Drugi sezon show o przyjaciółkach Vanessie, Meghan, Tinie i Ashley, które całym sercem walczą z otyłością. Dobry humor nigdy ich jednak przy tym nie opuszcza. Wszystkie bowiem mają wspólny cel - schudnąć.Vannessa uświadamia sobie, że może więcej, niż wcześniej myślała. Na farmie zdrowia Ashely uczy się wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Z kolei Tina traci w końcu panowanie nad sobą.