Seria o ludziach cierpiących z powodu różnych emocjonalnych i psychicznych problemów: anoreksji, urojeń, depresji czy obsesji np. na punkcie mediów społecznościowych. Widzowie posłuchają wypowiedzi psychiatrów i psychologów. Twórcy starają się przełamywać tabu związane z chorobami psychicznymi i pokazywać, jak sobie radzić, kiedy mamy do czynienia z trudną do zaakceptowania diagnozą.Po latach walki z anoreksją Arla wraca do rodzinnego domu. Musi stawić czoła bolesnym wspomnieniom z przeszłości. Mimo to ma nadzieję, że uda jej się odbudować relacje z bliskimi. Widzowie poznają treść jej zapisków z czasów choroby. Dowiedzą się, jak doszło do tego, że zaburzenie przejęło jej życie i jak trudna jest droga Arli do odzyskania zdrowia.