• AMC Program AMC

  • sob. 13 października
  • niedz. 14 października
  • pon. 15 października
  • wt. 16 października
  • śr. 17 października
  • czw. 18 października
  • pt. 19 października
  • dzisiaj
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
05:05

Lot z Ashiyi

Film przygodowy, Japonia/USA 1964

05:15

Złota jesień

Komedia kryminalna, Wielka Brytania 2016

05:00

Niepokonany

Film fantastyczny, Kanada/USA 2001

05:10

Przewodnik ornitologa

Komedia, USA 2013

06:00

Eichmann Show

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

06:30

Dyliżans

Western, USA 1986

06:05

I'm Reed Fish

Komedia, USA 2006

06:45

Po przejściach

Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2002

06:00

Josie i kociaki

Komedia, USA/Kanada 2001

06:00

Lotnik

Film przygodowy, USA 1985

06:50

Mózg za miliard dolarów

Thriller, Wielka Brytania 1967

06:00

Avanti!

Komedia, USA/Włochy 1972

06:20

Zaginiony skarb

Film sensacyjny, USA 2003

06:30

W innym życiu

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2001

06:35

Niebezpieczne miasto

Thriller, Kanada/USA 2001

06:00

Amerykańska rapsodia

Dramat historyczny

06:35

Ucieczka w milczenie

Dramat obyczajowy, USA 2004

06:10

Salomon i królowa Saby

Dramat historyczny

07:50

Czas motyli

Dramat obyczajowy, USA/Meksyk 2001

07:55

Strzał dla Sokratesa

Komediodramat, Wielka Brytania 2014

07:55

Powrót do szkoły

Komedia, USA 1986

07:50

Militia

Film sensacyjny, USA 2000

08:20

Garsoniera

Komedia, Czechosłowacja 1987

08:35

Konnica

Film przygodowy, USA 1959

08:55

Kasjerzy czy kasiarze?

Komedia kryminalna, USA 2003

08:45

Świat rzeki

Film SF, USA 2003

08:10

Rewolwerowiec

Western, USA 1976

08:25

Studnia i wahadło

Horror, USA 1961

08:20

Wyprawa

Film przygodowy, USA 2006

08:00

Studnia i wahadło

Horror, USA 1961

08:25

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

08:35

Podróż do Indii

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1984

08:55

Po przejściach

Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2002

09:40

Błękit nieba

Dramat obyczajowy, USA 1994

09:45

Zwycięski sezon

Komedia, USA 2009

09:45

Szczęście Harry'ego

Komedia, USA 1966

09:40

Powrót muszkieterów

Film przygodowy, Wielka Brytania/Francja/Hiszpania 1989

09:35

Eichmann Show

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

10:45

Coronado

Film przygodowy, Niemcy/USA 2003

10:50

Puckoon

Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

10:45

Człowiek zagadka

Film sensacyjny, Wielka Brytania 1983

10:30

Stalowy świt

Film SF, USA 1987

10:05

Ucieczka w kajdanach

Dramat kryminalny, USA 1958

10:00

Droga

Thriller, USA 2009

10:20

Projekt "Momentum"

Thriller, USA/Niemcy 2003

10:45

Dyliżans

Western, USA 1986

11:35

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

11:45

Pechowiec na prerii

Komedia, USA 1959

11:45

Na dobre i na złe

Komedia, USA 1989

11:40

Czysta karta

Film SF, USA 2008

11:55

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

11:25

Tate - mały geniusz

Film obyczajowy, USA 1991

11:40

Czas motyli

Dramat obyczajowy, USA/Meksyk 2001

12:30

Niezwykła randka

Komedia, USA 1991

12:25

Krwiożerczy rój

Thriller, USA/Meksyk 2003

12:15

Sułtani westernu

Western, USA 1991

12:35

Hazardzista

Dramat psychologiczny, Kanada/Wielka Brytania 2003

12:20

Meandry świadomości

Dramat kryminalny, Kanada 2000

12:05

Wielki napad na pociąg

Komedia sensacyjna, Wielka Brytania 1979

12:05

Ukryta strategia

Dramat wojenny, USA 2007

12:10

Inny dzień

Dramat obyczajowy, Kanada/USA 2001

12:35

Lot z Ashiyi

Film przygodowy, Japonia/USA 1964

13:35

Dyliżans

Western, USA 1986

13:35

Po przejściach

Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2002

13:25

Geronimo

Western, USA 1962

13:50

Szarża lekkiej brygady

Dramat wojenny, Wielka Brytania 1968

13:20

Ucieczka w milczenie

Dramat obyczajowy, USA 2004

13:30

Salomon i królowa Saby

Dramat historyczny

14:25

I'm Reed Fish

Komedia, USA 2006

14:10

Josie i kociaki

Komedia, USA/Kanada 2001

14:25

Lotnik

Film przygodowy, USA 1985

14:30

Porwany

Film przygodowy, Wielka Brytania 1971

14:10

Zaginiony skarb

Film sensacyjny, USA 2003

14:10

W innym życiu

Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2001

14:00

Amerykańska rapsodia

Dramat historyczny

14:35

W krainie zabawek

Film dla, USA/Niemcy 1986

15:25

Garsoniera

Komedia, Czechosłowacja 1987

15:25

Konnica

Film przygodowy, USA 1959

15:25

Kasjerzy czy kasiarze?

Komedia kryminalna, USA 2003

15:10

The Watsons Go to Birmingham

Film obyczajowy, USA 2013

16:15

Strzał dla Sokratesa

Komediodramat, Wielka Brytania 2014

16:05

Powrót do szkoły

Komedia, USA 1986

16:15

Militia

Film sensacyjny, USA 2000

16:30

Świat rzeki

Film SF, USA 2003

16:00

Rewolwerowiec

Western, USA 1976

16:05

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

16:15

Chłopcy

Dramat obyczajowy, USA 1996

16:15

Wyprawa

Film przygodowy, USA 2006

16:00

Harry i syn

Dramat obyczajowy, USA 1984

16:55

Podróż do Indii

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1984

16:15

Po przejściach

Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2002

16:25

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

16:35

I'm Reed Fish

Komedia, USA 2006

17:50

Proste lekarstwo

Komedia, USA 2007

17:40

Człowiek w żelaznej masce

Film przygodowy, Francja/Włochy 1962

17:55

Pocałunek przed śmiercią

Film kryminalny, USA 1956

17:15

Człowiek zagadka

Film sensacyjny, Wielka Brytania 1983

17:55

Ucieczka w kajdanach

Dramat kryminalny, USA 1958

18:05

Zwycięski sezon

Komedia, USA 2009

18:05

Powrót muszkieterów

Film przygodowy, Wielka Brytania/Francja/Hiszpania 1989

18:15

Stalowy świt

Film SF, USA 1987

18:00

Droga

Thriller, USA 2009

18:15

Projekt "Momentum"

Thriller, USA/Niemcy 2003

18:10

Eichmann Show

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

18:05

Dyliżans

Western, USA 1986

18:25

Nauka jazdy

Komedia, Wielka Brytania 2006

19:50

Portrety gwiazd

Program dokumentalny

19:45

Sułtani westernu

Western, USA 1991

19:05

Ostatni zajazd Daltonów

Western, USA 1979

19:50

Wielki napad na pociąg

Komedia sensacyjna, Wielka Brytania 1979

19:55

Lot z Ashiyi

Film przygodowy, Japonia/USA 1964

20:00

Niezwykła randka

Komedia, USA 1991

20:05

Na dobre i na złe

Komedia, USA 1989

20:10

Krwiożerczy rój

Thriller, USA/Meksyk 2003

20:10

Czysta karta

Film SF, USA 2008

20:05

Meandry świadomości

Dramat kryminalny, Kanada 2000

20:10

Ukryta strategia

Dramat wojenny, USA 2007

20:05

Inny dzień

Dramat obyczajowy, Kanada/USA 2001

20:00

Tate - mały geniusz

Film obyczajowy, USA 1991

20:05

Czas motyli

Dramat obyczajowy, USA/Meksyk 2001

20:20

Poza świadomością

Horror, USA 2001

22:00

Zack i Miri kręcą porno

Komedia romantyczna, USA 2008

22:00

Paparazzi

Komedia sensacyjna, USA/Kanada 2001

22:00

Humans

(2) Serial SF

22:00

Be Cool

Komedia kryminalna, USA 2005

22:00

Outpost: Front wschodni

Horror, Wielka Brytania 2013

22:00

Kraina bezprawia

(4) Serial przygodowy

22:00

Freejack

Film SF, USA 1992

22:00

Białe piaski

Thriller, USA 1992

22:00

Zeznanie

Thriller, USA 1999

22:00

Humans

(3) Serial SF

22:00

Pierwsza strona

Thriller, USA/Kanada 2003

22:00

Miasto śmierci

Film sensacyjny, Izrael/USA 1991

22:00

Kraina bezprawia

(5) Serial przygodowy

22:00

Bitwa o Ziemię

Film SF, USA 2000

23:55

Ale jazda!

Komedia, USA/Kanada 2002

23:00

Jesteśmy snem

Film SF, Kanada/USA 2002

23:50

Postrach z jeziora

Film SF, Kanada/USA 2004

23:00

Wejście ninja

Film sensacyjny, USA 1981

23:00

Filozofowie

Film SF, USA/Indonezja 2013

23:55

Zaćmienie

Thriller, USA/Francja 1997

23:00

Wreckers

Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

00:05

Amatorski projekt

Komedia, USA/Niemcy 2005

00:55

Amerykański szatan

Thriller, USA 2017

00:20

Blue State

Komediodramat, Kanada/USA 2007

00:10
trwa

Filozofowie

Film SF, USA/Indonezja 2013

00:10

Hollywoodland

Dramat kryminalny, USA 2006

00:15

Robocop II

Film SF, USA 1990

00:15

Przeprawa

Dramat wojenny, Wielka Brytania 1979

00:50

Spustoszenie

Dramat kryminalny, USA/Niemcy 2005

00:15

Potęga strachu

Thriller, Niemcy/USA 2006

01:45

Skrajności

Dramat obyczajowy, USA 1986

01:00

Zapętleni

Komedia, Wielka Brytania 2009

01:10

Robocop III

Film SF, USA 1993

01:55

Zeznanie

Thriller, USA 1999

02:00

Godziny rozpaczy

Thriller, USA 1990

02:10

Powrót człowieka zwanego Koniem

Western, USA 1976

02:15

Rybka zwana Wandą

Komedia sensacyjna, USA/Wielka Brytania 1988

02:20

Robocop

Film sensacyjny, USA 1987

02:45

Priscilla, królowa pustyni

Komediodramat, Australia/Wielka Brytania 1994

02:30

Hollywoodland

Dramat kryminalny, USA 2006

02:20

Powrót człowieka zwanego Koniem

Western, USA 1976

02:40

American Psycho II

Horror, USA 2002

02:35

Godziny rozpaczy

Thriller, USA 1990

03:00

Pięciu z Balibo

Thriller, Australia 2009

03:30

Szczęście Harry'ego

Komedia, USA 1966

03:10

Amerykański szatan

Thriller, USA 2017

03:10

Białe piaski

Thriller, USA 1992

04:00

West Side Story

Musical, USA 1961

04:35

Sztama

Dramat obyczajowy, USA 2000

04:20

Kiedy Billie pokonała Bobby'ego

Komediodramat, Kanada/USA 2001

04:20

Agent wpływu

Dramat kryminalny, Kanada 2002

04:45

Pan North

Film obyczajowy, USA 1988

04:10

Strzał dla Sokratesa

Komediodramat, Wielka Brytania 2014

04:45

Pytanie do Boga

Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

04:25

Zwycięski sezon

Komedia, USA 2009

04:35

Pocałunek przed śmiercią

Film kryminalny, USA 1956

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv