• Polsat Sport Program Polsat Sport

  • czw. 11 października
  • pt. 12 października
  • sob. 13 października
  • niedz. 14 października
  • pon. 15 października
  • wt. 16 października
  • śr. 17 października
  • dzisiaj
  • piątek
  • sobota
  • niedziela
  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
05:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

06:00

KOTV Classics

Magazyn bokserski

06:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

06:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

06:00

Holandia - Niemcy

Piłka nożna

06:00

Litwa - Czarnogóra

Piłka nożna

06:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

06:00

Hiszpania - Anglia

Piłka nożna

06:30
Na żywo

Serbia - Holandia

Siatkówka

06:00

7. strefa

Magazyn siatkarski

07:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

07:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

08:30

Chorwacja - Anglia

Piłka nożna

08:00
Na żywo

The Hammer Series Hong Kong

Kolarstwo

08:10

Trans World Sport

Magazyn sportowy

08:10

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

08:30

Polska - Gruzja

Piłka nożna

08:30

Atleci

Magazyn sportowy

08:10

ATP World Tour Uncovered

Magazyn tenisowy

08:00

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

09:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

09:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

09:10
Na żywo

Holandia - USA

Siatkówka

09:10
Na żywo

Włochy - Serbia

Siatkówka

09:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

09:00
Na żywo

Chiny - Włochy

Siatkówka

10:30
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

10:30

Polska - Portugalia

Piłka nożna

10:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

10:20

Stal Mielec - GKS Katowice

Piłka nożna

10:30

Atleci

Magazyn sportowy

11:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

11:00
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

11:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

11:00
Na żywo

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:30

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

11:40

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

12:30
Na żywo

AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń

Koszykówka

12:30
Na żywo

Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin

Koszykówka

12:10
Na żywo

Włochy - Japonia

Siatkówka

12:10
Na żywo

Holandia - Chiny

Siatkówka

12:30

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

12:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

12:10
Na żywo

Japonia - USA

Siatkówka

12:30
Na żywo

Trefl Sopot - Anwil Włocławek

Koszykówka

12:30
Na żywo

King Szczecin - Rosa Radom

Koszykówka

13:30
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

13:30
Na żywo

Turniej ATP w Szanghaju

Tenis

13:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

13:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

14:45
Na żywo

Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk

Siatkówka

14:20

Polska - Włochy

Piłka nożna

14:20

Hiszpania - Anglia

Piłka nożna

14:00

Francja - Niemcy

Piłka nożna

14:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

14:30

7. strefa

Magazyn siatkarski

14:45
Na żywo

PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Siatkówka

15:00
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

15:00
Na żywo

Turniej ATP w Wiedniu

Tenis

16:00

7. strefa

Magazyn siatkarski

16:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

16:30
Na żywo

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

16:30

Magazyn koszykarski

Magazyn koszykarski

16:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

16:00
trwa
Na żywo

DANISA Denmark Open w Odense

Badminton

17:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

17:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

17:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

17:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

17:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

17:00
Na żywo

7. strefa

Magazyn siatkarski

17:30
Na żywo

GKS Tychy - Raków Częstochowa

Piłka nożna

17:30
Na żywo

Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom

Siatkówka

17:10

Atleci

Magazyn sportowy

18:00
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Stocznia Szczecin - ZAKSA...

Siatkówka

18:30
Na żywo

APP Krispol Września - Kielce...

Siatkówka

18:00
Na żywo

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik...

Siatkówka

18:00
Na żywo

Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice

Siatkówka

18:00
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

18:00
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Polska - Portugalia

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Chorwacja - Anglia

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Holandia - Niemcy

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Polska - Włochy

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Hiszpania - Anglia

Piłka nożna

20:35
Na żywo

Francja - Niemcy

Piłka nożna

20:30
Na żywo

Stal Mielec - GKS Katowice

Piłka nożna

20:00
Na żywo

Onico Warszawa - Aluron Virtu Zawiercie

Siatkówka

20:30
Na żywo

Magazyn Fortuna 1. Ligi

Magazyn piłkarski

21:00
Na żywo

Turniej ATP w Bazylei

Tenis

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:50
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Piłka nożna

22:00

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:30
Na żywo

Liga Narodów UEFA

Magazyn piłkarski

23:00

Polska - Portugalia

Piłka nożna

00:30

Polska - Portugalia

Piłka nożna

00:30

Białoruś - Luksemburg

Piłka nożna

00:30

Słowacja - Czechy

Piłka nożna

00:30

Szkocja - Portugalia

Piłka nożna

00:30

Islandia - Szwajcaria

Piłka nożna

00:30

Belgia - Holandia

Piłka nożna

00:30

Polska - Portugalia

Piłka nożna

00:30

KSW

MMA

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

KSW

MMA

01:00

Polska - Włochy

Piłka nożna

01:00

KSW

MMA

01:00

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

02:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:30

7. strefa

Magazyn siatkarski

02:30

Cafe Futbol

Magazyn piłkarski

02:30

KSW

MMA

02:30

Polska - Włochy

Piłka nożna

02:30

Puncher Extra Time

Magazyn bokserski

02:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

02:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:30
Na żywo

Ryota Murata - Rob Brant

Boks

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

03:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:00

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

04:30

Przerwa w nadawaniu

Przerwa w emisji

Poznaj serwis
Program TV w 60 sekund!

Sprawdzaj aktualny program w swoim telefonie

Aplikacja Program TV

Ściągnij aplikację
Regulamin usługi Moje Kanały | Program tv został dostarczony i opracowany przez media-press.tv