Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - 3. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
170 min
wtorek, 19 maja 20:10
Po dwóch meczach rozegranych w Warszawie rywalizacja przenosi się do Dąbrowy Górniczej. W sezonie zasadniczym Legia pokonała tu miejscowy MKS 90:85, głównie dzięki świetnej postawie w czwartej kwarcie meczu. Najwięcej punktów dla warszawskiego zespołu zdobył wówczas Jayvon Graves - 21.