Korona królów. Jagiellonowie
odc. 155, Telenowela historyczna
11:35
Leśniczówka
odc. 789, Telenowela
11:10
Fajna Polska
Magazyn turystyczno-lifestylowy
11:00
Plebania
odc. 725, Serial obyczajowy
11:20
Plebania
odc. 726, Serial obyczajowy
11:45
Anna Dymna - spotkajmy się
Talk-show
11:05
Plebania
odc. 727, Serial obyczajowy
11:30
Plebania
odc. 728, Serial obyczajowy
11:55
Jak żyje las
Magazyn przyrodniczy
12:00
Info Wilno - flesz
odc. 752, Program informacyjny
12:05
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
12:15
Prywatne życie zwierząt 8
odc. 4, Serial przyrodniczy
12:40
Szansa na sukces. Opole 2024 2
odc. 5, Widowisko
12:00
Info Wilno - flesz
odc. 753, Program informacyjny
12:05
Kuchenne recepty
odc. 8, Magazyn
12:30
Zakochaj się w Polsce
odc. 313, Magazyn
12:50
Kulisy dobrego humoru
odc. 22, Talk-show
12:10
Przyrodnik na tropie
odc. 5, Serial dokumentalny
12:40
Giganci historii
Teleturniej
12:20
Przyrodnik na tropie
odc. 6, Serial dokumentalny
12:45
Ewangeliarz Litewski
odc. 86, Cykl reportaży
13:30
Muzeum Polskiej Piosenki
odc. 54, Program rozrywkowy
13:40
Pasjonaci
Serial dokumentalny
13:40
Va banque
odc. 629, Teleturniej
13:25
Fajna Polska
Magazyn turystyczno-lifestylowy
13:00
Transmisja mszy świętej z kaplicy Domu Prowincjalnego Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza w Warszawie
Program religijny
14:05
Słownik polsko@polski
Talk-show prof. Jana Miodka
14:30
Dobre historie
Magazyn
14:05
Va banque
odc. 630, Teleturniej
14:30
Historie wileńskie
odc. 5, Serial dokumentalny
14:05
Va banque
odc. 631, Teleturniej
14:35
Va banque
odc. 632, Teleturniej
14:10
Nowe spojrzenie
odc. 138, Cykl reportaży
14:35
Reportaże kresowe
Cykl reportaży
14:50
Polacy światu
Cykl dokumentalny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Klan
odc. 919, Telenowela
15:45
Barwy szczęścia
odc. 426, Serial obyczajowy
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Klan
odc. 920, Telenowela
15:45
Barwy szczęścia
odc. 427, Serial obyczajowy
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Ojciec Mateusz 13
odc. 161, Serial kryminalny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Rodzina Połanieckich
odc. 2/7, Serial obyczajowy
16:10
Stacyjkowo
odc. 104, Serial animowany
16:20
Raport naukowy
odc. 80, Magazyn popularnonaukowy
16:45
Nauka literek z Żużu
Program edukacyjny
16:49
Doręczyciel
odc. 14-ost., Serial obyczajowy
16:10
Żubr Pompik
odc. 12, Serial animowany
16:15
Supełkowe ABC
odc. 77, Program dla dzieci
16:40
Licz na Wiktora
odc. 8, Program edukacyjny
16:45
Na dobre i na złe
odc. 73, Serial obyczajowy
16:05
Niezłomni polskich kresów
odc. 9, Cykl reportaży
16:30
Nowe spojrzenie
odc. 138, Cykl reportaży
16:50
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
16:40
Imbir i Cytryna
odc. 46, Magazyn
17:30
Niezłomni polskich kresów
odc. 9, Cykl reportaży
17:35
Unia kulinarna
odc. 151, Magazyn kulinarny
17:05
Wiedźmin
odc. 7/13, Serial fantasy
17:55
Zapomniani, odzyskani
Magazyn kulturalny
17:05
O mnie się nie martw 12
odc. 12/13, Serial komediowy
17:50
Wielki test. Polska muzyka rozrywkowa
Widowisko
18:00
Info Wilno
odc. 1209, Program informacyjny
18:15
Studio Wilno
odc. 879, Program publicystyczny
18:35
Muzeum Polskiej Piosenki
odc. 105, Program rozrywkowy
18:40
M jak miłość
odc. 725, Serial obyczajowy
18:00
Info Wilno
odc. 1210, Program informacyjny
18:15
Studio Wilno
odc. 880, Program publicystyczny
18:35
Ranczo 9
odc. 113, Serial obyczajowy
18:00
Info Wilno
odc. 1211, Program informacyjny
18:15
Ewangeliarz Litewski
odc. 86, Cykl reportaży
18:30
Tygiel
odc. 59, Magazyn
18:50
Rzecz Polska
Cykl dokumentalny
19:30
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
19:55
Pytanie dnia
Program publicystyczny
19:20
Języczek u wagi
odc. 19, Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
19:30
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
19:55
Pytanie dnia
Program publicystyczny
19:00
Polacy to wiedzą!
odc. 35, Teleturniej
19:30
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
19:10
Świadkowie czasu
odc. 15, Magazyn
19:30
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
19:50
Notacje
Cykl dokumentalny
20:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz na dobry wieczór
Widowisko muzyczne
20:50
Kulisy dobrego humoru
odc. 22, Talk-show
20:00
Mistrz
Dramat biograficzny
20:00
The Voice Kids 7
odc. 15, Widowisko
20:00
Polskie drogi
odc. 6/11, Serial wojenny
21:40
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
21:30
Koło historii
Cykl reportaży
21:20
Hity i historie gwiazd
Magazyn muzyczny
21:35
The Voice Kids 7
odc. 15, Widowisko
21:25
Rzecz Polska
Cykl dokumentalny
21:40
IRA na dobry wieczór
Widowisko muzyczne
22:00
Archiwista
odc. 11, Serial kryminalny
22:45
Info Wilno
odc. 1209, Program informacyjny
22:05
Ojciec Mateusz 13
odc. 161, Serial kryminalny
22:50
Info Wilno
odc. 1210, Program informacyjny
22:05
Ranczo 9
odc. 113, Serial obyczajowy
22:50
Info Wilno
odc. 1211, Program informacyjny
22:35
To jest grane
Program muzyczny
23:00
Studio Wilno
odc. 879, Program publicystyczny
23:20
Niezłomni polskich kresów
odc. 9, Cykl reportaży
23:45
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
23:05
Studio Wilno
odc. 880, Program publicystyczny
23:25
Sport
Program informacyjny
23:30
Kryminalna Wileńszczyzna
odc. 4, Cykl reportaży
23:45
Rozmowy w Mackiewiczówce
odc. 20, Wywiad
23:05
Kulisy dobrego humoru
odc. 22, Talk-show
23:55
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
23:00
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
23:20
Sport
Program informacyjny
23:25
Tygiel
odc. 59, Magazyn
23:45
Imbir i Cytryna
odc. 46, Magazyn
00:15
Sport
Program informacyjny
00:20
Doręczyciel
odc. 14-ost., Serial obyczajowy
00:10
Na dobre i na złe
odc. 73, Serial obyczajowy
00:05
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
00:35
Sport
Program informacyjny
00:40
Nowe spojrzenie
odc. 138, Cykl reportaży
00:05
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
Magazyn historyczny
00:30
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
00:50
La La Poland
odc. 6, Program rozrywkowy
01:00
Info Wilno
odc. 1209, Program informacyjny
01:20
Studio Wilno
odc. 879, Program publicystyczny
01:35
Kryminalna Wileńszczyzna
odc. 4, Cykl reportaży
01:50
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
01:00
Opowieści dziewczęce
Film dokumentalny
01:05
Info Wilno
odc. 1211, Program informacyjny
01:20
Szansa na sukces. Opole 2024 2
odc. 5, Widowisko
01:35
Plebania
odc. 727, Serial obyczajowy
02:20
Klan
odc. 919, Telenowela
02:45
Info Wilno
odc. 1209, Program informacyjny
02:00
Języczek u wagi
odc. 19, Cykl językoznawczy Karoliny Ratajczak
02:05
Klan
odc. 920, Telenowela
02:30
Śpiewała Ewa Demarczyk
Film dokumentalny
02:10
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
02:45
Plebania
odc. 725, Serial obyczajowy
02:00
Plebania
odc. 728, Serial obyczajowy
02:20
O mnie się nie martw 12
odc. 12/13, Serial komediowy
03:00
Studio Wilno
odc. 879, Program publicystyczny
03:20
Rozmowy niesymetryczne
Program publicystyczny
03:30
W światłach muzyki
odc. 4, Program muzyczny
03:55
Zakończenie programu
03:05
Plebania
odc. 726, Serial obyczajowy
03:30
Info Wilno
odc. 1211, Program informacyjny
03:45
Wielki test. Bohaterowie polskiego podziemia
Widowisko
03:05
Program informacyjny 19.30
Program informacyjny
03:25
Idźmy naprzód z nadzieją - 17. Dzień Papieski
Koncert
04:00
Zakończenie programu
04:20
Zakończenie programu
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin